Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 23 cze 2018, o 05:45

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejnny konkurs, w ktorym do zdobycia sa demony! Tym razem bedzie on tyczyl sie Kirigakure, gdzie domu poszukuje Saiken i Choemi, jak i Sunagakure, gdzie do "adopcji" przygotowuje sie Gyuuki! Konkurs ogloszony bedzie w przeciagu najblizszych dni, totez badzcie czujni i nie przegapcie okazji.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Część lasu [Event]
PostNapisane: 9 maja 2018, o 21:31 
Konoha Hokage

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 169cm, 58kg
Ranga: Obrazek T.Jounin
Punkty doświadczenia (PD): 1046 (B+) 21.06.2018
Klan: Ahashima (brak)
Zawód: Nidaime Hokage
Żywioł Czakry: Obrazek Katon | Obrazek Suiton | Obrazek Doton
Specjalizacje: Soshijutsu/Hirujutsu/Fuuinjutsu/Senjutsu/Shurikenjutsu/Ninjutsu
Wioska: Obrazek Konoha
Organizacja: Obrazek ANBU
Styl Walki: BRAK
Chakra: 3470
Siła: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 80
Percepcja: 20
Siła Woli: 69
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 0
Wydane PN: 401
Punkty Nauki Medyczne: 0
Sława H: 32
Sława R: 6
Gen Specjalny: #024 Geniusz
Pieniądze [Yen]: 2060
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: Czakra: +300 (wytrzymałość);
Chakra: +1330 (Demon)
Chakra: + 20% (senjutsu - obliczane z bazowej chakry bez W i demona)
Chakra: + 500 pch (80% senjutsu)
Chakra: -500 (Sōzō Saisei - pieczęć nałożona na prawym policzku)
Precepcja +10 (Fuuin na drugim miejscu)
Zręczność (składanie pieczęci) +20 (Hiru na pierwszym miejscu)
Zręczność +10 (bonus bezklanowca)
Punkty Medyczne: 85
Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-7, D-2, E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka]
Kunaie [paczka]
Ochraniacz z symbolem wioski 20W (w miejscu blaszki)
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Wojskowe buty (wersja powyżej kolan) 20W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5
Kunai z pieczęcią od Yoshihiro

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Płaszcz ANBU (czarny) 10W
Ochraniacze na piszczele 25W
Kolczuga (nogi - uda) 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce - od przedramion do barków) 35W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Wygląd: Czerwone oczy; po za tym tak jak na avatarze
Gadu-Gadu: 8701335
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: Menma MG
-Zrozumiałam. My także zaczynamy już pieczętowanie i oczekujemy waszego przybycia.- Dałam zwrotna odpowiedź przez radio. -Jeszcze dwie minuty!- Poinformowałam grupę. -Niedługo dotrze tutaj oddział pieczętujący.- Dodałam. Obserwowałam demona i zaczęłam przygotowania do techniki Kekkai Shihō Fūjin, tak jak ustaliłam to z Yoshihiro. Składałam pieczęcie i czekałam na dogodny moment, by gdy zauważę tą technikę wysyłaną prze Yoshihiro także ją uwolnić. -Musicie utrzymać go jeszcze tylko trochę. Ewentualnie przypilnować, by nie kozaczył przy pieczętowaniu.- Dodałam. Miałam jeszcze dość chakry, by ewentualnie użyć innych technik, ale chwilowo skoncentrowałam się na technice pieczętowania, która miałam wykonać z Yoshihiro. Trzymałam blisko siebie swojego ptaka - Suzaku, by w razie jeśli odległość od demona była zbyt duża na wypuszczenie techniki mogłam się zbliżyć do bestii.

Chakra
3394-250=3144

Ukryta treść:

PostNapisane: 9 maja 2018, o 22:48 
Suna Kazehosa

Wzrost i Waga: 164cm; 60kg
Ranga: T.Jounin
Punkty doświadczenia (PD): B 923 (17.05)
Klan: Seichuu
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Doton, Fuuton, Raiton
Specjalizacje: Soshi | Hiru | Gen | Fuuin | Shuriken
Wioska: Suna
Organizacja: SO
Styl Walki: Brak
Chakra: 3428
Zręczność: 56
Percepcja: 43
Siła Woli: 100
Punkty Nauki: 6
Wydane PN: 372
Sława H: 48
Sława R: 0
Gen Specjalny: Opoka Klanu
Pieniądze [Yen]: 1770
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki: (Całość w KP)
+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
Trenowane Zdolności: CS [Wiatru] 20%
Wykonane Misje: B-1, C-3, D-3
Ekwipunek: (Całość w KP)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Ochraniacz z symbolem wioski
Wygląd: (Całość w KP)
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
• Mała gurda przy prawym udzie
Gadu-Gadu: 59405754
Karta Postaci: Karta Postaci
Destrukcyjna kula demona zniszczyła psa który się na niej znajdował. Z całej siły trzymałem bestie piaskową łapą. Wydaje się, że nie może się zakopać w ziemi gdy jest obrócona grzbietem do dołu. Mojej technice pomagał chłopak który stał przede mną. Nie wiem kim jest ale sterował łapami z drewna i odwalał dobrą robotę. Czekałem na wsparcie i oddział pieczętujący. Gdyby bestia znów zaczęła się rzucać to ponownie wykonuje gniecenie. Ilość mojej chakry nie ma w tej chwili znaczenia, muszę wytrzymać tak długo jak tylko potrafię. Zdaje sobie sprawę z tego że moja pozycja już dawno została odkryta. Demon będzie starał się mnie pozbyć i jestem tego świadomy. Gdyby wystrzelił jakieś jutsu w moją stronę (lub sojusznika w moim zasięgu) to staram się wykonać gest jedną dłonią i wykorzystać wiązkę piasku jako zasłonę. Oczywiście jutsu tego typu nie zatrzyma potężnych technik, jednak może uda mi się uziemić jakieś jutsu raitonu z którego bestia już wcześniej korzystała. Najważniejsze jest dla mnie to aby nie przerwać swojej techniki. Ze zmęczenia uklęknąłem na jedno kolano. Pigułka na regeneracje skutecznie poprawiła ilość mojej chakry, jednak ciało odczuwało już skutki tej walki. Nie zamierzam się jednak poddać. Jeszcze tylko chwila i będzie po wszystkim, jeszcze tylko chwila...

Moja chakra:
1415 - 300 = 1115

Techniki bez zmian.

PostNapisane: 9 maja 2018, o 23:14 
Akatsuki

Wzrost i Waga: 190cm/80kg
Ranga: ObrazekChunin
Punkty doświadczenia (PD): 687 (C+) 22.06.2018
Klan: Brak
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Obrazek Suiton Obrazek Raiton
Specjalizacje: Jikk | Sen | Ken | Fuin | Soshi
Wioska: Kirigakure no Sato
Organizacja: 7 Mistrzów Miecza (20PD)
Styl Walki: Kyōdo-kō: 1,2
Chakra: 2845
Siła: 40
Szybkość: 43
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 39
Percepcja: 50
Siła Woli: 26
Kontrola Chakry: 45
Punkty Nauki: 17
Wydane PN: 169
Sława H: 23
Sława R: 2
Gen Specjalny: Geniusz
Pieniądze [Yen]: 1655
Dodatkowe statystyki: Każda specjalizacja jest traktowana o jedno miejsce do wyżej. (Bezklan)
JIkkuan: Szybkość technik podnosimy o 20%
Kenjutsu: Próg szybkości do góry
Senjutsu: Ładowanie Senjutsu skrócone o 0,1s
- 100 PCH (Pieczęcie Jikkuan)
+450 PCH (W)
+1190 PCH (Choumei)
+300 pch (Akatsuki)
+10 Kontrola chakry (bezklan)
+5 SW (Akatsuki)
+5 KC (Akatsuki)
Trenowane Zdolności:
Choumei
   0%

Senjutsu
   0%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2, .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka],
Paczka żywności+strzykawki,
Pojemnik konserwujący.
Shibuki (7MM) 10/10 Ładunków (50 notek)
Pierścień Akatsuki 零 rei -"zero", "nic"
Płaszcz wzór letni (10W)
Maska Onina (Kirigakure) (25W)
Ochraniacz z symbolem wioski na lewym ramieniu. (20W)
Wygląd: Wysoki chłopak z założoną maską Onina na twarzy. Ubrany w czarny Płaszcz letni, szerokie spodnie czarnego koloru oraz zwyczajne buty shinobi. Na lewym ramieniu przewiązana opaska Kirigakure. Na plecach Shibuki
Gadu-Gadu: 43516362
W końcu dolecieli na miejsce. Inaryu nie zmarnował wcale tak dużo chakry jak by się mogło wydawać bo i jakoś użyteczny do samego zatrzymania bestii nie był gdyż nie posiadał odpowiednich technik. Tak czy owak Menma dostała informację zwrotną i poinformowała grupę przy której była o tym iż oddział pieczętujący prawie dotarł ale w sumie to jest on raczej nie potrzebny gdyż ona i ten drugi chłopak z Kiri sami go zapieczętują. -Mamy go przypilnować? Masz to jak w banku.- Inaryu zniżył lot i wylądował obok swoich klonów, które to wskoczyły na ptaka Hany. Po chwili ptak znów wzbił się w powietrze a Inaryu razem ze swoimi klonami poszybował w stronę ogoniastej bestii. Z racji iż klony nie były mu już potrzebne a trzeba jakoś utrzymać bestię, która raczej woli nie wiedzieć iż za chwilę będzie zapieczętowana postanowił iż klony popełnią samobójstwo. Tak więc będąc już nad bestią klony wyskoczyły nad bestię. Jak wiadomo upadek z kilku jak nie kilkunastu metrów powoduje śmierć w szczególności u klonów u których nie ma złamań tak więc klony po uderzeniu w bestię po prostu rozpadły się na kruki, które zaczęły latać przed oczyma bestii przysłaniając jej widok.

Opis techniki wklejony tylko po to aby było wiadome jak działa.
Ukryta treść:

PostNapisane: 10 maja 2018, o 00:44 
Kiri Chuunin

Wzrost i Waga: 160 cm; 48 kg
Ranga: Obrazek Chunin
Punkty doświadczenia (PD): 641 (C) - 20/05/18
Klan: Sabataya [Tsujitengan, 2lvl]
Zawód: Medyczny Ninja
Żywioł Czakry:
  • Suiton
  • Doton

Specjalizacje:
  • HiruJutsu
  • GenJutsu
  • SoshiJutsu
  • KenJutsu
  • DouJutsu

Wioska:
  • Amegakure no Sato
  • Kirigakure no Sato

Organizacja:
Chakra: 2666
Szybkość: 20
Zręczność: 40
Kontrola Chakry: 73
Punkty Nauki: 46
Wydane PN: 206
Punkty Nauki Medyczne: 31
Sława R: 3
Gen Specjalny: #023 Człowiek Czynu
Pieniądze [Yen]: 2180
Dodatkowe statystyki:
  • Hiru na pierwszy miejsce podbija składanie pieczęci/umiejętności bojowe +20 (zręczność)
  • Gen na drugim miejscu pozwala na podtrzymywanie technik o 1 poziom wyżej (siła woli)
  • Zawsze aktywne doujutsu
    podwyższa próg widzenia o +50 (percepcja)
  • +300pch (wytrzymałość)

Trenowane Zdolności: Brak
Wykonane Misje:
  • D - 1 (1 sam.)
  • C - 9 (4 sam., 5 collab)
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek:
  • Etui: shurikeny, kunai
  • Inne: płaszcz, słomiany kapelusz, ochraniacz z Kirigakure noszony na szyi, tanto, granat dymny x2, bomba dymna x2, granat świetlny x2, wybuchowa notka x2

Wygląd: KLIK
Gadu-Gadu: 25132360
Wszyscy radzili sobie świetnie. Podejrzewam, że gdybym tu nie przybyła, akcja powiodłaby się tak samo. Nie zamierzałam dlatego się wtrącać, a walkę z bestią pozostawiłam profesjonalistom. Samej skupiłam się raczej na rannych, aczkolwiek co jakiś czas rzuciłam okiem na przebieg fenomenalnego wydarzenia. Po krótkich oględzinach zauważyłam, że kilku rannych wojowników znajdywało się po mojej prawej stronie. Znajdywali się niedaleko, dlatego prześwietliłam ich swoimi szkarłatnymi oczami, aby upewnić się, czy aby na pewno to zwykli ludzie, nie stwarzający zagrożenia. Doszukiwałam się głównie nitek chakry, aby mieć pewność, że nie są to klony oraz zwracałam uwagę na emblematy, jakie mięli na swoich opaskach. Oczywiście bez względu na ich pochodzenie, zamierzałam pomóc, jednak podświadomość kazała mi być uważną.
Upewniwszy się, że ranni są moimi sprzymierzeńcami, ruszyłam w ich stronę. Najpierw skupiłam się na osobach, które potrzebowały najbardziej pomocy. Pomagam im przetransportować się kilka metrów dalej, w bardziej bezpieczne miejsce. Nie widząc nikogo ze śmiertelnymi obrażeniami, zajęłam się na spokojnie rannymi. Pierwszym okazał się mężczyzna nieco starszy ode mnie. Posiadał na głowie opaskę z symbolem Konohagakure no Sato. Ukucnęłam obok niego, a następnie w dłoniach skoncentrowałam lecznicą chakrę. Już po chwili moje ręce poczęły emanować seledynową poświatą, zaś ja mogłam przystąpić do swojego zadania. Chciałam całkowicie skupić się na tym. Używałam techniki wyższej rangi, co wymagało ode mnie więcej koncentracji. Na szczęście rana nie była bardzo poważna i już po chwili mogłam przejść do następnej. Kolejną osobą w kolejce okazała się tym razem kobieta. Była nią nastolatka mniej więcej w moim wieku. Odniosła całkiem poważne obrażenia ręki. Nie czekając długo, ukucnęłam obok niej, koncentrując całą swoją uwagę oraz siłę woli na tym, aby zatamować krwotok, a następnie zasklepić rany. Z uwagą obserwowałam jak kolejne komórki odnawiają się, a po jej rozszarpanej skórze nie ma żadnego śladu.

Ukryta treść:

AKTUALNY STRÓJ

Obrazek

PostNapisane: 10 maja 2018, o 13:45 
Konoha Genin

Ilość Żyć: 5
Wzrost i Waga: 180cm; 70kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): 534 (C)
Klan: Senju
Żywioł Czakry: Suiton, Mokuton
Specjalizacje: SenJutsu, GenJutsu, SoshiJutsu, HiJutsu
Wioska: Konohagakure no Sato
Organizacja:
Styl Walki: -
Chakra: 2575
Siła: 20
Szybkość: 30
Wytrzymałość: 25
Zręczność: 29
Percepcja: 30
Siła Woli: 45
Kontrola Chakry: 62
Punkty Nauki: 19
Wydane PN: 132
Sława H: 17
Gen Specjalny: Geniusz #024
Pieniądze [Yen]: 595
Drużyna: -
Dodatkowe statystyki:
  • +5 KC / +5 W / +5 Zr (Hashirama DNA)
  • + 450 pch (W)

Trenowane Zdolności: Senjutsu (2,4%)
   2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Konohagakure
Wygląd: Klik!
Gadu-Gadu: 54529339
Młody chłopak miał nadzieję, że nie będą musieli już długo czekać na wsparcie, które na dobre zajmie się bestią. Mimo wszystko spoglądając na sytuację ekipa poradziła sobie naprawdę dobrze, unieruchomiona bestia nie miała już co zrobić. Dwie potężne drewniane łapy przytrzymywały demona, trzecia była nieco oddalona i zapewniała ochronę pobliskim jednostkom. Nagle Haru stojący chyba najbliżej bestii dostrzegł jak ktoś postanowił popełnić samobójstwo skacząc na Bijuu. Na szczęście były to klony, które miały za zadanie przysłonić widok ważce.
Haru przywołał swojego klona, który dotychczas zajmował się eskortowaniem poszkodowanych. Młody Senju wolał mieć pewność, że Bijuu pozostanie w miejscu, w którym aktualnie się znajduje i nie postanowi nagle wyrwać się z więzów drewna i piasku. Dlatego razem z klonem wykonał technikę Mokuton: Mokusatsu Shibari no Jutsu mając na celu jeszcze bardziej unieruchomić bestię.
- Jeszcze chwila - powiedział do siebie, chcąc się w jakiś sposób uspokoić.

Haru:
1135 + 557 (pixa) = 1692 - 645 (klon) - 345 (15 pali) = 702
Klon 1:
345 - 345 (15 pali) = 0

Techniki:
Ukryta treść:

PostNapisane: 10 maja 2018, o 19:37 
SO

Wzrost i Waga: 178cm;65kg
Punkty doświadczenia (PD): B (930, 29.V)
Klan: ObrazekUchiha 1T[2/5]
Zawód: -
Żywioł Czakry: Obrazek Obrazek Obrazek
Specjalizacje: Gen | Ken | Soshi | Tai | Hiru | Dou
Wioska: Ame[x] | Kusa[x] | Kiri [x] | Konoha Obrazek
Organizacja: Obrazek SO
Styl Walki: Kyodo-ko poz. 2
Muon no ken poz. 2
Chakra: 3540
Kontrola Chakry: 69
Punkty Nauki: 90
Wydane PN: 324
Sława H: 37
Sława R: 4
Gen Specjalny: Iluzjonista
Pieniądze [Yen]: 2090
Dodatkowe statystyki: +450 pch (wytrzymka)

Trenowane Zdolności:
Pieczęć Płomieni
   10%

Wykonane Misje: Ev-1 PH-1 B-1 C-7 D-2
Ekwipunek:
  • Shurikeny [paczka]
  • Kunaie [paczka]
  • Bandaże x4
  • Pigułki Żołnierzy[3 paczki]
  • Kolczuga (nogi)
  • Kolczuga (ręce)
  • Zbroja ANBU
  • Maska ANBU
  • Płaszcz ANBU
  • Ochraniacze dłoni
  • Ochraniacze na piszczele
  • Wojskowe buty
  • Lina
  • Lusterko
  • Radio
  • Katana przewodząca charkę

Wygląd: - Czarny płaszcz
- Czarne włosy
- Przeklęta Pieczęć na lewym barku

Gadu-Gadu: 48271599
Multikonta/Fabularne: Brak
Chakra:
Świat Zwierząt - 1211
Świat Głodnych Duchów - 2475
Moja charka - 2885 - 350 = 2535

Yoshihiro leciał na Tori wraz z Keshu i oczekiwał na napływ wiedzy od jego klona. Trwało to na prawdę krótko. Dziewczyna szybko streściła plan działania, zaś klon przekazał jego propozycję, na którą oczywiście przystała. Nawet jeśli nie uda im się zapieczętować bijuu od razu, to dzięki tej technice, pozostanie on zamknięty w klatce do czasu przybycia posiłków. Przygotowania do techniki nie były zbyt czasochłonne, a na dodatek wykonywali ją we dwójkę, więc na pewno pójdzie im to sprawniej.
- Keshu zostań z moimi ścieżkami. Postaram się wystawić Ci go na strzał z jakiejś techniki jeszcze zanim zaczniemy pieczętować, bo zejdzie mi kilka sekund na to, aby rozpocząć technikę z Menmą z Konohy, która jest po drugiej stronie. - odparł, a następnie zeskoczył z ptaka używając jutsu lewitacji Sora no kaidan, aby opaść bezpiecznie na dół. Szukał sobie miejsca z dobrym widokiem na bijuu, a także dość stabilnego, aby mógł bez problemu skupić się na kontrolowaniu techniki pieczętującej. Cały czas miał też widok na Choumeia za pośrednictwem ścieżek i obu summonów. Co prawda wielkość psa nieco się zmniejszyła z racji tego, że oberwał, ale dalej dawał mu sporo potrzebnych informacji.

Świat Zwierząt & Świat Głodnych Duchów & summony:
Świat Zwierząt miał za zadanie w czasie kiedy Yoshihiro i Menma będą szykować technikę pieczętującą podlecieć tak, aby Genshi tym razem mógł strzelić ze swojej techniki, aby dodatkowo osłabić bestię. Zoufuku w tym czasie miał jak najbardziej skupić na sobie uwagę bestii po prostu szarżując na bestię. Był na tyle duży, że na pewno przyciągnie część uwagi ogoniastej bestii. W razie jakiegoś jutsu Świat Głodnych Duchów wszystko wchłaniał techniką Fūjutsu Kyūin.

W międzyczasie gdy chunin dobił do punktu gdzie mógł bez problemu stać w miejscu, zaczął przygotowywać technikę pieczętowania co ustalił wcześniej z Menmą. Demon aktualnie się nie ruszał, ponieważ dalej zmagał się z łapami z piachu, jego summonem i innymi cudakami, dlatego po szybkim złożeniu pieczęci i odpowiedniemu przygotowaniu, które trwało dość krótko mógł wystrzelić chakrę, a wtedy nad Choumeiem powinien pojawić się odpowiedni znak, który oznaczał, że zaczęli pieczętowanie bestii. Oczywiście to gdzie ona trafi zapewne będzie zależało od tego co zrobi z nią oddział pieczętujący, który ponoć miał nieługo się zjawić.

Ukryta treść:

PostNapisane: 11 maja 2018, o 15:58 
Kiri Lider 7MM

Wzrost i Waga: 171 cm 62 kg
Punkty doświadczenia (PD): (C)
Klan: Genshi
Żywioł Czakry: Obrazek Jinton, Obrazek Katon, Obrazek Doton, Obrazek Fuuton
Specjalizacje: Soshijutsu - Kenjutsu - Ninjutsu - Fuuinjutsu - Hijutsu
Wioska: Obrazek Kiri
Organizacja: Obrazek 7MM
Styl Walki: Kyōdo-kō, lvl 2
Chakra: 3270
Siła: 30
Szybkość: 56
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 55
Punkty Nauki: 1
Wydane PN: 264
Sława H: 31
Gen Specjalny: Sprawne dłonie
Pieniądze [Yen]: 1375
Drużyna: Lider: Yoshihiro Członkowie: Keshu, Koritr, ...
Dodatkowe statystyki: +450 pch (Wytrzymałość)
+ 5 KC (Klan)
+Wytrzymałość Bandaży na całym ciele (20W)
Wykonane Misje: S-... A-... B-1 C-4 D-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Kunai z pieczęcią [Kortir], Elfie uszy, Wakizashi, Nuibari, Notatnik, Sakkat, Ochraniacz, z Obrazek (na szyi)
Wygląd: W ubiorze płaszcz i sakkat. Dokładny opis w KP.
Gadu-Gadu: 0
Multikonta/Fabularne: Oguj MG
Obecnie na polu walki było wszystko. Demon zmagał się z ogromnymi summonami, piachem, palami drewna, dziwnymi stworami, kruczymi klonami, jakimiś glinianymi bombami, moimi smokami i wieloma innymi atrakcjami, których moje oko nie zdążyło ujrzeć, a w tym wszystkim miałem się jeszcze gdzieś znaleźć ja, aby móc wyprowadzić celny i osłabiający atak. Yoshi zeskoczył na ziemię powolnie opadając aby zacząć pieczętować demona, a ja miałem zacząć działać. Lećmy bliżej przodu. - skwitowałem zostając tutaj samemu ze ścieżkami. Ptaszysko wykonawszy zwrot przeleciało koło skrzydeł Choumeia, a ja szukałem tam wolnego punktu do ataku. Nie miałem szans zaatakować od góry, lecz od boku to już inna para kaloszy. W końcu pies Yoshiego nie przykrywał dokładnie całej bestii, dlatego gdy znalazłem dogodne miejsce na atak złożyłem jedną pieczęć, żeby chwili poszybować w powietrze o własnych siłach, jednocześnie zaczynając szykowanie techniki Jintonu. Dłonie ułożyły się ponownie w ten sam kształt co na początku, a między nimi pojawił się miniaturowy sześcian. Starałem się podlecieć jakoś w okolice pod skrzydłami, lub blisko głowy (nie w samą głowę, ponieważ nie chce zostać zaatakowany, przez panujący tam chaos), następnie wybrać dogodne miejsce do ataku, czyli fragment, którego akurat nie zasłania pies, a ostatecznie wypuścić technikę prosto w nieruchomy cel. Teraz się będzie działo. - pomyślałem momentalnie wracając na ptaka, do ścieżek Yoshiego ponieważ demon zaraz powinien poczuć dość dotkliwy atak, a na pewno go to nie ucieszy. Smoki wraz z klonem za to kręciły się wokół głowy bestii atakując ją na przemian. Były jak takie wkurzające muszki, ale lepsze to niż nic. Mamy iść do Ciebie ? - spytałem patrząc w kierunku trupów, a adresat dokładnie powinien wiedzieć o co mi chodzi..

Ukryta treść:

Czakra: 3370 - 1112,5 = 2257 - ten post

PostNapisane: 11 maja 2018, o 17:53 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Chakra: 5000
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 248
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 1
Sława H: 2
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]

Wszystko wyglądało na to, że powoli koniec waszych zmagań z bestią. Tomiso i Haru dalej trzymali i ściskali, przez Seichuu to nawet demon doznał obrażeń w postaci złamań. Inaryu zaś doleciał do bestii wraz z Haną i Menmą. Ta druga miała zamiar pomóc przy pieczętowaniu, tak samo jak i Yoshi. Keshu miał zamiar trafić nieruchomy cel i nawet tak się stało, bestia oberwała a część jej skrzydła zniknęła, po czym zaczęła się odnawiać. Trwać będzie to jednak zbyt długo. Na miejsce przybył oddział pieczętujący, który wspomógł Menmę i Yoshiego. Tylko w kim Bijuu zostanie zapieczętowany ? To pytanie mogło krążyć w waszych głowach. W pewnej chwili oddział pieczętujący przekierował pieczętowanie na Inaryu. Skoro demon należał do Kiri tak też miało pozostać. Inaryu pamiętali jeszcze z odprawy, czyli miejsca w którym to się zaczęło i to między innymi było powodem wyboru Inaryu na Jinchuuriki.

Po chwili Bijuu był już w Inaryu. Cała wasza zgraja spisała się świetnie. Po wszystkim podszedł do Was konoszański kapitan, niektórzy mogli go pamiętać z odprawy. - Cieszę się, że nam pomogliście. Jak przekazałem oddziałowi pieczętującemu Bijuu został zapieczętowany w Kirijczyku, przepraszam, że o tym nie poinformowałem wcześniej, nie było czasu. Mam nadzieję, że nie jesteś zły. - ostatnie słowa kierował do Inaryu. - Kazekage oraz Mizukage dowiedzą się o waszych dokonaniach, możecie być tego pewni. - rzekł spokojnie. Teraz mogliście się rozejść.

Michiyuuki kontynuowała leczenie, jednak kiedy wszystko opadło jakimś cudem znalazła się przy zgromadzonych.

Wynagrodzenia:
Ukryta treść:

Ramy wynagrodzeń które obowiązywały (jakby ktoś czuł się oszukany) :
Ukryta treść:

Dodatkowo wszystkich którzy otrzymali awans proszę o stawienie się u swojego Kage, w celu otrzymania oficjalnego awansu.

PostNapisane: 11 maja 2018, o 20:01 
Konoha Genin

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch (W)

2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Konohagakure
Haru nie wiedział ile dokładnie trwało całe zamieszanie. Chaos jaki tu panował nie dawał nawet chwili do zastanowienia. Trzeba było działać szybko i instynktownie, reagować na to co Bijuu wymyśli. Jaki będzie jego kolejny krok i czy uda nam się przetrwać kolejny atak? Młody Senju nigdy wcześniej nie był świadkiem takiego wydarzenia, a jednak poradził sobie w tym najbardziej stresującym wydarzeniu jego jakże krótkiego życia. Dwójka z wesołej gromadki "Obrońców Konohy" zajęła się powolnym pieczętowaniem demona. To jeszcze bardziej przeszkodziło ważce w poruszaniu się. Nie wspominając o potężnej łapie z piasku, która cały czas ciążyła nad demonem tak samo jak wspierające drewniane łapy, które uniemożliwiały ruch bestii. Po chwili zjawiła się ekipa, która wsparła dwójkę pieczętujących. Widać, że to było ich zadanie. Momentalnie pieczętowanie przeszło na chłopaka, z którym Białowłosy miał już wcześniej kontakt, potwór po jakimś czasie zniknął i mogłoby się wydawać, że został wchłonięty przez chłopca w masce.
Połamane drzewa, ranni wojownicy, którym nie udało się dotrzymać kroku innym bohaterom. Mimo wszystko bronili oni swoich racji, wioski i ludzi, którzy ją zamieszkiwali. Niejeden żołnierz stracił dzisiaj życie, dlatego zamiast głupio cieszyć się ze zwycięstwa Haru opadł na kolana. Spojrzał na swoje dłonie, a w następnej chwili na miejsce, w którym przed chwilą leżała potężna bestia. Możliwe, że wszystko było efektem zmęczenia i braku odpowiedniej ilości chakry. Senju był niesamowicie zmęczony, smutny i zdenerwowany. - Powinienem być tutaj wcześniej - obwiniał się genin w charakterystycznym płaszczu, który teraz był cały pobrudzony. Z drugiej strony udało im się ocalić wioskę i mieszkańców, a to było dla Haru najważniejsze.
Chłopak nie zwrócił nawet uwagi na stojące obok osoby, z którymi walczył ramię w ramię. Uśmiechnął się tylko nieznacznie i wciąż spoglądał w miejsce tego całego wydarzenia, na kłęby dymu, które powoli opuszczały miejsce bitwy.

PostNapisane: 11 maja 2018, o 20:51 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Było już po wszystkim. Demon został zapieczętowany w Inaryu, który stał się podobnym do mnie pojemnikiem na ogoniastą bestie. -Zrobiliśmy kawał dobrej roboty.- Powiedziałam głośno i potarłam czoło. Przeszłam kilka kroków i podeszłam do Konoszanina, którego nie znałam z imienia. -Hej, kolego. Jestem Menma Ahashima.- Powiedziałam do białowłosego chłopaka, który władał drewnem. -Gdy będziemy wracać do wioski chce byś towarzyszył mi w gabinecie Hokage. Władze wioski powinny dowiedzieć się o tym jakich zdolnych mamy shinobi.- Rzuciłam jakby od niechcenia. Z takimi umiejętnościami chłopak mógł się przydać w formacji do której należę. -Kolejna uda misja, prawda Yoshihiro?- Uśmiechnęłam się lekko do Rikudo. Miał wyczucie, by pojawić się w odpowiednim momencie. Po tym wszystkim adrenalina już zaczęła puszczać i zaczęłam odczuwać zmęczenie.

PostNapisane: 11 maja 2018, o 22:45 
Konoha Genin

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch (W)

2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Chłopak wybudzony jakby z dziwnego transu oprzytomniał po słowach nieznanej mu dziewczyny. Wstał w końcu, otrzepał kolana i płaszcz. Przez chwilę zapomniał języka bo zamiast również się przedstawić to wycisnął z siebie jedynie.
- Eee... - na szczęście osłupienie minęło i w końcu mógł wydusić z siebie nieco więcej. - Haru Senju - wyrzuciwszy z siebie swoje imię, ukłonił się nieznacznie. Na wieść o tym, że ma jej towarzyszyć do gabinetu skinął jedynie głową na znak potwierdzenia. Ponownie spojrzał na towarzyszy i dopiero po chwili dostrzegł, że na polu bitwy jest Michi. Podszedł do niej na chwiejnych nogach. Poprawił niechlujnie rozczochrane włosy i wyprostował się nieco.
- Nic Ci nie jest? - rzucił z delikatną chrypką w głosie w stronę dziewczyny. Chłopak po tym jak spojrzał w jej czerwone oczy miał wrażenie, że odzyskuje nieco energii. - Po takim wysiłku jedynym ratunkiem będą gorące źródła - wydusił z siebie delikatny śmiech i spojrzał za siebie na grupkę wojowników i trzy potężne drewniane łapy, które pozostaną tutaj jako pamiątka po wielkiej bitwie z demonem.

PostNapisane: 11 maja 2018, o 23:46 
Kiri Chuunin

Żywioł Czakry:
  • Suiton
  • Doton

Specjalizacje:
  • HiruJutsu
  • GenJutsu
  • SoshiJutsu
  • KenJutsu
  • DouJutsu

Wioska:
  • Amegakure no Sato
  • Kirigakure no Sato

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • Hiru na pierwszy miejsce podbija składanie pieczęci/umiejętności bojowe +20 (zręczność)
  • Gen na drugim miejscu pozwala na podtrzymywanie technik o 1 poziom wyżej (siła woli)
  • +300pch (wytrzymałość)

Wykonane Misje:
  • D - 1 (1 sam.)
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek:
  • Inne: płaszcz, słomiany kapelusz, ochraniacz z Kirigakure noszony na szyi, tanto, granat dymny x2, bomba dymna x2, granat świetlny x2, wybuchowa notka x2

Lecząc ludzi zupełnie zapomniałam o świecie. Walka trwała w najlepsze, lecz ja skupiłam się tylko i wyłącznie na swoim zadaniu. W końcu nadszedł i tego koniec. Wtem dostrzegłam, jak nadchodzi grupa specjalna, mająca za zadanie zapieczętować demona. O bijuu niewiele wiedziałam. Jedynie z opowieści mojego opiekunka, ewentualnie to pojęcie przewinęło mi się w paru książkach. Ogoniaste bestie to na prawdę potężne istoty i nie chciałam mieć chyba z nimi nic wspólnego. Kiedy myślałam, że to już koniec, podszedł do mnie jeszcze jeden shinobi. Był na oko w moim wieku, a spod żeber leciała mu krew. Moim oczom ukazała się dosyć głęboka rana, na którą w trybie natychmiastowym trzeba było coś zaradzić. Nie czułam się najlepiej ze względu na spory ubytek chakry, lecz obiecałam sobie, że będę świetnym medykiem za wszelką cenę. Nie mogłam teraz odesłać go z kwitkiem do szpitala. Zmarszczyłam brwi, a potem podeszłam do niego. Przyłożyłam dłonie do krwawiącego miejsca, które po chwili zaczęło emanować seledynową poświatą. Leczenie wymagało ode mnie dużego skupienia, ale za to szło całkiem szybko. Po skończonym zabiegu ruszyłam do reszty towarzyszy.
Wszyscy wydawali się być szczęśliwi z faktu pokonania bestii. Wszystko z wyjątkiem Haru, który padł na kolana. Znałam go może niezbyt dobrze, ale po wyrazie jego oczu umiałam poznać, że coś go trapi. Automatycznie samej posmutniałam. Zamyślając się o tym, zupełnie się wyłączyłam. Obudził mnie dopiero głos białowłosego, o którym właśnie rozmyślałam. Jako się okazało, zdążyłam usiąść na ziemi po turecku w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń. Pomachałam głową na boki, a potem zamrugałam kilka razy zdziwiona. Chłopak wtedy poprawiał włosy.
- Słucham? - zapytałam automatycznie. Dopiero po sekundzie zmęczony mózg przetrawił resztki słów jakie były do mnie wypowiedziane. Wstałam, a potem przybrałam głupi, niezgrabny uśmiech.
- Nie, nie, wszystko w porządku - skłamałam. W rezultacie czułam się wykończona. Najpierw egzamin pisemny, z którego jakimś cudem otrzymałam najlepszą ocenę. Potem praktyka dobrana w dziwnych parach. W sumie cieszyłam się, że nastąpił ten atak. Współpraca z Miwą, a tym bardziej gadatliwą Shizu nie wyszłaby mi na dobre. Za to mogłam być teraz tutaj i spełnić się jako medyk. Trochę emocji się nazbierało jak na jedno popołudnie. Na szczęście po wszystkim. Chwila milczenia oraz moich rozmyśleń została przerwana znowu przez potomka Senju. Zaproponował wizytę w gorących źródłach, co skwitowałam jedynie lekkim rumieńcem. W głowie pojawiły się wspomnienia z ostatniej wizyty tam.
- Świetnie sobie radziłeś, byłam pod wrażeniem - postanowiłam zgrabnie dla siebie zmienić temat, aby na razie odpocząć od krępujących lub wymagających dużej dawki emocji sytuacji. Dopiero teraz odważyłam się spojrzeń w szare oczy chłopaka. Byliśmy sobie tak bliscy, a ja jednak trzymałam go na spory dystans. Z resztą tak jak każdego przez całe swoje życie.

AKTUALNY STRÓJ

Obrazek

PostNapisane: 11 maja 2018, o 23:55 
Suna Kazehosa

+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
Było ciężko ale dałem rade. Demon został zapieczętowany w kirijczyku którego poznałem na samym początku. Czułem się zmęczony, po wszystkim odwołałem swoją piaskową łapę i usiadłem na tyłku aby chwile odpocząć. Spełniłem obietnice która złożyłem Menmie. Starałem się ochronić nie tylko ją, ale jej bliskich, znajomych i zupełnie przypadkowych ludzi którzy mieszkali w wiosce liścia. Siedząc starałem się zaczerpnąć świeżego powietrza. Zużyłem ogromną ilość chakry, moje ciało nie było przygotowane na taki wysiłek. Patrzyłem w ziemie i powoli dochodziłem do siebie. Dopiero teraz odczułem jak duży stres mi towarzyszył. W przypływie emocji nie zdawałem sobie z tego sprawy. To było trudne wyzwanie, ale dzięki temu mogę zauważyć swoje słabości. Podniosłem głowę aby sprawdzić jacy ludzie mnie otaczają. Pomimo ogromnych zniszczeń i ran wszyscy byli szczęśliwi. Czuje że zrobiłem coś bardzo dobrego. Odpocznę sobie jeszcze chwile i wracam do wioski.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 00:24 
Konoha Genin

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch (W)

2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

- Starałem się - podsumował komentarz dziewczyny. Po jej słowach kiedy dowiedział się, że dziewczynie nic nie jest odetchnął ulgą. Uspokoił się nieco i ponownie uśmiechnął na wieść o dobrej wiadomości. Chociaż zrobił to tylko na chwilę bo zaraz przypomniał sobie ponownie o poszkodowanych.
- Dobrze, że się nimi zajęłaś - spojrzał na rannych za plecami Michi. Był wdzięczny, że dziewczyna się tutaj pojawiła i pomagał wszystkim jak tylko mogło, nie spoglądając na wioskę, z której pochodzą shinobi. Mimo wszystko młodego Senju cały czas trapił oficjalny raport o ofiarach. Chociaż ten się jeszcze nie pojawił to spoglądając na pobojowisko, ktoś na pewno musiał ucierpieć. Obwiniał się za to dlatego po chwili zadumy spuścił nieco głowę. Dla tak młodego shinobi takie przeżycie to spory kawał chleba do zgryzienia, nie ma na to lekarstwa, na coś takiego potrzeba czasu. Przez chwilę przeszła mu nawet myśl o odwiedzeniu swojego drewnianego domku, w którym spędził zimę po za granicami Konohy. Była to jednak tylko przelotna myśl, która odeszła tak szybko jak się pojawiła. Haru nie może sobie pozwolić na kolejne tak długie opuszczenie rodzimej wioski. Nie w tym momencie. W końcu podniósł ponownie głowę i z powagą odezwał się do Michi.
- Co teraz zamierzasz? - oczywiście jak się to wszystko uspokoi, młody Senju chciał ponownie spotkać się z dziewczyną i już na spokojnie oprowadzić ją po wiosce, a nie jak w przypadku kiedy musieli na wariata biec na egzamin.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 00:49 
Akatsuki

Dodatkowe statystyki: Każda specjalizacja jest traktowana o jedno miejsce do wyżej. (Bezklan)
+450 PCH (W)
+1190 PCH (Choumei)
+300 pch (Akatsuki)
+5 SW (Akatsuki)
+5 KC (Akatsuki)
Trenowane Zdolności:
Choumei
   0%

Senjutsu
   0%

Pojemnik konserwujący.
Płaszcz wzór letni (10W)
Wygląd: Wysoki chłopak z założoną maską Onina na twarzy. Ubrany w czarny Płaszcz letni, szerokie spodnie czarnego koloru oraz zwyczajne buty shinobi. Na lewym ramieniu przewiązana opaska Kirigakure. Na plecach Shibuki
Wszystko podczas pieczętowania działo się tak szybko. Inaryu dopiero co latał sobie na ptaku nad bestią, nagle błysk światła, przekierowanie i jeb. Bestia została zapieczętowania w Kiryjczyku, który stał na ptaku. Bestia póki co najprawdopodobniej nie chciała pokazać się Inaryu z racji iż sama była zmęczona walką i chyba musiała ogarnąć co się właściwie stało. W końcu nie codziennie wpada się w genjutsu i walczy z wioską. Tak czy owak chakra Choumeia zaczęła wpływać na chakrę Inaryu dzięki czemu mógł odczuć iż jego rany po porażeniu prądem zaczęły się powoli regenerować. Hmm, czy to jest moc ogoniastej bestii? Zapytał sam siebie w myślach a następnie zorientował się iż stoi jak idiota na ptaku, który aktualnie lata. Trzeba by było zwrócić go właścicielce oraz porozmawiać z innymi. Tak więc podleciał do miejsca gdzie to mieli się przegrupować uprzednio i zszedł z ptaka. Po chwili kiedy był już na ziemi zaczął iść w stronę Tomiso. -Dzięki za pomoc z zapieczętowaniu bestii należącej do Kiri.- ogłaszając to zgromadzonym w tamtym miejscu. Następnie podszedł do samego Tomiso i wyciągnął do niego dłoń. -My się chyba jeszcze nie znamy. Inaryu jestem.- Uśmiechnął się w jego stronę przez maskę, niepotrzebnie gdyż nie było tego widać.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 12:15 
Suna Kazehosa

+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
Podszedł do mnie kirijski ninja. To ten którego spotkałem na samym początku i dokładnie ten sam w którym została zapieczętowana bestia. Przedstawił mi się, podziękował i wyciągnął rękę w moim kierunku. Podniosłem swój tyłek z ziemi i wstałem aby nie załatwiać spraw formalnych na siedząco. Z reguły nie podaje ręki ludziom którzy ukrywają przede mną twarz pod maską. Tym razem zrobię chyba wyjątek, a towarzyszowi zostawię swoje słowa do przemyślenia. Uścisnąłem jego dłoń i odpowiedziałem: Tomiso Seichuu. Już złapałem wystarczająco dużo powietrza, chyba czas powrócić do wioski. Rozejrzałem się w poszukiwaniu sunijczyków. Było tu dużo ninja, a z twarzy kojarzyłem tylko Menme. Trudno, najwidoczniej będę musiał założyć drużynę i przygotować ją do takich zagrożeń. Suna musi być przygotowana na odparcie takiego ataku jak ten. Sam sobie nie poradzę. Dobra robota Inaryu - mówiąc szczerze to byłem trochę zajęty utrzymywaniem techniki i nie mogłem zaobserwować wszystkich ruchów sojuszników, mimo wszystko to była praca zespołowa i wszyscy dobrze się spisaliśmy.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 12:33 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Haru Senju. Musiałam zapamiętać to nazwisko. Rozejrzałam się po pobojowisku. Twój kolega znalazł sobie nowy dom. Powiedziałam do demona nie bez cienia złośliwości. To do was podobne. Pieczętujecie wszystko co wydaje się wam niebezpieczne. Warknął demon. Wydaje się niebezpieczne? Chyba przegapiłeś ostatnie kilka godzin. Prychnęłam. Inaryu stał się Jinchuuriki i jedyne czego mogłam mu życzyć to to, żeby jego demon nie sprawiał takich kłopotów jak mój. Jakie miłe Zawarczał demon. Obiecałeś mi pomoc, a jej nie otrzymałam. W samej walce byleś bezużyteczny. Wytknęłam demonowi. Obserwowałem. Po za tym nie miałem ochoty stać się kolejnym kontrolowanym donem. Burknął urażonym tonem. Jakby dowiedział się o kolejnym Jinchuuriki to na nic byś się tutaj nie przydała. Dodał. Brzmisz jakbyś się tłumaczył. Zakpiłam. Ale muszę ci przyznać rację. Nie martw się jednak. Powiedziałam udając troskę o demona. Dobrze o tym wiedział. Jeszcze będzie wiele okazji przy których będę mieć dużą szanse na śmierć. Powiedziałam kpiącym tonem. Demon jednak nie miał ochoty na zareagowanie na zaczepkę. -Powinniśmy poinformować o tym co się tutaj wydarzyło naszych Kage.- Powiedziałam głośno. -Dziękuję wam w imieniu wioski za walkę w obronie Konohy.- skłoniłam się.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 13:04 
SO

Muon no ken poz. 2

Trenowane Zdolności:
Pieczęć Płomieni
   10%

Ekwipunek:
  • Shurikeny [paczka]
  • Kunaie [paczka]
  • Bandaże x4
  • Kolczuga (nogi)
  • Kolczuga (ręce)
  • Zbroja ANBU
  • Maska ANBU
  • Płaszcz ANBU
  • Ochraniacze dłoni
  • Wojskowe buty
  • Lina
  • Lusterko
  • Radio

- Czarne włosy

Jak na razie wszystko szło jak z płatka. Nigdy nie spodziewał się, że przyjdzie mu walczyć z czymś takim. Bestia była na prawdę silna i wymagało to wielu shinobi, aby ją utrzymać. Choć tak na prawdę największy udział w tym miał ktoś kto zrobił te piaskowe łapy, a zaraz po nim Yoshihiro, któremu udało się przyskrzynić bestię kiedy ta wzbijała się w powietrze. Reszta też się dobrze sprawiła odwracając uwagę ogoniastej bestii i ją nieco raniąc, w szczególności technika Keshu zrobiła duże spustoszenie. Na sam koniec, pomoc Menmy okazała się nieoceniona przy pieczętowaniu, ponieważ sam raczej nie dałby rady. Od momentu kiedy wraz z brunetką rozpoczęli pieczętowanie wszystko poszło po ich myśli. W tym samym momencie przybył oddział pieczętujący, który pomógł im zapieczętować ogoniastą bestię. Okazało się, iż każdy bijuu ma jakby swój przydział i ten akurat należał do Kiri. Został on zapieczętowany w chłopaku o blond włosach z Kiri, którego wcześniej nie znał. Rikudo bardzo uważnie mu się przyjrzał, jednak ten skrywał swe oblicze za maską Onina jak niegdyś i on sam. W każdym razie charakteryzował go dziwny miecz na plecach i ten fakt warto było zapamiętać. Być może Keshu będzie wiedział coś więcej na temat tego chłopaka, ponieważ wydawało mu się, iż jest to jeden z mieczów, które należą do 7 Mistrzów Miecza. Coś tak potężnego w człowieku... Czarnowłosego interesowało jak to wszystko działa i rozmyślał o tym podczas pieczętowania. Po około dziesięciu minutach pieczętowanie zakończyło się sukcesem, a wszyscy zebrali się w jednym miejscu, aby posłuchać tego co miał im do powiedzenia kapitan z Konohy. Yoshi już w towarzystwie swoich ścieżek i Keshu. Oczywiście wszystkie summony zostały odesłane, ponieważ do Kiri raczej nie będzie już wracał piechotą, a Mizukage najpewniej chciałby dowiedzieć się o tym jak najszybciej.Dodatkowo konoszanin wspomniał, że nie omieszka powiedzieć o naszych dokonaniach naszym przywódcą wioski, więc zapewne wypadałoby zdać raport z całego wydarzenia. Mimo tego na pewno Rikudo będzie musiał złożyć bardziej szczegółową relację. W końcu chunin dostrzegł Menmę, którą ostatnio widział w poczekalni do egzaminu. Niestety wtedy nie udało im się pogadać i tym razem chyba również mu się nie uda, ponieważ miała jakieś sprawy do załatwienia z jednym z konoszaninów.
- Pewnie, dobrze się spisałaś, bez Ciebie byłoby kiepsko z pieczętowaniem. - odparł dziewczynie. Yoshi był zadowolony z owocnej współpracy z Ahashimą. Jak dotąd cały czas wszystko im się układało i udawało. Miał jednak nadzieję, że uda się zgarnąć brunetkę chociaż na chwilę i zapytać jak jej poszło jeśli chodzi o Przeklęte Pieczęcie. W międzyczasie przez przypadek kątem oka dostrzegł Michiyuuki, która nie dawała znaku życia od dość długiego czasu. Jednak była zajęta rozmową z Haru, do którego zwróciła się wcześniej Menma. Najwidoczniej znali się dość dobrze. Yoshihiro założył, że skoro blondynka nie dawała wcześniej żadnego znaku życia, to po ostatnich wydarzeniach nie chciała mieć jednak z nim nic wspólnego. Miał świadomość tego, że dostrzegła go wcześniej chociażby dzięki swoim umiejętnościom klanowym, ale nie wykonała w jego stronę żadnego ruchu. To mówiło samo za siebie, więc i on postanowił nic z tym nie zrobić. W każdym razie pozostawała kwestia pieczęci, którą chciał jak najszybciej poruszyć z Menmą.
- Keshu, jak coś, to możesz wracać, ja niedługo pewnie pojawię się w wiosce, tylko mam coś jeszcze do załatwienia. - powiedział do swojego ucznia i poszedł za dość dobrze znaną mu dziewczyną z Konohy.
- Hej, Menma. Masz może chwilę żeby pogadać? Oczywiście nie przy tak wielu słuchaczach. - powiedział kiedy znaleźli się już nieco bardziej na uboczu.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 13:13 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
-Hmm?- Spojrzałam na Yoshihiro. -Och, hej. Dobrze.- Powiedziałam do Kiryjczyka i odeszłam z Yoshihiro. Pewnie będzie chciał jakiś informacji na temat tego demona. Gdy znaleźliśmy się w takiej odległości, by nikt nie mógł nam podsłuchać czekałam na pytania Kiryjczyka. -Czego chciałbyś się dowiedzieć, Yoshihiro?- Spytałam się. Kraibraz po walce nie napawał optymizmem, ale i miałam też nadzieję na to, że druga grupa walcząca z shinobi kontrolującym demona także dała sobie rade. Miałam kilka planów do których potrzebowałam odpowiedniej ilości władzy. Jedną z przeszkód mógł być Kenzo z klanu Uchiha, ale po tym jak został kontrolowany demon jego klan nie będzie traktowany zbyt przyjemnie. Przynajmniej na to miałam nadzieję.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 13:35 
Suna Kazehosa

+ 300 Pch (Wytrzymałość)
+ 15% Pch (Klanowe)
• Shurikeny [paczka]
• Kunaie [paczka]
• Czerwone włosy
• Oliwkowa zbroja
Wystarczy mi odpoczynku, wracam do wioski. Nic więcej nie mam tutaj do załatwienia, pora zdać raport u Kazekage. Wykonałem trzy pieczęci i rozsypałem się na drobinki piasku które wystrzeliły w kierunku Suny. Czeka mnie długa podróż, ale pewnie szybko ją pokonam. Jutsu które pozwala mi zmieniać formę jest bardzo użyteczne jeśli chodzi o szybkie podróże. Jestem prawie 10 razy szybszy niż normalnie. Konoha ma teraz dużo spraw na głowie, dużo rannych do opatrzenia. Nie będę im dłużej zawracał głowy. Temat ogoniastych bestii od jakiegoś czasu staje mi się coraz bliższy. Nawet nie spodziewałem się że coś takiego istnieje, a okazuje się, że są wszędzie wokół mnie. To nie są stworzenia z którymi można od tak żyć. Niekontrolowane tworzą zagrożenie dla całego kontynentu.

<nmm>

PostNapisane: 12 maja 2018, o 13:38 
SO

Muon no ken poz. 2

Trenowane Zdolności:
Pieczęć Płomieni
   10%

Ekwipunek:
  • Shurikeny [paczka]
  • Kunaie [paczka]
  • Bandaże x4
  • Kolczuga (nogi)
  • Kolczuga (ręce)
  • Zbroja ANBU
  • Maska ANBU
  • Płaszcz ANBU
  • Ochraniacze dłoni
  • Wojskowe buty
  • Lina
  • Lusterko
  • Radio

- Czarne włosy

Na szczęście udało się jeszcze zatrzymać Menmę chociaż na chwilę. Yoshihiro widział, że była dość zajęta i nie chciał jej zajmować sporo czasu z racji chaosu, który panował za sprawą ataku bijuu na jej wioskę. Na pewno przez to władze dołożą jej nieco obowiązków i przez pewien czas będzie prawie nieosiągalna. Brunetka zgodziła się odejść na chwilę i pogadać, na co Rikudo się ucieszył.
- Jak tam się sprawy mają? Udało Ci się coś przeforsować w swojej sprawie z Hokage?- zagadnął najpierw o bardziej ogólnie tematy, które z resztą również go interesowały. Był ciekaw czy dziewczynie udało się pozałatwiać to co chciała i jak chciała. Oprócz tego musiał najpierw wybadać teren i upewnić się, że nikt ich nie podsłuchuje, czym oczywiście zajęły się ścieżki. Dał brunetce chwilę na odpowiedź, a kiedy ta skończyła postanowił zapytać o pieczęcie.
- A oprócz tego coś ruszyło się w sprawie przeklętych pieczęci? Ja nie miałem żadnych wieści od Akiry od tamtego czasu jak byliśmy w Oto. - podpytał się po chwili jak skończyli rozmawiać o sprawach bieżących.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 13:49 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Pokręciłam głową. -Nie, ale mam nadzieję, że po tym incydencie coś się zmieni. Mam kilka planów co do wioski, a Kage, który nie uczestniczy w życiu wioski jest tylko przeszkoda.- odpowiedziałam nieco wymijająco. -Stary dureń.- Wyrwało mi się. -Mam nadzieję, że w końcu znalazłam kogoś kto może mi w tym pomóc.- Wskazałam głową na Haru. -Jeśli chodzi o przeklęte pieczecie to mam na ten temat bardzo dużo informacji.- Uśmiechnęłam się trochę drapieżnie. Yoshihiro znałam tak długi czas, że nie miałam oprów przed powiedzeniem mu wszystkiego co wiedziałam. -Przeklęte pieczęcie są źródłem mocy opartej na mrocznej chakrze. Coś jak opanowywanie Senjutsu. Można ja zapieczętować w ciele shinobi i ten może próbować ją opanowywać.- Zaczęłam. Przez chwile przypominałam sobie notatki z Oto, które udostępnił mi Tomiso. -Nie mam wiadomości na temat Akiry, ale udało mi się przeprowadzić eksperyment z mroczną chakrą. Taki, który zakończył się sukcesem. Wiem, że jest więcej niż jedna przeklęta pieczęć.- Potarłam policzek w zamyśleniu. -Jeśli chcesz dokładniejsze informacje na ten temat to lepiej pogadaj z Tomiso Seichu. Tym kolesiem od piasku. Ja miałam okazje do eksperymentu i sprawdzałam jedynie teorie.- Pokierowałam Yoshihiro.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 14:44 
SO

Muon no ken poz. 2

Trenowane Zdolności:
Pieczęć Płomieni
   10%

Ekwipunek:
  • Shurikeny [paczka]
  • Kunaie [paczka]
  • Bandaże x4
  • Kolczuga (nogi)
  • Kolczuga (ręce)
  • Zbroja ANBU
  • Maska ANBU
  • Płaszcz ANBU
  • Ochraniacze dłoni
  • Wojskowe buty
  • Lina
  • Lusterko
  • Radio

- Czarne włosy

Niestety okazało się, że Menma nie dopięła swoich wioskowych spraw, z któymi borykała się już wcześniej. Yoshihiro zastanawiał się, czy każda osoba u władzy tak bardzo uprzykrza życie swoim poddanym, czy też tyko on i dziewczyna mieli takie szczęście?
- Nie jesteś jedyna, której władza robi pod górkę... - oznajmił dość zrezygnowanym tonem, ponieważ jemu się po prostu nie chciało babrać w politykę i podziwiał zapał czerwonookiej.
- Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie po Twojej myśli i trochę ich poustawiasz. - przyznał, a na jego twarzy zawitał cyniczny uśmieszek kiedy jego towarzyszce wymsknęła się obelga dla Hokage. Jak się jednak okazało, nie próżnowała ona kiedy go nie było i udało jej się uzyskać wiele informacji na temat pieczęci.
- W takim razie zamieniam się w słuch. - powiedział, a następnie bardzo dokładnie wysłuchał wszystkiego o przeklętych pieczęciach. Brzmiało to jak spory kop co do mocy, dlatego jeśli była możliwość jej zdobycia, to Rikudo na pewno ją chciał. Jak się okazało, w tym celu będzie się musiał udać do Tomiso, który jak się okazało był odpowiedzialny za te piaskowe łapy, które cały czas trzymały Bijuu. Silny gość, nie miał się co dziwić, że mógł dysponować taką mocą.
- Rozumiem, w takim razie będę musiał spróbować zagadać do tego Tomiso. Mam nadzieję, że mnie nie spławi. W razie czego powołać się na Ciebie? - zagadnął w nadziei, że być może ich znajomość jakoś będzie mogła pomóc mu w negocjacjach. Po uzyskaniu odpowiedzi rozejrzał się jeszcze za piaskowym ludkiem, który jak się okazało zdążył już zniknąć i pójść w swoją stronę.
- Ehhh... Mam nadzieję, że będzie jeszcze tak dobra okazja żeby się z nim zobaczyć. - westchnął w myślach Rikudo, ale na szczęście udało mu się zapamiętać jak ów Tomiso wyglądał. Oprócz tego dostrzegł, że rozmawiał on z kiryjczykiem, w którym został zapieczetwany bijuu.
- No nic, jeszcze raz Ci dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia. Już Cię dłużej nie zatrzymuje, bo jak widzę i słyszę, masz pełne ręce roboty. Trzymaj się i powodzenia! - powiedział na pożegnanie Menmie, podszedł do ścieżek i zniknął wraz z nimi w mgnieniu oka.

NMM

PostNapisane: 12 maja 2018, o 15:11 
Akatsuki

+450 PCH (W)
+1190 PCH (Choumei)
+300 pch (Akatsuki)
+5 SW (Akatsuki)
+5 KC (Akatsuki)
Trenowane Zdolności:
Choumei
   0%

Senjutsu
   0%

Pojemnik konserwujący.
Płaszcz wzór letni (10W)
Inaryu podziękował Tomiso i zrozumiał treść jego słów odnośnie ręki z maską jednak sam był przeciwny jego słowom gdyż posiadanie w sobie ogoniastej bestii, która ma dość dużą moc niejako daje prawo Inaryowi do ukrywania się za maską. Zawsze będzie mógł ją ściągnąć, odłożyć miecz jak i się przebrać i tadam jest losowym przechodniem na ulicy a nie shinobi Kirigakure. Następnie Tomiso zamienił się w piasek i odleciał, no cóż najwidoczniej miał ważną sprawę do załatwienia. Inaryu w sumie też powinien się zbierać powoli do Kirigakure jednak nikt mu nie zabroni posiedzieć chwilę w Konohagakure i porozmawiać z tutejszymi. Akurat Menma z którą walczył przeciwko bestii stała się wolna po rozmowie z chłopakiem z Kiri. Tak więc Inaryu postanowił podejść do niej. -Dobra robota... to co teraz?- Nie za bardzo miał pojęcie czy pozostałe osoby tutaj będą kombinować coś odnośnie świętowania zwycięstwa czy natychmiastowo udadzą się w swoją stronę gdyż niektórzy zaczęli się powoli rozchodzić a inni zostali.

PostNapisane: 12 maja 2018, o 15:25 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
-Możesz się powołać.- zgodziłam się. Posiadanie silnych sojuszników może się przydać, a uwolnienie demona może być jedną z mniejszych niespodzianek, które zostaną nam zaserwowane w przyszłości. -Do zobaczenia, Yoshihiro. Mam nadzieję, ze uda ci się także osiągnąć swoje cele.- Pożegnałam się z Rikudo, a następnie zwróciłam swoja uwagę na Inaryu, który właśnie do mnie podszedł. -Co teraz? Musimy iść złożyć raporty swoim Kage. Czyli wracamy do wiosek. Ale mam dla ciebie kilka rad. Duża grupa osób widziała jak zostałeś Jinchuuriki, wiec radziłabym ci zachowanie dużej ostrożności, by nie skończyć jak poprzedni pojemnik siedmioogoniastego. Jednak to nie tylko ich musisz się obawiać. Cokolwiek usłyszysz w swojej głowie to nigdy temu nie wierz. Nie daj się podpuścić i nie oddawaj kontroli. Jesteś mistrzem miecza, więc znasz swoja wartość.- Zasypałam chłopaka radami. -To chyba wszystko ode mnie. Jeśli... jeśli będziesz mieć kłopot z demonem to możesz spróbować uderzyć do mnie.- Dodałam po chwili. -Miło się z wami walczyło jako drużyna. Do zobaczenia. I powodzenia z nowym problemem na głowie.- Uśmiechnęłam się do Inaryu i wykorzystałam to, że miałam jeszcze aktywnego demona-ptaka. Wskoczyłam na jego grzbiet i skierowałam go w stronę Konohy.

NMM

PostNapisane: 12 maja 2018, o 18:16 
Konoha Genin

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch (W)

2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Haru stał tak w miejscu wyczekując odpowiedzi, kiedy to kątem oka dostrzegł, że Menma wsiada na ptaszynę i odlatuje w siną dal, patrząc na obrany kurs zapewne była to Konoha. - Dlaczego nie zabrała mnie ze sobą? - pomyślał sobie chłopak i odetchnął. No cóż skoro ona ruszyła to pewnie będzie tam przed chłopakiem dlatego Haru nie mógł dłużej zwlekać. Obowiązki przede wszystkim trzeba było zdać odpowiedni raport, odpocząć i zabrać się za jakąś misję.
- Wybacz ale obowiązki wzywają - ponownie obrócił głowę w stronę oddalającej się Menmy. - Jak się to wszystko uspokoi to zapraszam do siebie. - uśmiechnął się i obrócił w stronę Konohy. - Ewentualnie znowu odwiedzę Kiri - zaśmiał się głośno i ruszył przed siebie.
Będąc zmęczonym po całym zajściu, nie był to najszybszy bieg przez las w jego życiu ale trzeba było się śpieszyć. Ostatni raz chłopak obrócił się w stronę pobojowiska, dopiero z daleka mógł naprawdę zobaczyć jak duży teren został zdegradowany przez bestię i działania walczących shinobi. Powiedział sobie w głowie, że jeszcze odwiedzi to miejsce.

z/t

PostNapisane: 12 maja 2018, o 18:42 
Akatsuki

+450 PCH (W)
+1190 PCH (Choumei)
+300 pch (Akatsuki)
+5 SW (Akatsuki)
+5 KC (Akatsuki)
Trenowane Zdolności:
Choumei
   0%

Senjutsu
   0%

Pojemnik konserwujący.
Płaszcz wzór letni (10W)
Inaryu wysłuchał Menmy do końca zastanawiając się co ona właściwie może wiedzieć o ogoniastych bestiach jednak miał zamiar skorzystać z zaproszenia jakie mu dała swoimi słowami. -Na pewno skorzystam.- Rzekł i rozejrzał się po wszystkich zgromadzonych. Chłopak z Hiraishinem niestety teleportował się nie zabierając Inaryu ze sobą co było trochę smutne gdyż Inaryu musiał pokonać ten szlak z buta aż do Kirigakure. Spuścił nieco głowę z powodu tego iż wiedział ile ta droga zajmuje czasu i jak to jest daleko a następnie rzekł. -Dobra, idę zdać raport Mizukage. Pewnie chciałby o tym się dowiedzieć.- Następnie odwrócił się do wszystkich plecami i wystawił rękę w górę na znak pożegnania i ruszył w swoją stronę. A kiedy już odszedł kawałek wezwał klony i stanął w środku kółka które utworzyły składając pieczęć. Po chwili zniknał razem z nimi.

NMM

PostNapisane: 13 maja 2018, o 00:04 
Kiri Chuunin

Żywioł Czakry:
  • Suiton
  • Doton

Specjalizacje:
  • HiruJutsu
  • GenJutsu
  • SoshiJutsu
  • KenJutsu
  • DouJutsu

Wioska:
  • Amegakure no Sato
  • Kirigakure no Sato

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • +300pch (wytrzymałość)

Wykonane Misje:
  • D - 1 (1 sam.)
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek:

Konoszanin wydawał się być zadowolony z wyniku walki, jaki nastąpił. W sumie nie dziwie mu się. Udało nam się ocalić jego wioskę, a tym samym przysłużyliśmy się wszyscy społeczeństwu. Odetchnęłam z ulgą, korzystając ze świeżego powietrza typowego dla tego klimatu. Następnie spojrzałam w niebo, zaś moje obserwacje zostały przerwane przez kolejne słowa białowłosego.
- Taka moja praca - wzruszyłam ramionami, zamyślając się o chwilach, kiedy postanowiłam zostać medykiem. Wtedy pierwszy raz zabiłam człowieka, co ogromnie ciążyło na moim sumieniu do teraz. Miałam przeszłość, do której nie lubiłam wracać i wątpię, abym komukolwiek o niej opowiedziała.
Odganiając złe myśli, skupiłam się na chwili teraźniejszej. Ręce uniosłam ku górze, a potem rozciągnęłam się po całej długości. Prawdziwe zmęczenie zaczęło doskwierać mi dopiero teraz. Wtem padło pytanie o najbliższe plany. Rozchyliłam usta, aby coś odpowiedzieć, lecz chłopak mnie ubiegł. Musiał ruszać za brunetką, aby zapewne zdać raport z całego zajścia. Na jego słowa skinęłam jedynie głową i odprowadziłam go wzrokiem. Wbiegł w las, gdzie jeszcze przez chwilę go śledziłam. Po tym samej udałam się w drugim kierunku, lecz bardziej spokojnym krokiem. Weszłam między drzewa, wskoczyłam na jedną z gałęzi, a na sam koniec pokierowałam się w stronę rodzinnego domu.

z/t

AKTUALNY STRÓJ

Obrazek

PostNapisane: 15 maja 2018, o 13:37 
Kiri Lider 7MM

Wzrost i Waga: 171 cm 62 kg
Punkty doświadczenia (PD): (C)
Klan: Genshi
Żywioł Czakry: Obrazek Jinton, Obrazek Katon, Obrazek Doton, Obrazek Fuuton
Specjalizacje: Soshijutsu - Kenjutsu - Ninjutsu - Fuuinjutsu - Hijutsu
Wioska: Obrazek Kiri
Organizacja: Obrazek 7MM
Styl Walki: Kyōdo-kō, lvl 2
Chakra: 3270
Siła: 30
Szybkość: 56
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 55
Punkty Nauki: 1
Wydane PN: 264
Sława H: 31
Gen Specjalny: Sprawne dłonie
Pieniądze [Yen]: 1375
Drużyna: Lider: Yoshihiro Członkowie: Keshu, Koritr, ...
Dodatkowe statystyki: +450 pch (Wytrzymałość)
+ 5 KC (Klan)
+Wytrzymałość Bandaży na całym ciele (20W)
Wykonane Misje: S-... A-... B-1 C-4 D-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Kunai z pieczęcią [Kortir], Elfie uszy, Wakizashi, Nuibari, Notatnik, Sakkat, Ochraniacz, z Obrazek (na szyi)
Wygląd: W ubiorze płaszcz i sakkat. Dokładny opis w KP.
Gadu-Gadu: 0
Multikonta/Fabularne: Oguj MG
Sytuacja z demonem była dość nietuzinkowa, lecz wspólnymi siłami wszystkich obecnych shinnobi udało się poskromić i zapieczętować bestię. Najbliżej oddziału pieczętującego był Inaryu, który stał się naczyniem do pieczętowania i więzieniem dla demona. Coś takiego ma w sobie Kortir ? - pomyślałem nie do końca jeszcze pojmując powagę sytuacji. Dym po walce opadł, a wszyscy radośnie i zaczęli sprawdzać czy to aby na pewno koniec. Ilość rannych ? - pomyślałem w pierwszej chwili, nawet nie dopuszczając do wiadomości, że demon mógł się wydostać. W końcu Yoshi też go pieczętował, więc tutaj przynajmniej wiemy, że dobra firma. Ja w końcu wykonałem atak, rozszczepiając kawał bestii na atomy i sprawiając, że na pewno musiała poświęcić sporo czasu i energii na regenerację. Nie mniej jednak, udało się, a my wszyscy byliśmy już bezpieczni. Kopia wraz ze smokami zniknęła, a ja zbliżyłem się do mojego mistrza, który będąc wyraźnie zajętym czymś innym, odpowiedział mi na pytanie, którego nie zdążyłem zadać. Okej. To ja będę leciał. - oznajmiłem Yoshihiro i ewentualnie lekko ukłoniłem się głową do jego ewentualnych rozmówców, po czym podtrzymując technikę lotu udałem się ponownie w kierunku Kraju Wody..

/NMM/

PostNapisane: 16 maja 2018, o 20:14 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Chakra: 5000
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 248
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 1
Sława H: 2
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
Menma 1% opanowanka :) + 2 % za kolejną rozmowę, łącznie 3%

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]