Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 23 cze 2018, o 05:46

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejnny konkurs, w ktorym do zdobycia sa demony! Tym razem bedzie on tyczyl sie Kirigakure, gdzie domu poszukuje Saiken i Choemi, jak i Sunagakure, gdzie do "adopcji" przygotowuje sie Gyuuki! Konkurs ogloszony bedzie w przeciagu najblizszych dni, totez badzcie czujni i nie przegapcie okazji.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Autor Wiadomość
 Tytuł: Biblioteka
PostNapisane: 9 cze 2017, o 14:54 
Administrator

Ilość Żyć: 2
Wzrost i Waga: -
Ranga: MG, MOD, NPC
Punkty doświadczenia (PD): 3257 (S+)
Klan: -
Zawód: Liseł
Żywioł Czakry: Katon
Specjalizacje: Wszystkie.
Wioska: -
Organizacja: Lisia Straż
Styl Walki: Kły i pazury.
Chakra: 0
Siła: 80
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 40
Zręczność: 100
Percepcja: 70
Siła Woli: 80
Kontrola Chakry: 0
Punkty Nauki: 0
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 0
Sława H: 100
Sława R: 100
Pieniądze [Yen]: 1000
Drużyna: Nie, indywidualista
Dodatkowe statystyki: +100 do Inteligencji
Wykonane Misje:
Ekwipunek:
Wygląd: Małe, rude, wredne
Gadu-Gadu: 6436713
Karta Postaci: Agresor i Depresantka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cytuj:
Biblioteka
Wielki budynek z ogromną ilością ksiąg, zwojów i różnych tego typu rzeczy. Możemy się tutaj nauczyć wielu ciekawych rzeczy, informacji jak i ciekawych technik. Budynek znajduje się w sąsiedztwie Akademii Ninja, by najmłodsi również mieli do niej swobodny dostęp.

1 Poziom
Nauka techniki w bibliotece zmniejsza liczbę PN o 1 (jednorazowe odwiedzenie, jedna technika) - można skorzystać raz w miesiącu

2 Poziom
Nauka techniki w bibliotece zmniejsza liczbę PN o 2 (jednorazowe odwiedzenie, jedna technika) - można skorzystać raz w miesiącu

3 Poziom
Nauka techniki w bibliotece zmniejsza liczbę PN o 3 (jednorazowe odwiedzenie, jedna technika) - można skorzystać raz w miesiącu

What Does The FOKS Say?
LISTA WIEKU!

Tytuł: Re: Biblioteka
PostNapisane: 14 cze 2017, o 11:14 
Martwy/Nieaktywny

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 174 cm || 60 kg
Ranga: Obrazek Chuunin
Punkty doświadczenia (PD): 880 [B] (22.03.18)
Klan: Uchiha [T2]
Zawód: Kunoichi
Żywioł Czakry: Obrazek Katon, Obrazek Raiton
Specjalizacje: Soshijutsu, Fuuinjutsu, Genjutsu, Taijutsu, Doujutsu
Wioska: Obrazek Konohagakure no Sato
Organizacja:
Styl Walki: Rakanken, Poziom I
    Si ataku: 160% Si
    Sz ataku: 80% Sz
    Wytrzymałość użytkownika: 110% W

Chakra: 3264
Siła: 35
Szybkość: 44
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Siła Woli: 46
Kontrola Chakry: 70
Punkty Nauki: 22
Wydane PN: 360
Sława H: 33
Sława R: 7
Pieniądze [Yen]: 1440
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • + 20 P [aktywny sharingan]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Shurikeny [50 szt.] - zapieczętowane
  • Kunaie [10 szt.] - zapieczętowane
  • Ochraniacz Konoha [20W]
  • Ochraniacze na piszczele [20W]
  • Bandaże x2 - lewa ręka [20W]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Pigułki ze skrz. krwią [1 szt.]
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Pigułki żołnierzy [5 szt.]
  • Zwój summonów

Wygląd: W KP
  • Trzy blizny po pazurach na lewym ramieniu

Gadu-Gadu: 0
Karta Postaci: Klanowy Bullterier
Multikonta/Fabularne:
No i tak błądząc i błądząc dziewczyna trafiła na, uwaga, kolejny budynek z piaskowca. Ten jednak różnił się znacznie od innych i widać było jego docelowe przeznaczenie - zdecydowanie była to Akademia Ninja, kształtująca przyszłe pokolenia shinnobi. Przylegle do owej szkoły, która o tej godzinie była juz opustoszała, stał niewielki budyneczek z szyldem głoszącym "biblioteka". Uchiha pchana ciekawością oczywiście musiała wejść do środka, rozejrzeć się. Chciała zobaczyć jakie zasoby książek ma Sunagakure, na ile sa one dostępne dla wszystkich. Jak się okazało była to raczej niewielka biblioteczka. Miła starsza pani, która chyba chciała zamykać, przyjęła jeszcze Haruhi pozwalając jej sie rozejrzeć po półkach. Złotooka co rusz brała jakąś książkę, przeglądała pare stron i odkładała na miejsce, po czym chwytała kolejną by powtórzyć ta czynność. Spędziła tu około trzydziestu minut, po czym podziękowała z największa uprzejmością na jaka było ją stać bibliotekarce i wyszła. Jeszcze trochę i ją ciemna noc zastanie na poszukiwaniu tego hotelu, pomijając juz, że temperatura co chwila spadała w dół. Cóz, pustynia wbrew pozorom to jednak ciekawe miejsce.

52

NMM

Are driving you wild
» But boy youre only a child «

Well I can dance with you honey
If you think its funny
But does your mother know that youre out?
And I can chat with you baby

Flirt a little maybe
Take it easy, try to cool it boy

PostNapisane: 11 lip 2017, o 20:26 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 169 | 58
Punkty doświadczenia (PD): 562 (C)[13.02.18]
Klan: Kazan
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Doton | Katon | Yoton
Specjalizacje: Senjutsu | Soshijutsu | Genjutsu | Ninjutsu | Hijutsu
Wioska: Sunagakure no Sato
Organizacja:
Styl Walki: brak
Chakra: 2610
Siła: 10
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 20
Percepcja: 30
Siła Woli: 86
Kontrola Chakry: 40
Punkty Nauki: 66
Wydane PN: 140
Sława H: 22
Sława R: 9
Pieniądze [Yen]: 2345
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: +300pch (z W)
+10KC(z klanu)
-0,1s do czasu ładowania chakry (z sen na pierwszym)
+1 próg do szybkości technik (z soshi na drugim)
Trenowane Zdolności:
Senjutsu (7,2%)
   7%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-..., C-4 , D-1
Ekwipunek: Kolczuga, Shurikeny [paczka], kunaie [pół paczki], Ochraniacz z symbolem wioski, Trucizna [dwie sztuki], Prowiant [jedzenie i picie po 3], Bandaż, Torba, Geto, Painkiller'y
Wygląd: W KP
Gadu-Gadu: 61627338
Karta Postaci: Mao Cho
Multikonta/Fabularne: diDragonov MG/MOD
Biblioteka, choć nie posiadająca wybitnej kolekcji woluminów, raczej nieco rozszerzoną o lokalną twórczość klasykę literatury wszelakiej miała niewątpliwie jedną zaletę. Była czynna całą dobę. Choć nocą przy skąpym świetle trudno było coś znaleźć a częste przesiadywanie z książką w takich warunkach mogło skończyć się ubytkami w ostrości widzenia. Tyle, że tym razem sytuacja była wyjątkowa. Zdziwiona bibliotekarka, zła na Sunyjczyka, który swoim przybyciem wyrwał ją z drzemki pomogła mu odnaleźć pozycję, o którą mu chodziło. Wertując strony dość skąpego leksykonu na temat paktów, summonów i bijuu szukał informacji o tych ostatnich. Czytając krótkie i raczej niekompletne i trochę kulawe opisy demonów szukał tego najbardziej pasującego do jego przypadku. Jeżeli miałby stawiać, to wahałby się, czy siedzi w nim jedno, czy pięcioogoniasty. Ta dwójka najbardziej pasowała do zachowań głosu. Starając się niczego nie przeoczyć postanowił przeczytać całe dzieło. I na tym zszedł mu czas do świtu. Z pierwszymi promieniami słonecznymi położył książkę obok drzemiącej bibliotekarki i wyszedł kierując swoje kroki ku rezydenci cienia.

34
NMM

And turned around and no one's there?

And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there.

When I'm walking a dark road, I am a man who walks alone.

PostNapisane: 29 lip 2017, o 21:18 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 153 cm || 42 kg
Punkty doświadczenia (PD): 730 (C+) 21.03.18
Klan: Kishi
Zawód: Shinnobi? I ten, Lider Klanu
Żywioł Czakry: Obrazek [Shouton] || Obrazek [Raiton]; Obrazek [Doton]
Specjalizacje: Jikkukan, Shurikenjutsu, Soshijutsu, Fuuinjutsu, Genjutsu, Hijutsu
Wioska: Obrazek Sunagakure no Sato
Organizacja:
Styl Walki: Brak.
Chakra: 2925
Siła: 20
Zręczność: 61
Siła Woli: 51
Kontrola Chakry: 80
Punkty Nauki: 35
Wydane PN: 254
Sława H: 31
Sława R: 9
Pieniądze [Yen]: 1095
Drużyna: Brak.
Dodatkowe statystyki:
  • + 300 pch [z W]
  • + 10 KC [Klan]
  • + 770 pch [bijuu]
  • 10% zniżki w sklepie
  • + 10 Sławy [Lider Klanu]
  • +2 Sławy [Chuunin]

Trenowane Zdolności:
Ichibi no Shukaku
   45%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-1, C-2, .D-2
Ekwipunek:
  • Shurikeny [5 szt.]
  • Kunaie [10 szt.]
  • Ochraniacz Suna [20W]
  • Hiraishin Kunai [3 szt.]
  • Granat Dymny [4 szt.]
  • Fuma Shuriken
  • Bandaże [2 szt.]
  • Trucizna [Dymna]
  • Drut [1 szt.]
  • 5000y [Klan]
  • Śnieżne shurikeny
  • Karabinek

Wygląd: KP
Gadu-Gadu: 0
Karta Postaci: Michi
Multikonta/Fabularne:
Po wielu, naprawdę wielu dniach zebrałam się w końcu w sobie by się czegoś dowiedzieć od.. od tego czegoś i o tym czymś. Zanim jednak postanowiła znów udać się do tego strasznego miejsca odwiedziłam wpierw takie mniej straszne - bibliotekę, szukając czegoś o głosach w głowie skłaniających do morderstwa, wiecie, dział z chorobami psychicznymi. Nasza biblioteka jednak była dość uboga i nie dała mi absolutnie żadnej odpowiedzi na żadne pytanie. Westchnęłam więc ciężko osuwając się na ziemię pod ścianą w jednej z węższych i dalszych alejek biblioteki i zamknęłam książkę, która trzymałam.
- Czarno to widzę - mruknęłam pod nosem zawieszając wzrok na suficie, który nagle wydawał sie niezwykle fascynujący. Cóż, musiałam sie w sobie zebrać... Westchnęłam, wzięłam głęboki oddech i zamknęłam oczy. Wyłączyłam sie w sporej mierze na bodźce zewnętrzne. Z poprzedniego doświadczenia wiem, że wbrew pozorom to zajmuje tylko chwilę, parę sekund, mimo, że ja odczuwam to jako minuty czy nawet godziny. Ciekawe zjawisko swoja drogą.
Zaraz juz stałam na tej samej, cholernej posadzce, przed tymi samymi, cholernymi kratami. Nic nie widziałam, nic nie majaczyło w oddali, ale ja byłam pewna, że to tam siedzi, siedzi i obserwuje, czeka na jakaś moja głupotę... Doprowadzało mnie to do szału! To i te jego komentarze, to podpuszczanie mnie, wywieranie na mnie jakiegokolwiek wpływu! Nie był głupi, wiedział niekiedy co mówić i jak mówić by mnie podpuścić, zmanipulować... A ja jak skończona debilka się dawałam w mniejszym lub większym stopniu. Musze pracować nad moją silną (kwik) wolą, bo będzie źle. Juz teraz odczuwam negatywny wpływ tego... Tego czegoś. Czułam rosnącą niechęć do otaczających mnie ludzi, większą niż zazwyczaj posiadałam. Ta energia, wysyłana przez głos z każdym jego słowem zawierała w sobie nienawiść i żądze mordu. Byłam pewna, że to jakiś psychol. No ale skoro już tu byłam... Muszę się ogarnąć, po prostu MUSZĘ się czegoś dowiedzieć. Nie tak jak poprzednie, gdy na chęciach się skończyło. Tym razem nie wyjdę stąd dopóki się czegokolwiek nie dowiem, choćbym miała wrosnąć w podłożę (kurczę, oby nie).
- Ej, ty tam! - krzyknęłam w końcu w kierunku krat zachowując maksymalna odległość. Nie miałam zamiaru się zbliżać, nie po ostatnim - pokaż się! Wiem, że tam jesteś! - dodałam znowu najbardziej hardo jak umiałam. Ta, gadać łatwo, jak sie nie widzi pary tych morderczych ślepi. O, proszę o tym właśnie mówię. Po moich słowach rozległ się tłumiony, gardłowy chichot. Pojawiła się para olbrzymich, złotych ślepi na dość niskiej wysokości, jakby właściciel leżał. Szybko się to zmieniło bo wraz ze śmiechem postać podnosiła się, aż w końcu żółte reflektory bardzo mocno nade mną górowały. Przełknęłam ślinę, teraz to już nie ma zmiłuj.
- Proszę, proszę, proszę... Któż to postanowił jednak się zjawić... - wymruczał złowieszczo głos mrużąc ślepia - i to jeszcze takim tonem.. Kto by pomyślał, że takie chuchro wykrzesa z siebie choćby iskrę odwagi... Czego chcesz, nędzny śmiertelniku? - kontynuował wielce zdaje się rozbawiony moim stanem. Wiedziałam, że ze mnie drwi, sama to często robię i umiem to rozpoznać. Wiedział, że się boję, że trzęsę się w środku jak osika. Nie mogłam teraz się wycofać, przynajmniej na razie, nie kiedy udało mi się zwrócić jego uwagę.
- Jeśli nie masz mi nic ciekawego do powiedzenia, to zjeżdżaj, a nie marnujesz mój czas, gnojku - burknął głos ewidentnie mnie poganiając. To podchodziło pod znęcanie się na tle psychicznym, ale zapewne gówno go to obchodzi.
- Czym. Powiedz mi czym ty jesteś i dlaczego tu jesteś... jak - rzuciłam jak automat, jak jakaś maszyna, nagranie na taśmie. Słyszałam, że to powiedziałam, ale miałam wrażenie, że mój głos dochodzi gdzieś z boku. Złote ślepia za to zmrużyły się nieco wciąż mnie świdrując.
- Wciąż to samo - mruknął w końcu - nuuuudaaaa! Następne pytanie - dodał teatralnie zrezygnowanym głosem i daje sobie rękę uciąć, że właśnie machnął na mnie ignorancko łapą. Nie wiem czy bardziej mnie zdziwiło czy wkurzyło, doprawdy.
- Nie! - krzyknęłam a oczy znów skierowały się wprost na mnie. Znów mnie na chwile zatkało. To coś było straszne, mimo, że to tylko oczy. Było przytłaczające i miało niezwykle ciężką aurę - czym jesteś?! Mów! - tak, bardziej mnie to wkurzyło, zdecydowanie. NIe podejrzewałam się o taki akt czegoś na kształt odwagi. Chociaż kto wie czy nie była to czysta głupota.
- Nie tym tonem, śmieciu - warknął głos, a powietrze jakby zrobiło się gęstsze. Znów przełknęłam ślinę. Przecież to coś nie mogło mnie tu zabić, nie mogło nic mi zrobić mojej świadomości,a mimo to bałam się, bałam sie tak, że nie mogłam się poruszyć, miałam coś powiedzieć, zapanować nad tym czymś, ale nie mogłam, odjęło mi mowę. Całe szczęście głos mówił dalej, chyba go zdenerwowałam moim trybem rozkazującym - jesteś zbyt słabym robakiem, by wydawać mi rozkazy! Mnie, samemu Ichibiemu! Nie masz nawet pojęcia przed jaka potęgą stoisz, jaka moc jest w tobie ukryta! - huknął głos i mimo strachu jakie powodowało każde słowo tego czegoś, mimo nienawiści i swego rodzaju goryczy, jakie niosły te zdania... coś się przynajmniej rozjaśniło.
- Ichibi... - mruknęłam starając się to z czymkolwiek skojarzyć. Nie bardzo wychodziło, całkowicie nie miałam pojęcia o co chodzi - ale... ale dlaczego ta moc jest we mnie ukryta? Dlaczego akurat we mnie! - nie prosiłam się o schizofrenię, serio. Użalanie sie nad sobą czas zacząć, brawo Michi, świetny moment.
- Hyhy... Wszyscy chcą cie wykorzystać. Zapytaj swoich cudownych władz, dlaczego! Ja nie muszę z tobą gadać, pokrako. Nigdy jeszcze nie trafił mi się tak żałosny egzemplarz, NIGDY - odpowiedział zaraz na moje lamenty. Zamiast odpowiedzi znów dostałam pytanie. Jaki znów egzemplarz? O co chodzi... I władze suny? W sumie nie chciałabym nikomu mówić o moim stanie psychicznym, jeszcze mnie gdzieś zamkną... Na pewno znów mnie podpuszcza.
- No w porządku, jestem żałosną pokraką, to już ustaliliśmy - zaczęłam również ironizując - to wciąż nie tłumaczy mi czym jesteś i dlaczego... Zaraz jesteś zapieczętowany? - nagle mnie olśniło. Przypomniałam sobie jak poprzednio podeszłam do kraty. Jak zobaczyłam te wszystkie notki, którymi była pooklejana i ta jedna, większa, na środku, która prawie zerwałam. Ja głupia, oczywiście, że to coś jest zapieczętowane, zapieczętowane we mnie. Nie wyjaśniało to wciąż czemu, jak i kiedy. Ale to i tak już... coś. Monstrum wydało z siebie cichy pomruk i ponownie zmrużyło ślepia, a ja już wiedziałam, że trafiłam w dziesiątkę, że ta cisza to potwierdzenie moich słów.
- Od kiedy... Od jak dawna, Ichibi? - zapytałam w końcu po chwili ciszy i przetwarzania informacji.
- Od zawsze - powiedział oschle, a ja czułam, że przegrzewa mi się mózg. Dostałam parę odpowiedzi, jednak pytań zrobiło się jeszcze więcej. Ciężko było mi połączyć te wszystkie punk w logiczna całość. Chyba... chyba będę musiała się dowiedzieć bezpośrednio od Kazekage, chyba nie mam innego wyjścia...
- Jak to możliwe...? Dlaczego wcześniej nie wiedziałam o twoim istnieniu? Dlaczego ja? To najgorszy możliwy wybór! I co ja mam teraz z tym zrobić? - te i parę innych pytań wylało się ze mnie jak rzeka i nawet nie zauważyłam jak Ichibi zaczął złowieszczo mrużyć oczy. Przerwał mi gwałtownie uderzeniem w kratę.
- Dlaczego, jak, a po co, bla bla bla! - zaczął mnie przedrzeźniać - ZAMKNIJ SIĘ W KOŃCU! - huknął po chwili a ja poczułam strumień powietrza, fuutonu, który wyleciał od krat - skończyła mi się cierpliwość! Wkurwiasz mnie niemiłosiernie, zjeżdżaj stąd gówniarzu, ZJEŻDŻAJ! - krzyknął i to tak głośno, że aż mnie zabolały uszy. Momentalnie, nie wiem czy świadomie czy przez te wrzaski, "wypadłam" z tego miejsca. Otworzyłam oczy dalej będąc w bibliotece. Oddychałam ciężko, jakbym obudziła się z koszmaru. Spojrzałam na dłonie - trzęsły sie. To samo nogi jak próbowałam wstać. Jednak dźwignęłam się, odłożyłam książkę i wybiegłam z biblioteki. Puściłam sie pędem w kierunku Rezydencji Kazekage. Msze to wyjaśnić, chociaż trochę, chociaż w małym stopniu...

NMM

Jakby mi ktoś kajdany zdjął...

Jakaś siła mnie wzywa,
Kusi i wabi mnie noc,
Zbudził się we mnie zew » krwi «
I podchwyciłem już trop...

PostNapisane: 31 sie 2017, o 13:33 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Chakra: 5000
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 248
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 1
Sława H: 2
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
Michiko + 3 % opanowania

PostNapisane: 14 paź 2017, o 20:58 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 171 cm 61 kg
Ranga: Obrazek Chūnin
Punkty doświadczenia (PD): 971 (B) 19.06.18
Klan: Bezklanowiec
Zawód: ObrazekANBU
Żywioł Czakry: Obrazek Fūton | Obrazek Katon
Specjalizacje:
  • Kenjutsu / Soshijutsu
  • Senjutsu
  • Ninjutsu
  • Fūinjutsu

Organizacja: ANBU
Styl Walki: Kyōdo-kō Krok drugi
    Si ataku: 140% Si
    Sz ataku: 140% Sz

Chakra: 3394
Siła: 40
Szybkość: 54
Zręczność: 40
Percepcja: 51
Siła Woli: 40
Kontrola Chakry: 60
Punkty Nauki: 3
Wydane PN: 339
Sława H: 48
Sława R: 3
Gen Specjalny: Pojemnik na Chakre
Pieniądze [Yen]: 850
Drużyna: Drużyna RRR (kiedyś)
  • Raito (Lider)
  • Ryuuk
  • Ren Rem (zaginiony)
Zespół RR ANBU (Obecnie)
  • Rai (Kapitan)
  • Ryuuk

Dodatkowe statystyki:
  • +50% Pch (Gen #16)
  • +20% Pch (za 10% Senjutsu)
  • +600 Pch [W]
  • +980 Pch (Yonbi)
  • +10 KC (bezklanowiec)
  • Techniki tańsze o 10% (Gen #16)
  • Ninjutsu tańsze o 15% (Ninjutsu #3)
  • Regeneracja chakry x2 większa (Gen #16)
  • Skok 2 progi wyżej niż pozwala na to siła (Kenjutsu #1)
  • Wysokość skoku 2 progi wyżej niż pozwala na to siła (Kenjutsu #1)
  • Poruszanie się 2 progi wyżej (Kenjutsu #1)
  • Szybkość Obrotów 1 próg wyżej (Kenjutsu #1)
  • Szybkość Ciosów 2 ciosy więcej (Kenjutsu #1)
  • Ilość rzucanych przedmiotów 1 próg wyżej (Kenjutsu #1)
  • Zwrotność podnosi ograniczenia o 0,2 (Kenjutsu #1)
  • Szybkość wyrzuconego przedmiotu dodaje modyfikator 2,0x szybkości do Siły Rzutu (Kenjutsu #1)
  • Prędkość technik 2 progi wyżej (Soshijutsu #1)
  • Zwiększa szybkość ładowania chakry o 0,05 s (Senjutsu #2)
  • Sława Herosa +2 (Chuunin)

Trenowane Zdolności:
Son Goku
   0%

Senjutsu
   56%

+0,05% (tabelka nie uwzględnia ułamków)
Wykonane Misje:
  • S - 0
  • A - 0
  • B - 4
  • C - 3
  • D - 1
  • Przygoda [Z] - 2

Ekwipunek:
  • Ochraniacz Suna [20 W]
  • Kamizelka [45 W]
  • Ochraniacze na dłonie [15 W]
  • Buty wojskowe [20 W]
  • Bandaże [2 szt]
  • Wakizashi
  • Shuriken [24 szt] - zapieczętowane
  • Kunai [15 szt] - zapieczętowane
  • Kunai z wybuchową notką [5 szt] - sakwa
  • Granat dymny [4 szt]
  • Wybuchowa notka [2 szt]
  • Torba
  • Sakwa
  • Zwój małp
  • Maska ANBU [25 W]
  • Zbroja ANBU [75 W]
  • Ochraniacze na piszczele [20 W]
  • Kolczuga [35 W]
  • Kolczuga (ręce) [35 W]
  • Płaszcz ANBU [10 W]
  • Lina
  • Lusterko
  • Radio

Wygląd: Obecnie:
  • Maska ANBU
  • Czarny płaszcz pod którym znajduje się typowy outfit ANBU i Wakizashi

Gadu-Gadu: 63304860
Karta Postaci: Jabłkowy
Po przebyciu drogi jaką obrał sobie Ryuuk ku jego oczom w końcu ukazał się budynek biblioteki miejskiej. Chłopak chciał zdobyć informacje na temat jakiś ciekawych technik aby to rozszerzyć swój wachlarz umiejętności. Nie tracąc czasu wszedł do środka. Po przekroczeniu progu tej świątyni wiedzy młody Genin rozejrzał się dookoła. Miejsce było duże, ale przede wszystkim było wyposażone w masę ksiąg.
"Sporo tu tego" pomyślał.
Ruszył przed siebie, musiał znaleźć jakiegoś pracownika owej placówki, gdyż sam nie umiał się za bardzo tutaj rozeznać. Podszedł do jakiejś starszej Pani, która to stała przy jednym z regałów.
- Witam. Czy mogłaby Pani mi pomóc? - zapytał.
Kobieta odwróciła się w stronę chłopca.
- Oczywiście, czego potrzebujesz chłopcze? - odpowiedziała z uśmiechem na ustach.
- Chciałbym zdobyć jakieś informacje odnośnie technik z zakresu "Ninjutsu", czy mogła by Pani doradzić coś ciekawego? - zapytał licząc, iż kobieta pomoże mu w zaspokojeniu jego pragnienia wiedzy.
- Hmm.... - kobieta przez chwilę zapadła w lekką zadumę.
- Tędy - dodała.
Ryuuk ochoczo szedł za pracownikiem biblioteki, w której się znajdował. Mijali kolejne regały wypchane po brzegi książkami. Trzeba było przyznać, że robiło to wrażenie. W końcu kobieta stanęła przy jednym z regałów. Rozejrzała się po pułkach ale tylko przez chwilę. Dokładnie wiedziała czego potrzebował młodzieniec. Widać, że lata praktyki i pracy w tym miejscu dawały o sobie znać.
- Proszę, te powinny pomóc Ci w tym czego szukasz - rzekła ze spokojem w głosie podając Geninowi dwie księgi.
Egami chwycił oba egzemplarze. Przypatrzył się jednej z nich.
- Bardzo dziękuje - odpowiedział kobiecie próbują się lekko uśmiechnąć.
Chwilę później odwrócił się plecami do kobiety po czym usiadł przy jednym ze stolików. Otworzył pierwszą z książek. Nosiła tytuł "Ninjutsu, które powinieneś znać". Nie tracąc czasu Ryuuk zaczął przeglądać strona po stronie. Liczył, że znajdzie jakieś informacje odnośnie techniki, która pozwala na przywoływanie zwierząt. Czas mijał ale Geninowi w końcu udało się znaleźć to czego szukał.
Ukryta treść:

Informacje jakie zdobył Egami wywołały dziwny uśmiech na twarzy chłopaka. Zdobył to po co przyszedł. Mógłby już opuścić to miejsce lecz posiadał jeszcze jedną księgę. Nosiła nazwę "Zaawansowane Ninjutsu". Sama nazwa powodowała zaciekawienie. Zerknął do środka. Nie musiał długo czekać a już jego wzrok przykuła jedna z technik.
Ukryta treść:

Trzeba było przyznać, że wyprawa do tego miejsca bardzo opłaciła się chłopcu. Przewracał to kolejne strony księgi. Szło mu to całkiem sprawnie, tak jakby wiedział czego jeszcze szuka. W końcu na jednej stron znalazł coś o nazwie "Rasengan". Brzmiało to dziwnie więc możliwe, że dlatego przykuło to uwagę młodzieńca. W końcu dziwne rzeczy należały już do codzienności w jego życiu od momentu poznania swych przyjaciół.
Ukryta treść:

Po zapoznaniu się z kolejnymi informacjami jakie zdobył, Genin spojrzał na zegar wiszący na jednej ze ścian pomieszczenia.
"Cholera, jak późno!" pomyślał szybki ruchem zamykając księgę a następnie zrywając się z siedzenia. Podbiegł do miejsca przy, którym stała kobieta.
- Oddaje i dziękuje, bardzo mi Pani pomogła - rzekł kładąc książki na stole, aby chwilę później opuścić budynek.
Ryuuk musiał się śpieszyć na spotkanie ze swoimi kompanami tak więc całą drogę musiał pokonać w szybkim tempie.

<nmm>

PostNapisane: 19 paź 2017, o 20:43 
Suna Chuunin

Wzrost i Waga: 185 cm; 75 kg
Ranga: Chūnin
Punkty doświadczenia (PD): 691 (C+) 2018-03-22
Klan: Douhito
Zawód: Shinobi; Lider Klanu Douhito
Żywioł Czakry: Obrazek Doton; Obrazek Suiton
Specjalizacje:
  • Soshijutsu (Doton)
  • Jikkukan NinJutsu
  • FuuinJutsu
  • HiruJutsu

Wioska: Obrazek Sunagakure no sato
Organizacja: x
Styl Walki: Brak
Chakra: 2967
Wytrzymałość: 22
Zręczność: 50
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 90
Punkty Nauki: 18
Wydane PN: 223
Sława H: 30
Sława R: 2
Pieniądze [Yen]: 1057
Drużyna: Drużyna RRR:
  • Raito
  • Ryuuk
  • Ren Rem (zaginiony)

Dodatkowe statystyki:
  • +50% Pch (Gen#016)
  • -10% Pch od techniki (Gen#016)
  • 2x szybciej regen Pch (Gen#016)
  • +10% Szybkość technik Ninjutsu, Soshi, klanowe (#2 spec Jikk)
  • +300 Pch (za Wytrzymałość)
  • +10 KC (klanowy bonus)
  • -20% stała zniżka w sklepie
  • 208Y (skarbiec klanowy)
  • +12 SH (chuunin+lider klanu)

Trenowane Zdolności:
Gekitō Taisen
   100%

Wykonane Misje:
  • S-
  • A-
  • B-1
  • C-3
  • D-1
  • E-
  • Przygoda (Z)-2
  • Przygoda (H)-

Ekwipunek:
  • Shurikeny (8 sztuk)
  • Shurikeny zapieczętowane (50 sztuk)
  • Kunaie (9 sztuk)
  • Ochraniacz Suny przyczepiony do pasa (+20W)
  • Kolczuga (+35W)
  • Wojskowe buty (+20W)
  • Urządzenia namiarowe (zoom 10m, noktowizor, wykrywa ciepło w dymie i mgle, +5W)
  • Pojemniki na glinę (50/50 porcji na ten moment)
  • Pojemniki na glinę #2 (15/50 porcji na ten moment)
  • Igła + nić
  • Zestaw medic-nin (2 bandaże, paczka plastrów, woda utleniona, maść lecznicza, lek przeciwbólowy)
  • Zwoje medyczne
  • Plecak
  • Prowiant (jedzenie-1; picie-6 sztuk)

Eventowe:
  • Eliksir Miłości - 2/2

Wygląd: Taki jak w KP
Gadu-Gadu: 63506542
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: Atiro Atirus IV - multi
Raito podróżując na swym glinianym wierzchowcu wraz z towarzyszami z drużyny RRR dotarł do Biblioteki. To w niej Ren Rem miał zaspokoić swoją ciekawość. Po chwili genin zdał sobie z czegoś sprawę.
- Czekaj, czekaj... Skoro nie wiedziałeś gdzie jest biblioteka to chyba rzadko ją odwiedzałeś gdy byłeś w Akademii? - spytał palacza po swojej kalkulacji - Tak w ogóle, to gdzie Ty mieszkasz Ren Rem?
Młody przedstawiciel rodu Douhito przypomniał sobie, że po prawdzie mało wie o swoim kompanie. Tak naprawdę nie wie o nim nic. Wraz z Ryuukiem poznali go przy fontannie. Raz przenocował w domu Douhito. Po wyprawie nad jezioro, zaczął dziwnie się zachowywać, a teraz jeszcze te zainteresowanie tajemniczym bogiem.
- To my będziemy spadać. Na pewno wszystko okej, Ren Rem? - spytał dla pewności przygotowując się do odlotu w stronę gabinetu Kazekage.

/nmm gdy Ryuuk dołączy

W użyciu "Puchacz":
Obrazek

- Coś mi się przykleiło do ręki. Proszę Pani, to chyba mutuje? - zażartował niepokojącym tonem w kierunku podglądającej go kobiety. Ta prędko ruszyła przed siebie. Raito przymknął oczy odprężając się.
"Znikąd ratunku? Eh, ciężkie życie...", pomyślał uśmiechając się do siebie.

ObrazekToż to Puchacz, który potrafi utknąć w oknie gabinetu Kazekage...

PostNapisane: 19 paź 2017, o 20:59 
Watari Genin

Wzrost i Waga: 190cm 85kg
Punkty doświadczenia (PD): 598(C) 2018-03-10
Klan: Kaguya
Zawód: Ninja
Żywioł Czakry: -
Specjalizacje: 1# TaiJutsu/KenJutsu 2# NinJutsu 3# GenJutsu
Wioska: Suna [x] 31.01.2018
Organizacja: -
Styl Walki: BRAK
Chakra: 2320
Siła: 23
Wytrzymałość: 68
Siła Woli: 43
Kontrola Chakry: 20
Punkty Nauki: 65
Wydane PN: 130
Sława H: 9
Sława R: 14
Pieniądze [Yen]: 2227
Drużyna: Lider:Raito Członkowie: RyuukRen Rem
Dodatkowe statystyki: #+10 wytrzymałości (Klan)
#+975PCH /WYTRZYMAŁOŚĆ
#Ninjutsu na drugim miejscu zmniejsza koszty technik o 20%
Trenowane Zdolności: x
Wykonane Misje: S-0, A-0, B-1, C-1, D-2, E-0, PZ-2 PH-0
Ekwipunek: -Shurikeny [paczka],
-kunaie [paczka],
-Plecak
-Prowiant (jedzenie)x6 +2x jabłka
-Prowiant (picie)x6
Gadu-Gadu: 12054276
Gdy tylko wylądowali Rena zalała fala pytań odnośnie jego osoby.
"-Co on taki ciekawy?
-Nie przejmuj sie nim.
-Chyba za dużo im powiedziałeś, miałeś się tylko pożegnać, a nie odwalać jakieś kółko zwierzeń"

-Słuchaj biblioteka i akademia tak naprawdę nigdy jej nie ukończyłem nawet tu nie byłem mieszkam hymmmm tu i ówdzie, a mój prawdziwy dom jest daleko od tego miejsca. Tyle powinno ci wystarczyć a teraz wybacz idę szukać informacji.- chłopak poszedł szybkim tepem w stronę w którą wskazali mu koledzy.
-Jeszcze się spotkamy potem teraz będę zajęty do następnego kompani!- wykrzyczał z oddali do swoich kolegów.
Następnie wszedł do miejsca które tak bardzo chciał odwiedzić od bardzo dawna że z radości zaczął chichotać.
-HieHieHie hahaha w końcu tu dotarłem.-Właśnie jego druga część która za wszelką cenę chciała podążać za Jashinem przejęła nad nim kontrole.

PostNapisane: 19 paź 2017, o 21:19 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 171 cm 61 kg
Ranga: Obrazek Chūnin
Punkty doświadczenia (PD): 971 (B) 19.06.18
Klan: Bezklanowiec
Zawód: ObrazekANBU
Żywioł Czakry: Obrazek Fūton | Obrazek Katon
Specjalizacje:
  • Kenjutsu / Soshijutsu
  • Senjutsu
  • Ninjutsu
  • Fūinjutsu

Organizacja: ANBU
Styl Walki: Kyōdo-kō Krok drugi
    Si ataku: 140% Si
    Sz ataku: 140% Sz

Chakra: 3394
Siła: 40
Szybkość: 54
Siła Woli: 40
Kontrola Chakry: 60
Punkty Nauki: 3
Wydane PN: 339
Sława R: 3
Gen Specjalny: Pojemnik na Chakre
Pieniądze [Yen]: 850
Drużyna: Drużyna RRR (kiedyś)
  • Raito (Lider)
  • Ryuuk
  • Ren Rem (zaginiony)
Zespół RR ANBU (Obecnie)
  • Rai (Kapitan)
  • Ryuuk

Dodatkowe statystyki:
  • +50% Pch (Gen #16)
  • +20% Pch (za 10% Senjutsu)
  • +600 Pch [W]
  • +980 Pch (Yonbi)
  • +10 KC (bezklanowiec)
  • Techniki tańsze o 10% (Gen #16)
  • Ninjutsu tańsze o 15% (Ninjutsu #3)
  • Regeneracja chakry x2 większa (Gen #16)
  • Skok 2 progi wyżej niż pozwala na to siła (Kenjutsu #1)
  • Wysokość skoku 2 progi wyżej niż pozwala na to siła (Kenjutsu #1)
  • Poruszanie się 2 progi wyżej (Kenjutsu #1)
  • Szybkość Obrotów 1 próg wyżej (Kenjutsu #1)
  • Szybkość Ciosów 2 ciosy więcej (Kenjutsu #1)
  • Ilość rzucanych przedmiotów 1 próg wyżej (Kenjutsu #1)
  • Zwrotność podnosi ograniczenia o 0,2 (Kenjutsu #1)
  • Szybkość wyrzuconego przedmiotu dodaje modyfikator 2,0x szybkości do Siły Rzutu (Kenjutsu #1)
  • Prędkość technik 2 progi wyżej (Soshijutsu #1)
  • Zwiększa szybkość ładowania chakry o 0,05 s (Senjutsu #2)
  • Sława Herosa +2 (Chuunin)

Trenowane Zdolności:
Son Goku
   0%

Senjutsu
   56%

+0,05% (tabelka nie uwzględnia ułamków)
Wykonane Misje:
  • S - 0
  • A - 0
  • B - 4
  • C - 3
  • D - 1
  • Przygoda [Z] - 2

Ekwipunek:
  • Ochraniacz Suna [20 W]
  • Kamizelka [45 W]
  • Ochraniacze na dłonie [15 W]
  • Buty wojskowe [20 W]
  • Bandaże [2 szt]
  • Wakizashi
  • Shuriken [24 szt] - zapieczętowane
  • Kunai [15 szt] - zapieczętowane
  • Kunai z wybuchową notką [5 szt] - sakwa
  • Granat dymny [4 szt]
  • Wybuchowa notka [2 szt]
  • Torba
  • Sakwa
  • Zwój małp
  • Maska ANBU [25 W]
  • Zbroja ANBU [75 W]
  • Ochraniacze na piszczele [20 W]
  • Kolczuga [35 W]
  • Kolczuga (ręce) [35 W]
  • Płaszcz ANBU [10 W]
  • Lina
  • Lusterko
  • Radio

Wygląd: Obecnie:
  • Maska ANBU
  • Czarny płaszcz pod którym znajduje się typowy outfit ANBU i Wakizashi

Gadu-Gadu: 63304860
Karta Postaci: Jabłkowy
Podróż jak zwykle była ekspresowa jeżeli można to tak ująć. Kiedy cała trójka dotarła na miejsce a Ren Rem odpowiedział na pytania zadane przez Raito, nie pozostało nic innego jak tylko udać się do gabinetu Kazekage. Odpowiedzi jakie udzielił palacz był nieco inne niż na co dzień.
"Dziwnie się zachowywał. I ten ton" gdybał Genin a chwilę później gliniana sowa uniosła się w powietrze.
Coraz to więcej rzeczy zaprzątywało głowę młodego Ryuuk'a. Pierw przeżycia w Kraju Traw, później Szczyt Kage a teraz dziwne zachowanie jego towarzysza. Dodatkowo pragnienie zdobycia większej siły.
- Nie uważasz, że zachowywał się dziwaczniej niż zazwyczaj? - rzekł do swego śmiesznego przyjaciela.
Czekając na odpowiedź ze strony lidera klanu Douhito, Egami zaczął rozmyślać nad tym jak opanować tajemniczego "Rasengana".

<nmm>

PostNapisane: 26 paź 2017, o 14:03 
Watari Genin

#+975PCH /WYTRZYMAŁOŚĆ
-kunaie [paczka],
-Plecak
-Prowiant (picie)x6
Gdy w pośpiechu Ren przemierzał działy z przeróżnymi księgami i zwojami natkną się na coś co mimo wszystko nie było związane z Jashinem lecz zainteresowało go na tyle by tam zerknął.
- Zwoje i książki z technikami hymmm może tu zerknę w końcu pomimo tego ze muszę znaleźć Jashina gościu mówił że muszę się stać silny.-
Chłopak zaczął przebierać różne książki z technikami elementarnymi.
-Techniki wiatru, wody ognia... nie to zupełnie nie to w sumie chyba nawet nie odkryłem mojej natury chakry. No dobra szukam dalej może coś o walce wręcz lub walce kosą się znajdzie.- Chłopak zafascynował się szukaniem tak bardzo ze nie zwracał uwagi jak długo już siedzi w bibliotece.
Gdy tak przeglądał książkę z opisanymi punktami chary w ciele człowieka podeszła do niego pani bibliotekarka.
-Młody chłopcze jest już późno niedługo zamykamy może pomogę ci w wyborze?-
Ren popatrzył na nią i odpowiedział.
-Szukam czegoś odnośnie walki kosą ma panie tu coś takiego?-
Bibliotekarka zrobiła kilka kroków w bok po czym schyliła się i wjeła z dolnej półki książkę której raczej nikt dawno nie czytał.
-To chyba jedyna jaka mamy nie wiem czy czegoś się tam nauczysz ale nic innego tu nie ma.
-Mogę ja wypożyczyć?
-A posiadasz kartę u nas?
-Nie ale mogę dać coś w zastaw.- Genin wyją sporą sumę pieniędzy które wręczył kobiecie. Popatrzyła na niego po czym zaprosiła go do swojego biurka by mogła zanotować wypożyczenie.
-Wiec tak imię nazwisko oraz podpis i sumę jaka zastawiasz wpisz tu- Szybko Ren wypełnił rubryczki po czym wyszedł przed bibliotekę i pobiegł do swojego śmietnika by w spokoju przeczytać książkę.

/nmm

nauka S 1/3

PostNapisane: 26 paź 2017, o 15:49 
Watari Genin

#+975PCH /WYTRZYMAŁOŚĆ
-kunaie [paczka],
-Plecak
-Prowiant (picie)x6
Było już całkiem ciemno gdy Ren dotarł pod zamknięta bibliotekę.
-Dobra jest tu dość sporo miejsca na bieganie z kosą, zacznę od tego Mōretsuna suiryoku wydaje się łatwe.- Nastolatek wyjął kose i zaczął od najprostszej technik z wachlarza wyczytanych przez niego sztuczek. chlapak wykonał kilka razy pchnecie jakby z nad głowy lecz za 5 razem przekształcił je w ciecie tak jak to było opisane.
-Banalne w sumie nie muszę tego się więcej uczyć jest to czysta teoria.-
Następnie przyszła pora na dwie kolejne technik które przyszły chłopakowi z troszkę większym trudem lecz tez nie były takie trudne.
"-To już wszystko umiesz teraz czas na wisienkę.
-Poczekaj odpocznę chwile i nawodnię."

Podczas gdy Ren siedział na ziemi i odpoczywał przeglądał jeszcze teorie odnośnie techniki która będzie próbował opanować.
Ukryta treść:

-Dobra już czas wszystko wiem czas opanować tą perełkę.- Genin wstał, uniósł kose i wykonał trzy potęrzne ciecia lecz nie były ona nawet w połowie tak silne jak było to opisane w książce.
"Skup się na spokojnie jeszcze raz"
Kolejna próba przyniosła troszkę lepszy efekt ale niestety to dalej nie było to.
"Może zacznę od pojedynczego ciecia potem nauczę się podwójnego i na koniec trzy"
Tak wiec zrobił najpier szkolił pojedyńcze ciecie.
Pierwsza próba przyniosła dość spory efekt można wręcz powiedzie ze prawie już się udało.
-Już prawie, już to mam czuje siłę jak we mnie się zbiera to jest to.-
Kolejna próba i Sukces, Ren wykonał perfekcyjne ciecie które stworzyło potęrzną fale która poleciał prosto w rosnący niedaleko mały krzak. Siła jaka się wytworzyła zmiotła krzak w sekundę.
-hahaha hahah ha ha!- Obie osobowości młodego chłopaka wyły przerażającym śmiechem. w końcu Ren stał się jednością ze swoim drugim odzwierciedleniem, młodzieniec całkowicie wpadł w objęcia głosu który kieruje go w stronę Jashina.
-Dobra jeszcze tylko poćwiczę to jakiś czas bym miał juz 100 procent opanowania tego i można ruszać.-
Chłopak powtarzał tak technikę kliku krotne z jednym i dwoma ciosam lecz ciągle miał problem by wykonać trzeci.
-Meczące to jest naprawdę trudne, myślę ze ta technikę będę mógł wykonać raz na jakiś czas jest bardzo mecząca.- Lecz mimo wszystko nie poddawał się. Słonce już zaczęło wschodzić gdy nagle trzecie ciecie powiodło się. Genin podskoczył z radości po czym padł wymęczony na ziemie i zasnął.
-To dość dziwne miejsce na sen nie uważasz?
-Może ale cała noc trenowałem i nie wiem nawet kiedy zasnąłem.
-A wiec jesteś młodym geninem i trenujesz do egzaminu, nie chce cie zmartwić ale egzamin zaraz się zacznie i zamkną drzwi i nie będziesz mógł tam wejść.
-Egzamin?
-No tak egzamin odbywa się dziś za raz w centrum wioski śpiesz się.
Ren wstał z ziemi popatrzył na gościa stojącego przed nim.
-Dzięki już biegnę.- I ruszył w strunę centrum wioski.
"-Przecież mieliśmy tam nie iść
-Tam są moi przyjaciele i tam możemy stać się jeszcze silniejsi musimy tam wejść i wziąć udział!"

/nmm

nauka S 3/3

PostNapisane: 2 sty 2018, o 16:08 
Suna Chuunin

Wzrost i Waga: 185 cm; 75 kg
Ranga: Chūnin
Punkty doświadczenia (PD): 691 (C+) 2018-03-22
Klan: Douhito
Zawód: Shinobi; Lider Klanu Douhito
Żywioł Czakry: Obrazek Doton; Obrazek Suiton
Specjalizacje:
  • Soshijutsu (Doton)
  • Jikkukan NinJutsu
  • FuuinJutsu
  • HiruJutsu

Wioska: Obrazek Sunagakure no sato
Organizacja: x
Chakra: 2967
Wytrzymałość: 22
Zręczność: 50
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 90
Punkty Nauki: 18
Wydane PN: 223
Sława H: 30
Sława R: 2
Pieniądze [Yen]: 1057
Drużyna: Drużyna RRR:
  • Raito
  • Ryuuk
  • Ren Rem (zaginiony)

Dodatkowe statystyki:
  • +50% Pch (Gen#016)
  • -10% Pch od techniki (Gen#016)
  • 2x szybciej regen Pch (Gen#016)
  • +10% Szybkość technik Ninjutsu, Soshi, klanowe (#2 spec Jikk)
  • +300 Pch (za Wytrzymałość)
  • +10 KC (klanowy bonus)
  • -20% stała zniżka w sklepie
  • 208Y (skarbiec klanowy)
  • +12 SH (chuunin+lider klanu)

Trenowane Zdolności:
Gekitō Taisen
   100%

Wykonane Misje:
  • S-
  • A-
  • B-1
  • C-3
  • D-1
  • E-
  • Przygoda (Z)-2
  • Przygoda (H)-

Ekwipunek:
  • Shurikeny (8 sztuk)
  • Shurikeny zapieczętowane (50 sztuk)
  • Kunaie (9 sztuk)
  • Ochraniacz Suny przyczepiony do pasa (+20W)
  • Kolczuga (+35W)
  • Wojskowe buty (+20W)
  • Urządzenia namiarowe (zoom 10m, noktowizor, wykrywa ciepło w dymie i mgle, +5W)
  • Pojemniki na glinę (50/50 porcji na ten moment)
  • Pojemniki na glinę #2 (15/50 porcji na ten moment)
  • Igła + nić
  • Zestaw medic-nin (2 bandaże, paczka plastrów, woda utleniona, maść lecznicza, lek przeciwbólowy)
  • Zwoje medyczne
  • Plecak
  • Prowiant (jedzenie-1; picie-6 sztuk)

Eventowe:
  • Eliksir Miłości - 2/2

Wygląd: Taki jak w KP
Gadu-Gadu: 63506542
Multikonta/Fabularne: Atiro Atirus IV - multi
Raito przemierzał przestworza swojej wioski na grzbiecie Połykacza. Jego celem była biblioteka znajdująca się w Akademii Ninja. Niegdyś jego ojciec dał mu wskazówkę, że gdy tylko ten będzie miał zastój w swojej kreatywności może wspomóc się książkami opisującymi działanie paru klanowych technik.
Każdy kto znał Raito wiedział, że ten ma głowę nie od parady. Stworzył w końcu glinianą lamę w czapce, która działa jak karabin maszynowy. Zapytacie, po co ma zaglądać w jakieś książki? Cóż... Młody chunin był świetny w improwizacji i kreowaniu czegoś z niczego, gorzej natomiast było u niego z technikami określonymi przez klan. Jako lider i przedstawiciel wybuchowego rodu musi nieść przykład i ograniczyć swoje hipsterskie zapędy. Innymi słowy czasem trzeba popłynąć z nurtem.
Połykacz wpadł do szkoły przez okno, budząc popłoch wśród zgromadzonych uczniów. Raito gdzieś w tle usłyszał krzyki dozorcy, który wykrzykiwał dość cierpkie słowa. Czarnowłosy włożył ręce do kieszeni i zaczął przemierzać korytarze oddając się wspomnieniom. Dzieciaki obserwował go i jego glinianego stwora, który chwiejnym krokiem szedł za stwórcą. Był w centrum uwagi. Był podziwiany. Szepty. Odgłosy. Zachwyty.
- Tak... Wiem... Jestem Raito Douhito mogę rozdać wam parę autografów... - nonszalancko się uśmiechnął, by po chwili pojąć, że cały blask i chwałę zgarnął gliniany kubeł na śmieci. Dzieciaki go pokochały i wchodziły mu do dzioba. Chunin jedynie pstryknął palcami i wyruszył samotnie w kierunku biblioteki. Działów było sporo, ale interesował go głównie ten jeden. Dość zakurzony i obskurny. Świetność klanu Douhito już dawno przeminęła. Blask i chwałę miał mu przywrócić nastolatek, który ma problemy w byciu "normalnym". To musiało się udać.
- Mam cię! - przekartkował jedną z pozycji, w której wyraźnie brakowało paru stron. Rozejrzał się na boki i pojął, że obserwuje go tylko bibliotekarka.
- Proszę Pani! Pająk! AAAAA!!! - udawał wystraszonego i niespełna rozumu. Kobieta wyraźnie zerwała się z miejsca gdy w jej stronę pokicał uprzednio stworzony gliniany stworek. Raito w tym czasie wyrwał kartkę z interesującą go techniką i wybiegł prędko z pomieszczenia.
- Spadamy stąd Połykacz! - dosiadł stwora, który wypluwał z dzioba ostatnie dziecko - Pamiętajcie dzieci, jam jest Mroczny Puchacz Sprawiedliwości i... AAAAA!
Wypadł przez okno wraz z ptaszyskiem, który pikując ku ziemi zrobił szybki nawrót ku niebu. Dzieciaki dopadły do okno robiąc wielkie "Whooooaaaaa!", a Raito Douhito wyrównał lot i zerknął na skradzioną stronę.
- Zobaczmy, C4... Zabójcza Karura... To będzie świetna zabawa!

/nmm

W użyciu "Połykacz":
Obrazek

Ukryta treść:

Nauka techniki rangi S:
Ukryta treść:

- Coś mi się przykleiło do ręki. Proszę Pani, to chyba mutuje? - zażartował niepokojącym tonem w kierunku podglądającej go kobiety. Ta prędko ruszyła przed siebie. Raito przymknął oczy odprężając się.
"Znikąd ratunku? Eh, ciężkie życie...", pomyślał uśmiechając się do siebie.

ObrazekToż to Puchacz, który potrafi utknąć w oknie gabinetu Kazekage...

PostNapisane: 28 lut 2018, o 17:23 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 191cm 81kg
Ranga: ObrazekTokubetsu Jōnin
Punkty doświadczenia (PD): 1128 (A-) 12-05-2018
Klan: Yotsuki
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry:
  • ObrazekRaiton
  • ObrazekSuiton
  • ObrazekDoton

Specjalizacje:
  • TaiJutsu
  • SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • GenJutsu
  • SoJutsu

Wioska: ObrazekSunagakure no Sato
Organizacja: ObrazekANBU
Styl Walki: Raisujiton, poziom Trzeci
Chakra: 4040
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 100
Zręczność: 57
Percepcja: 57
Siła Woli: 72
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 74
Wydane PN: 411
Sława H: 39
Sława R: 11
Gen Specjalny: Gen #17 Stalowe Ciał
Pieniądze [Yen]: 3435
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ...., .... .
Dodatkowe statystyki:
  • Czakra: 1500(W)
  • Szybkość: +10 (klan)
  • Nie mdlejemy z powodu ran, walczymy do końca.
  • Wszystkie przeliczniki odnoszące się do obrażeń są zwiększone o 1.
  • Wszystkie progi odnośnie neutralizacji trucizn są obniżone o 30 pkt.
  • Każdą wydolność organizmu zwiększamy o 1, 10 itp.
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu skaczą 2 wartości więcej/dalej.
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu rzucają z szybkością równą 2,5x Siła wyrzutu.
  • Specjalizacja z grupy jujutsu na pierwszym miejscu pozwala nam na uzyskanie wyniku z tabeli o dwa poziomy wyższego (Szybkość poruszania się)
  • Jedna specka z zakresu Ju, na 1 lub 2 miejscu podnosi ilość obrotów o 1 na każdym progu.
  • Tai na pierwszym podwyższa o 2 wartości szybkość ciosów dla ciosów pięściami i nogami, z kastetami bądź bez nich.
  • Soshi na drugim miejscu podwyższa próg szybkości jutsu o 1.
  • Dla osób, które mają jakąkolwiek speckę z Jujutsu na 1 bądź 2 miejscu wyciągając przedmiot o 1 próg szybciej.
  • Posiadając jedną ze specek Jujutsu na pierwszym lub drugim miejscu mamy jeden próg wyżej, jeśli chodzi o ilość wyrzucanych broni.
  • Jedna ze specek jujutsu na miejscu pierwszym podnosi ograniczenia o 0,2, a na miejscu drugim o 0,1. (Zwrotność)
  • Ze specką Soshi/nin na 2 miejscu 2 użycia na 24h. Pierwsze -25% stat, drugie -50%. (Reset czakry)

Wykonane Misje:
    Fabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-1
  • C-3
  • D-0
    Niefabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-3
  • C-1
  • D-1

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz z symbolem wioski, Apteczka, Wojskowe buty, Płaszcz ANBU(Czarny), Zbroja ANBU (Pod płaszczem ukryta), drut, lina, lina z kunaiami na obydwu końcach, dwa kunaie z przywiązanymi dzwoneczkami, pigułki żołnierzy(cała paczka), Maska ANBU
Wygląd:

Ukryta treść:

Gadu-Gadu: 36232980
Karta Postaci: Karta postaci
Po solidnym odpoczynku psychicznym i fizycznym po ostatniej misji Rai postanowił zabrać się za coś, co nurtowało go praktycznie od samego pobytu w tamtej wiosce. Tajemniczy znaleziony w przeklętym domu bandytów zwój. Jedyny jego łup z tego całego burdelu, gdzie krew i śmierć zawitały na dobre. Wyglądający na bardzo stary zwitek papieru. Nie ważne co się w nim znajduje, odpowiedź na to może znajdować się w bibliotece Suny. Z taką myślą odszykowany w codzienne ciuchy udał się do budynku znajdującego się na terenie akademii Shinobi. Dawno tutaj nie przychodził. Czuł się staro, widząc gdzieniegdzie bawiące się dzieci. On, tak samo jak te szkraby, przed laty biegał po boiskach i beztrosko łudził się o bohaterskim żywocie shinobi. Dzisiaj pozostała jedynie krew niewinnej dziewczyny na rękach Yotsukiego. Takie to życie bywa przewrotne. Rai westchnął i wszedł do biblioteki. Udał się do jednego z wolnych stoisk i położył zwój na blacie. Zastanawiał się co może się w tym znajdować. Może być to cenny manuskrypt, mapa skarbu lub tajna broń która zniszczy wioskę. Ta ostatnia myśl sprawiła, że Chuunin powstrzymał się chwilowo od otwarcia tajemniczego zwoju. Ciekawość okazała się jednak silniejsza, a nieświadomy zawartości mężczyzna otworzył zwój i starał się cokolwiek z niego zrozumieć.

W dzień parzy ziemia, nocą ciepła brak
Zabierz mnie do nieba tam gdzie nie ma
» ZŁA «

PostNapisane: 28 lut 2018, o 18:59 
Cytuj:
Misja rangi B - Reibi no Kami - Rai

Wykonując pewne zlecenie ze swoim towarzyszem Mao Kazan natknąłeś się na dosyć dziwaczny zwój. Nie wiedziałeś zbytnio co się w nim znajduję ponieważ nie miałeś okazji go jeszcze otworzyć. Był to ważny zwój bo wiązał się w ciężką wyprawą i litrami przelanej krwi. Nadeszła na ta chwila. Usiadłeś sobie spokojnie w bibliotece, by czynić honory. W momencie gdy otworzyłeś zwój, uwolniła się z niego nigdy wcześniej spotykana chakra. Od pieczętowałeś coś co było ukryte przed laty. Niewielki obłok dymu wydobył się ze zwoju. Rozwijając go mogłeś zobaczyć że jest on napisany w nieznanym Ci dotąd języku. Żaden słowo nie przypominało tego które znałeś i nim się posługiwałeś więc będziesz musiał zasięgnąć rady. Może uda znaleźć Ci się kogoś kto będzie w stanie przetłumaczyć ten zwój? Chcąc czy nie chcąc na pewno ciekawość zacznie Cię zjadać ponieważ było to coś naprawdę interesującego. Może któryś z bibliotekarzy będzie w stanie udzielić Ci pomocy, bądź będziesz musiał uzyskać pomoc jakiegoś specjalisty.

PostNapisane: 28 lut 2018, o 20:33 
Suna ANBU

Żywioł Czakry:
  • ObrazekRaiton
  • ObrazekSuiton
  • ObrazekDoton

Specjalizacje:
  • TaiJutsu
  • SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • GenJutsu
  • SoJutsu

Dodatkowe statystyki:
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu skaczą 2 wartości więcej/dalej.
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu rzucają z szybkością równą 2,5x Siła wyrzutu.
  • Specjalizacja z grupy jujutsu na pierwszym miejscu pozwala nam na uzyskanie wyniku z tabeli o dwa poziomy wyższego (Szybkość poruszania się)
  • Jedna specka z zakresu Ju, na 1 lub 2 miejscu podnosi ilość obrotów o 1 na każdym progu.
  • Tai na pierwszym podwyższa o 2 wartości szybkość ciosów dla ciosów pięściami i nogami, z kastetami bądź bez nich.
  • Dla osób, które mają jakąkolwiek speckę z Jujutsu na 1 bądź 2 miejscu wyciągając przedmiot o 1 próg szybciej.
  • Posiadając jedną ze specek Jujutsu na pierwszym lub drugim miejscu mamy jeden próg wyżej, jeśli chodzi o ilość wyrzucanych broni.
  • Jedna ze specek jujutsu na miejscu pierwszym podnosi ograniczenia o 0,2, a na miejscu drugim o 0,1. (Zwrotność)
  • Ze specką Soshi/nin na 2 miejscu 2 użycia na 24h. Pierwsze -25% stat, drugie -50%. (Reset czakry)

Wykonane Misje:
    Fabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-1
  • C-3
  • D-0
    Niefabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-3
  • C-1
  • D-1

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz z symbolem wioski, Apteczka, Wojskowe buty, Płaszcz ANBU(Czarny), Zbroja ANBU (Pod płaszczem ukryta), drut, lina, lina z kunaiami na obydwu końcach, dwa kunaie z przywiązanymi dzwoneczkami, pigułki żołnierzy(cała paczka), Maska ANBU
Wygląd:

Ukryta treść:

Podmuch czakry. Tak więc w pierwszej chwili nastąpiło to, czego Rai się po cichu spodziewał. Apokalipsa, koniec świata, sąd boży i takie sprawy. Po chwili czekania jednak nic się nie stało. Nie było żadnego wybuchu, żadnej fali zalewającej pomieszczenie, bólu ani śmierci. Po prostu zapisany zwój, który nasączony był bardzo dziwną, niespotykaną przez chłopaka czakrą. To jednak potencjalne niebezpieczeństwo nie odstraszyło żądnego wiedzy chłopaka od wgłębienia się w tajemnice zapisane na prawdopodobnie bardzo starym zwoju. Niestety, zapisany był on w bardzo starym języku, którego Rai nie rozpoznawał. Wyglądał jak... szlaczki z przedszkola. Ahh... akademia. Mniejsza o wspominki. Chłopak wstał i wraz ze zwojem podszedł do pierwszego lepszego pracownika Sunnijskiej biblioteki. Delikatnie szturchnął tą osobę w bark i powiedział cicho (W końcu to biblioteka):
-Przepraszam. Potrzebuję drobnej pomocy z rozszyfrowaniem treści tego zwoju. Rozpoznajesz może ten język? Albo wiesz czy mamy w bibliotece jakiś dział ze starożytnymi lub specyficznymi językami? Ta konkretna gałąź nauki nie interesowała nigdy Yotsukiego. Jak widać, był to błąd, bowiem w sytuacjach takich jak ta wiedza taka mogła by być zbawienna. Kto mógł jednak przypuszczać że akurat to będzie na zwoju? Na pewno nie Rai.

» ZŁA «

PostNapisane: 28 lut 2018, o 20:59 
Cytuj:
Postanowiłeś poszukać pomocy w Bibliotece Suny. Ponieważ znaki nie były zbyt dla Ciebie zrozumiałe.. Pracownik którego zaczepiłeś wiedział o co tak naprawdę chodziło, w momencie w którym zobaczył na znaki. Miałeś szczęście ponieważ trafiłeś na odpowiednią osobę w odpowiednim miejscu. - Niestety mam dla Ciebie złą nowinę młodzieńcze.. Ten język w którym zostało to napisane został zapomniany i przestał być praktykowany jakieś trzy stulecia temu.. Nie pozostało po nim wiele informacji.. Mężczyzna zastanowił się chwilę nad tym a następnie poprawił okulary. - Ciężko będzie rozwiązać co tam zostało napisane, lecz jeśli bardzo chciałbyś się dowiedzieć to istnieje plotka, że pewien mężczyzna, pustelnik mieszkający na pustyni jest w stanie rozszyfrować ten język.. Nie mam pojęcia czy ten jeszcze żyje i jak się miewa ponieważ od momentu gdy oszalał to słuch po nim zaginął.. Odpowiedział. A następnie wrócił do swoich czynności. Na odchodne rzucił. - Podobno mieszka gdzieś na pustyni.. lecz myślę że bardziej są tą Góry. Pustynia nie jest zbyt dobrym miejscem na zbudowanie czegokolwiek co miało by szansę się utrzymać dłużej niż kilka dni.. Odpowiedział.

PostNapisane: 28 lut 2018, o 21:29 
Suna ANBU

Żywioł Czakry:
  • ObrazekRaiton
  • ObrazekSuiton
  • ObrazekDoton

Specjalizacje:
  • TaiJutsu
  • SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • GenJutsu
  • SoJutsu

Dodatkowe statystyki:

Wykonane Misje:
    Fabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-1
  • C-3
  • D-0
    Niefabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-3
  • C-1
  • D-1

Wygląd:

Ukryta treść:

Rai pełen był nadziei, że w bogatych zbiorach sunnickiej biblioteki znajdzie odpowiedź na palące kwestie związane z językiem użytym do napisania tajemniczej notatki na zwoju. Podszedł do pracownika biblioteki z wielkimi nadziejami. Były one tak wielkie jak balonik napompowany przez polaków przed każdą sportową imprezą. I tak samo miał pęknąć chwilę później. Gdyby dało się to usłyszeć, to zapewne do wioski Mgły doleciała by fala uderzeniowa z zawodu chłopaka. Język wymarły ponad 300 lat temu? Przecież to na długo przed powstaniem ich cywilizacji. Sam Rai znał historię jedynie do walki trzech. Była to wiedza powszechna. A zwój ten pochodzi sprzed tego wydarzenia. W tej chwili do świadomości Raia dotarło to, z jak starym artefaktem ma do czynienia. To cud że papirus ten nie rozpadł się w proch po chwyceniu go do ręki. Kiedyś to robili zwoje, nie to co teraz. Tak więc relikt przeszłości został złożony i schowany do torby. Rai podziękował bibliotekarzowi i wyszedł z budynku. Swoje kroki skierował w stronę wyjścia z wioski. Ciekawość zżerała chłopaka. Chciał już wiedzieć co zapisane jest na tym zwoju. Miał jedynie nadzieję, że nie będzie to przepis na pierniki. Chociaż taki przepis mógłby zrobić furorę w dzisiejszych czasach...

z/t

» ZŁA «

PostNapisane: 16 kwi 2018, o 20:34 
Suna ANBU

Żywioł Czakry:
  • ObrazekRaiton
  • ObrazekSuiton
  • ObrazekDoton

Specjalizacje:
  • TaiJutsu
  • SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • GenJutsu
  • SoJutsu

Dodatkowe statystyki:

Wykonane Misje:
    Fabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-1
  • C-3
  • D-0
    Niefabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-3
  • C-1
  • D-1

Wygląd:

Ukryta treść:

Rai skierował swoje kroki w stronę biblioteki wioski Piasku. Budynek zawierał wiele wolumenów pełnych wiedzy, która tylko czekała na to, aby ją zgłębić. Do takich właśnie poszukiwaczy należał członek klanu Yotsuki, który przed zbliżającym się egzaminem wolał poszerzyć wachlarz możliwych zagrać o nowe jutsu. Przemierzając obszar między półkami, zaszedł w końcu do tego przeznaczonego dla zwojów poświęconych technikom błyskawic. Raiton był naturalną specjalizacją jego klanu, stąd też chłopak bez większych wątpliwości wkroczył do tej świątyni piorunującej energii, przeszukując półki z nadzieją znalezienia czegoś pomocnego. Gdy już zwątpił, jego oczom ukazał się niepozornie wyglądający zwój z techniką Ikazappu. Czysta siła, eksplozja. Yotsuki już miał w głowie wielkie bitwy, podczas których to właśnie ta technika przeważa o ich losie. Bez zastanowienia wziął zwój i poszedł do jednego ze stolików w celu zgłębienia tej mrocznej wiedzy rodem z holokronu Sithów. Błyskawice mocy to to nie były, ale zdecydowanie dawały radę. Gdy chłopak wystarczająco dużo razy przeczytał i przyswoił sposób wykonania techniki, wyszedł na plac treningowy i wypuścił technikę. Udało się! Musiał oczywiście doszlifować jeszcze to i owo, ale najważniejsze że zna solidne podstawy, a to już coś. Wrócił na salę, odłożył zwój na jego miejsce i opuścił bibliotekę, myśląc już o możliwych zastosowaniach nowo poznanego jutsu.

z/t

» ZŁA «

PostNapisane: 18 kwi 2018, o 19:20 
Suna Kazehosa

Wzrost i Waga: 164cm; 60kg
Ranga: T.Jounin
Punkty doświadczenia (PD): B 923 (17.05)
Klan: Seichuu
Żywioł Czakry: Doton, Fuuton, Raiton
Specjalizacje: Soshi | Hiru | Gen | Fuuin | Shuriken
Wioska: Suna
Organizacja: SO
Chakra: 3428
Zręczność: 56
Percepcja: 43
Siła Woli: 100
Punkty Nauki: 6
Wydane PN: 372
Sława R: 0
Gen Specjalny: Opoka Klanu
Pieniądze [Yen]: 1770
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki: (Całość w KP)
+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
Trenowane Zdolności: CS [Wiatru] 20%
Wykonane Misje: B-1, C-3, D-3
Ekwipunek: (Całość w KP)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: (Całość w KP)
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
• Mała gurda przy prawym udzie
Gadu-Gadu: 59405754
Karta Postaci: Karta Postaci
Wpadłem do biblioteki i zabrałem się za grubą książkę pod tytułem "Jutsu obszarowe". Mój piasek nadaje się do takich działań, a wiedza może się przydac podczas egzaminu. Usiadłem pod oknem i czytałem. Minęła godzina, może dwie, w sumie trochę się zasiedziałem. Miałem kilka pomysłów jak udoskonalić swój piasek. W głowie pojawiały mi się nowe techniki, a co gdyby z suna no tate uformować pomnik który mógłby atakować? To wydaje się świetnym pomysłem. Ciekawe czy w praktyce też pójdzie tak łatwo. Akurat nauka technik opartych na piasku przychodzi mi z wyjątkową łatwością. Czerpie z tego przyjemność i może dlatego tak bardzo się na nich skupiam. Starczy nauki na dziś. Oddałem książkę bibliotekarzowi i wyszedłem z budynku.

<nmm>

PostNapisane: 28 kwi 2018, o 22:04 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 168cm; 58kg
Punkty doświadczenia (PD): 264 (D-) 15.05
Klan: Seichuu
Zawód:
Żywioł Czakry: Fuuton
Specjalizacje: Soshijutsu, Senjutsu, Fuuinjutsu
Wioska: Suna
Organizacja:
Styl Walki: Kyori-kō (poz ...); Kyōdo-kō (poz ...); Gouken (poz ...);

Wybrać znane - lub ustawić BRAK
Chakra: 1855
Zręczność: 20
Percepcja: 20
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 54
Punkty Nauki: 7
Wydane PN: 31
Sława H: 10
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 375
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: (Całość w KP)
+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 56521789
Karta Postaci: Proszę
Multikonta/Fabularne: Reika
To była moja pierwsza wizyta w bibliotece, na szczęście działy były wyraźnie oznaczone. Tak więc mi zostało tylko znaleźć dział o fuuinjutsu, a w nim książkę o pieczętowaniu jutsu, chakry i korzystania z zapieczętowanych pokładów. Miało to za zadanie wspomóc mnie w znalezieniu podpowiedzi, jak rozwinąć moją suna no tate. Cóż, znalezienie działu to pestka, ale zanim znalazłem kilka książek, które mnie interesowały, to minął dobry kwadrans. Następnie wertowanie odpowiednich fragmentów z ich analizą było godziną, jak nie dwoma. Ariso mógł się nie mylić z możliwością zgubienia się w bibliotece. - Hmm.. to może być sposób na zwiększenie możliwości mojego piasku. - Zamruczałem sobie pod nosem, gdy napotkałem fragment o pieczętowaniu jutsu i potrzebnej do tego chakry na jutsu i na pieczęć. Jakbym zapieczętował część mojej chakry w piasku, możliwe, że zwiększyłbym w ten sposób jego możliwości. Prawdopodobnie któreś z rodziców musiało zapieczętować piasek zaraz po moich urodzinach, ale pewnie ich możliwości były ograniczone. Dobra, miałem plan działania, czas ruszać, bo Ariso się mnie już nigdy nie doczeka.
<nmm>

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]