Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 23 cze 2018, o 21:01

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejnny konkurs, w ktorym do zdobycia sa demony! Tym razem bedzie on tyczyl sie Kirigakure, gdzie domu poszukuje Saiken i Choemi, jak i Sunagakure, gdzie do "adopcji" przygotowuje sie Gyuuki! Konkurs ogloszony bedzie w przeciagu najblizszych dni, totez badzcie czujni i nie przegapcie okazji.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Autor Wiadomość
 Tytuł: Słup z ogłoszeniami
PostNapisane: 6 lut 2015, o 14:48 
Administrator

Ilość Żyć: 2
Wzrost i Waga: 185cm, 69kg
Ranga: Sannin
Klan: Brak
Zawód: Sannin
Żywioł Czakry: Fuuton
Specjalizacje: KenJutsu, SoshiJutsu, SenJutsu, FuuinJutsu, HiruJutsu
Wioska: Suna
Organizacja:
Styl Walki: BRAK
Chakra: 5000
Siła: 100
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 100
Zręczność: 100
Percepcja: 100
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 0
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 0
Sława H: 0
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 10000
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: Brak
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 50450026
Karta Postaci: Brak
Multikonta/Fabularne: Raito
Czyli słup ogłoszeniowy dla gracz. Znajduje się w kraju żelaza jednak informacje z niego szybko rozprzestrzeniają się po wszystkich wioskach (dlatego każdy może wiedzieć o ogłoszeniach). Można tu zamieszczać ogłoszenia wszelkiego rodzaju. Czy to poszukiwania pracy, czy chęci najmu się do czegoś, czy też matrymonialne. Zgubione, znalezione, zapomniane lub potrzebne.

Kod:
[b]Kto zgłasza:[/b] [i]imię[/i]
[b]Treść ogłoszenia:[/b] [i]wszelkie informacje które chcemy w nim zawrzeć[/i]
[b]Kogo dotyczy:[/b] [i]dla kogo jest przeznaczone, czy tylko dla Konoszan, czy tylko dla władców, czy tylko dla geninów.[/i]

Tytuł: Re: Słup z ogłoszeniami
PostNapisane: 6 maja 2017, o 15:08 
Martwy/Nieaktywny

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 174 cm 66 kg
Ranga: Mizukage, Pseudonim: Kwiat Kiri
Punkty doświadczenia (PD): 213 (E)
Klan: Sabataya
Zawód: Mizukage
Żywioł Czakry: Suiton
Specjalizacje: Soshijutsu, Genjutsu, Hirujutsu
Wioska: Kirigakure
Organizacja:
Styl Walki: brak
Chakra: 4000
Siła: 50
Szybkość: 50
Wytrzymałość: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 50
Siła Woli: 90
Pieniądze [Yen]: 1000
Dodatkowe statystyki: Czakra: +900, Siła Woli: +10
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 47405636
Karta Postaci: Mizukage
Multikonta/Fabularne: Miryo
Kto zgłasza: Sabataya Yoshiko, Mizukage
Treść ogłoszenia: Poszukiwana dwójka geninów do wykonania misji rangi C. W gospodarstwie rolnym, przylegającym do Kiri zaczęły ginąć owce. Rolnik Takawa Inoichi zwrócił się o pomoc do władz wioski. Rysopis: Młody mężczyzna, wysoki i dobrze zbudowany, blondyn, kręcone włosy, zielone oczy.
Kogo dotyczy: 2 geninów, Misja rangi C

Treść ogłoszenia: Pomoc w opiece nad rocznym dzieckiem dla Mochi Nany. Kobieta mieszka w centrum wioski Kiri. Blondynka, wysoka, szczupła, zielone oczy. Adres: Kumotta 23A
Kogo dotyczy: Minimum jeden Genin, misja rangi D

Treść ogłoszenia: Potrzebna pomoc dla starszego pana Izuno Soohie. W zakres obowiązku wchodzi posprzątanie w domu, zrobienie zakupów oraz obiadu.
Adres: Ōkami 4/42

Mizuno

Treść ogłoszenia: Genin potrzebny od zaraz do pomocy przy malowanie płotu i prac remontowych. Zleceniodawcą jest Pani Nabya Anko.
Adres: Taiyō 6/13

Treść ogłoszenia: Potrzebna pomoc w dokach przy załadunku Aoi tori. Należy zgłosić się do kapitana Furena Goichi. Statek rozpoznać można po czerwonej banderze z jednorożcem w herbie
Adres: Umi 26

Kogo dotyczy: Minimum dwóch Geninów, misja rangi C

• Przed wykonywaniem misji proszę o PW z dołączonym formularzem, bym mogła systematycznie skreślać zajęte przez was misje.
  • Po wykonaniu misji proszę zgłosić się do biura, mile widziany post fabularny oraz uzupełnienie w poście formularza:

Kod:
[b]Ranga misji:[/b]
[b]Cel misji:[/b] tu wpisz treść ogłoszenia
[b]Zespół:[/b] osoby biorące udział w misji
[b]Liczba postów:[/b] tu wpisać łączną liczbę postów
[b]Link:[/b] link do pierwszego i ostatniego posta w misji

Pozwoli mi to na szybkim i sprawnym weryfikowaniu zarobków wioski, z góry dziękuję.

Ostatnio edytowano 1 wrz 2017, o 13:14 przez Yoshiko Mizukage, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: 9 maja 2017, o 01:53 
SO

Wzrost i Waga: 178cm;65kg
Ranga: Obrazek T.Jounin
Punkty doświadczenia (PD): B (930, 29.V)
Klan: ObrazekUchiha 1T[2/5]
Zawód: -
Żywioł Czakry: Obrazek Obrazek Obrazek
Specjalizacje: Gen | Ken | Soshi | Tai | Hiru | Dou
Wioska: Ame[x] | Kusa[x] | Kiri [x] | Konoha Obrazek
Organizacja: Obrazek SO
Styl Walki: Kyodo-ko poz. 2
Muon no ken poz. 2
Chakra: 3540
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 80
Percepcja: 20
Kontrola Chakry: 69
Punkty Nauki: 90
Wydane PN: 324
Sława H: 37
Sława R: 4
Gen Specjalny: Iluzjonista
Pieniądze [Yen]: 2090
Drużyna: -
Dodatkowe statystyki: +450 pch (wytrzymka)

Trenowane Zdolności:
Pieczęć Płomieni
   10%

Wykonane Misje: Ev-1 PH-1 B-1 C-7 D-2
Ekwipunek:
  • Shurikeny [paczka]
  • Kunaie [paczka]
  • Ochraniacz z symbolem wioski
  • Bandaże x4
  • Pigułki Żołnierzy[3 paczki]
  • Kolczuga (nogi)
  • Kolczuga (ręce)
  • Zbroja ANBU
  • Maska ANBU
  • Płaszcz ANBU
  • Ochraniacze dłoni
  • Ochraniacze na piszczele
  • Wojskowe buty
  • Lina
  • Lusterko
  • Radio
  • Katana przewodząca charkę

Wygląd: - Czarny płaszcz
- Czarne włosy
- Przeklęta Pieczęć na lewym barku

Gadu-Gadu: 48271599
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: Brak
Wszystko działo się tak szybko, że w sumie nie wiadomo do końca co się stało i kto wpadł na kogo. Blondynka wydawała się być równie zaskoczona całą sytuacją tak jak i on.
- Nie przejmuj się. Nic Ci nie jest? - zapytał po chwili patrząc jak nieznajoma się podnosi. Na dodatek dostrzegł lekki rumieniec na jej twarzy z racji tego, że dzieliła ich mała odległość. Zapewne było to spowodowane tą całą sytuacją dlatego uśmiechnął się tylko niewinnie i podał kiryjce jej rzeczy. Kiedy czarnowłosy wspomniał o misji niebieskooka powiedziała, że również wybierała się w tę stronę. Yoshihiro wyglądał na zdziwionego i zakłopotanego tym faktem, ponieważ raczej stronił od towarzystwa innych ludzi, a szczególnie takich, których zupełnie nie znał.
- Tak, na prawdę. - potwierdził, po czym spojrzał jej prosto w oczy. Zaraz po tym uciekł gdzie indziej wzrokiem. Nie lubił się za bardzo otwierać na ludzi, ponieważ większość uważała go za dziwaka, odludka. Patrzyli na niego jakby wyrżnął co najmniej pół wioski. Jednak chłopak był już przyzwyczajony do takiego traktowania, więc on również po prostu izolował się od ludzi. Nie krył też zdziwienia, kiedy dziewczyna zaproponowała mu, aby wybrali się na misję dalej. Przez chwilę przeszło mu przez myśl, aby mu odmówić, ale widząc jeszcze większy uśmiech blondynki nie mógł tego zrobić.
- Jasne, wydaje mi się, że Mizukage nie będzie miała nic przeciwko, jednak będziesz mi musiała dać chwilę. - oznajmił, po czym ruszył do kasy wraz ze swoją towarzyszką. Zapłacił za towar, przy czym nie uniknął dziwnych spojrzeń ze strony sprzedawcy. Oddalił się na chwilę bez słowa do jakiejś przebieralni albo toalety. Wtedy zdjął swoje górne odzienie i obwiązał cały tors wraz całymi rękoma i częścią twarzy, bandażami, które przed chwilą kupił. Następnie zajął się nogami, które obwiązał od kostek aż po uda. Po tej czynności ubrał się z powrotem, założył maskę i płaszcz, a następnie wyszedł i odszukał dziewczyny.
- Możemy ruszać. Tak w ogóle to możesz mówić mi Yoshi. - przedstawił się swoim pseudonimem, a następnie nie czekając dłużej ruszył przed siebie w stronę słupa z ogłoszeniami. Nie wiedział za bardzo co mówić, więc przez większość czasu zachowywał po prostu milczenie, a kiedy dotarł do słupa wraz z nieznajomą spojrzał na dostępne dla nich misje. Przeczytał dokładnie wszystkie, a później zlustrował blondynkę wzrokiem.
- Myślę, że ta misja będzie w sam raz. - powiedział odbierając zwój, a następnie przechylił głowę w prawą stronę wskazując wyjście wioski, a po chwili ruszył w tamtą stronę.

Ostatnio edytowano 9 maja 2017, o 22:25 przez Toshiro, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 9 maja 2017, o 17:41 
Kiri Chuunin

Wzrost i Waga: 160 cm; 48 kg
Ranga: Obrazek Chunin
Punkty doświadczenia (PD): 641 (C) - 20/05/18
Klan: Sabataya [Tsujitengan, 2lvl]
Zawód: Medyczny Ninja
Żywioł Czakry:
  • Suiton
  • Doton

Specjalizacje:
  • HiruJutsu
  • GenJutsu
  • SoshiJutsu
  • KenJutsu
  • DouJutsu

Wioska:
  • Amegakure no Sato
  • Kirigakure no Sato

Organizacja:
Styl Walki: Brak
Chakra: 2666
Siła: 10
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 40
Kontrola Chakry: 73
Punkty Nauki: 46
Wydane PN: 206
Punkty Nauki Medyczne: 31
Sława H: 23
Sława R: 3
Gen Specjalny: #023 Człowiek Czynu
Pieniądze [Yen]: 2180
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki:
  • Hiru na pierwszy miejsce podbija składanie pieczęci/umiejętności bojowe +20 (zręczność)
  • Gen na drugim miejscu pozwala na podtrzymywanie technik o 1 poziom wyżej (siła woli)
  • Zawsze aktywne doujutsu
    podwyższa próg widzenia o +50 (percepcja)
  • +300pch (wytrzymałość)

Trenowane Zdolności: Brak
Wykonane Misje:
  • D - 1 (1 sam.)
  • C - 9 (4 sam., 5 collab)
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek:
  • Etui: shurikeny, kunai
  • Inne: płaszcz, słomiany kapelusz, ochraniacz z Kirigakure noszony na szyi, tanto, granat dymny x2, bomba dymna x2, granat świetlny x2, wybuchowa notka x2

Wygląd: KLIK
Gadu-Gadu: 25132360
Cała sytuacja rozwinęła się tak jakby się nikt tego nie spodziewał. Nieznajomy zmierzał w tym samym kierunku co ja, a oznaczało to, że spędzimy zapewne trochę czasu razem. Szczerze średnio miałam teraz ochotę na czyjekolwiek towarzystwo. Do tego dziwnie by wyglądało, jakbym za nim szła od sklepu, aż do słupa. Pewnie wziąłby mnie za jakąś podejrzaną personę. Najpierw wpadam na niego w sklepie, a potem jeszcze go śledzę. Ewidentnie wyglądałoby to co najmniej dziwnie.
- Nie, nie. Wszystko w porządku - odpowiedziałam z delikatnym uśmiechem po czym odebrałam swoje rzeczy. Płaszcz po zakupie od razu ubrałam na siebie, zaś kapelusz zawiesiłam sobie pod materiałem przy pasie. Jako, że okap był na mnie dosyć luźny, nie miałam problemu z pomieszczeniem tam różnych rzeczy.
Fakt, nasza sfera prywatna została naruszona, ale nie specjalnie i nie na tyle mocno, bym mogła się mocno denerwować. Zrobiłam ku przestrodze na przyszłość mały krok w tył, zwiększając tym samym niewygodną odległość.
Krótki kontakt wzrokowy z mężczyzną wrył mi się w pamięć, jak regułki z akademii. Czułam, jak jego spojrzenie przewierca moje do tego stopnia, że przeszły mnie mocne ciary. Wypuściłam ciężko powietrze i obróciłam tęczówki, kiedy to zrobił i mój rozmówca.
- To świetnie - podsumowałam odpowiedź nieznajomego. Ten poprosił o jeszcze chwilę w sklepie po czym udał się do przebierali. Samej w tym czasie postanowiłam wyjść na zewnątrz sklepu, gdzie też poczekałam na jego mościa. Nie minęła chwila, a ten wyszedł. Gdybym nie widziała kruczoczarnych włosów, zapewne nigdy bym go nie poznała. Chłopak przyodział płaszcz, zakładający całe jego ciało, maskę na twarz, a między jednym, a drugim dostrzegłam jeszcze bandaże. Wyglądało na to, że założył na siebie wszystko, co przed chwilą kupił. Na koniec podszedł do mnie i się przedstawił.
- Miło mi, jestem Michiyuuki - odparłam beznamiętnie, jak to robił mój rozmówca. Potem ruszyłam zaraz za moim towarzyszem podróży. Pod słupem znaleźliśmy się bardzo szybko. Potem Yoshi wybrał dla nas zadanie, na które zgodnie przystaliśmy. Wyglądało na to, że pora ruszać w drogę.
- Od zawsze mieszkasz w Kirigakure? Jesteś dosyć charakterystyczny - zaczęłam rozmowę, kierując się w stronę bramy wioski. Spojrzałam się przy tym na bruneta, lecz po kilku sekundach obwróciłam wzrok. Co mi po obserwowaniu maski oraz płaszcza, skoro nawet nie mogę do dostrzec. Taki ekwipunek był w sumie całkiem przydatny do podróżowania, szczególnie, kiedy ma się tak wyjątkowe oczy. Nim się obróciliśmy, opuszczaliśmy już wioskę.

AKTUALNY STRÓJ

Obrazek

PostNapisane: 9 maja 2017, o 18:31 
Mistrz Gry

Ilość Żyć: 2
Wzrost i Waga: --
Ranga: Genin
Klan: --
Zawód: --
Żywioł Czakry: --
Specjalizacje: --
Wioska: --
Organizacja: --
Styl Walki: Kyori-kō (poz ...); Kyōdo-kō (poz ...); Gouken (poz ...);

Wybrać znane - lub ustawić BRAK
Chakra: 1500
Siła: 69
Szybkość: 69
Wytrzymałość: 69
Zręczność: 69
Percepcja: 69
Siła Woli: 69
Kontrola Chakry: 69
Punkty Nauki: 21
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wygląd:
Gadu-Gadu: 10870668
Karta Postaci: -
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
MISJA C

Niski, krępy człowiek przedzierał się żwawo przez tłum ludzi. Nie wyglądał na zadowolonego i widać było, że się spieszył. Jego ciemne, średniej długości włosy powiewały lekko na wietrze. Po jego minie można było się domyślić, że jest raczej w złym humorze. Przedzierał się przez ludzi bez litości, aż w końcu dotarł do miejsca gdzie stoicie.
- Ileż można czekać? Przecież wysłałem swoją prośbę do Mizukage już co najmniej tydzień temu... - powiedział pod nosem, a później nerwowo przejrzał wszystkie zwoje z ogłoszeniami. Następnie, po chwili namysłu skierował się do Was. Kiedy spostrzegł w Waszych rękach zwój z misją uśmiechnął się szeroko od ucha do ucha. Na jego twarzy pojawiły się zmarszczki, które pokazywały, że jest około czterdziestki.
- No, no, w końcu ktoś się za to zabrał. Naoki Muto, chodźcie, nie ma czasu. - powiedział, a potem jak gdyby nigdy nic przyłożył Wam ręce do pleców i lekko popchnął, abyście ruszyli sie ze miejsca. Potem poszedł w kierunku parku.

Oceń Mnie!

PostNapisane: 12 maja 2017, o 14:03 
Suna Kazekage

Wzrost i Waga: 200, 140
Ranga: Kazekage
Klan: brak
Zawód: Kazekage
Żywioł Czakry: brak
Specjalizacje: JuJutsu
Organizacja:
Styl Walki: Gouken lv3
Chakra: 0
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 100
Zręczność: 70
Percepcja: 55
Kontrola Chakry: 15
Sława H: 200
Dodatkowe statystyki: +1500 pch (w)
Wykonane Misje: D-147, C-190, B - 98, A - 21, S- 18
Wygląd:
Gadu-Gadu: 0
Karta Postaci: xx
Kto zgłasza: Tokoyami Kazekage
Treść ogłoszenia: W Sunie odbędzie się festyn dla geninów. Zwycięzcę mini zawodów czeka nagroda. Zacznie się 14/05/17. Jeszcze dziś powstanie temat z terenem festynu. Zapraszam wszystkich zainteresowanych
Kogo dotyczy: Suna

PostNapisane: 18 maja 2017, o 15:41 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 180/71
Punkty doświadczenia (PD): 306 (D) 01.06.
Klan: Genshi
Zawód: Uzupełnić
Żywioł Czakry: Katon, Doton
Specjalizacje: Soshijutsu GenJutsu FuuinJutsu HiJutsu
Wioska: Kiri
Organizacja:
Chakra: 2072
Szybkość: 10
Zręczność: 10
Percepcja: 10
Siła Woli: 60
Kontrola Chakry: 57
Punkty Nauki: 2
Sława H: 6
Pieniądze [Yen]: 1480
Dodatkowe statystyki: Chakra:
+300 z wytrzymki
*50%
Wygląd:
Gadu-Gadu: 28211776
Białowłosy powolnym krokiem przemierza wioskę nie zwracając uwagi na ludzi robiących zakupy, głośne hałasy spowodowane ulicznym handlem czy dzieciaki które biegają dookoła każdego pieszego. A może warto by było sprawdzić słup z ogłoszeniami? W końcu już dawno nie byłem na żadnej misji. Podejmując decyzję nie przyśpieszył kroku i leniwie podążał w stronę słupa. Lekko pobudzony myślą o misji przeciągnął spojrzeniem po okolicy. Małe robaczki w całym tym śmiesznym świecie rządzonym przez głupców i zachłannych egoistycznych ludzików. Gdy dotarł do celu przeglądał ogłoszenia wywieszone przez Mizukage i zainteresował się jednym z nich. W sumie pomoc starszym będzie dobrą misją. Przynajmniej z wiekiem ludzie są bardziej bezinteresowni i mądrzejsi poprzez swoje życiowe doświadczenia. Myśląc tak zerwał ogłoszenie ze słupa i zaczął podążać pod wypisany na karcie adres już szybszym niż poprzednio krokiem.

PostNapisane: 18 maja 2017, o 15:56 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 186cm; 60kg
Klan: Douhito
Zawód: Misjonarz
Żywioł Czakry: Doton
Specjalizacje: Misje
Wioska: Misjonarzy
Organizacja:
Zręczność: 20
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 20
Punkty Nauki: 5
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wygląd:
Gadu-Gadu: 48363523
Karta Postaci: Strefa Esu
Misja rangi D - "Pomoc starszym"

Dzisiejszy dzień był typowym dla wioski ukrytej we mgle. Nie dość, że było zimno, w powietrzu unosiło się dość sporo białej pary, to jeszcze zaczęło śmierdzieć rybą zupełnie jakby jakiś wielki zwierz został dopiero co wyłoniony. Mizuno przedzierał się przez dzielnicę mieszkalną usiłują dotrzeć pod adres wskazany na ogłoszeniu. Dzielnica, do której trafił cechowała się licznymi domami, które to dopiero co zostały odnowione. Wydawać by się mogło, że sprzątanie tu czegokolwiek nie ma większego sensu, lecz była to tylko i wyłącznie obłuda. Na samym końcu drogi stał sobie zapuszczony dom, na którego to dachu przesiadywał staruszek. Wydawać by się mogło, że zbiera mech z dachówek, lecz w głównej mierze przypominało to bardziej taniec godowy niezbyt dorodnego ptaka. - Nosz cholera jasna gdzie ta pomoc, po którą zgłaszałem się już dawno temu! - tuż przy nodze Miza wylądował młotek rzucony ze złością. Stary? Schorowany? Pomocy to on na pewno potrzebował, lecz z pewnością bardziej psychologicznej.

Mizuno tu nie ma, poszedł sobie tutaj :P

Pierwszy post

PostNapisane: 29 maja 2017, o 11:51 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:
Treść ogłoszenia: Poszukiwany pilnie genin z Kiri do misji rangi C, szczegóły w gabinecie Mizukage.
Kogo dotyczy: Jeden genin z Kiri, poszukiwany pilnie!

Ostatnio edytowano 1 wrz 2017, o 13:15 przez Yoshiko Mizukage, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 4 lip 2017, o 12:38 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:
Kto zgłasza: Yoshiko Sabataya, Mizukage
Treść ogłoszenia: Każdy chętny Genin, który wyraża chęć wzięcia udziału w konkursie na członka ANBU proszony jest o zgłoszenie się do Akademii Ninja, w celu wpisu swojej kandydatury oraz podejścia do części pisemnej egzaminu.
Kogo dotyczy: Genini minimum D+, tylko gracze z Kiri

PostNapisane: 10 lip 2017, o 13:52 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:
Treść ogłoszenia: Zabezpieczenie miejsca spotkania Kage, utworzenie lokalizacji w Tym wątku. Przygotowanie kwater, terenu, zabezpieczenie szlaku podróży dla Mizukage, sporządzenie obszernego raportu na temat ukształtowania terenu, możliwych zagrożeń w obszarze miejsca spotkania. SPRAWA BARDZO PILNA!!!!
Kogo dotyczy: Genini z Kiri, misja minimum dwuosobowa

Treść ogłoszenia: eskorta Mizukage na szczyt Kage, sprawa pilna!
Kogo dotyczy: Genini z Kiri, misja minimum dwuosobowa

Ostatnio edytowano 1 wrz 2017, o 13:15 przez Yoshiko Mizukage, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 4 sie 2017, o 01:37 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 172 cm 50 kg
Klan: Hantabu
Zawód: Leń-nin
Żywioł Czakry:
  • Doton
  • Suiton
  • Mokuton

Specjalizacje:
  • Soshijutsu
  • Genjutsu
  • Hirujutsu

Organizacja:
Chakra: 1780
Zręczność: 15
Siła Woli: 42
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 30
Sława R: 1
Pieniądze [Yen]: 1045
Drużyna: Random
Dodatkowe statystyki: + Jest super
+ 375 Chakry z wytrzymałości
+ "5 rzeczy" w podziale uwagi
Wykonane Misje:
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski;
Wygląd: Czarny dwuczęściowy dres, pod spodem strój pokrywający całe ciało (prócz głowy, i dłoni) na twarzy biała maska. Szczegóły w KP
Opaska Kiri zawiązana na szyi
Gadu-Gadu: 50090546
Karta Postaci: KaPcie
Multikonta/Fabularne: brak
Kiyo wyszedł ze skweru i kierował się zupełnie przed siebie. Ochoczym krokiem z rękoma założonymi za głową Minął Arenę i Salę treningową, na której ostatnio trenował z kilkoma innym ninja. Niedaleko też był bardzo ładny park, do którego obecnie chłopak postanowił NIE CHODZIĆ. Albowiem przesiedział na skwerze, który przecież jest praktycznie identyczny pod względem logicznym....
Chodzi o to, że chłopak niby tu już trochę siedział, bo będzie ze 3 lata, to mimo wszystko nadal nie do końca łapał o co to właściwie chodzi. Jest tu niby jakaś przewodnicząca, co to wszystko trzyma do kupy, ale no jakby sami ludzie nie mogli tego utrzymać?- Pytał się sam bidulek. -No przecież, jak ma wiać wiatr, to będzie wiał. Nie trza go pilnować.- Podważył tym samym autorytet Kage.
A to co?- Ponownie zapytał sam siebie, tyle że tym razem na głos. Uwagę zdziwionego przykuło ogłoszenie wywieszone na słupie właśnie przez wilka, o którym rozmyślał. Przeczytał je i w miarę dokładnie zapamiętał.
Kto by pomyślał, pomocy trzeba. EWIDENTNIE ode mnie.- Powiedział specjalnie akcentując i podnosząc palec w górę.
W tył zwrot i już wiedząc dokąd się chciał udać, pokicał w stronę gabinetu.
Nmm

PostNapisane: 24 sie 2017, o 20:26 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:
Treść ogłoszenia: Pomoc w szpitalu położonym na terenie Kiri
Kogo dotyczy: 2 geninów z Kiri, misja rangi B

PostNapisane: 29 sie 2017, o 23:00 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:
OGŁOSZENIE DLA KIRI

Proszę o wysyłanie na PW wiadomości o treści "Tak" jeśli spełniamy wymagania do przystąpienia do CE, wymagania minimalne to ranga Genina, doświadczenie na poziomie -C, 5 łącznie misji. Chciałabym wiedzieć ile osób się do tego kwalifikuje i przedstawić propozycję zorganizowania egzaminu w najbliższym czasie.

PostNapisane: 30 sie 2017, o 01:20 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 248
Punkty Nauki Medyczne: 1
Sława H: 2
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna:
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Na podstawie głębokiej współpracy Sunnijsko - Konoszańkiej Kazekage zezwala Konoszanom na korzystanie z dóbr takich jak szpital, arena oraz sala trenigowa bez dodatkowych opłat. Wszystko dzięki zaangażowaniu Haruhi i Daichiego w wymianę (wiem, że umarło, ale wywarli dobre wrażenie, według raportu Furutaki)

PostNapisane: 30 sie 2017, o 19:28 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175cm; 68kg
Punkty doświadczenia (PD): 476 (C-) 02.09.2017
Klan: Hozuki
Zawód: Tymczasowy Lider Klanu, ANBU na pół etatu.
Specjalizacje: Kenjutsu, Jikukan /Soshijutsu /Fuinjutsu
Wioska: Kirigakure no sato
Organizacja: ANBU
Styl Walki: Kyōdo-kō (poz 1);
Chakra: 2250
Siła: 30
Wytrzymałość: 15
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 25
Sława H: 8
Pieniądze [Yen]: 705
Drużyna: ANBU: Kureno, Keion
Dodatkowe statystyki: Czakra: +225(W), +910(Isobu), -400(Suika),
Klanowe: Siła: +10, Kontrola Czakry: +10
Kenjutu na 1 miejscu
Jikkan na 1 miejscu
Soshijutsu na 2 miejscu
Trenowane Zdolności:
Isobu
   20%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-3F,1N .D-2N, E-...
Ekwipunek: - Ochraniacz, z symbolem Kiri ( W pasie)
- Shurikeny 25x (w sakwie)
- Kunaie 10x (w sakwie)
- Basutādosōdo (na plecach)
- Tanto (przy boku)
- Radio
- Lina
- Lusterko
- Luneta
- Prowiant (jedzenie) 6x
- Prowiant (picie ) 6x
Obrona:
- Ochraniacze na piszczele
- Ochraniacze dłoni
- Kolczuga (nogi- w tym przypadku uda)
- Kolczuga (ręce - od przedramion do barków)
- Wojskowe buty
Ukryte:
- Maska ANBU. (w sakwie)
- Zbroja ANBU (zakryte ubraniem)
- Płaszcz ANBU czarny (w sakwie)
Wygląd: Średnio umięśniony, brązowooki chłopak, o krótkich czarnych włosach, białej skórze bez widoku jakiejkolwiek opalenizny, ubrany w luźne i schludne cywilne ciuchy wyglądające na kiryjskie. Pas do którego przymocowany jest ekwipunek.
Gadu-Gadu: 37827204
Multikonta/Fabularne: Utsuro
Kureno razem z Tokatsu wracali do wioski. Sprawiło to że przechodzili obok słupa z ogłoszeniami. Wzrok Kureno przykuło pewne dość interesujące ogłoszenie. Wyglądało na to że trzeba pomóc w szpitalu. Sprawiło to że Kureno z racji że i tak zamierzał iść do szpitala w związku z ostatnim bólem głowy jak i niedokończonymi porachunkami postanowił przyjąć to zlecenie. Popatrzył jednak najpierw na Tokatsu mówiąc. -Co myślisz o tym zleceniu ? Ja bym je wziął. W końcu co mogło pójść źle w szpitalu ? Tego Kureno nie wiedział jednak sprawa wyglądała na dość poważną. Dlatego Kureno Powiedział Do Tokatsu jakby decydując za niego. -Dobra idźmy tam. Wtedy spokojnie ruszył w kierunku Szpitala zabierając ogłoszenie ze sobą aby mieć zwyczajnie coś do pokazania. W końcu musiał wytłumaczyć w tym miejscu dość publicznym co tam robi. Sprawiło to że spokojnie szedł dalej. Licząc na to że Tokatsu ruszy za nim w końcu zadanie to zadanie. A i wcześniej umówili się że zajmą się czymś. Demon jednak postanowił coś powiedzieć. - Wysoka Ranga jak na zadanie w szpitalu...
- Widzę trochę tego nie rozumiem, ale nie wygląda to ciekawie może to być poważna sprawa. Dlatego powinienem ją sprawdzić razem z Tokatsu.

Treść zlecenia
Ukryta treść:

chyba 1 /x

Piesek nie wybacza gdy masz granata.

PostNapisane: 30 sie 2017, o 20:23 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175cm, 70kg
Punkty doświadczenia (PD): 449 (C-) 20.09.17
Klan: Bezklan
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Brak
Specjalizacje: Hiru, Jikk, fuuin, nin
Organizacja: ANBU
Styl Walki: ---
Chakra: 2230
Zręczność: 60
Percepcja: 37
Kontrola Chakry: 68
Punkty Nauki: 59
Sława H: 10
Sława R: 2
Pieniądze [Yen]: 3470
Drużyna: Lider: Rai; Członkowie: Tokatsu
Dodatkowe statystyki: + 2 progi pieczęci (hiru na 1)
+ 300pch (W)
+ 100pch (konkurs)
Ninjutsu na 1 miejscu
Hirujutsu na 1 miejscu
Jikkukan na 1 miejscu
Fuuin na 2 miejscu
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2, .D-3, E-...
Ekwipunek: - Shurikeny [paczka],
- Kunaie [paczka],
- Ochraniacz, z symbolem wioski - 20W
- Maska ANBU. - 25W
- Zbroja ANBU. - 75W
- Ochraniacze na piszczele - 20W
- Kolczuga (nogi)- 35W
- Ochraniacze dłoni - 15W
- Kolczuga (ręce) - 35W
- Wojskowe buty - 20W
- Płaszcz ANBU czarny - 10W
- Lina,
- Lusterko,
- Radio,
- Bandaże (ręce, nogi, tułów) - 20W,
- Bandaż (do opatrunków)
- Okulary przeciwsłoneczne
Wygląd: KP
Gadu-Gadu: 11017083
Multikonta/Fabularne: Afker MG
Chłopaki szli spokojnie do Kirijskiego centrum. Keion gdzieś przepadł i najwidoczniej Kureno nie chciał o tym rozmawiać. - A co jeśli on go zabił?! - przeszło Tokatsu przez głowę i spojrzał na swojego towarzysza. - Może trzeba zgłosić jego zaginięcie Mizukage? - zastanawiał się chłopak przez całą drogę do wioski. Dopiero przy bramach porzucił swój pomysł. Kiedy dotarli w końcu do słupa z ogłoszeniami Kureno wziął jedno, które chyba najbardziej przypadło mu do gustu. Pokazał je Czerwonookiemu, a nim ten zdążył zadecydować on zrobił to za niego i ruszył w kierunku szpitala. - Może być, choć aż dziwne, że tak wysoka ranga na zleceniu w szpitalu, nie uważasz? - zapytał kolegę. - Chociaż wiesz co? Może lepiej się za nim rozejrzę, na tą misję skoczymy kiedy indziej. - powiedział Kureno i ruszył w stronę sali treningowej, może tam go znajdzie.
/nmm
[edit po anulowaniu misji]

Ostatnio edytowano 11 wrz 2017, o 03:23 przez Tokatsu, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 5 wrz 2017, o 20:10 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:
Treść ogłoszenia: Yoshi Nakarumi pilnie potrzebuje pomocy przy opiece nad czwórką dzieci.
Kogo dotyczy: Genini z Kiri, misja rangi D

Treść ogłoszenia: Neko Nobuzu szuka geninów do pomocy w gospodarstwie rolnym przy zbiorze ryżu

Treść ogłoszenia: Potrzebna pomoc w szpitalu. Lekarz oddziału kardiologii, Tetsu Wako szuka geninów. W zakresie obowiązków należy pomoc chorym, zmiana opatrunków, dbanie o czystość i sterylność sprzętu, pacjentów.
Kogo dotyczy: Genini z Kiri, misja rangi C

Treść ogłoszenia: Dom weterana szuka geninów chętnych do pomocy w kuchni oraz opieki nad starszymi ludźmi. Wszelakich szczegółów udziela Anatsu Wasabi.

Treść ogłoszenia: Kiri udziela pomocy okolicznej wsi Danto. Wioskę dotknęła powódź. Pomoc w transporcie żywności i usuwanie skutków zalania.

Treść ogłoszenia: Nema Yoda szuka ninja, którzy dostarczą dowody niewierności męża.

Treść ogłoszenia: Okoliczna wioska Yosoba pod przewodnictwem Takami Noki gnębiona jest przez okolicznych bandytów. Poszukiwani ninja do ustabilizowania sytuacji w osadzie i zaprowadzenia porządku
Kogo dotyczy: Genini z Kiri, misja rangi B

PostNapisane: 28 wrz 2017, o 22:27 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:
Treść ogłoszenia: Młodzi mężczyźni i młode niewiasty poszukiwane pilnie jako pomoc w lokalnych termach/saunach i gorących źródłach.

PostNapisane: 30 wrz 2017, o 21:28 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 180 cm 71 kg
Punkty doświadczenia (PD): 394 (D+) 10,02,2018
Klan: Suzumara
Specjalizacje:
  • Soshijutsu (Suiton)
  • Genjutsu
  • Hirujutsu

Wioska: Kirigakure no Sato
Organizacja: BRAK
Chakra: 2050
Siła: 13
Wytrzymałość: 10
Zręczność: 19
Percepcja: 45
Kontrola Chakry: 95
Punkty Nauki: 61
Wydane PN: 70
Sława H: 3
Dodatkowe statystyki:
  • +10 KC (Klan)
  • +150pch/wytrzymałość
  • +10 sławy lider klanu

Wykonane Misje: S-0 A-0 B-0 C-1 D-4 E-0
Ekwipunek:
  • - Shurikeny [paczka]
  • - kunaie [paczka]
  • - Ochraniacz, z symbolem wioski
  • - Fartuch

Wygląd: Wygląd
Multikonta/Fabularne: Ren Rem
Tatsuya wyszedł z sali treningowej w poszukiwaniu zleceń za swoim bratem bardzo ochoczo ponieważ uwielbiał gdy ten jasno określa czego chce.
-Myślisz że zarobimy trochę kasy na nowe zwoje i zbroje? czy znów jakieś drobniaki na lizaki?- Zagadywał bliźniaka chłopak podczas drogi. nastolatkowie kierowali się cały czas w stronę tablicy z ogłoszeniami, a gdy tam dotarli ujrzeli zlecenie które wprost nawoływało ich do siebie.
-Młodzi Mężczyźni to my Genini to my ranga D no to akurat dla nas. Bierzemy- Rzucił spokojnym tonem chłopak w stronę stojącego obok lustrzanego odbicia.
-Chyba że tobie coś nie odpowiada to poszukamy czegoś innego?-Zapytał odwracając spojrzenie wprost na brata. "Oby się zgodził ranga D to będzie spokojna misja. Byle tylko nie wyleciał z jakąś rangą B przecież Tetsu jest do tego zdolny od kiedy przeszedł przemianę"

PostNapisane: 30 wrz 2017, o 21:37 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 180 cm 72 kg
Punkty doświadczenia (PD): 456 (C-) 31.03.18
Specjalizacje:
  • Jikūkan
  • Soshijutsu (Suiton)
  • Fūinjutsu

Chakra: 2110
Percepcja: 51
Siła Woli: 27
Kontrola Chakry: 70
Punkty Nauki: 16
Wydane PN: 122
Pieniądze [Yen]: 880
Drużyna: BRAK
Dodatkowe statystyki:
  • +20% Szybkość technik [Jikūkan #1]
  • +10 KC [klan]
  • +450 Pch [W]

Wykonane Misje:
  • S - 0
  • A - 0
  • B - 0
  • C - 1
  • D - 4

Ekwipunek:
  • Shuriken [paczka - 25 szt]
  • Kunai [paczka - 10 szt]
  • Kawałek domowej szarlotki

Karta Postaci: Bańkowy chłopiec
Multikonta/Fabularne: Ryuuk
Droga od sali treningowej do celu jaki obrali sobie bliźniacy minęła gładko i sprawnie. Mijali to kolejne budynki przemierzając uliczki Wioski Ukrytej we Mgle. Pogoda jaka panowała w obecnej chwili była dość standardowa jak na klimat w jakim była położona ich rodzima wioska.
- Coś na pewno zarobimy, już ty się tym nie przejmuj - odparł na pytanie brata przywdziewając przy tym szyderczy uśmiech.
W końcu po dotarciu na miejsce ku ich oczom ukazał się słup z ogłoszeniami. Tetsuya podszedł do niego. Rozejrzał się kilka razy. Po chwili Tatsuya znalazł coś co brzmiało dość ciekawie. Chłopak podszedł i zapoznał się z ogłoszeniem.
- Bierzemy to braciszku! Trzeba udać się teraz do gorących źródeł - rzekł do Tatsu.
Nie tracąc czasu odwrócił się na pięcie a za kolejny cel swojej dzisiejszej podróży obrał gorące źródła. Szyli tym razem powoli. Czasami bliźniaków klanu Suzumara dopadało coś na podobieństwo spowolnienia czasu. W jednej chwili potrafili totalnie stracić poczucie czasu nigdzie się przy tym nie śpiesząc. Możliwe, że było to spowodowane genami jakimi zostali obdarzeni.

<nmm wraz z Tatsuya>

PostNapisane: 8 paź 2017, o 23:25 
Kiri Mizukage

Wzrost i Waga: 179 cm; 72 kg
Ranga: Mizukage
Zawód: Kage
Specjalizacje: Jikkukan | Soshijutsu | Fuuinjutsu | Kenjutsu
Wioska: Kiri Gakure no Sato
Organizacja:

Chakra: 3000
Siła: 55
Szybkość: 60
Wytrzymałość: 64
Pieniądze [Yen]: 0
Dodatkowe statystyki: Czakra: 960
+10 KC z klanu
Ekwipunek: Katana, Hiraishin Kunai, Shō-Hirashuriken, Radio, Torba/plecak
Wygląd: Kirigetsu jest dość młodym, bo dopiero 26-letnim Shinobi, który jednak poziomem przewyższa nieco swoich rówieśników. Jest to mężczyzna mieszący ok 1,8m i ważący 72 kg. Ma średniej długości brązowe włosy. Ubiera się w lekki pancerz, na który zakłada niebieski płaszcz. Na plecach napisane ma "Drugi", co świadczy o jego numerze jako kage wioski mgły. Przy pasie ma katanę. Prawe oko często zakrywa opaską, mimo tego że nie stracił go podczas walki. Ma jednak przekonanie że tak wzbudza większy respekt.
Gadu-Gadu: 36232980
Obwieszczenie

Dnia 9-10 rozpoczynają się zapisy na pierwszy, wewnątrz wioskowy egzamin na Chunnina organizowany przez Kiri Gakure no Sato. Wszystkie osoby chcące wziąć udział w egzaminie, proszone są o uzupełnienie podanego formularza i przestawienie go kancelarii Kage (PW na to konto). Zapisy zakończą się dnia 30-11.
    Aby móc przystąpić do egzaminu, wymagane jest
  • Ranga Genina
  • Wykonanie łącznie 5 misji (lub ranga C-)
Brać udział w egzaminie mogą wszyscy shinobi ze wszystkich 3 wielkich wiosek shinobi.

Wraz z oficjalnym otwarciem egzaminu zostanie oficjalnie zainaugurowana władza nowo wybranego przez starszyznę wioski Nidaime Mizukage.

Ukryta treść:

PostNapisane: 9 paź 2017, o 01:14 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 180 cm 72 kg
Punkty doświadczenia (PD): 456 (C-) 31.03.18
Specjalizacje:
  • Jikūkan
  • Soshijutsu (Suiton)
  • Fūinjutsu

Chakra: 2110
Siła Woli: 27
Kontrola Chakry: 70
Wydane PN: 122
Pieniądze [Yen]: 880
Drużyna: BRAK
Dodatkowe statystyki:
  • +20% Szybkość technik [Jikūkan #1]
  • +10 KC [klan]
  • +450 Pch [W]

Wykonane Misje:
  • S - 0
  • A - 0
  • B - 0
  • C - 1
  • D - 4

Ekwipunek:
  • Shuriken [paczka - 25 szt]
  • Kunai [paczka - 10 szt]
  • Kawałek domowej szarlotki

Karta Postaci: Bańkowy chłopiec
Multikonta/Fabularne: Ryuuk
Dwójka Geninów przemierzała sobie spokojnie nieboskłon panujący nad Wioską Ukrytą we Mgle. Nowa technika jakiej się nauczyli była świetnym środkiem transportu. Tetsu widział, że może to być przydatna technika ale to przebiło jego najśmielsze oczekiwania.
- Zaraz lądujemy Tatsu - rzekł do brata siedzącego obok niego.
Chwilę później bańka jaką stworzył młody Suzumara zaczęła powoli opadać w dół. Można by rzec, że nie minęła chwila a bliźniaki dosięgli swego celu. Stojąc przed słupem z ogłoszeniami Tetsuya zaczął się rozglądać za jakimś ciekawym zadaniem. Nagle jego spojrzenie przykuło obwieszczenie.
- Tatsu patrz, będzie organizowany Egzamin na Chunnia. Jak myślisz moglibyśmy wziąć w nim udział? - rzekł do brata pełen entuzjazmu w głosie.
Rozglądał się dalej, musiał znaleźć coś czym mogli by sobie urozmaicić ich mozolne życie. Wszystkie zdania jakie zdołał spostrzec należały do tych z serii beznadziejnych.
- Same śmieci bracie, ale jeżeli mamy coś wybrać to może weźmy opiekę nad dzieciakami, co ty na to? - dał zapytanie licząc, że Tatsu przytaknie na propozycje swego brata.

<nmm po wypowiedzi Tatsu>

Ostatnio edytowano 9 paź 2017, o 01:27 przez Tetsuya, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 9 paź 2017, o 01:24 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 180 cm 71 kg
Punkty doświadczenia (PD): 394 (D+) 10,02,2018
Specjalizacje:
  • Soshijutsu (Suiton)
  • Genjutsu
  • Hirujutsu

Chakra: 2050
Siła: 13
Wytrzymałość: 10
Zręczność: 19
Percepcja: 45
Punkty Nauki: 61
Wydane PN: 70
Dodatkowe statystyki:
  • +10 KC (Klan)
  • +150pch/wytrzymałość
  • +10 sławy lider klanu

Wykonane Misje: S-0 A-0 B-0 C-1 D-4 E-0
Ekwipunek:
  • - Shurikeny [paczka]
  • - kunaie [paczka]
  • - Ochraniacz, z symbolem wioski
  • - Fartuch

Multikonta/Fabularne: Ren Rem
Cała droga jaką pokonali w bańce była bardzo miła i szybka dla młodego genina.
-Okej ląduj tylko spokojnie-
Gdy już zaczęli przeglądać ogłoszenia chłopak czekał cicho czekając na wypowiedzi swojego brata.
-Co do egzaminu myślę, że jak podgonimy kilka misji to się może załapiemy na niego. Fajnie by było awansować rodzice by byli z nas dumni no i coraz bliżej byśmy byli ich rangi przecież kiedyś musimy ich prześcignąć. Co do misji masz racje nic ekstra ehhhh mówiłem dziś ty dowodzisz skoro chcesz misje z dzieciakami to ok, tylko pamiętaj one mogą być dla cirbie zbyt natrętne i mogą wywołać w tobie agresje, wiec proszę nie zapominaj to tylko dzieci. nie czekajmy dłużej lećmy już do tych małych pociech, byś tylko potem nie żałował wyboru. No i jak by co możemy je zamknąć w bankach by sobie polatały na-pewno im się to spodoba.
Ostatnie zdanie wypowiedział z wielkim uśmiechem na ustach ponieważ kto za młodu nie chciał nauczyć się latać a dwóm bliźniakom się to udało i to na dodatek w wielkiej bańce.

/nmm

PostNapisane: 11 lis 2017, o 02:06 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 170 cm 63kg
Ranga: ObrazekGenin
Klan: ------
Żywioł Czakry: Fuuton
Specjalizacje:
  • Kenjutsu
  • Jikkukan
  • Soshijutsu
  • Fuuinjutsu

Wioska: ObrazekKiri Gakure no Sato
Pieniądze [Yen]: 200
Drużyna: brak
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/10 ; Kontrola Czakry: +/10
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Katana
Wygląd: Shiro ma jasne srebrne włosy, które czasami wydają się jakby niebieskie. Często ma zaspany wyraz twarzy, ale gdy ktoś go zdenerwuje przybiera wręcz morderczy wyraz twarzy. Jest wysoki i dobrze zbudowany. Nosi czarną koszulę z czerwonym kołnierzem, a także białą szatę której w pełni nie zakłada i to wszystko przewiązane czerwonym pasem. Lewą rękę trzyma pomiędzy czarną koszulą a białą szatą, a na prawą rękę nie zakłada białej szaty. Z tyłu przy pasie ma przyczepioną katanę podarowaną przez rodzinę Kimazaki.
Gadu-Gadu: 51518700
Karta Postaci: viewtopic.php?f=17&t=2052
Wczesnym porankiem gdy większość ludzi jeszcze spała, a mgła była nieprzenikniona. Młody genin snuł się między uliczkami zbliżając się powoli do słupa z ogłoszeniami.
-Ale przyjemna cisza- pomyślał chłopak przyglądając się zamglonej scenerii.
-Ciekawe czy będzie jeszcze ogłoszenie o opiekunce do dzieci, bo nie mam ochoty iść w pole zbierać ryżu i po wszystkim być brudnym i zmęczonym.
Gdy znalazł się przy słupie zauważył brak wypatrzonej misji i wtedy zrozumiał ,że najpewniej jakieś dziewczyny go ubiegły i zabrały zlecenie. Wtedy spojrzał na misję
z pomocą w roli. Patrzył przez chwilę w milczeniu oraz niechęci i w ciszy odwrócił się i odszedł parę kroków, po których jednak się zatrzymał i przypomniał sobie że niedługo wyjdzie nowa książka Mamare Touno i akurat autor będzie w wiosce żeby podpisać książki. Młodzieniec więc niechętnie zabrał ogłoszenie o pomocy przy zbiorach ryżu i udał się powoli w stronę gospodarstwa.
z/t

PostNapisane: 19 lis 2017, o 01:50 
Administrator

Drużyna:
Kto zgłasza: Lord Furiza - Mizukage
Treść ogłoszenia: Mizukage poszukuje młodych, zdolnych adeptów sztuki KenJutsu,
którzy w przyszłości mogą zasilić szeregi siedmiu mistrzów miecza. Wioska oferuje szkolenie w dziedzinach KenJutsu, jak i testy oraz misje sprawdzające.

Kogo dotyczy: Cała wioska Kirigakure no Sato, oraz wędrowcy bez wioski, którzy może chcieliby zagrzać miejsce w deszczowej wiosce mgły.

Treść ogłoszenia: Genin lub dwójka geninów do podróży do kraju ognia.
Kogo dotyczy: Kirijczycy.

Treść ogłoszenia: Genin lub dwójka geninów do podróży do kraju wiatru.
Kogo dotyczy: Kirijczycy.

PostNapisane: 27 lis 2017, o 12:53 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 187cm; 79kg
Ranga: Kage
Klan: Nara
Zawód: Hokage
Żywioł Czakry: -
Specjalizacje: Klanówka; Jikkukan; Fuuinjutsu; Ninjutsu; Genjutsu
Wioska: Konoha
Organizacja:
Siła: 40
Szybkość: 40
Percepcja: 60
Dodatkowe statystyki: +10 percepcja (Klan)
+900pch z W
Wygląd:
Gadu-Gadu: 32843782
Multikonta/Fabularne: Meiko, Cthulhu MG/MOD, Hayate
Kto zgłasza: Izuno Nara - Hokage
Treść:

Uwaga! Uwaga!
Władze Konohy ogłaszają radosną nowinę! W dniach 16.12.2017-26.12.2017 odbędzie się bal świąteczny w Konoha! Dla każdego uczestnika unikalna czapka mikołaja!
Zaproś więc swoją partnerkę lub swojego partnera na bal (na sali będzie w paru miejscach będą rozwieszone jemioły)!
Na bal zapraszamy też pozostałe dwie wielkie wioski, więc będzie okazja zawarcia nowych znajomości!
Przygotowania zostały rozpoczęte.
Pozdrawiają,
Hokage i Hohosa

Dodatkowe uwagi: Ramy czasowe są względne.

PostNapisane: 30 lis 2017, o 20:13 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 183cm;63kg
Punkty doświadczenia (PD): D-[19.12]
Klan: -
Specjalizacje: Jikukan/NinJutsu; FuinJutsu; HiruJutsu
Wioska: Konoha Gakure no Sato
Organizacja:
Sława H: 19
Sława R: 11
Pieniądze [Yen]: 704
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: +525 PCH [W]
+10 Pe [Bezklan]
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2, .D-4, E-...
Ekwipunek: KP
Wygląd:
Karta Postaci: Kaio-sama!
Chłopak nie był pewien co kobieta miała na myśli, mógł się jedynie domyślać, że będzie to związane z jej umiejętnościami klanowymi ale wyrażał głębokie nadzieje, iż w wolnym czasie nie będzie ich zbytnio nadużywać. Dopóki nie doszli do słupa to nie odzywał się zupełnie, szedł z rozdziawioną buzią podziwiając architekturę wioski pokrytej mgłą. Co prawda niewiele widział na horyzoncie ale to co znajdowało się przed nim wprawiało go w niemałe zdumienie. - Zastał Konohę drewnianą, a Kiri zamurowaną. - to jedyne co mógł w tejże chwili powiedzieć aby jeszcze bardziej nie pogrążyć swojej wioski. Oczywiście nieco tutaj wyolbrzymił, aczkolwiek nie potrzeba było wprawnego oka by dostrzec teraz świat jego oczami.
-Lord Furiza? Brzmi niczym silny i wpływowy człowiek. Ponoć imię nie zdobi człowieka, ale Mizukage nie zostaje się od tak. Za nazwą w parze muszą iść umiejętności. - najbardziej zdziwiły go dwie rzeczy, Mizukage nie była już kobieta, bowiem wtedy nazywałaby się Frezia. Władzę sprawował ktoś nowy, a to mogło znacząco wpłynąć na stosunki polityczne między Konohą a Kiri i miał nadzieję, że do domu nie wróci sama jego ścięta głowa jako znak na ich pogorszenie.
-Szkoda, że nie umiem posługiwać się mieczem. Swoją drogą kim są Ci cali jego mistrzowie? Coś mi dzwoni ale nie wiem czy w tym kościele, masz na ten temat jakieś informacje, ko..chanie? - nie wiedział czy ktoś ich nie obserwuje dlatego też musiał dalej udawać, a wcześniejsze słowa, którymi Yamanaka zaskoczyły go w głowie w dalszym ciągu odbijały się po niej echem. Gdyby nie to, że na twarzy ponownie spoczywała materiałowa maska to pewnie dałoby się na niej dostrzec małe rumieńce. Jako, że nie dostrzegł innych ciekawych informacji, a tych wygasłych już dawno nie było to oznaczało, że mogą się rozejść.
-Może nie byłoby to takie głupie? - na pożegnanie ucałował grzbiet dłoni Hanekawy, którą wcześniej trzymał. Oczywiście pytanie to zadał w nawiązaniu do tego czym zaatakowała jego umysł. Skoro sama zdecydowała się wprowadzić go w zawstydzenie, to sam postanowił nie zostawać dłużnym. Od słupa odchodził wolnym krokiem starając się mieć pod okiem kobietę jak najdłużej, dopóki całkowicie nie zniknęła z jego widoku pod naporem mgły.

NMM po poście Hanekawy

PostNapisane: 30 lis 2017, o 20:43 
Spacerowali trzymając się za dłonie po Wiosce Ukrytej we Mgle która robiła dosyć ogromne wrażenie względem wielkości oraz rozbudowy. I tutaj właśnie pojawiła się misja Hanekawy, ponieważ będzie ona błądziła po Wiosce aby jak najwięcej zobaczyć, a także zaraportować Hohosie w ramach misji o rozwoju Wioski Ukrytej we Mgle - Bardzo dobrze to ująłeś Kaio! Ewidentnie było widać że, Wioska Ukryta we Mgle rozwija się znacznie prężniej niż ich ojczysta Wioska. Następnie Konoszanie przeczytali kilka ogłoszeń które widniały na słupach. Lord Furiza bo tak kazał się nazywać obecny Kage poszukiwał uzdolnionych szermierzy, związanych z organizacją Siedmiu Mistrzów Mieczy. - Osoba obejmująca stołek Kage musi być naprawdę potężna, lecz największą siłą jest fakt że jest głową Wioski Ukrytej we Mgle, więc wszyscy Kirijczycy będą podążać za nim i wykonywać jego rozkazy. Choć sam tytuł musi naprawdę wiele oznaczać. Kolejny raz dziewczyna zrozumiała wszystko co do niej Kita powiedział lecz zatrzymała się na ostatnim słowie -K-kochanie? Nie miała pojęcia czy chłopak robi to w ramach misji czy też oznajmia jej właśnie swojej uczucia. Zamurowało ją po raz kolejny i policzka zrobiły się czerwone. Lecz by zachować pełen profesjonalizm dziewczyna postanowiła odpowiedzieć chłopakowi na pytanie. Na temat Siedmiu Mistrzów Miecza miała znikome informację choć organizacja ta była na tyle wyniosłą i znaną że wszystkie kraje o niej słyszały z pewnością - Jest to jedna z największy organizacji zrzeszająca pod sobą najlepszych szermierzy, większość z nich jest oddana Mizukage oraz Damiyo Kraju Wody. Nie są to przypadkowi ludzie, tą organizację można porównać dla przykładu z naszą a mianowicie Dwunastu Strażników Ninja (守護忍十二士, Shugonin Jūnishi) która działa na podobnych zasadach. Tak myślę. Może uzyskam więcej informacji na ten temat jak odwiedzę Kirijską bibilotekę. Dziewczyna była zawstydzona kolejnymi słowami chłopaka, więc po prostu przemilczała te słowa w momencie w którym się rozdzielili, postanowiła ponownie skorzystać z telepatii. Dzięki temu mogła ominąć wzrok Kity który ewidentnie ją peszył i wprawiał w zakłopotanie. - Czas pokaże.. Chcę Cię mieć jak najbliżej siebie jak to jest możliwe oznajmiła dziewczyna a następnie zakończyła transmisję nie dając chłopakowi możliwości na odpowiedzenie. Rozglądała się po drogowskazach, pierwszym celem była Sala Treningowa. Chciała zobaczyć jak radzą sobie Kirijczycy. Jak trenują.

NMN

PostNapisane: 5 gru 2017, o 02:28 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 140cm; 31kg
Punkty doświadczenia (PD): 583 (C) [7.12]
Klan: Kaguya
Zawód: Medic-nin
Żywioł Czakry: Brak
Specjalizacje: KenJutsu/TaiJutsu; HiruJutsu; NinJutsu
Organizacja:
Styl Walki: Kość no jutsu
Chakra: 2710
Wytrzymałość: 87
Siła Woli: 35
Kontrola Chakry: 45
Punkty Nauki: 5
Wydane PN: 227
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: +1200 PCH [W]
+10 W [Klan]
Ekwipunek: Ochraniacz z symbolem Kiri przewiązany na czole
Wygląd:
Karta Postaci: Fu-chan!
Multikonta/Fabularne: Kaio
Szukając informacji na temat wioski należało zrobić dwie rzeczy. Pierwszą z nich było dowiedzenie się wszystkiego u źródła, natomiast drugą proste przejrzenie ogłoszeń na słupie służącym do ich wywieszania. To właśnie na drugą opcję zdecydowała się blond włosa dziewczynka, która maszerując z kością wyciągniętą z ramienia w dłoni przedzierała się przez zamglone tereny Kiri Gakure no Sato.
-Ka.Ka.Kakakaka. - zaśmiała się dość głośno nie mogąc powstrzymać zachwytu wychodzącego z jej wnętrza. Wioska wreszcie miała nowego Kage, który tytułował się Lordem Furizą, a do tego poszukiwali młodych adeptów sztuki walki mieczem, którzy w przyszłości byliby w stanie zasiedlić szeregi 7 mistrzów tejże broni? Ten dzień nie mógł być dla niej lepszy chociaż któż to wie. Teraz nie miała niczego innego w głowie jak tylko chęć spotkania się z nowym Mizukage i dowiedzenie się na czym to całe szkolenie ma polegać. Ze złośliwym uśmieszkiem na twarzy ruszyła w stronę rezydencji celem uprzykrzenia życia niejakiemu Furizie.

NMM

PostNapisane: 19 mar 2018, o 12:38 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 187cm; 79kg
Ranga: Kage
Klan: Nara
Zawód: Hokage
Specjalizacje: Klanówka; Jikkukan; Fuuinjutsu; Ninjutsu; Genjutsu
Wioska: Konoha
Organizacja:
Siła: 40
Szybkość: 40
Percepcja: 60
Dodatkowe statystyki: +10 percepcja (Klan)
+900pch z W
Wygląd:
Gadu-Gadu: 32843782
Multikonta/Fabularne: Meiko, Cthulhu MG/MOD, Hayate
Kto zgłasza: Izuno Nara - Hokage
Treść:

Poszukiwana 2-3 chętnych shinobi na misje od Hokage. Zgłoszenie się do gabinetu do środy wieczorem. (czytaj do 18)

PostNapisane: 24 mar 2018, o 14:49 
Dziewczyna poszła wykonać swoje zadanie. Udała się w miejscu w którym znajdował się punkt z ogłoszeniami. Można było tutaj zdobyć naprawdę wiele informacji, co działo się w Wiosce Ukrytej we Liściu. Hanekawa postanowiła również przyjrzeć się wszystkim ogłoszeniom które się na tablicy znajdowały, może będzie coś co w pewnym stopniu ją zainteresuję. Niestety nic nie było wystarczające dla młodej Yamanaki, więc postanowiła przygotować ogłoszenie które zlecił jej Hokage. Chodziło tutaj o wywieszenie plakatu informującego o nadchodzącym egzaminie zarówno na Chuunina jak i na Tokubestsu Jounina. Dziewczyna była kreatywną osobą więc postanowiła dodać jakieś elementy od Siebie. Miała nadzieję że Hokage nie będzie miał jej tego za złe. Gdy tylko skończyła postanowiła ruszyć w stronę domu by móc przygotować się na misji dyplomatycznej we Wiosce Ukrytej we Piasku. Ogłoszenie wyglądało w następujący sposób:

Zaprasza się wszystkich chętnych Geninów na egzamin na Chuunina. Jeśli czujesz się na siłach zgłoś swoją kandydaturę we Gabinecie Hokage. Tego samego dnia odbędzie się również egzamin na Tokubestu Jounina więc wszyscy wyszkoleni Chuunini którzy chcą podnieść swoje kwalifikację oraz byt w hierarchii ninja, również uprasza się o zgłoszenie się do Gabinetu Hokage. Zapisy na egzamin trwającą do 10 kwietnia zaś sam egzamin rozpocznie się 13 kwietnia.

Izuno Nara
Hokage, Wioski Ukrytej we Liściu.

3/x

Z/t

PostNapisane: 31 mar 2018, o 21:47 
Administrator

Drużyna:
Do słupa z ogłoszeniami w Sunie przyszedł Tokoyami, który był cebulakiem i połasił się na 35 yen za misję rangi D. W każdym razie towarzyszyła mu dwójka all-mighty shinnobi, Zabójca oraz Terminator. Kazekage przyczepił na słup taką oto wiadomość:

Do wszystkich sunnijskich gauganów nie mających nic lepszego do roboty !
W najbliższym czasie odbędą się egzaminy na wyższą rangę. Miejsce to Konoha, więc nie rozwalcie tam niczego, bo dali mi kurczaka i kozę i głupio by było jakbym świni nie dostał. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapisów w gabinecie, przyjmuję je zarówno ja, jak i Aizawa. W ostateczności można również prosić Zabójcę, ale nie Terminatora, bo jeszcze nie umie pisać (ale za to świetnie czyta).

Pozdrawiam wasz Lord Kazekage, przyjaciel wszystkich Tokoyami.

Po umieszczeniu informacji wrócił do gabinetu.

PostNapisane: 4 kwi 2018, o 04:45 
Kiri Mizukage

Wzrost i Waga: 179 cm; 72 kg
Ranga: Mizukage
Zawód: Kage
Specjalizacje: Jikkukan | Soshijutsu | Fuuinjutsu | Kenjutsu
Organizacja:

Chakra: 3000
Siła: 55
Szybkość: 60
Wytrzymałość: 64
Dodatkowe statystyki: Czakra: 960
+10 KC z klanu
Ekwipunek: Katana, Hiraishin Kunai, Shō-Hirashuriken, Radio, Torba/plecak
Wygląd: Kirigetsu jest dość młodym, bo dopiero 26-letnim Shinobi, który jednak poziomem przewyższa nieco swoich rówieśników. Jest to mężczyzna mieszący ok 1,8m i ważący 72 kg. Ma średniej długości brązowe włosy. Ubiera się w lekki pancerz, na który zakłada niebieski płaszcz. Na plecach napisane ma "Drugi", co świadczy o jego numerze jako kage wioski mgły. Przy pasie ma katanę. Prawe oko często zakrywa opaską, mimo tego że nie stracił go podczas walki. Ma jednak przekonanie że tak wzbudza większy respekt.
Gadu-Gadu: 36232980
Za słupach z ogłoszeniami w wiosce mgły pojawiły się plakaty mające poinformować mieszkańców wioski o egzaminie w Konosze:

Obwieszczenie
Obywatele Kiri Gakure no Sato. W wiosce ukrytej w Liściach w najbliższym czasie ma odbyć się egzamin, który umożliwi adeptom sztuki nin-jutsu wnieść się w hierarchii tegoż świata. Kierując się ideałami, które przyświecały pierwszej Mizukage, ogłaszam że każdy chętny, godny do tego typu egzaminu proszony jest o złożenie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego, który dostać można w gabinecie Mizukage lub w Recepcji jego gabinetu. Oficjalna treść ogłoszenia przekazana przez władze Konohy zamieszczona zostaje poniżej.

"Zaprasza się wszystkich chętnych Geninów na egzamin na Chuunina. Jeśli czujesz się na siłach zgłoś swoją kandydaturę we Gabinecie Mizukage. Tego samego dnia odbędzie się również egzamin na Tokubestu Jounina więc wszyscy wyszkoleni Chuunini którzy chcą podnieść swoje kwalifikację oraz byt w hierarchii ninja, również uprasza się o zgłoszenie się do Gabinetu Mizukage. Zapisy na egzamin trwającą do 10 kwietnia zaś sam egzamin rozpocznie się 13 kwietnia. "

Pozdrawiam,
Kirigetsu Hozuki, Nidaime Mizukage

PostNapisane: 4 kwi 2018, o 07:05 
Cytuj:
-Ohayou gozaimasu.- zaczęła od oficjalnego przywitania -Przynoszę informację o Yukim Sabataya, który jest pierdolonym tchórzem. Jako kapitan misji, która zgodnie z tym co nam powiedziano ma duże znaczenie, opuścił ją jeszcze przed jej właściwym rozpoczęciem, bez konkretnego powodu.- po zakończeniu wiadomości czekała, by upewnić się, że Mizukage usłyszał, może nawet coś odpowiedział. Dla pewności jeszcze dodała o jaką misję chodzi, bo tak zarobiona osoba nie musi pamiętać kogo na co wysłała
-Chodzi o misję w wiosce Shiba i jej kopalnię.
W razie potrzeby całość powtórzyła, a jeśli i tego było za mało, kolejna akuma pojawiła się w samym gabinecie i ponownie powtórzyła. Dopiero wtedy wróciła do wioski Shiba.

Miwę widzą wszyscy którzy znajdują się w Wiosce Ukrytej we Mgle bądź na jej terenach. Jej chologram ma 40 metrów więc każdy ją zauważy nawet z daleka. Wypowiedziane słowa są pogrubione, jeśli ktoś ma zamiar odpowiedzieć, to proszę w tym temacie. Mizukage odpisuje w Gabinecie.

PostNapisane: 4 kwi 2018, o 21:41 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 120cm ; 33kg
Klan: Orochi
Zawód: .
Specjalizacje: Hirujutsu, Soshijutsu, Shurikenjutsu, Senjutsu
Wioska: Sunagakure no sato
Organizacja: -
Styl Walki: Kyori-kō (poz 0)
Chakra: 1530
Siła: 15
Szybkość: 21
Zręczność: 25
Siła Woli: 15
Kontrola Chakry: 30
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: +300 pch (W)
+5Zr (klan)
koszt Hiru -10% (klan)
Trenowane Zdolności: Senjutsu (radosne 0%)
Wygląd:
Gadu-Gadu: 57789019
Multikonta/Fabularne: Miwa
Shuji
Mizu podeszła do słupa. Tutaj umówiłam się z bratem. Spodziewała się, że będzie już tu na nią czekać, ale o dziwo nie. Rozejrzała się czy Mizuki przypadkiem się nie schował i nie chichocze sobie gdzieś obok. Odeszła słup kilka razy, zerknąć czasem na niego.
-O, a to co?- spojrzała na ogłoszenie Kazekage. Stanęła na palcach, ale i tak musiała patrzeć w górę, by przeczytać treść. A więc będzie egzamin na chuunina. Ciekawe, może warto spróbować? Oczywiście wiedziała, że nie ma szans, by ich Tokoyami nie puścił, nawet dla świętego spokoju. Ale spróbować zawsze warto. Tylko trzeba poczekać z tym na brata. Bez niego tego nie zrobi. Nie że względu na brak śmiałości. Po prostu mało co robili osobno, a i pewnie Mizuki chętnie wezmę w tym udział.

PostNapisane: 4 kwi 2018, o 21:58 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 130/27
Punkty doświadczenia (PD): 232,3 [D-]
Specjalizacje: Hiru, Nin, Ken, Sen
Organizacja: .

Chakra: 1579
Zręczność: 33
Siła Woli: 10
Kontrola Chakry: 35
Punkty Nauki: 32
Pieniądze [Yen]: 1035
Wygląd: Kp
Karta Postaci: viewtopic.php?f=18&t=2628&p=53548#p53548
Czarnowłosy nie zjawił się jakoś długo po swojej siostrze. w końcu byli umówieni. Obsuwkę mała miał ponieważ odpalił jednemu gościowi żarta i chciał zobaczyć jego reakcję. Gdy zbliżał się do słupa już widział swoją siostrę na co gęba mu się uśmiechnęła szeroko. W końcu byli w komplecie. Mogą dręczyć innych lepiej niż w pojedynkę. Czy chętnie weźmie w tym udział, a oczywiście ! - Mizu jestem przepraszam za spóźnienie. - Od razu podszedł do niej żwawo. Potem z uśmiechem się zapytał. - No co jest grane ? Jakieś Newsy ? - Szybko zespotował info o egzaminie. Od razu do głowy wpadł mu plan by zgnębić Kazekage o zgodę na egzamin. Nawet jeśli nie mają szans. - Egzamin ? Kazekagę? Wchodzę jak nożyk w masełko.

PostNapisane: 4 kwi 2018, o 22:09 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 120cm ; 33kg
Zawód: .
Specjalizacje: Hirujutsu, Soshijutsu, Shurikenjutsu, Senjutsu
Wioska: Sunagakure no sato
Organizacja: -
Styl Walki: Kyori-kō (poz 0)
Chakra: 1530
Szybkość: 21
Zręczność: 25
Siła Woli: 15
Kontrola Chakry: 30
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: +300 pch (W)
+5Zr (klan)
koszt Hiru -10% (klan)
Trenowane Zdolności: Senjutsu (radosne 0%)
Wygląd:
Gadu-Gadu: 57789019
Multikonta/Fabularne: Miwa
Shuji
-Hej Mizuki.- uśmiechnęła się szeroko, machając do niego wysoko uniesioną ręką. Spóźnienia nawet nie skomentowała. Zdarzało się im obu. Czasem on, czasem ona. Pewnie się "mścił" za ostatnią serię spóźnień Mizu. Gdy zapytał co ciekawego w Newsach, wskazała kartkę na słupie, którą właśnie skończyła czytać. Jego reakcja była oczywista. Nawet nie musiał pytać. Doskonale wiedział co jej chodzi po głowie. W końcu nikt nie znał jej lepiej niż właśnie brat.
-Wiedziałam, że tak powiesz.- zachichotała. Nie mogła się doczekać kolejnych odwiedzin u tego wielkoluda.
-Tak jak zwykle, czy może jednak udajemy normalnych?- miała na myśli wejście. Zwykle było oknem. Normalnie przy użyciu chakry wspiąć się na odpowiednią wysokość. Natomiast udawanie normalnych to wejście drzwiami.

PostNapisane: 5 kwi 2018, o 01:18 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 130/27
Punkty doświadczenia (PD): 232,3 [D-]
Specjalizacje: Hiru, Nin, Ken, Sen
Organizacja: .

Chakra: 1579
Zręczność: 33
Siła Woli: 10
Kontrola Chakry: 35
Punkty Nauki: 32
Pieniądze [Yen]: 1035
Wygląd: Kp
Karta Postaci: viewtopic.php?f=18&t=2628&p=53548#p53548
Czarnowłosy pokiwał głową słysząc słowa siostry . Sam Mizuki nie mógł się doczekać wizyty u Kazekage, na jego usta wpełzł nieco złośliwy uśmieszek. -Oczywiście jak zwykle, nie inaczej. - To musiało być okno, tylko i wyłącznie. Dziewczyna znała go dobrze a on ją. Nie było co dłużej czekaj. Wężowy duet mógł się zmyć aby powk*rwiać dobrze znana im osobę. Zastanawiał się po drodze jak przekonają tego starego pryka aby ich wysłał na egzamin. Podczas podróży mruczał sobie pod nosem melodyjkę od czasu do czasu zerkając na siostrę z uśmieszkiem. Dobrze wiedział o czym myślą i zapewne będzie też tak, że trafią na ten sam pomysł

Zt + Mizu

PostNapisane: 8 cze 2018, o 20:00 
Kiri Genin

Wzrost i Waga: 185cm | 75 Kg
Ranga: Chunnin
Punkty doświadczenia (PD): 881 (B) 08.06.
Klan: Kanji
Zawód: Medyk / Hunter Nin
Specjalizacje: Jikk/Hiru/Fuin/Sen/Soshi
Organizacja: --
Styl Walki: --
Chakra: 3059
Zręczność: 100
Percepcja: 26
Punkty Nauki: 41
Wydane PN: 280
Sława H: 17
Sława R: 8
Pieniądze [Yen]: 1670
Drużyna: Lider: Torashiro Uczeń: Judal
Dodatkowe statystyki:
  • Senjutsu: 652 pch
  • 300 pch (wytrzymałość)

Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   46%

Wykonane Misje:
Ekwipunek:
Wygląd: Zgodny z Avatarem oraz KP
Torashiro udał się do punktu informacyjnego w Gabinecie Mizukage. Poprosił o kartkę oraz długopis by napisać pewne ogłoszenie. W planach miał zrobić spotkanie członków klanu Kanji, chciał się przedstawić jako nowy lider. Wziął napisał pewne ogłoszenie a następnie udał się do Słupa z ogłoszeniami. Było to miejsce w którym wszystkie informacje najprędzej są dostarczane. Przykleił odpowiednie ogłoszenie na słupie a następnie odszedł. Liczył że klanowicze zjawią się na planowanym spotkaniu.

Informacja dla Rodu Kanji:
Wszystkich członków klanu Kanji, proszeni są o wstawienie się na zebranie klanu. Podpisany niżej: Torashiro Kanji, Nowy lider Klanu.

z/t

PostNapisane: 10 cze 2018, o 15:17 
Akatsuki

Wzrost i Waga: 175cm; 66kg
Punkty doświadczenia (PD): 522 (C) - 26.06
Klan: Kanji
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: ObrazekMeiton
Specjalizacje: Fuuinjutsu + Taijutsu, Hirujutsu, Genjutsu
Organizacja: Akatsuki
Styl Walki: Muon no Ken lvl 1
Chakra: 2170
Siła: 30
Szybkość: 45
Zręczność: 38
Kontrola Chakry: 45
Punkty Nauki: 2
Wydane PN: 158
Sława H: 12
Sława R: 2
Gen Specjalny: Utalentowany
Pieniądze [Yen]: 1710
Drużyna:
  • Lider: Hei
  • Członkowie: Miwa, Kazuma, Len

Dodatkowe statystyki:
  • Czakra +450
  • Czakra +300 (Akatsuki)
  • Kontrola Czakry +5
  • Kontrola Czakry +5 (Akatsuki)
  • Szybkość +5 (Akatsuki)

Trenowane Zdolności: Brak
Wykonane Misje: S- 0, A- 0, B- 0, C- 4, D- 2
Ekwipunek: Ochraniacz, z symbolem wioski, kolczuga - tors, ręce i nogi, kabura na udo, sakwa, shuriken x25, kunai x10, bandaż x3 [2m], zwój x5, granat dymny x4;
Wygląd: Blond włosy, czerwone oczy, zabandażowane lewe przedramię;
Gadu-Gadu: 46560069
Multikonta/Fabularne: Brak
Raz na jakiś czas odwiedzał słup z ogłoszeniami, licząc na to, że znajdzie tam jakąś ciekawą informację. Zazwyczaj się zawodził, tym razem także. Jakieś duperele i losowe spotkanie klanu. -Nowy lider? - wymamrotał pod nosem. Prawdę mówiąc Kazuma nie był na bieżąco ze sprawami klanowymi, bo to go nie interesowało. A przynajmniej jeszcze. Może za kilka miesięcy, po awansie na Chunnina, to się zmieni, ale sam nie był tego pewien. W aktualnym stanie nie uważał tego za coś super potrzebnego. Ale kto wie, może ten cały Torashiro zmieni jego zdanie, chociaż szczerze wątpił. Miał przeczucie, że jakiś staruszek objął to stanowisko. Przynajmniej blondyn się pokaże i zgarnie plusika od klanu za darmochę, który może mu się kiedyś przydać~

z/t

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]