Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 20 cze 2018, o 16:27

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejnny konkurs, w ktorym do zdobycia sa demony! Tym razem bedzie on tyczyl sie Kirigakure, gdzie domu poszukuje Saiken i Choemi, jak i Sunagakure, gdzie do "adopcji" przygotowuje sie Gyuuki! Konkurs ogloszony bedzie w przeciagu najblizszych dni, totez badzcie czujni i nie przegapcie okazji.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Autor Wiadomość
 Tytuł: Laboratorium
PostNapisane: 24 lut 2016, o 19:05 
Administrator

Ilość Żyć: 2
Wzrost i Waga: 178/ 80
Ranga: Sanin
Punkty doświadczenia (PD): ??? (S+)
Klan: Nofseratu
Zawód: Hunter
Żywioł Czakry: Wszystkie
Specjalizacje: Soshi, Fuuin, Hiru, Tai, Gen
Wioska: Transylwania
Organizacja: Hellsing
Styl Walki: Kyori-kō (poz 4); Kyōdo-kō (poz 4; Gouken (poz 4);

Wybrać znane - lub ustawić BRAK
Chakra: 9000
Siła: 100
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 100
Zręczność: 100
Percepcja: 100
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 52
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 0
Sława H: 0
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 1000
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 0
Karta Postaci: brak
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]

Laboratorium zostało wybudowane w jednym ze skrzydeł szpitala by znacznie ułatwić transport między nim a poszkodowanymi. Wejście oczywiście ukrytej jest w podziemiach, nie zapomniano również o zabezpieczeniu go potężnymi drzwiami o skomplikowanym zamku elektronicznym do którego kod posiada jedynie Mizukage oraz główny medyk wioski. Laboratorium jest dobrze oświetlone i wyposażone, panuje tu niesamowity porządek oraz sterylność co nie jest niczym nietypowym dla szanujących się instytucji tego rodzaju. Znajdują się tu wszelkie potrzebne sprzęty do prowadzenia badań oraz chłodnie pozwalające przetrzymywać organy o specjalnych właściwościach

Obrazek

Tytuł: Re: Laboratorium
PostNapisane: 18 cze 2018, o 22:33 
Mistrz Gry

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: wystarczający
Ranga: Bóg
Punkty doświadczenia (PD): 213 (E)
Klan: Kishi
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Everyone
Specjalizacje: kapoki.
Wioska: Suna
Organizacja: x
Styl Walki: Kyori-kō (poz ...); Kyōdo-kō (poz ...); Gouken (poz ...);

Chakra: 1500
Punkty Nauki: 0
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 4580145
Karta Postaci: viewtopic.php?f=18&t=2416
Multikonta/Fabularne: Shizu

Posąg Gedo jest posągiem, który odpowiada za złapanie demonów. A dokładnie wszystkich demonów. Kortir resztę dowiesz się później a teraz chodźmy. I nie Keshu .. jestem w ciąży. odpowiedziała bezpardonowo kobieta. Dokładnie czwarty miesiąc. Jej koledzy aż byli w szoku. Kobieta widziała jak chłopak się wścieka coraz bardziej jednak słowa wypowiedziane przez Kortira w kierunku Keshu sprawiły,, że Anbu poszło z wami bo nie mieli zbytniego wyboru. Już nie mogli sobie pozwolić na ego typu podobne sytuacje. Kiedy Anbu usłyszało słowo takie jak Fuuinjutsu to nie mogli siebie polecić.. Nie mogli mu powiedzieć o jednej najistotniejszej rzeczy.
Jednak kobietę trapiły wyrzuty sumienia. A więc ruszyliście w odpowiednim kierunku. Niestety Laboratorium od dłuższego czasu nie było używane i nieco dyrektor przerobił je na prosektorium.
Przez co unosił się tam ambitny zapach stęchlizny oraz widzieliście jedno ze świeżych rozciętych ciał. A dokładnie Ciało ojca Kortira, który był świeżo co rozebrany, nadany numer na nodze oraz miał dobrze ułożone włosy. Było widać dziury po jakby palach wbitych w jego ciało. Dziury były bardzo wyraźne gdyż materiał się na nich wciągał do środka. Widok był w miarę dobry lecz dziewczyna z Anbu musiała być poza miejscem ze względu na jej stan oraz zapachy unoszące się od truposzy. Kirijskie Anbu ściągnęło maski na znak godności i oddania Honoru Twojemu Ojcu. Kortir.. Posłuchaj mnie. Twoi rodzice nie chcieli Cie martwić i zadręczać swoimi problemami. Starali się wszystko robić w taki sposób abyś niczego nie odczuwał. Nie raz nie dwa byliśmy zmuszeni do pomocy im. Ochronienie Ciebie jest naszym priorytetem. Możesz się złościć ja to wiem. Twój ojciec chciał dla Ciebie jak najlepiej. Szukaliśmy go od kilku dni ślad po nim zaginął jakiś czas temu. Dowiedzieliśmy się, że ktoś śledził twojego ojca już wcześniej. Kiedy wrócili wszyscy do swoich wiosek zaczęliśmy dbać bardziej o wasze bezpieczeństwo. W kiri jest kilka osób, które zajmują się odbezpieczeniem danych pieczęci. Jedną z tych osób. Jest Twoja Matka. Jest specjalistką w tej dziedzinie. Dodał. I się odsunął. Trupem zalatywało nie miłosiernie. Zaś wasze nozdrza i żołądek miały coraz większy wpływ na całokształt. Musisz zdecydować czy chowamy go normalnie czy chcesz jego prochy. Decyzja należy do Ciebie. Dodał drugi kirijski Anbu. Staliście nad już nad sprawdzonym ciałem. Wyglądał tak spokojnie. Jakby spał. Jego skóra wyglądała na idealną, nieskazitelną. Był jak żywy. Prawie żywy. Przecież trup nagle nie ożyje.

13/15

Czas na odpis 24 h.

PostNapisane: wczoraj, o 01:27 
Kiri Chuunin

Wzrost i Waga: 165cm; 59kg
Ranga: Chunnin
Punkty doświadczenia (PD): 545 (C) 17.05.18
Klan: Brak
Żywioł Czakry:
  • Obrazek
  • Obrazek

Specjalizacje:
  • Jikkukan/SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • Senjutsu
  • TaiJutsu

Wioska: ObrazekKiri
Organizacja:
Styl Walki: Brak
Chakra: 2525
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 43
Percepcja: 20
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 90
Punkty Nauki: 54
Wydane PN: 125
Sława H: 16
Gen Specjalny: Kontrola nad czasem
Pieniądze [Yen]: 1185
Drużyna: Lider: Yoshihiro; Członkowie: Keshu, Kortir;
Dodatkowe statystyki:
  • + 10KC (Bezklan)
  • + 300PCH (wytrzymałość)
  • + 910PCH (Sanbi)
  • +10P (Fuuin na 2)
  • Darmowy restart chakry i drugi obniżony (soshi na 1)
  • Szybkość technik dwa progi wyżej (soshi na 1)
  • Szybkość technik +20% (Jikkukan na 1)
  • Dziurawe bambosze -5% do szybkości na zimę
  • - 90PCH (Jikkukan)
      (Wejście do szpitala) (kunai Yoshihiro) (kunai Keshu)

Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   0%

Sanbi
   0%

Wykonane Misje: C-3; D-1
Ekwipunek:
  • Shurikeny [25]
  • kunaie [8]
  • Ochraniacz z symbolem wioski(20W)
  • Zbroja(65W)
  • igła+nić;

Wygląd: KP
Gadu-Gadu: 6433535
Karta Postaci: Zapraszam
- Keshu daruj sobie - powiedział do przyjaciela, który żartował sobie z kobiety. - A pani w tym stanie nie powinna być na służbie. Z całym szacunkiem...
Doszli do jakiegoś miejsca w szpitalu, które wyglądało jak pokój szalonego naukowca - Ostrzegliście pozostałych ludzi posiadających demony? - zapytał, myśląc że nie jest jedyny na tym świecie który ma w sobie bombę chakry. Ojciec leżał na środku przykryty kocem. W ciele miał wiele ran, których nie spowodował ani on, ani Keshu. - Co to jest? Pierwszy raz to widzę, umiecie to jakoś wytłumaczyć? - Rozejrzał się po miejscu w którym się znajdowali. - Ale wiecie kto dokładnie go śledził? To jedyne co udało wam się ustalić? - był zły, bo praktycznie nic Ci ANBU nie zrobili - Dobra... Powiedzcie mi w końcu gdzie jest moja matka. Skoro tak jak mówicie, potrafi wykonać fuuinjutsu, to chcę się z nią spotkać. Musi zdjąć ze mnie pieczęć - spojrzał na ojca, który pomimo twarzy, wyglądał tragicznie. - Nie... Ojciec chciał być skremowany, chyba że wiecie lepiej, jak wszystko zresztą - spojrzał na losowego członka ANBU - Mama niech go zapamięta, tak jak wyglądał normalnie. Nic jej po oglądaniu poobijanego martwego ciała. - kazali mu podjąć trudną decyzje i to zrobił. - Urnę możecie dać matce, sami zdecydujemy gdzie je rozsypiemy.

PostNapisane: wczoraj, o 09:46 
Kiri Lider 7MM

Wzrost i Waga: 171 cm 62 kg
Ranga: Obrazek Chunin
Punkty doświadczenia (PD): 640 (C) [03.04.2018]
Klan: Genshi
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Obrazek Jinton, Obrazek Katon, Obrazek Doton, Obrazek Fuuton
Specjalizacje: Soshijutsu - Kenjutsu - Ninjutsu - Fuuinjutsu - Hijutsu
Wioska: Obrazek Kiri
Organizacja: Obrazek 7MM
Styl Walki: Kyōdo-kō, lvl 2
Chakra: 3190
Siła: 30
Szybkość: 50
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 50
Percepcja: 35
Kontrola Chakry: 55
Punkty Nauki: 17
Wydane PN: 237
Sława H: 25
Gen Specjalny: Sprawne dłonie
Pieniądze [Yen]: 1375
Drużyna: Lider: Yoshihiro Członkowie: Keshu, Koritr, ...
Dodatkowe statystyki: +450 pch (Wytrzymałość)
+ 5 KC (Klan)
+Wytrzymałość Bandaży na całym ciele (20W)
Trenowane Zdolności: Brak
Wykonane Misje: S-... A-... B-... C-4 D-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Kunai z pieczęcią [Kortir], Elfie uszy, Wakizashi, Nuibari, Notatnik, Sakkat, Ochraniacz, z Obrazek (na szyi)
Wygląd: W ubiorze płaszcz i sakkat. Dokładny opis w KP.
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: Oguj MG
Widząc, że wszyscy czekają żeby ostatecznie się zebrać rzuciłem szybko - Idźcie do domu. Walka skończona. Szybko zostałem skarcony za to co powiedziałem apropo kobiety, a ja po prostu na prawdę nie wiedziałem. Świat wiedział, nic nie powiedział.. - mruknąłem patrząc na ludzi wokół, nie mając kompletnie świadomości, że kobieta mogła być w ciąży. Jednak mimo tylu nieszczęść widziałem pozytyw w tym wszystkim, czyli koniec naszej udręki. Są takie rzeczy że nikt nie zaprzeczy. Po co tu się głowić? - pomyślałem wciąż unosząc się nad ziemią, dzięki technice lotu. Wydostaliśmy się znad morza wraz z oddziałem ANBU. Szum morza i fal dało się słyszeć jeszcze przez długą chwilę. Zastanawiało mnie czy przeżyliśmy dzięki walce w wodzie, która w gruncie rzeczy pozwoliła nam uciec od wstępnego zagrożenia. Tutaj stada rekinów i ośmiornic, a on amator ze spisem cudzołożnic. - westchnąłem do siebie pamiętając, że ojciec Kortira miał wszystko dokładnie zaplanowane, a jednak jakoś przez to przebrnęliśmy, wiele ryzykując. W gruncie rzeczy słyszałem o przypadkach, gdy dzieci znikały u wybrzeży Wysp Kraju Wody, porywane przez różne, magiczne zwierzątka. Nie mniej jednak po przydługiej podróży dotarliśmy do szpitala, gdzie czekała nas reszta formalności, lecz ostatecznie mogliśmy odetchnąć. Nieosiągalny, niezatapialny sen.. - wreszcie spokój. No poniekąd. Kortir nadal w dość słabym nastroju zaczął wypytywać ANBU o szczegóły, a ja jedynie stałem z boku słuchając i jedynie rzuciłem do Kortira ukradkiem - Czy nie wiesz, jak to jest ? Czy wierzysz im bez granic ? Czy zechcesz wierzyć mnie ? Ta zgraja była mocno nie odpowiednia na swoje stanowiska i już kompletnie nie wiedziałem co z nimi zrobić. Ostatecznie blondyn załatwił wszystkie tematy jakie sam ewentualnie chciałem poruszyć. Ja sam czekałem na zakończenie tych wszystkich formalności żeby móc pójść się poskładać u medyka, lecz z tropu zbiły mnie ostateczne słowa ANBU, a na koniec samo ich zachowanie. Dalej usiłowali wymusić na mym przyjacielu decyzje na taki temat, mimo tego, że właśnie dowiedział się o tych okropnych rzeczach i prawdopodobnie jeszcze drugie tyle go czeka. Sam już tego wszystkiego nie ogarniałem. Zmęczenie, ból, trupiarnia, walka oraz natłok informacji mnie po prostu przytłaczały. Bo w mojej głowie zamieć, czarne, czarne chmury i zawierucha. Deszcz do spółki z gradem, a jakieś obce znów głosy podpowiadają mi bzdury. - podsumowałem całą sytuację oraz mój mętlik w głowie, jednocześnie się za nią chwytając i chcąc zostać wciąż w miarę stabilnym zabrałem parę wdechów w oczekiwaniu..

13/x

PostNapisane: wczoraj, o 17:15 
Mistrz Gry

Wygląd:

Gdyby nie fakt i akt dokonany, że ojciec Kortira a raczej jego ciało leżało sobie wygodnie na stole. Nie jednokrotnie zdało sobie wyobraźnić coś wręcz nie wytłumaczalnego. Nie kompletnego oraz nie formalnego. Wybieranie to czego by chciała jego matka było znikome ale sam Kortir wiedział co będzie działo się dalej. Większość tego typu osób jak ty.. już nie żyje. Ich ciała nie posiadają już w sobie demonów. Skinął głową w dół. Jednak na kolejne pytanie Kortira już nie mogli odpowiedzieć. Obecnie twoja matka znajduje się na szycie Kage. Chroni wszystkich potrzebnych .. jest jedną z nas a raczej nami dowodzi. Jest Liderem wśród Anbu. Niestety wróci dopiero za jakiś czas. Musi się skończyć szczyt abyś mógł zostać odbezpieczony. Po twoich słowach na temat jego ciała Anbu zniknęli. Pojawili się przy ciężarnej koleżance, która stała przed wejściem zaś ją odprowadzili do lekarza. Keshu wsłuchiwał się jedynie w każde słowo wypowiedziane przez Dwójkę z Anbu. W tym momencie po słowach Anbu to nawet Keshu był totalnie nie ogarnięty w sprawach informacyjnych przez co natłok myśli doprowadził go o lekki zawrót głowy. Do pomieszczenia weszła osoba odpowiedzialna za wykonanie sekcji zwłok. Ujrzeli kobietę, która wyglądem przypominała chyba najważniejszą osobą w tym wszystkim. Określała kto jak umarł z jakiego powodu. Spojrzała na was zaś dłoń położyła na ciele ojca Kortira. Zamknęła mu oczy. Jednak chwilę później Wyciągnęła spod stołu czyli z dolnej półki nieśmiertelnik jego ojca i wręczyła Kortirowi mówiąc mu ostatnie słowa On chciał abyś to nosił. gdybyś odwrócił ujrzał byś trzy daty urodzenia w tym twoją datę urodzenia. Kobieta zabrała ciało do innej części laboratorium aby dokonać kilku rzeczy. Potrzebowała spisać raport z jego śmierci. Zostaliście sami w pomieszczeniu. Macie szansę na wymianę zdań między sobą.

14/15

PostNapisane: wczoraj, o 20:18 
Kiri Chuunin

Żywioł Czakry:
  • Obrazek
  • Obrazek

Specjalizacje:
  • Jikkukan/SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • Senjutsu
  • TaiJutsu

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 10KC (Bezklan)
  • + 910PCH (Sanbi)
  • +10P (Fuuin na 2)
  • - 90PCH (Jikkukan)

Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   0%

Sanbi
   0%

Ekwipunek:
  • Shurikeny [25]
  • kunaie [8]
  • Zbroja(65W)
  • igła+nić;

Kortir ogarnął szok - Jak to możliwe że wszyscy zostali zabici, a tylko ja żyje, na tym świecie naprawdę nie ma już żadnego nosiciela demona. Cały czas ktoś przeszkadza ci mieć marzenia, które są, które już tutaj były - pomyślał gdy do pokoju weszła jakaś pani - Dzień dobry - przywitał się z kobietą. Nagle pomyślał o matce, która jest gdzieś na drugim końcu kontynentu - Urwij się choćby zaraz coś ze mną zrób. - Chciał żeby pomogła mu znieść z niego pieczęć ciążącą, jeżeli tego nie mogła zrobić, to sam musiał... Wiedział że nie może teraz się poddać, tym bardziej gdy na niego polują. To jego obowiązek jako shinnobi, by nauczyć się nowych technik i ujarzmiać demona z jego ciała. Wiedział że jeżeli to wyjawi to nie będzie miał spokoju - Te tłumy które cicho klną, ten pijak który mruczy coś przez sen - Tak myślał mniej więcej o mieszkańcach Kiri.
- A co z moją rodziną która, nie chciała żebym został ninja. Czemu oni sami byli?Bliscy chcą do kliniki pogonić. Nie rozumiem tego. - Spoglądnął na ściany i nie zauważył okien, które byłyby dla niego ułatwieniem - Dojrzeć w oknach świata część odległą niczym drzewo więdnące bez skargi czekające na deszcze z nadzieją. - Mówił do siebie, wciąż przeżywając śmierć ojca. Po chwili dostał jakiś dziwny nieśmiertelnik, który należał do jego ojca. Była tam wygrawerowana data jego urodzin. Trzymając ją w rękach nie wiedział co ma robić. Zacisnął ją w dłoni, trzymając łzy. Nie chciał się rozpłakać przy swoim przyjacielu. Po chwili założył ją na szyję. Przypomniał sobie całą sytuację z Bjiu jaki zły był - Wypadłem na otwartą przestrzeń pianę z pyska tocząc lecz tutaj też ze wszystkich stron zła mnie otacza woń. Powłoka chakry była naprawdę przytłaczająca - Patrząc na stopy ANBU, zadał pytanie - Czy coś jeszcze powinniśmy wiedzieć? Poinformowaliście moją matkę? Jeżeli ktoś mnie ściga muszę się przygotować. - Nie chciał tracić już więcej czasu.

PostNapisane: wczoraj, o 20:20 
Kiri Lider 7MM

+ 5 KC (Klan)
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Kunai z pieczęcią [Kortir], Elfie uszy, Wakizashi, Nuibari, Notatnik, Sakkat, Ochraniacz, z Obrazek (na szyi)
Wszyscy po czasie opuścili trupiarnie i zostawili nas samych. ANBU po krótkich tłumaczeniach dla Kortira ruszyli do swojej znajomej, która mimo bycia elitą nie była wstanie wytrzymać odoru i widoku zwłok, gdy my w takim wieku dawaliśmy radę. Nie mniej jednak zrozumiałem, że demonów jak i takich jak Kortir było wielu. Pytanie jak wielu. Nie mniej jednak wszystko co miało zostać ustalone czy też powiedziane zostało, a my zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Powoli dochodziłem do wniosku, że wypadałoby poinformować o tym wszystkim Kirigetsu i też spytać o ten cały szczyt Kage. To już jest koniec ? Nie ma już nic ? Jesteśmy wolni ? Możemy iść ? - w końcu przerwałem ciszę i spytałem Hikariego, który prawdopodobnie nie wiedział wiele więcej co robić w danej sytuacji. Musieliśmy obydwaj otrząsnąć się z tej sytuacji i jakoś przełknąć to co nas spotkało. Eh.. - westchnąłem szykując jakieś słowa otuchy dla mojego kompana w niedoli. Rodzisz się. To znak. Kocha Cię ten świat. - dociągnąłem uśmiechając się do blondyna i licząc, że jakoś go to podeprze na duchu. Tam, gdzie wielka niewiadoma, tam, skąd płyną do nas dni, jak w rydwanie zaprzężeni, gnamy razem ja i Ty. - razem damy radę. Mamy jeszcze do tego naszego mistrza, który jak zwykle znika kiedy potrzebny. Jeśli nie my to kto ? - pomyślałem uśmiechając się do siebie i opuszczając ponownie wzrok. Było mi słabo, lecz myślami starałem się uciekać od złych rzeczy. Dalej podążałem za blondynem chcąc zamknąć tę sprawę, żeby szybko się wyleczyć i móc zdać raport cieniowi. Szukałem wyjścia dla naszej dwójki, a nie tylko dla siebie. Podane nam informacje na pewno się do tego nadadzą..

14/x

PostNapisane: wczoraj, o 21:18 
Mistrz Gry

Wygląd:

Anbu już w pomieszczeniu nie było .. jedynie została osoba odpowiadająca za zwłoki pozostawiane w tej sali. Kobieta spojrzała na Ciebie uważniej. Nie wiedziała co się zbytnio działo. Nie lubiła dużo wiedzieć a w szczególności kiedy działo się coś na zasadzie zamordowania. Ona była od sekcji zwłok nie lubiła zadawać sporo pytań. Jedynie kiedy Kortir zaczął zadawać pytania w kierunku już raczej kobiety bowiem Anbu już nie było ta spojrzała na niego nim wyszła z przesz kształconego laboratorium. Anbu już nie ma ale za pewne poinformują ją jak najszybciej. Ale podejrzewam, że jeśli by doszło do tego aby Ciebie zaatakowano. To musiałbyś być silniejszy. Niech twój kolega Ci pomoże. Zawsze to coś. uśmiechnęła się i wróciła do swoich sprawunek. Najwyraźniej Kobieta najwyraźniej nie miała wiele Ci do przekazania aczkolwiek nie zostałeś podstawiony pod ścianą. Zaś Keshu próbował pocieszyć swojego kompana. I nie wiadomo w sumie jak to dalej będzie. Jedynie co mogło się dalej wydarzyć to – To iż kobieta wyszła z pomieszczenia gdzie kremuje się ciało. Wyszła po Kortira. Kortir .. postanowiłam, że najlepiej będzie aby pochować twojego ojca normalnie. Jak możesz przynieś jego najlepsze ciuchy oraz buty. Oddamy mu chołd. Chronił Cie całą swoją klatką piersiową. Jak byłeś mały... próbowali Cię zabić w momencie kiedy się urodziłeś. Twoja Matka poszła pomóc Mizukage by oddać za niego życie w razie konieczności. Kortir musisz przejść próbę. Znajdź osobę, która będzie w stanie Cię od tego. Tu w tym momencie kobieta przyłożyła dłoń do chłopaka splotu słonecznego. Uwolnić. Czas na Ciebie. Musisz się szybko tym zająć. Nie zwlekaj. rzekła kobieta i poklepała cie po ramieniu. Włożyła ciało ojca Kortira do innego przejścia chłodniczego aby w późniejszym etapie przyodziać go w ciuchy, które przyniesie chłopak.

15/16

PostNapisane: dzisiaj, o 00:09 
Kiri Chuunin

Żywioł Czakry:
  • Obrazek
  • Obrazek

Specjalizacje:
  • Jikkukan/SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • Senjutsu
  • TaiJutsu

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 10KC (Bezklan)
  • + 910PCH (Sanbi)
  • +10P (Fuuin na 2)
  • - 90PCH (Jikkukan)

Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   0%

Sanbi
   0%

Ekwipunek:
  • Shurikeny [25]
  • kunaie [8]
  • Zbroja(65W)
  • igła+nić;

Kortir nie wiedział już co ma robić, z jednej strony powiedział już że chce by ciało ojca zostało skremowane, z drugiej kobieta wie lepiej czego chciał jego ojciec - Nie wiem, nie jestem przekonany. Chciał zostać skremowany i oddany matce. Ale jeżeli chcesz podejmować decyzję za mnie to dobrze... - odburknął, kobieta w niczym mu nie pomagała. Zmierzył się ze śmiercią ojca, a wszyscy w okół niego mają jakieś dobre rady. - Nie obchodzi mnie wasze zdanie. W tym momencie mniej samotny czułem się jak Sanbi był i przynajmniej czułem jego obecność. Teraz jestem sam jak palec. - Spojrzał na Keshu, wiedział że on ma swoje problemy, nie ma sensu obarczać go tym - Zaraz jestem. - powiedział wyjmując kunai z kieszeni i oznaczając go. - Nie mam pewności czy masz jeszcze mój. - dodał podając go Keshu. Zniknął. Po pięciu minutach pojawił się w tym samym miejscu z ubraniami ojca. Jakieś rodzinne kimono, które ubierał jego ojciec do uroczystości. - Znalazłem najlepsze ubranie jakie było dostępne w naszym domu. Matka pewnie ochrzaniłaby mnie o to. Ona wiedziałaby co ojciec mógłby ubrać. - powiedział. Czekał na reakcję kobiety. Sam dobrze wiedział że musi znaleźć taką osobę, bądź zrobić to sam. Gdzie ta druga opcja była bardziej prawdopodobna - Nie mam czasu na szukanie. Sam nauczę się tej techniki. Jeżeli to wszystko to chciałbym się przygotować do pogrzebu. - chciał już wracać do domu i móc się wypłakać. Ten jeden raz. Wiedział że nie będzie demona, który mógłby się z niego naśmiewać.

PostNapisane: dzisiaj, o 02:02 
Kiri Lider 7MM

+ 5 KC (Klan)
Jak zwykle byłem pomijany w tym całym bajzlu. Wiedziałem że Kortir mocno cierpiał przez śmierć ojca, ale ani ANBU, ani ta dziwna babka która przed chwilą pojawiła się znikąd - byli niezbyt pomocni. Kobieta powiedziała żebym pomógł mojemu przyjacielowi - Nie martwię się o niego. Wiem że da sobie radę. - odrzekłem jej chłodno. Co ona może wiedzieć o uczuciach w takim momencie, to tylko jej praca, do której podchodzi dosyć chłodno. Kortir musiał popisać się swoim Hirashinem i zniknął - Mam twój kunai, cały czas przy sobie - moje słowa i tak nie miały znaczenia, bo Hikari zniknął, zostawiając mi swój kunai - Nie musiałeś tego robić... - rzuciłem w przestrzeń, gdzie przed chwilą stał - I na cholerę mi ten kunai - Z drugiej strony rozumiałem, że jest mu ciężko. Nie chciałem mu dokładać problemów
- Jestem pewien że dasz sobie radę z tym demonem. Najlepiej jakbyś udał się do biblioteki. - chciałem go jakoś pocieszyć i oderwać od tematu rodziców - Może wyjdziemy już stąd? - zarzuciłem, nie chcąc zostawać w tym chorym miejscu. Robiło mi się niedobrze, jak kiedyś na misji z naszym mistrzem. - W sumie ciekawe co u niego.
Jeżeli nie było przeciwwskazań to razem opuścili Laboratorium. Kortir jak nigdy był pewny siebie. Nie wiedziałem skąd to się wzięło. Pewnie było związane z tym jego demonem.

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]