Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 20 lis 2017, o 23:43

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Chūnin Shiken oficjalnie dobieg końca! Pierwszy egzamin na stopnień chuunina dobiegl wlanie końca! Gratulujemy wszystkim awansowanym. Ci którzy nie zdali niech sie nie martwia, kolejny egzamin juz niebawem! Tymczasem w Kirigakure no Sato mamy przyjemnosc powitać nowego, w pelni fabularnego Mizukage - Furize Kanji!

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz funpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Droga przez spalony las
PostNapisane: 25 cze 2017, o 01:29 
Martwy/Nieaktywny

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 186/75
Ranga: Obrazek Genin
Punkty doświadczenia (PD): D 343 (01.07)
Klan: Obrazek Sabataya
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Obrazek Suiton
Specjalizacje:
  • Genjutsu
  • Soshijutsu(Suiton)
  • Kenjutsu

Wioska: Obrazek Kirigakure
Organizacja: .
Styl Walki: Brak
Chakra: 2015
Siła: 15
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 21
Percepcja: 20
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 59
Punkty Nauki: 31
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 0
Gen Specjalny: #003 Genuser
Sława H: 5
Sława R: 2
Pieniądze [Yen]: 1250
Drużyna:
Dodatkowe statystyki:
  • Chakra: +300Pch
  • Wytrzymałość: +65
  • Siła Woli: +10

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2, .D-..., E-...
Ekwipunek:
  • Shurikeny(paczka)
  • Kunai(paczka)
  • Ochraniacz, z symbolem wioski; Kirigakure(na ramieniu)
  • Katana
  • Zbroja(założona & emblemat rodu Sabataya na plecach)

Wygląd:
Cytuj:
Yuki ma krótkie, jasnobrązowe włosy, z tyłu i po bokach głowy ciemniejsze i krócej przystrzyżone. Ma duże, piwne oczy o zaciętym spojrzeniu. Yuki jest średniego wzrostu i budowy ciała, ma również gniewny wyraz twarzy. Jego twarz jest pociągła, przez to niektórzy uważają, że ma "końską twarz". Sabataya nosi standardowy kiryjską zbroją, który pokrywa czarną szatą. Na plecach zbroi, widnieje emblemat jego rodu. Spodnie to białe, cienkie jeansy. Natomiast obuwie jest wojskowe, tak zwane "trapery". Pod zbroją nosi czarną koszulkę, która na plecach ma taki sam emblemat co zbroja. Ochroniarz shinobi nosi na ramieniu, na niebieskim pasku.

Gadu-Gadu: 28688136
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: Mam
Zadanie zostało pomyślnie wykonane, więc pora ruszać. Jednak nie wiedział, czy jego towarzyszka chcę zostać czy nie. Przecież piękne państwo, i tyle pięknych widoków. Można trochę zostać, pozwiedzać przepięknie widoki. Poznać nowych ludzi, nowe miejsca. Trochę pozyskać nowych informacji, już nie dla wioski lecz dla siebie. Żeby nie tracić cennych chwil swojego życia, rzekł do swojej towarzyszki. - No to zostajemy? Można w sumie rozerwać się w tym pięknym państwie, i trochę poleniuchować w pobliskich uzdrowiskach. Czy nawet pozwiedzać, ewentualnie może wrócić do wioski. Mi to lotto, mam duże energii na powrót jakże i turystykę. Powiedziawszy, usiadł na pobliski kamień. Czekając na odpowiedź Miwy, na to co ma robić.

PostNapisane: 25 cze 2017, o 02:03 
Kiri Genin

Wzrost i Waga: 149cm; 49kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): 322 (D) 13.07.2017
Klan: Kanji
Zawód: Ninja
Żywioł Czakry: Meiton
Specjalizacje: HiruJutsu, FuuinJutsu, NinjJutsu, TaiJutsu
Wioska: Kirigakure no sato
Organizacja: -
Styl Walki: Gouken
Chakra: 1950
Siła: 15
Szybkość: 31
Wytrzymałość: 16
Zręczność: 29
Percepcja: 26
Siła Woli: 42
Kontrola Chakry: 44
Punkty Nauki: 10
Gen Specjalny: #27 Utalentowany
Sława H: 8
Sława R: 2
Pieniądze [Yen]: 430
Drużyna: -
Dodatkowe statystyki: +225 pch (W)
+10 KC(klan)
+10 SW(klan)
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2, .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka]; kunaie [paczka]; Tsume Kunai [dwie paczki]; Tanto [1x]
Ochraniacz z symbolem wioski; szkicownik [1x]; bandaże [3x]; maść lecznicza [2x]
Wygląd: Niska, drobna i szczuplutka, czyli jednym słowem: mała. Ma brązowe włosy prawie zawsze zebrane w warkocz związany na dole krótką niebieską lub szarą wstążką bez kokardy. Stalowo-szare oczy mają wokół źrenic niebieskie "słoneczko" widoczne szczególnie dobrze, gdy akurat zaświeci jej coś w twarz. Również dlatego nie przepada za słońcem. Jest zwolenniczką prostych strojów: kimono, spodnie, pas, wygodne buty. Najprostsze w kroju jak się da. Spodnie prawie zawsze czarne, a kimono w odcieniach szarości lub błękitu podkreślające chłód bijący z oczu gdy jednak komuś udało się ją rozzłościć. Wygląda wtedy jakby potrafiła zamrażać wzrokiem.
Gadu-Gadu: 57789019
Karta Postaci: viewtopic.php?f=17&t=1993&p=36997#p36997
Multikonta/Fabularne: -
Miwa pokręciła głową. Przecież już powiedziała. Szybko zapomniał lub już ogłuchł... Albo zadowolony z nagrody na chwilę się wyłączył i nie słuchał jej. No, ale skoro tak to powtórzyła.
-Zjadłabym coś. Chodźmy najpierw znaleźć jakąś karczmę czy coś w tym stylu. Na ciepło zawsze lepiej niż taki prowiant. Skoro mamy okazję zjeść normalnie przy stole, to ja chętnie skorzystam.- uśmiechnęła się, stając obok Yukiego. No proszę. Jak on siedzi na kamieniu, to jest od niego wyższa :D -Po drodze może zobaczymy jakieś miejsce godne uwagi.- miała dylemat, bo nigdy nie była w innej wiosce i bardzo ją to ciekawiło. Chętnie by zobaczyła coś tu. Z drugiej strony obiecała wracać jak najszybciej. Jednak nic nie powinno się stać przez ten jeden dzień zwłoki, nie? A okazja może być unikalna. Niby jako ninja będzie jeszcze podróżować, ale nie wiadomo czy trafi tutaj. Głupio taką okazję przepuścić. Podchodzi to wręcz pod grzech. Wzięła kumpla za rękę i pociągnęła w stronę wioski, do której eskortowali polityków.

<zt+Yuki >

PostNapisane: 28 cze 2017, o 22:29 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Chakra: 5000
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 8
Punkty Nauki Medyczne: 1
Gen Specjalny: #024 Negocjator
Sława H: 2
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna: Foks, Kagari, Alucard, Silnoręki, Cthulhu, Rai MOD, Dante SMG, cała świta MG !
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
Że też kurde czytać to musiałem... W każdym razie Kuma nie dał pkt sławy a wyjechał na mistrzostwa jakieś. Dlatego Ja te punkty przydzielę.

3 sławy herosa dla obojga. Następnym razem jednak zwracajcie uwagę na takie szczegóły w podsumkach MG. Bo bez jednego elementu MOD nie powinien dodawać.

W każdym razie teraz wpiszcie wynagrodzenie w swoich tematach od nowa... Aby nie było problemu.

PostNapisane: 27 lip 2017, o 17:04 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175cm; 68kg
Punkty doświadczenia (PD): 476 (C-) 02.09.2017
Klan: Hozuki
Zawód: Tymczasowy Lider Klanu, ANBU na pół etatu.
Żywioł Czakry: Suiton
Specjalizacje: Kenjutsu, Jikukan /Soshijutsu /Fuinjutsu
Wioska: Kirigakure no sato
Organizacja: ANBU
Styl Walki: Kyōdo-kō (poz 1);
Chakra: 2250
Siła: 30
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 15
Zręczność: 50
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 25
Gen Specjalny: #27 Utalentowany
Sława H: 8
Sława R: 3
Pieniądze [Yen]: 705
Drużyna: ANBU: Kureno, Keion
Dodatkowe statystyki: Czakra: +225(W), +910(Isobu), -400(Suika),
Klanowe: Siła: +10, Kontrola Czakry: +10
Kenjutu na 1 miejscu
Jikkan na 1 miejscu
Soshijutsu na 2 miejscu
Trenowane Zdolności:
Isobu
   20%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-3F,1N .D-2N, E-...
Ekwipunek: - Ochraniacz, z symbolem Kiri ( W pasie)
- Shurikeny 25x (w sakwie)
- Kunaie 10x (w sakwie)
- Basutādosōdo (na plecach)
- Tanto (przy boku)
- Radio
- Lina
- Lusterko
- Luneta
- Prowiant (jedzenie) 6x
- Prowiant (picie ) 6x
Obrona:
- Ochraniacze na piszczele
- Ochraniacze dłoni
- Kolczuga (nogi- w tym przypadku uda)
- Kolczuga (ręce - od przedramion do barków)
- Wojskowe buty
Ukryte:
- Maska ANBU. (w sakwie)
- Zbroja ANBU (zakryte ubraniem)
- Płaszcz ANBU czarny (w sakwie)
Wygląd: Średnio umięśniony, brązowooki chłopak, o krótkich czarnych włosach, białej skórze bez widoku jakiejkolwiek opalenizny, ubrany w luźne i schludne cywilne ciuchy wyglądające na kiryjskie. Pas do którego przymocowany jest ekwipunek.
Gadu-Gadu: 37827204
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: Utsuro
Młody tymczasowy lider klanu Hozuki zmierzał właśnie przez spalony las. Okolica była ponura, bardzo ponura. W końcu widział wszędzie tylko skutki szalejącego tutaj niegdyś żywiołu. Sprawiło to że spokojnie powiedział w myślach. -Jak myślisz co mogło się tutaj stać Demon nie wiedział co się tutaj działo w choć miał do tego pewne przemyślenia którymi się podzielił. -Pewnie ludzie, zazwyczaj to wy powodujecie takie zniszczenia. Kureno na to nieco zamilkł dalej wydreptując sobie przez resztki okolicznej fauny i flory.
-Możliwe że masz rację, ale mógł być to jakiś piorun w porze w której było naprawdę sucho. Sam nie wiem żyłem w zbyt mokrym klimacie aby wyobrazić sobie inne powody takiego spustoszenia lasu. Demon przytaknął na to spokojnie. -Możliwe, aczkolwiek mało prawdopodobnie. Pewnie dwójka shinobi walczyła niedaleko jeden potrafił pluć ogniem no i narobił... Kureno postanowił zbytnio nie roznosić tego tematu miało to jakiś sens dlatego odpowiedział. -Pewnie masz rację

14/x nmm

Piesek nie wybacza gdy masz granata.

PostNapisane: 7 sie 2017, o 20:25 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 162 | 48
Punkty doświadczenia (PD): 247 (-D) | 09.10
Klan: Douhito
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Doton
Specjalizacje: Soshijutsu, Hirujutsu, Fuuinjutsu
Wioska: Suna
Organizacja:
Chakra: 1715
Siła: 10
Szybkość: 10
Zręczność: 30
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 66
Punkty Nauki: 9
Wydane PN: 50
Gen Specjalny: #021 Sprawne dłonie
Sława H: 2
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 435
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: (Całość w KP)
+300 PCH (wytrzymałość)
Trenowane Zdolności: 100% Gekitō Taisen
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka]
Kunaie [paczka)
Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: Niska. Zielone oczy. Czerwone włosy z grzywką. Czarna koszulka z długim rękawem. Czarne spodnie do kolan. Czarne buty.
Gadu-Gadu: 59725378
Karta Postaci: Karta Postaci
Popatrzyłam na swojego rozmówcę. - W tym wieku liderem? Podziwiam, na prawdę. - Pokiwałam głową z uznaniem. Patrzyłam jak chłopak chowa swój ochraniacz. - Chyba masz rację. - Sięgnęłam do po swój ochraniacz i ukryłam go we wnętrzu kieszeni. - Nigdy nie dostałam takiej misji, w każdym razie nie tak poważnej. - Hym, nie posługiwać się prawdziwymi imionami..może Kimiko? O ile mnie pamięć nie zawodzi, tak właśnie nazywała się jedna z dziewczynek w sierocińcu. Ładne imię. Niech będzie Kimiko. - Skoro tak, to mów do mnie Kimiko. - Szepnęłam do swojego towarzysza. - A do Ciebie jak mówić w razie czego? - Uśmiechnęłam się szeroko. - Oczywiście poza Misiaczkiem, mój mężu.. - Przymknęłam oczy i zaśmiałam się wesoło.

<nmm + Tomiso>

PostNapisane: 8 sie 2017, o 03:49 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 164cm; 60kg
Ranga: Chūnin
Punkty doświadczenia (PD): -C 472 (15.10)
Klan: Seichuu
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Doton, Fuuton
Specjalizacje: Soshi | Hiru | Gen | Fuuin
Wioska: Suna
Organizacja: ANBU
Chakra: 2605
Siła: 10
Szybkość: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 30
Siła Woli: 46
Kontrola Chakry: 90
Punkty Nauki: 24
Wydane PN: 160
Gen Specjalny: #016 Pojemnik na Chakrę
Sława H: 23
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 180
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki: (Całość w KP)
+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 50% Pch (Gen#016)
+ 10 KC (Klanowe)
Wykonane Misje: B-1, C-2, D-3
Ekwipunek: (Całość w KP)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: (Całość w KP)
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
• Mała gurda przy prawym udzie
Gadu-Gadu: 59405754
Karta Postaci: Karta Postaci
Niedawno tędy przechodziliśmy tylko, że w drugą stronę. Misja zaliczona to i wraca się jakoś tak lepiej. Co zamierzasz po powrocie do wioski? Dziewczyna nie wywarła na mnie dobrego pierwszego wrażenia, ale później dało się z nią współpracować. Sumiennie sprawdziła to co miała sprawdzić, pomogła mi w misji, będę miał to na uwadze podczas zdawania raportu. Gdy wejdziemy do kraju wiatru to założę swój ochraniacz. Zazwyczaj dumnie go noszę na swoim ramieniu, ale jeżeli moje misje będą wymagały aby go zdejmować to będę to robił. Suna jest fajnym miejscem, dobrze się tam czuje. Zastanawiam się tylko, co stanie się gdy nadejdą czasy nowego Kazekage. Czy nadal będe służył wiosce? Czy w ogóle będe chciał? Kto wie...?

<nmm + Aya>

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]