Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 24 lut 2018, o 07:15

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejnny konkurs, w ktorym do zdobycia sa demony! Tym razem bedzie on tyczyl sie Kirigakure, gdzie domu poszukuje Saiken i Choemi, jak i Sunagakure, gdzie do "adopcji" przygotowuje sie Gyuuki! Konkurs ogloszony bedzie w przeciagu najblizszych dni, totez badzcie czujni i nie przegapcie okazji.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulice i Centrum Wioski
PostNapisane: 10 lut 2018, o 14:28 
Suna Genin

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 170cm 75kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): 217 (E)
Klan: Hikaru
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Raiton, Ranton
Specjalizacje: KenJutsu, Soshijutsu, FuuinJutsu, Hijutsu
Wioska: Suna
Organizacja:
Styl Walki: Brak
Chakra: 1515
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 22
Zręczność: 20
Percepcja: 20
Siła Woli: 10
Kontrola Chakry: 32
Punkty Nauki: 4
Wydane PN: 10
Punkty Nauki Medyczne: 0
Gen Specjalny: #021 Sprawne dłonie
Sława H: 0
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 125
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: +10 KC - bonus klanowy (nie wliczone w statystykach)
+315Pch (W)
* Celność wyrzuconego przedmiotu liczymy o 2 poziom wyżej
* Ilość wyrzuconych na raz broni liczymy o 2 poziomy wyżej
*Szybkość składania pieczęci liczymy o 2 poziomy wyżej
*Techniki wymagające zręczności do Wycastowania liczymy jakbyśmy mieli 10zr więcej
*Koordynacje liczymy jako o 1 poziom wyżej
*Możemy składać pieczęci jedną ręką
Trenowane Zdolności:
Czarna błyskawica
   0%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Katana; jedzenie[x2]; picie[x2]
Wygląd: Posiada budowę raczej muskularną, odcień skóry ciemny. Wielkie czarne oczy, które zazwyczaj nie mają żadnego wyrazu chowają się pod lekko zasłaniającą je grzywką. Włosy ma zawsze w nieładzie, co sprawia wrażenie raczej niedbającego o dobre maniery człowieka. Poza wyżej wymienionymi,
brak cech szczególnych.
Gadu-Gadu: 64405956
Karta Postaci: KP
No to się zaczęło dziać. Znikąd, pojawiła się cała chmara węży... tuż przed nimi, ukazała się konoszańska ekipa. Przeczucie Ariso mówiło, że jeszcze się z nimi spotkają, i nie myliło go. Teraz, to oni byli w większym niebezpieczeństwie, przynajmniej chwilowo, bo to właśnie oni stali się celem pierwszego uderzenia. Ciekawe jak sobie z tym poradzą, ale nie nimi powinni zajmować się nasi towarzysze z Suny. Są szkoleni do walki, tak samo jak ekipa Suny, znają ryzyko zawodu, i każdy musi sobie z tym ryzykiem na własną rękę radzić. Kapitan wydał polecenie... póki co do Ariso należało obserwować, być gotowym. Czuł się komfortowo dzięki technikom Tomiso... wiedział, że z swoim piaskiem będzie w stanie zapewnić im bezpieczeństwo, więc nie należało popadać w panikę. Przy takim towarzyszu, sytuacje jak te wydają się dużo łatwiejsze do zniesienia. Trzeba było jednak uważać, tych węży wydawało się aż za dużo... to było, nienaturalnie. Gdyby jakiś pomniejszy gad się zbliżył, pomijając jakimś sposobem piach Tomiso, trzeba mu rozdeptać głowę, zanim ten zdoła ukąsić. Jad jaki mogą posiadać te gady mógłby okazać się bardzo, ale to bardzo kłopotliwy, więc należało robić wszystko, aby się o tym nie przekonać. W międzyczasie trzeba wypatrzeć kogoś, kto odpowiada za to zamieszanie, a chyba wszyscy tutaj obecni, zdaje się, mają podobny typ.

PostNapisane: 11 lut 2018, o 00:45 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Chakra: 5000
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 8
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 1
Gen Specjalny: #024 Negocjator
Sława H: 2
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna: Foks, Kagari, Alucard, Silnoręki, Cthulhu, Rai MOD, Dante SMG, cała świta MG !
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]

Po pierwsze Tomiso otoczył całą ekipę swoim piaskiem. Ten spokojnie wirował dookoła. Ariso skupił się na czekaniu. Żaden z mniejszych węży nie przeszedł przez piasek. Tomiso udało się wydedukować, że wąż wyszedł spod ziemi. Zaś Aya zrobiła najwięcej. Używała Suzame Kibaku no Jutsu i Jej ptaszki zaczęły latać wokół wielkiego węża. Ten jednak całkowicie je olał zajmując się drużyną z Konoha, która stała bliżej niego. Najpierw zaatakował dwójkę geninów która stała najbliżej i dokładnie w tym czasie kiedy Tomiso mobilizował swój piasek dwójka dzieciaków oberwała od niego z głowy co wyrzuciło ich wprost na drzewo, padli nieprzytomni. Ich sensei zacisnął zęby i chwycił katanę, po czym rzucił się w stronę węża do ataku. Wąż jednak zrobił unik i zaatakował dziewczynę z klanu Nara, Jej sensei jest w powietrzu więc tylko Wy możecie Ją uratować, doskonale wszyscy wiecie, że sama nie da rady...

PostNapisane: 11 lut 2018, o 23:18 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 164cm; 60kg
Ranga: Chūnin
Punkty doświadczenia (PD): C+ 679 (16.2)
Klan: Seichuu
Żywioł Czakry: Doton, Fuuton
Specjalizacje: Soshi | Hiru | Gen | Fuuin
Organizacja: ANBU
Chakra: 2914
Siła: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 45
Percepcja: 30
Siła Woli: 88
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 20
Wydane PN: 246
Gen Specjalny: #025 Pracowity
Sława H: 23
Pieniądze [Yen]: 895
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki: (Całość w KP)
+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
Wykonane Misje: B-1, C-2, D-3
Ekwipunek: (Całość w KP)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: (Całość w KP)
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
• Mała gurda przy prawym udzie
Gadu-Gadu: 59405754
Karta Postaci: Karta Postaci
Obserwowałem rozwój wydarzeń i sytuacja wręcz prosiła się o naszą interwencje. Patałachy powiedzieli, że my jesteśmy za młodzi a teraz dostają łomot. Padają jak muchy, jeden za drugim. Trzeba przejść do ataku. Wąż mknął w kierunku dziewczyny, a ta nie miała szans na obronę. Wykonałem gest i starałem się wysłać wiązkę aby osłoniła ją przed gadem. Łapanie węża piaskiem nie jest najlepszym pomysłem. Te zwierzęta mają śliską skóre w dodatku większość bez problemu podróżuje na piaszczystym terenie. Sprawę trzeba załatwić od strony pyska. Jeżeli uda mi się osłonić dziewczynę i stworzenie chociaż na moment otworzy paszcze to natychmiast wysyłam w nią wiązkę piasku. Nakarmię go swoim surowcem tak bardzo aż przejmę nad nim kontrole. Piasek w jego wnętrzu jest nadal pod moją kontrolą. Wystarczy, że będzie go wystarczająco dużo, a stworzenie stanie się bezbronne. Przechodzimy do ataku. Przypilnujcie aby tu nikt nie zginął. Nie lubię tej konoszanskiej ekipy, ale jeżeli są sprzymierzeńcami mojego Senseia to spróbuje ocalić ich życie.

Techniki:
Ukryta treść:

PostNapisane: 12 lut 2018, o 15:24 
Suna Genin

Organizacja:
+315Pch (W)
*Techniki wymagające zręczności do Wycastowania liczymy jakbyśmy mieli 10zr więcej
Trenowane Zdolności:
Czarna błyskawica
   0%

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Katana; jedzenie[x2]; picie[x2]
Wygląd: Posiada budowę raczej muskularną, odcień skóry ciemny. Wielkie czarne oczy, które zazwyczaj nie mają żadnego wyrazu chowają się pod lekko zasłaniającą je grzywką. Włosy ma zawsze w nieładzie, co sprawia wrażenie raczej niedbającego o dobre maniery człowieka. Poza wyżej wymienionymi,
brak cech szczególnych.
Tomiso zareagował, konoszańska ekipa została w połowie pokonana, i jedyna nadzieja na szczęśliwe zakończenie leżała teraz w geście Sunijczyków. Ariso złapał za rękojeść swojej broni, w końcu, mimo iż niewielkie ostrze w stosunku do gada, to jego ostrość mogła nadrobić braki. Ruszył najszybciej jak potrafi w kierunku gada, chciał zagrać na czas... odwrócić jego uwagę, kiedy jego towarzysze będą starali się węża pokonać. Sam nie wiedział, jakby mógł tego dokonać. -Ruszam!- Rzucił do swojego kapitana, aby ruszyć pełnym tempem w kierunku paszczy gada. Chciał jednak dobiec lekko od boku, tak, by wąż skupiony na dziewczynie miał jak najmniej czasu na reakcję. Mimo jego wagi i wymiarów, był niewątpliwie zwinny i szybki, a to bardzo dobra kombinacja. Zapewne jeden cios choćby ogonem, i Ariso dołączy do nieprzytomnych. Dlatego też ma się na uwadze. Jego celem jest cięcie gada w okolicach paszczy, głównie po to aby go rozzłościć i zwrócić jego uwagę... potem natomiast, odwrót. Próbując zwiększać dystans między sobą a gadem tak, aby ten był zmuszony za Ariso ruszyć tyłkiem. Gdyby chłopak widział, że ten szykuje się do kłapnięcia pyskiem, chłopak zmienia kierunek biegu, to w prawo, to w lewo... tylko po to, aby ten gad w międzyczasie nażarł się piachem. Pozostaje mieć nadzieję, że pozostali konoszanie nie skończą równie szybko co poprzedni... i być może ich umiejętności pomogą w unieszkodliwieniu gada.

PostNapisane: 17 lut 2018, o 02:05 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 162 | 48
Punkty doświadczenia (PD): 247 (-D) | 29.11
Klan: Douhito
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Doton
Specjalizacje: Soshijutsu, Hirujutsu, Fuuinjutsu
Organizacja:
Chakra: 1905
Zręczność: 40
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 78
Punkty Nauki: 54
Wydane PN: 50
Pieniądze [Yen]: 535
+300 PCH (wytrzymałość)
Trenowane Zdolności: 100% Gekitō Taisen
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka]
Kunaie [paczka)
Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: Niska. Zielone oczy. Czerwone włosy z grzywką. Czarna koszulka z długim rękawem. Czarne spodnie do kolan. Czarne buty.
Gadu-Gadu: 59725378
Obserwowałam próby zwrócenia na siebie uwagi węża przez moje gliniane stworki, co niestety nie przyniosło zamierzonych efektów. Ehh..jeśli nie po dobroci. Zacisnęłam prawą dłoń w celu utworzenia kolejnej porcji gliny. Lewa dłoń nadal pozostawała zaciśnięta na kunaiu. Moje gołąbki z dwoma parami skrzydeł bezskutecznie zaczepiały wielkiego gada. - Katsu! - Krzyknęłam, a cztery twory wybuchnęły na raz tuż przy głowie węża. Mam nadzieję, że Cię to ogłuszy albo przynajmniej zwróci Twoją uwagę.. Dziewczyna była na odsłoniętej pozycji i narażona na bezpośredni atak, który mógłby być tragiczny w skutkach. Jej sensei szybował nad głową gada, lecz nie był w stanie ochronić kunoichi. Ariso poleciał z kataną w kierunku węża, a Tomiso stał i machał łapami niczym raperzy z pobliskiej wioski. Po chwili glina w mojej dłoni była już gotowa do użycia, wyczarowałam z niej jakże pięknego ptaka, który co prawda ptaka za bardzo nie przypominał. Nakazałam mu pozabierać nieprzytomnych członków Konoszańskiej ekipy do swojego dzioba i oddalić się z miejsca walki możliwie jak najdalej. Mam nadzieję, że się uda.

Ukryta treść:

PostNapisane: 22 lut 2018, o 22:29 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Chakra: 5000
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 8
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 1
Gen Specjalny: #024 Negocjator
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna: Foks, Kagari, Alucard, Silnoręki, Cthulhu, Rai MOD, Dante SMG, cała świta MG !
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]

Wpierw zareagował Tomiso, napchał paszczę gada piachem i ten jest teraz bezużyteczny, w sensie ta paszcza, bo z bani może walić dalej. W każdym razie Ariso przedostał się obok węża i zaczął go ciąć. W tym czasie konoszanski kapitan opadł na ziemię i udzielił wspracia dla Hikaru. Obaj panowie odcięli mu ogon. Wąż wił się z bólu i rozpaczy, do tego twory Ayi wybuchły. Gad padł a pokonani konoszanie zostali zabrani przez kolejny twór Ayi. Wszystko już niby się uspokoiło. - Wybaczcie za wcześniejsze niesnaski, jesteście dobrymi shinobi, pozwolimy Wam dokończyć zadanie bez naszego udziału. Wszak została nas dwójka... - powiedział i już mieli się zwijać aż tu nagle na jednym z drzew ukazała się postać w kapturze. Na dwóch kolejnych następne. Z lasu wyszła kobieta, chyba ta której poszukiwaliście. - Czego od Nas chcecie Konoszańskie psy... - i wykonała gest. Nagle Ariso zamarł w bezruchu, czuł, że coś jest nie tak, nie mógł się poruszyć. Pozostała trójka zeskoczyła z drzew. Jeden leci na Tomiso, jeden na Konoszan a jeden na Ayę. Pokonani Konoszanie są w paszczy pelikana czy co to tam jest i spokojnie tam leżą/

PostNapisane: 22 lut 2018, o 22:48 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 164cm; 60kg
Ranga: Chūnin
Punkty doświadczenia (PD): C+ 679 (16.2)
Klan: Seichuu
Żywioł Czakry: Doton, Fuuton
Specjalizacje: Soshi | Hiru | Gen | Fuuin
Organizacja: ANBU
Chakra: 2914
Zręczność: 45
Percepcja: 30
Siła Woli: 88
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 20
Wydane PN: 246
Gen Specjalny: #025 Pracowity
Sława H: 23
Pieniądze [Yen]: 895
Drużyna: Brak
+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
Wykonane Misje: B-1, C-2, D-3
Ekwipunek: (Całość w KP)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: (Całość w KP)
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
• Mała gurda przy prawym udzie
Gadu-Gadu: 59405754
Gigantyczny wąż został pokonany, a konoszanska ekipa oddała nam honor. Dodatkowo nasz cel wyłonił się spośród drzew, wydaje się że szczęście zaczęło nam sprzyjać. Spojrzałem na kobietę aby upewnić się, że to ona. Nie miałem żadnych wątpliwości. To ze mną będziesz rozmawiać. Jeden z jej kompanów chyba chciał mnie zaatakować, ale wykonałem gest i starałem się przywalić mu wiązką. Ciężko jest wykonać unik gdy biegnie się w stronę piasku. Nie mam zamiaru wdawać się z nią w rozmowę na jej warunkach. Najpierw ją złapie i obezwładnię, później będę zadawał pytania. Za piaskiem czuje się bezpiecznie więc zacząłem wykonywać pieczęci do mojej techniki pościgowej. Nie ważne jak bardzo będzie się starać, gdy piasek wyruszy ta walka zostanie przesądzona. W najgorszym wypadku będę musiał ją jeszcze pomęczyć. Zabawne... Czy to nie węże duszą swoje ofiary sprawiając im przy tym ból i cierpienie? Tym razem zamienimy się miejscami. Mam nadzieję, że Aya i Ariso poradzą sobie z tymi płotkami. W końcu po to tu jesteśmy, teraz nie możemy zawieść.

Techniki:
Ukryta treść:

PostNapisane: wczoraj, o 16:47 
Suna Genin

Organizacja:
+315Pch (W)
Trenowane Zdolności:
Czarna błyskawica
   0%

brak cech szczególnych.
Węża udało się pokonać, ale jak się okazało był to tylko kolejny, wśród wielu ich problemów w tej dziwnej wiosce. Udało im się odnaleźć, lub precyzując to dokładniej, zostać znalezionym przez kobietę której poszukiwali. Teraz żarty się skończyły, wiedzieli przecież, że jest ona śmiertelnie niebezpieczna. Pojawili się kolejni goście, którzy szybko przystąpili do ataku. Ariso chciał kontynuować bój, jednak kiedy tylko spróbował ruszyć się z miejsca, okazało się, że nie jest w stanie wykonać żadnego ruchu. Pierwsza reakcja, to atak paniki... niezbyt potężnej, aczkolwiek, w pierwszej chwili nie mógł pokonać dyskomfortu który czuł. -Nie mogę się ruszyć!- Próbował wykrzyczeć, chciał, aby jego towarzysze o tym wiedzieli... przynajmniej konoszański lider, który powinien nadal znajdować się niedaleko Ariso... może on coś zaradzi. "RUSZ SIĘ DO DIABŁA!" Krzyczał niemo, ponieważ tylko w swoich myślach, próbując zmusić swoje jakiekolwiek mięśnie do posłuszeństwa. Próbował z całych sił, tą nierówną walkę, pozornie z własnym ciałem... ale, przyczyna musi leżeć gdzieś indziej. Czuł już to poprzednio... kiedy obezwładniła go konoszańska dziewczyna, czy to ta sama technika? Czy to ponownie ona?! Niemożliwe! Jeden z ich nowych przeciwników musi posiadać tą samą technikę! Ale, jak z tym walczyć?! Chłopak dwoił się i troił, próbując wykonać choćby krok... nie chciał zginąć w ten sposób, stojąc jak słup i dając się zabić, bez jakiekolwiek reakcji. Adrenalina w jego ciele zbierała się, ciało chłopaka musiało mu pomóc... strach który czuł, trzeba było przeistoczyć w siłę, której teraz potrzebuje.

PostNapisane: wczoraj, o 17:54 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 162 | 48
Punkty doświadczenia (PD): 247 (-D) | 29.11
Klan: Douhito
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Doton
Specjalizacje: Soshijutsu, Hirujutsu, Fuuinjutsu
Organizacja:
Chakra: 1905
Zręczność: 40
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 78
Punkty Nauki: 54
Wydane PN: 50
Pieniądze [Yen]: 535
+300 PCH (wytrzymałość)
Trenowane Zdolności: 100% Gekitō Taisen
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka]
Kunaie [paczka)
Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: Niska. Zielone oczy. Czerwone włosy z grzywką. Czarna koszulka z długim rękawem. Czarne spodnie do kolan. Czarne buty.
Gadu-Gadu: 59725378
Moje ptaki wybuchły zgodnie z moim planem zadając obrażenia wielkiemu gadowi. Dwójka pokonanych Konoszan była bezpiecznie transportowana w dziobie mojego pelikana z dala od pola bitwy. Chłopcy zajęli się wężem skutecznie go osłabiając. Patrzyłam jak dowódca Konoszan ratuje swoją uczennicę przed atakiem gada. Po chwili zza drzew wyszła zakapturzona postać, po głosie dało się uznać, że to kobieta. Kobieta, której szukaliśmy. Odezwała się nieprzyjemnym tonem, żądając wyjaśnień od lidera drużyny z Konohy. Trzech gagatków wyskoczyło nam naprzeciw. Po jednym dla każdego z nas..Przewróciłam oczami, mimo to, nie lekceważyłam przeciwnika. Nigdy nie wiadomo co ktoś ukrywa.. Zacisnęłam palce na kunaiu, który nadal trzymałam w ręce. Wyciągnęłam dłoń przed siebie gotowa by zacząć się bronić. Usłyszałam jak Ariso krzyczy, ale nie dosłyszałam o co mu chodzi, więc, zerknęłam na niego. Chłopak stał i nie podejmował działań do walki. Dziwne..coś musi być nie tak, skoro nawet nie przyjął pozycji do obrony.. Pająki.. Słowo pojawiło się gdzieś z tyłu mojej głowy, jak jakaś zawieruszona myśl. PAJĄKI! No przecież! Zacisnęłam prawą dłoń, by wytworzyć nową porcję gliny i odrzuciłam rękę w stronę uziemionego kompana, a pająki ukryte w moim rękawie posypały się obok niego jak miny. Tak w razie czego, gdyby ktoś chciał się na niego rzucić.. Miałam cichą nadzieję, że piasek Tomiso nas wspomoże, mimo, że nie powinnam ciągle na niego liczyć. Glina w mojej prawej dłoni była gotowa, więc ruszyłam z odsieczą. Uskoczyłam w bok, uprzednio wypuszczając dwa gliniane ptaki, które poleciały prosto na mój cel. - Katsu! - Ptaki wybuchły przed przeciwnikiem. Powinno go to bardzo osłabić, ale na wszelki wypadek.. Ponownie zacisnęłam pięść i wzmocniłam uścisk dłoni na kunaiu.

Ukryta treść:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]