Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 20 cze 2018, o 16:24

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejnny konkurs, w ktorym do zdobycia sa demony! Tym razem bedzie on tyczyl sie Kirigakure, gdzie domu poszukuje Saiken i Choemi, jak i Sunagakure, gdzie do "adopcji" przygotowuje sie Gyuuki! Konkurs ogloszony bedzie w przeciagu najblizszych dni, totez badzcie czujni i nie przegapcie okazji.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Droga prowadząca przez wioskę
PostNapisane: 6 lut 2015, o 14:51 
Administrator

Ilość Żyć: 2
Wzrost i Waga: 185cm, 69kg
Ranga: Sannin
Klan: Brak
Zawód: Sannin
Żywioł Czakry: Fuuton
Specjalizacje: KenJutsu, SoshiJutsu, SenJutsu, FuuinJutsu, HiruJutsu
Wioska: Suna
Organizacja:
Styl Walki: BRAK
Chakra: 5000
Siła: 100
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 100
Zręczność: 100
Percepcja: 100
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 0
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 0
Sława H: 0
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 10000
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: Brak
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 50450026
Karta Postaci: Brak
Multikonta/Fabularne: Raito
Obrazek

=DROGA PROWADZĄCA PRZEZ WIOSKĘ=

Główna ulica biegnąca przez centrum wioski zwykle wręcz roi się od ludzi. Mnogość lokali usługowych powoduje, że chętnie podążają tu wszyscy, którzy mają jakąś potrzebę. Czy to usługi krawca, szewca, czy też po prostu chęć wypicia czegoś z przyjaciółmi. Większość sklepów i zakładów otwarta jest od rana do wieczora. Knajpki natomiast zwykle otwierane są późnym popołudniem, a zamykane późno w nocy, wraz z ostatnim klientem. Wyjątkiem od reguły są zwykle niewielkie budki z jedzeniem, które otwarte są zależnie od potrzeby, lub chęci ich właścicieli. Za dnia można spotkać tutaj różnych ludzi. Niektórzy po prostu przechodzą zajęci swoimi sprawami, inni akurat przyszli na zakupy, a jeszcze inni coś sprzedać. Nocą jedynie knajpki rozbłyskują światłami i to od nich niosą się odgłosy rozmów i śmiech klientów. Nie ważne, o jakiej porze przyjdzie Ci wędrować tą ulicą, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

~Przejście~

Tytuł: Re: Droga prowadząca przez wioskę
PostNapisane: 10 maja 2017, o 00:15 
Martwy/Nieaktywny

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 170/70
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): 370 (D+) 20,11,2017
Klan: Senju
Zawód: leśny przewodnik
Żywioł Czakry: moukoton, Suiton
Specjalizacje: Sen; Soshi; Hiru; Hijutsu
Wioska: Konoha
Organizacja: brak
Styl Walki: brak
Chakra: 2225
Siła: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 25
Zręczność: 40
Percepcja: 29
Siła Woli: 31
Kontrola Chakry: 62
Punkty Nauki: 8
Wydane PN: 114
Sława H: 9
Sława R: 3
Pieniądze [Yen]: 965
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: pch+ 375 z W
+5 Kc z dna
+5 W z dna
Sennin Mōdo +20% naturalnej PCH
Trenowane Zdolności:
senjutsu
   9%

+0,6% (tabelka nie liczy ułamków)
Wykonane Misje:
Ekwipunek: Shurikeny [paczka],
kunaie [paczka]
Bandaże
Maść lecznicza
Igła + nić
Notatnik
Skalpel
Kabura
plecak
5 tabletek wiagry
ciężarki, schowane w domu
Opakowanie do konserwowania (1 paczka)
sai
Kieszonkowy śnieg
Pigułki żołnierzy (2 paczki)
Kolczuga (nogi)
Katana
Płaszcz
Wygląd: jak na awku
Gadu-Gadu: 10556640
Karta Postaci: KP
Wyzedłem więc razem z dziewczyną z Ichiraku i wolnym tempem skierowaliśmy swoje kroki ku głównej drodze w wiosce
twój druh jest impulsywny. Wybacz mi jeśli cie uraziłem. zacząłem rozmowę
dla mnie kwestia lidera jest poważną sprawą. Moja reakcją mogła byc jednak nad wyraz nie miła spokojny ton wypowiedzi powinien wystarczy. W konću nie miałem za bardzo za co przepraszać, co nie?
a moja przeszłość cały czas mi towarzyszy. Lekcję z naszej historii są bardzo ważne chciał pouczyć lekko swoją młodsza kuzynkę. W końcu wiedział coś o tym. śmierć ojca, wypadek matki. Wszystkie nasze przeżycia nas kształtują i powinny być dla nas drogowskazem.
mogła być mi wskazać miejsca rezydencji danych klanów? w tej chwili tylko to mnie interesowało.
Nie uszliśmy daleko kiedy to moim oczom ukazał się widok dobrze mi znany i podnoszący na duchu. Moja matka szla wolnym krokiem w naszym kierunku. W końcu tutaj dotarła. Byla ubrana w tradycyjny strój naszego klanu...strój uchiha
Nanko była kobieta po czterdziestce. Trzymała się jednak wyśmienicie. Cały obraz szpeciły jednak blizny na lewej stronie twarzy. Blizny którę były też jego winą.
Poprowadziłem więc Miryo w jej kierunku
zabierzemy jednak jeszcze kogoś po chwili Nanako stala przed nami. Skłoniłem się nisko
witaj matko. po czym podszedłem ją ucałować. cieszę się że już jesteś te sowa były skierowane tylko do niej.
Po małej chwili, z matką u boku zwróciłem się do Miryo
mogla byś nas zaprowadzić do rezydencji Uchiha? usmiech wypłynął na moją twarz. na krótko.
jestem Tadashi Uchiha a to moja matka Nanako Uchiha
NMM nas oboje

PostNapisane: 18 maja 2017, o 19:45 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 174 cm || 60 kg
Ranga: Obrazek Chuunin
Punkty doświadczenia (PD): 880 [B] (22.03.18)
Klan: Uchiha [T2]
Zawód: Kunoichi
Żywioł Czakry: Obrazek Katon, Obrazek Raiton
Specjalizacje: Soshijutsu, Fuuinjutsu, Genjutsu, Taijutsu, Doujutsu
Wioska: Obrazek Konohagakure no Sato
Organizacja:
Styl Walki: Rakanken, Poziom I
    Si ataku: 160% Si
    Sz ataku: 80% Sz
    Wytrzymałość użytkownika: 110% W

Chakra: 3264
Siła: 35
Szybkość: 44
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Siła Woli: 46
Kontrola Chakry: 70
Punkty Nauki: 22
Wydane PN: 360
Sława H: 33
Sława R: 7
Pieniądze [Yen]: 1440
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • + 20 P [aktywny sharingan]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Shurikeny [50 szt.] - zapieczętowane
  • Kunaie [10 szt.] - zapieczętowane
  • Ochraniacz Konoha [20W]
  • Ochraniacze na piszczele [20W]
  • Bandaże x2 - lewa ręka [20W]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Pigułki ze skrz. krwią [1 szt.]
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Pigułki żołnierzy [5 szt.]
  • Zwój summonów

Wygląd: W KP
  • Trzy blizny po pazurach na lewym ramieniu

Gadu-Gadu: 0
Karta Postaci: Klanowy Bullterier
Multikonta/Fabularne:
Haruhi miała jeszcze dzień na przygotowania. Gdy wstała rano nie zastałą w domu Meiko, co było dość nietypowym zjawiskiem. Siostra złotookiej rzadko kiedy tak wybywała bez słowa nie wiadomo gdzie, a tu proszę, zaskoczenie. Cóż Haruhi nie zostało nic innego jak poszukać siostry - miała dla niej dość ważne informacje, wszak wyrusza niedługo do Suny i to, o matko boska, z tym drewnianym cymbałem - Daichim. Uchiha szybko odgoniła te nieprzyjemne myśli i skupiła wzrok na poszukiwaniu znajomej sylwetki gdzieś w tłumie, co nie było łatwe, w żadnym stopniu, zważywszy na tłoczne drogi Konohy. No ale kto nie próbuje nie zyskuje, a ona musiała pilnie znaleźć Meiko. Jak znów nagle zniknie może doprowadzić siostrę do kolejnego ataku paranoi, a tego wolałaby darować najbliższemu otoczeniu Yamanaki...

Are driving you wild
» But boy youre only a child «

Well I can dance with you honey
If you think its funny
But does your mother know that youre out?
And I can chat with you baby

Flirt a little maybe
Take it easy, try to cool it boy

PostNapisane: 18 maja 2017, o 20:07 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 186cm; 60kg
Punkty doświadczenia (PD): 213 (E)
Klan: Douhito
Zawód: Misjonarz
Żywioł Czakry: Doton
Specjalizacje: Misje
Wioska: Misjonarzy
Organizacja:
Styl Walki: Brak
Chakra: 1500
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 20
Percepcja: 20
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 20
Punkty Nauki: 5
Pieniądze [Yen]: 1000
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 48363523
Karta Postaci: Strefa Esu
Misja rangi D - "Fabryka Dango"

Dzisiejszego dnia w jednym z bardziej zatłoczonych miejsc na terenie Konoha Gakure no Sato przebywało jeszcze więcej osób niżeli zazwyczaj. Początkowo ciężko było się rozeznać gdzie leży całe te zainteresowanie drogą prowadzącą przez wioskę, a jedyną rzeczą która mogła dawać jakąkolwiek wskazówkę był zmysł węchu. Słodki nosek nieco zadufanej w sobie, choć niezdającej sobie z tego sprawy Haruhi wyczuwał przemiły zapach topionego karmelu, czekolady oraz truskawek. - Pośpieszmy się, zaraz wszystko wykupią i nie będziemy mieć możliwości skosztowania nowego smakołyku! - krzyczały jakieś dzieci obiegając Uchiha z obu stron delikatnie przy tym obijając jej biodra swymi łokciami. Co gorsza nawet za to nie przeprosiły a najzwyczajniej w świecie biegły dalej byle tylko się nie spóźnić. - Pracownicy poszukiwani, mistrzowie ognia pilnie potrzebni do obsługi pieca! - z daleka unosił się jakiś potężny głos natarczywie nawołujący zarówno do zakupów jak i do pracy.

Pierwszy post

PostNapisane: 18 maja 2017, o 22:46 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
No i na próżno szukać czegokolwiek w takim tłoku... Dziś jakoś więcej tej ludności wyszło na ulice niźli zazwyczaj, dziwne... A może nie do końca? Haruhi parła pewnie przed siebie nie bacząc na tłum, który wyraźnie gnał w jednym, konkretnym kierunku. Jakieś stado bachorów przebiegło obok Klanowego Bullteriera trącając ją przy okazji.
- Ej! Gówn- - zaczęła warczeć, jednak urwała gdyż pewien piękny zapach doleciał do jej nosa. Słodki zapach karmelu, czekolady i świeżych, soczystych truskawek... A ona nic nie jadła. Nic więc dziwnego, że szybko żołądek przysłonił jej nerwy i odezwał się w proteście. Wyglądało, że otworzyli jakąś nową budkę z jedzeniem, jedzeniem, które pachniało baaardzo ładnie. Haruhi od razu obrała inny kurs, niźli ten pierwotny, i skierowała krok prosto do tłumu. Jej negatywna aura powinna skutecznie odstraszyć co poniektórych, zwłaszcza takich co to ją kojarzą... Ludzi jednak jak mrówków i nie było łatwo... Ale, no właśnie - ale - był jeszcze pewien sposób... Kierownik, czy kim on tam był, wykrzykiwał, że potrzeba kogoś od ognia. A jak wiemy piromania to jedno z upodobań naszej Uchiha, a i jedzonko pewnie dostanie, hehe.
- Haruhi Uchiha, specjalista do spraw katonu do usług - powiedziała zadziornie, donośnym głosem, by ten przebił się przez tłum.

1

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 18 maja 2017, o 22:57 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wygląd:

im bliżej nowej fabryki słodkości podchodziła Haruhi, tym kolejki robiły się coraz większe, a zapach świeżo wytworzonych kulek sprawiał, iż kiszki zaczynały marsza grać. -Non, non, non, specjalista to spraw Katonu? Toż to marnotrawstwo! - był to zdecydowanie ten sam głos, który wcześniej poszukiwał osoby do kontroli pieca. Jedyne co się różniło to wyobrażenia o osobie, do której mógł należeć. Przed Uchiha stanął niespełna trzydziestoletni mężczyzna z okrągłym brzuszkiem ubrany w biały fartuch kucharski. Na oko miał sto pięćdziesiąt centymetrów wzrostu plus dodatkowo kilka więcej ze względu na beret we wzór tworzonego produktu żywieniowego. - Taka istota jak Ty nie nadaje się do opieki nad ogniem, jeszcze sobie coś zrobisz i co ja wtedy powiem wielbicielom? - sposób jego mowy był nieco dziwny, aczkolwiek nie dało się w nim wyczuć ani odrobiny złośliwości, uprasza się o dodanie francuskiego akcentu do jego wypowiedzi. - Poczekaj tutaj chwilę, zajmij się gośćmi, wydawaj gotowe paczki, ja muszę iść szyć! Jak Cię zobaczyłem, to miałem wizję! - pozostawił geninkę na pastwę losu z tłumem ludzi. Na szczęście pracownica z kuchni okazała się być bardziej pomocną. - Wybacz mojemu tacie, jak już coś sobie wymyśli to nie jesteś w stanie go przegadać. Nazywam się Miyuki i odpowiadam za lepienie jak i smażenie kulek. Twoim zadaniem będzie stanąć za ladą i wydawać gościom to co sobie życzą. Na dzień dzisiejszy mamy trzy smaki, potrafisz z węchu powiedzieć jakie? - zapytała jakby testując czujność koleżanki z pracy, co można było odebrać jako swego rodzaju test. - Jakbyś miała jakieś pytania to jestem tuż za tobą, nie bój się gości, oni chcą tylko dobrze zjeść. - rzucając uśmiechem na pożegnanie powróciła ku swemu stanowisku pozostawiając Haruhi na pastwę losu. - 3 paczki truskawkowych! A ja cztery mieszane! Co, jak to zostały ostatnie truskawki, dam dwa razy tyle ile ta paczka jest warta! - ile osób tyle zamówień i tylko jedna złośnica do poradzenia sobie ze wszystkimi.

Drugi post

PostNapisane: 18 maja 2017, o 23:42 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
Podeszłą, chciała, niby, dobrze a wyszło... Że ciśnienie jej skoczyło. Na dzień dobry spotkała się z pobłażliwym traktowaniem bo co? Bo jest kobietą przepraszam bardzo? No momentalnie poziom irytacji podskoczył z "typowy" na "nadmierny" i nie zamierzał łatwo opaść.
- Wiesz do kogo gadasz, gościu? - warknęła kunoichi przebijając się stanowczo przez tłum i podchodząc bliżej francuzika i nachylając się by mieć złote oczy na linii jego wzroku. Dla efektu, a co, wyciągnęła też rękę i użyła techniki Bakuhatsuteki Kouen Tama, a raczej jej zalążka, by w jej dłoni tylko błysnął płomień... Na pokaz, rzecz jasna.
Ten jednak swoje i szybko się oddalił bełkocząc coś pod kartoflowym nosem.
- Chyba se jaja robisz... - mruknęła dziewczyna na wieść, że ma zająć się klientami. Ona się nawet dzieciakami z klanu zając nie umie by komuś nie stałą się krzywda (z jej winy rzecz jasna, cierpliwość to nie najmocniejsza strona Haruhi), a co dopiero zgrają rozwrzeszczanej klienteli, która to uważa, że jest najważniejsza na świecie. A nie była.
Po chwili, jak grubcio zniknął, pojawiła się jakaś dziewczyna, jak się okazuje jego córka. Niby bardziej rozgarnięta, jednak ona też kazała stanąć Haruhi za ladą, co było po prostu błędem tysiąclecia.
- Karmel, czekolada, truskawka - odpowiedziała krótko by zaraz dorzucić jeszcze swoje "ale" - jestem najlepszą kunoichi klanu Uchiha i nie zamierzam stać za ladą, podczas gdy mój katon mógłby być bardziej przydatny - stwierdziła szorstko wyrażając swój sprzeciw. Klientela jednak nie zamierzałą czekać i każdy darł się w niebogłosy, co powodowało, że złotookiej ciśnienie rosło z każdą sekundą. Skoro oni wrzeszczą, ona też zacznie, a co.
- Cisza! - huknęła - po kolei, do kolejki ludzie! - nie miała zamiaru dwoić sie i troić. Chcą żarcie? To proszę grzecznie ustawić się wężykiem i mówić co dla kogo, ład i porządek, a nie jakieś zoo.

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 19 maja 2017, o 00:02 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:

Spokojnie, to wbrew pozorom nie jest taka trudna praca. Ja na przykład nie potrafię rozmawiać z ludźmi, a jednak to robię. Moim sekretem jest to, że w pracy staram się być kimś zupełnie innym, pozwolić sobie na odrobinę gry by otworzyć się na ludzi, a co za tym idzie być dla nich bardziej wyjściowym. - w życiu chodziło o to, że nawet jak się czegoś nie lubiło to można było rzeczywistość obrócić w taki sposób, by wszystko traktować niczym grę aktorską. Na kwestię obsługi pieca przez kogoś ze słynnego rodu Uchiha machnęła ręką stwierdzając, że ma ciekawsze rzeczy do roboty aniżeli bezmyślne przekrzykiwanie się z kimś, kto i tak nie da jej dość do słowa. - Jaka cisza, nie będę cicho jak się mnie ucisza, co to za porządki! Trzy truskawkowe! Cały czas ktoś się przede mnie wpycha! Trzy truskawkowe! Ała, kobieta mnie bije! Trzy truskawkowe! Daj mu cholera jasna ktoś wreszcie te trzy truskawkowe bo ileż można słuchać tego samego tekstu! - ile ludzi tyle wypowiedzi, a jak widać i jedna powtarzająca się działała na nerwy wszystkim gościom. Prośby chociaż lepszym określeniem byłyby groźby Haruhi jak nie działały tak też i teraz nie funkcjonowały. Całą sytuację uspokoił kucharz, który wrócił z czymś dość niecodziennym na co nawet jego córa załamała ręce. - Panienko, Twój poprzedni ogień rozpalił żar w moim sercu! Ty się nie nadajesz do takiej pracy, Ty musisz zapraszać! Wykorzystać te walory tu, tu i tu. - wskazał na trzy główne kobiece kształty, po czym wcisnął jej w dłonie mały pakunek wypychając czym prędzej na zaplecze - No, no, Ty idź tam się przebieraj, do wioski wyruszać czas, Dango na mieście sprzedawać! My tu sobie poradzimy a ludzi w pracy sami nie obsłużymy. - w obsłudze dokonała się zmiana, Miyuki obsługiwała, natomiast gruby szefuńcio smażył swe przysmaki. Zaplecze na które wygoniona została Haruhi było niczym innym jak małym pomieszczeniem z fotelem jednoosobowym i małym stoliczkiem, na którym mieścił się tylko jeden półmisek z wyłożonymi na nim Dango w polewie truskawkowej. Przypinało to bardziej małą kanciapę przeznaczoną na szybki wypoczynek, aniżeli miejsce do składowania półproduktów spożywczych.

Trzeci post

PostNapisane: 19 maja 2017, o 10:09 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
- Ja w ogóle nie potrafię rozmawiać - odparła krótko Haruhi, resztę zdania wpuszczając jednym, a wypuszczając drugim uchem. Nie zamierzała udawać kogoś kim nie jest ani tym bardziej otwierać się na ludzi, jeszcze czego. Nie wiedziała nawet co znaczy być dla kogoś wyjściowym. Wyjście to ona mogła im pokazać kopem i nic więcej.
Miyuki sobie poszła zostawiając Uchihe z tłumem, co nie było najlepszym pomysłem. Dziewczyna wrzasnęła, jednak część ludzi wciąż rzucała się jak dzika i również darła japy chcąc dostać ulubione dango zanim ktoś je wykupi. Jak wiadomo Haruhi nie miała zamiaru odpuścić, a obecna sytuacja wymagała odpowiedniej reakcji - w języku Haruhi oznaczało to agresje.
- Dać to ci mogę w pysk, jeśli nie przestaniesz się wydzierać! - nom, jak przekupy na rynku. On się drze, ona się wydziera. W międzyczasie dziewczyna próbowała wydawać innym ludziom to co chcieli, pomijając pana od truskawkowych, no chyba, że się uspokoił. To nie zoo tylko lokal z jedzeniem, pysznym, mogącym wyczerpać się jedzeniem, ale jednak!
Przed cały ten cyrk wyskoczył kucharzynka, który zaczął się produkować do Haruhi mówiąc, ze powinna... zachęcać gości. Jakby ich trzeba było zachęcać to raz. Dwa zarzucenie Uchiha, że się do czegoś nie nadaje było sporym błędem, to dwa. A trzy... że co?
- Chyba cie do reszty pogięło - warknęła dziewczyna, jednak francuzik wepchnął ja do jakiejś szafy na miotły, wcześniej wciskając w ręce jakiś, jak się okazało, ciuch. Haruhi spojrzała na to z politowaniem i cisnęła na krzesło. Nie będzie paradować w czymś takim jak jakiś debil, ma córkę, niech ja zaprzęga do tak ambitnej roboty. Haruhi z reguły robiła co chciała, a obecnie chciała coś zjeść, tak więc nic dziwnego, że wzięła jedno dango ze stołu, które prosiło się by je wziąć, a dziewczyna nie zamierzała mu odmówić. Nie da się ukryć, że było pyszne, ale nie na tyle by wbijać się w strój klauna i udawać zadowoloną ze sprzedawania ich na mieście.
- Panie, dajesz mi ten piec do obsługi, albo kupuje paczkę i mnie nie ma - powiedziała Haruhi wychodząc z rozmachem ze składzika. Miała już po dziurki w nosie. Jedno słowo i jej nie ma.

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 19 maja 2017, o 15:10 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:

Dzisiejszego dnia złamanych zostało wiele zasad shinobi, a tym bardziej serc mieszczan, którzy z pewnością chcieliby dostrzec wredną w ich mniemaniu Haruhi w takim wdzianku. Wielka szkoda, że strój się zmarnuje, w podróży do Suny jak i życiu tam z pewnością by się przydał ze względu na klimat tam panujący. - Nie ma? Non, non, non, na to nie możemy sobie pozwolić. - prawda była taka, że w każdej innej pracy już dawno takiego stażystę wywalili, ale jak już kucharz udowodnił wcześniej jego głównym atrybutem było zboczenie, a co za tym idzie nie mógł pozwolić sobie na rezygnację z łakomego kąska, który w dodatku przyciągnął mu więcej męskiej klienteli, aniżeli teraz przed stoiskiem stało damskiej. - No już już, nie denerwuj się tak, złość piękności szkodzi. - chociaż niektórym to już bardziej się nie da. - Miyuki, wskażesz naszej małej złośnicy gdzie jest piec i jak go obsługiwać? Powiedz mamie, że wreszcie będzie mogła iść na przerwę. - córka właściciela podchodząc do Uchiha z większym dystansem najzwyczajniej w świecie wskazała palcem na drzwi z napisem kotłownia. Prowadziły one do dość sporego pomieszczenia za straganem, w którym to przesiadywała sobie trzydziestoparoletnia kobieta. Jej główną cechą wyglądu był dość niski wzrost oraz długie kruczoczarne włosy poskręcane od wysokich temperatur panujących w środku. - Ah, Ty kochanie zapewne jesteś tą, która ma mnie dziś zastąpić? - w jej głosie czuć było matczyne ciepło, ale też i odrobinę niepewności zupełnie tak jakby nie ufała umiejętnością nowej osoby i zastanawiała się czy aby na pewno może zwolnić swe stanowisko pracy. - Ta maszyna tutaj jest naszym piecem. Tymi rurami ciepło przechodzi następnie do urządzenia gotującego Dango. Gdy zapali się ta tutaj lampka to znaczy, że temperatura spadła i trzeba dołożyć nieco więcej krzepy od siebie. Jak mniemam jesteś w stanie za pomocą chakry wzniecać ogień? Nie działamy na żadnym węglu a tylko i wyłącznie naturalnych składnikach. - postanowiła odczekać jeszcze chwilę aby upewnić się, że wszystko jej zmienniczka zrozumiała. W międzyczasie kilka razy wskazywała to na lampki, to na miejsce do wsadzenia dłoni i wszelkie inne kontrolki pieca.

Czwarty post

PostNapisane: 19 maja 2017, o 15:36 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
No i ja się nie dziwie, że każdy normalny by kazał Haruhi stąd spadać, co dziewczyna pewnie przyjęła by w nieodpowiedni sposób... I dopiero byłaby jatka. Jednakże kucharzyk postanowił za wszelką cenę zatrzymać złotooką na miejscu, ku rozczarowaniu swojej córki zapewne. Co prawda w kotłowni to Uchiha klienteli nie przyciągnie, ale przynajmniej zrobi to, co miała - w końcu francuzik krzyczał, że potrzeba kogoś do obsługi pieca, a nie do paradowania w pół nago (nie żeby zwyczajowy strój dziewczyny był specjalnie dużo lepszy) po wiosce i wciskaniu randomowym ludziom dango. Tak więc bez chwili zwłoki Haruhi udała się do kotłowni, zostawiając to całe jarmarczne towarzystwo za sobą. Tam zastała niewielką, czarnowłosa kobietę, która podsycała ogień w razie potrzeby, używając technik katonu. W pomieszczeniu panowała horrendalnie wysoka temperatura, jednak to nic w porównaniu z nadchodząca wyprawą do Sunagakure, która to, uwaga, mieści się w sercu pustyni.
- Zgadza się - odparła Haru podchodząc bliżej, podczas gdy kobieta objaśniała działanie pieca. Nie było to specjalnie skomplikowane - lampka się zapala - dajemy Katon i warujemy przy piecu dalej.
- Uchiha Haruhi, więcej nie trzeba dodawać - powiedziała uśmiechając się lekko, po swojemu rzecz jasna. Trzy czwarte wioski wie, że klan Uchiha lubuje się w technikach ognia. Tak więc dziewczyna była gotowa zastąpić kobietkę przy piecu, miała kilka technik katonu w zanadrzu, to też nie bała się o potencjalną "niemożność" działania. A to Gōkakyū no Jutsu, a to Endan, a najlepsza do tego technika, zważywszy na to co pokazała złotookiej kobieta, to Bakuhatsuteki kouen tama. Tak, w końcu "uciekła" od tego dzikiego tłumu.

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 19 maja 2017, o 16:33 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
Wygląd:

Powiedzieć, że Haruhi była dzisiejszego dnia wykorzystywana to za mało. Chakra z jej organizmu upływała bardzo szybko a to wszystko za sprawą wzmożonej produkcji dango na ogniu produkowanym przez jej siły witalne. Sekretem tych pysznych kulek było to, że im krócej się je gotowało w im wyższej temperaturze, tym wychodziły smaczniejsze. Z reguły nie trzymało się to kupy, ale jak widać kucharz miał swój specjalny przepis, którym nie zamierzał się dzielić. Lampka kontrola to się zapalała by jeszcze nim Uchiha zdążyła się skupić na wykonaniu techniki zgasnąć. System zdawał się być popsutym, albo też i za bardzo eksploatowanym. Pojęcie zajęcie się potem nabierało w przypadku kobiety całkowicie innego znaczenia. Miłośniczka ognia momentami mogła czuć się niczym w piekle, a jej koncentracja opadała z minuty na minutę coraz bardziej. Po wielu godzinach ciężkiej pracy wreszcie rozległ się dzwonek, po którym każda normalna zaspana osoba zerwała by się na równe nogi z wywołanego nań strachu. - Koniec zmiany skarbie, chodź zjesz z nami trochę nowych smaków, które zamierzamy jutro sprzedawać. - otworzenie drzwi do kotłowni było niczym zbawienie dla duszy. Chłód wdzierający się do środka skutecznie ochładzał organizm, a świeże powietrze przepełnione zapachem zielonej herbaty oraz słonego karmelu dodawał temu wiele orzeźwienia. - Jesteśmy Ci wdzięczni za pomoc, dzięki twemu operowaniu piecem poszło nam w pierwszy dzień lepiej niż przypuszczaliśmy! Nie krępuj się i jedz ile chcesz, weź też trochę dla znajomych, w końcu na to zasłużyłaś. - przemawiała przez cały czas żona kucharza, gdyż ten zdawał się mieć znacząco obitą twarz. Gdzieś tam w kącie leżał nieco zdezelowany strój, który wcześniej został dany Haruhi do ubrania. Prawdopodobnie doszło do małej awantury, ale to już nie było problemem Uchiha, która w każdej chwili mogła udać się w swoją stronę zabierając ze sobą reklamówkę pełną dango oraz zawierającą trochę grosza.

Piąty post

Wynagrodzenie: - Oceń misjonarza Esu :)
Ukryta treść:

PostNapisane: 19 maja 2017, o 17:51 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
Haru dawałą z siebie dosłownie wszystko. Chakra schodziła jej jak ciepłe bułeczki w pierkani. Obawiała się, że może jej nie starczyć zasobów do dłuższego utrzymania pieca w ryzach... Do tego temperatura byłą wybitnie niesprzyjająca, rosnąć z każdą chwilą. Tempo pracy nie pozwalało dziewczynie na zbyt dużą chwile oddechu i gdy już myślała, że nie da rady, nastało zbawienie. Miało ono formę, a raczej dźwięk, dzwonka, który trupa by obudził. Dla Haruhi jednak był to dźwięk fajrantu. Zaraz po nim drzwi do kotłowni otworzyły się wpuszczając świeże, przyjemne i przede wszystkim chłodne powietrze do środka - tego właśnie było jej trzeba, powietrza. W drzwiach stanęła żoneczka kucharza oznajmiając otwarcie koniec roboty na dziś jak i zapraszając Haruhi na, haha w końcu, wyżerkę. No nie sposób było odmówić! W dodatku dziewczyna mogła zabrać parę opakowań do domu, rozdać znajomym czy coś - świetnie, takie wynagrodzenie za harówę w piekle to ja rozumiem, zwłaszcza, że te dango były po prostu przepyszne. Uchiha rzucił się w oczy nowy stan twarzy kucharza, a zaraz po tym dziewczyna wyłapała gdzieś ten ciuchu, który to francuzik chciał jej wcisnąć - prawie by parsknęła śmiechem. Całe szczęście powstrzymała się i gdy już odbębniła "oficjalny obiadek" zabrała co dostała i udała się żwawym krokiem w kierunku domu.

NMM

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 20 maja 2017, o 11:45 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 190cm 95kg
Punkty doświadczenia (PD): 398 (D+) 09.11.17
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Obrazek Obrazek
Specjalizacje: SenJutsu/HiruJutsu/SoshiJutsu
Wioska: KonohaGakure no Sato
Organizacja: Brak
Styl Walki: Trafić w pysk
Chakra: 1890
Kontrola Chakry: 58
Punkty Nauki: 43
Wydane PN: 86
Sława H: 8
Pieniądze [Yen]: 2560
Dodatkowe statystyki: Czakra: +450
Wytrzymałość +10
Kontrola Chakry +10
Wykonane Misje: S-0, A-0, B-0, C-0, .D-0, E-0

- Wytrzymałość zbroi: 80pkt
- Wytrzymałość futra: 40pkt, 20 przeciw Katonowi
- Wytrzymałość ochraniaczy na Tricepsy: 55pkt
- Zbroja nie krępuje ruchów
- Zbroja obejmuje tułów, ramiona do łokci, opada między nogami po połowy ud z przodu i z tyłu
- Futro chroni potylice, barki oraz szyję (od frontu jest odsłonięta)
Wygląd:
Karta Postaci: Eto chyba tutaj
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
Krótka odprawa spowodowana zapewne pojawieniem się gościa wcześniej niż planowano zakończyła się uwalniając jednocześnie Daichiego i Haruhi a co za tym idzie ich misja właśnie się rozpoczęła. Chłopak bez zbędnych słów wysunął się na przód i korytarzami rezydencji wyprowadził dwuosobową drużynę na drogę prowadzącą przez wioskę w kierunku bramy.
Metalowy szczęk zbroi towarzyszył co gwałtowniejszych ruchom senju, nie żeby mu to przeszkadzało - wręcz przeciwnie- napawał się tym ponieważ nie zdążył się nią jeszcze nacieszyć
-Jak widać Suna pośpieszyła się z wysłaniem członków wymiany, powinniśmy nieco nadgonić.
Rzucił grubym ala zakatarzonym głosem chcąc zagaić i nawiązać niezobowiązującą rozmowę o misji którą być może uda się podtrzymać i nieco rozwinąć, w końcu nic nie wiedział o swojej towarzyszce prócz faktu że kłopoty ją kochają.
-Co sądzisz o tej całej wymianie?
Zapytał nieco zwalniając i obracając głowę w kierunku dziewczyny tak by posłać jej pytające spojrzenie znad białego futra otaczającego szyję.

nmm

PostNapisane: 22 maja 2017, o 13:17 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175cm; 68kg
Punkty doświadczenia (PD): 476 (C-) 02.09.2017
Klan: Hozuki
Zawód: Tymczasowy Lider Klanu, ANBU na pół etatu.
Żywioł Czakry: Suiton
Specjalizacje: Kenjutsu, Jikukan /Soshijutsu /Fuinjutsu
Wioska: Kirigakure no sato
Organizacja: ANBU
Styl Walki: Kyōdo-kō (poz 1);
Chakra: 2250
Siła: 30
Wytrzymałość: 15
Zręczność: 50
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 25
Pieniądze [Yen]: 705
Drużyna: ANBU: Kureno, Keion
Dodatkowe statystyki: Czakra: +225(W), +910(Isobu), -400(Suika),
Klanowe: Siła: +10, Kontrola Czakry: +10
Kenjutu na 1 miejscu
Jikkan na 1 miejscu
Soshijutsu na 2 miejscu
Trenowane Zdolności:
Isobu
   20%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-3F,1N .D-2N, E-...
Ekwipunek: - Ochraniacz, z symbolem Kiri ( W pasie)
- Shurikeny 25x (w sakwie)
- Kunaie 10x (w sakwie)
- Basutādosōdo (na plecach)
- Tanto (przy boku)
- Radio
- Lina
- Lusterko
- Luneta
- Prowiant (jedzenie) 6x
- Prowiant (picie ) 6x
Obrona:
- Ochraniacze na piszczele
- Ochraniacze dłoni
- Kolczuga (nogi- w tym przypadku uda)
- Kolczuga (ręce - od przedramion do barków)
- Wojskowe buty
Ukryte:
- Maska ANBU. (w sakwie)
- Zbroja ANBU (zakryte ubraniem)
- Płaszcz ANBU czarny (w sakwie)
Wygląd: Średnio umięśniony, brązowooki chłopak, o krótkich czarnych włosach, białej skórze bez widoku jakiejkolwiek opalenizny, ubrany w luźne i schludne cywilne ciuchy wyglądające na kiryjskie. Pas do którego przymocowany jest ekwipunek.
Gadu-Gadu: 37827204
Multikonta/Fabularne: Utsuro
Spokojnym spacerkiem Kureno razem z liderem tej wyprawy dyplomatycznej zbliżali się do budynku który wyglądał mu na rezydencję Kage. Po prostu budynki tego typu zawsze były oznakowane. W końcu dość często przybywali różni ludzie z zleceniami i nie było co krążyć po całej wiosce szukając jakiegoś tajnego budynku. Shinobi w końcu pełnili swoistą rolę najemników. Tokatsu przeprosił Kureno to sprawiło że odpowiedział mu spokojnie. -Też się denerwuję tą misją. Odpowiedział mu spokojnie poniekąd tłumacząc zachowanie towarzysza. Wydawało mu się że to uspokoi nieco napiętą sytuację. Jednak nadal nie był pewien tego wszystkiego. Cholera wie jak pójdzie najtrudniejszy etap czyli wizyta w gabinecie. A to było niedługo przed nimi. Genin wiedział że już nie było odwrotu. Teraz już tylko mógł zachować się jak na dumnego Shinobi Kirigakure przystało. Sprawiło to że schował bukłak z wodą i delikatnie wyprostował się. Był nieco zmęczony ale i świadomy tego dlatego starał się to nieco ukryć. I zachowywać się jak przystało na Dyplomatę. Choć i tak nie zamierzał zbyt wiele mówić. Choć sam nie wiedział jak pójdzie to Tokatsu.

14/x

Piesek nie wybacza gdy masz granata.

PostNapisane: 22 maja 2017, o 14:40 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175cm, 70kg
Punkty doświadczenia (PD): 449 (C-) 20.09.17
Klan: Bezklan
Żywioł Czakry: Brak
Specjalizacje: Hiru, Jikk, fuuin, nin
Wioska: Kiri
Styl Walki: ---
Chakra: 2230
Percepcja: 37
Kontrola Chakry: 68
Punkty Nauki: 59
Sława H: 10
Sława R: 2
Pieniądze [Yen]: 3470
Drużyna: Lider: Rai; Członkowie: Tokatsu
Dodatkowe statystyki: + 2 progi pieczęci (hiru na 1)
+ 300pch (W)
+ 100pch (konkurs)
Ninjutsu na 1 miejscu
Hirujutsu na 1 miejscu
Jikkukan na 1 miejscu
Fuuin na 2 miejscu
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2, .D-3, E-...
Ekwipunek: - Shurikeny [paczka],
- Kunaie [paczka],
- Ochraniacz, z symbolem wioski - 20W
- Maska ANBU. - 25W
- Zbroja ANBU. - 75W
- Ochraniacze na piszczele - 20W
- Kolczuga (nogi)- 35W
- Ochraniacze dłoni - 15W
- Kolczuga (ręce) - 35W
- Wojskowe buty - 20W
- Płaszcz ANBU czarny - 10W
- Lina,
- Lusterko,
- Radio,
- Bandaże (ręce, nogi, tułów) - 20W,
- Bandaż (do opatrunków)
- Okulary przeciwsłoneczne
Wygląd: KP
Gadu-Gadu: 11017083
Multikonta/Fabularne: Afker MG
No i po długiej wędrówce Tokatsu wraz z Kureno byli już w mieście. Teraz już tylko pozostało im kierować się do gabinetu tutejszego Hokage i wręczyć mu podarunek jak i wiadomość.
Młody Hozuki widać też denerwował się misją, czym również usprawiedliwił zachowanie Czerwonookiego. Fakt faktem, nigdy nie byli tak daleko od domu, w obcej wiosce, gdzie wszystko może im się przytrafić. Z drugiej strony Konoha była ich sprzymierzeńcem, więc powinni się tutaj raczej czuć bezpiecznie, no ale ostrożności nigdy za wiele.
Tokatsu co jakiś czas rozglądał się, sprawdzając czy aby przypadkiem nikt by ich nie chciał zaszlachtować. Będąc coraz bliżej gabinetu kage, coraz bardziej się denerwował. Ukrywał to jednak, zachowując pokerową twarz. Wyprostował się, żeby lepiej wyglądać i otrzepał się, w razie by pozostały na nim jakieś zabrudzenia. - Taa... - odpowiedział Kureno. - Ciekawe jak nas przyjmą, bo póki co mijamy samych zwykłych mieszkańców. - zauważył chłopak.
14, /zt + Kureno

PostNapisane: 27 maja 2017, o 12:19 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 182cm/60kg
Punkty doświadczenia (PD): 714 (C+) 31.08
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Suiton/Moukoton
Specjalizacje: Senjutsu/Hirujutsu/Soshijutsu/Hijutsu
Wioska: Konohagakure no sato
Chakra: 2345
Wytrzymałość: 10
Zręczność: 23
Percepcja: 30
Kontrola Chakry: 65
Punkty Nauki: 29
Sława H: 17
Sława R: 1
Pieniądze [Yen]: 3480
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: - Wytrzymałość i Kontrola Czakry + 15(Klan)
- 25 wytrzymałości = + 375 pch
- +20% chakry (senjutsu + 463pch)
- Hiru na drugim miejscu podnosi próg składania pieczęci o 1
- Hiru na drugim miejscu podnosi próg koordynacji o 0.2
- Hiru na drugim miejscu podnosi próg wykonywanych czynności o 1, jeśli w czasie tych czynności są wykonane techniki medyczne
- Hijutsu na pierwszym miejscu podnosi szybkość technik o 2 progi
Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   29%

Wykonane Misje: NF; D-2, B-1 F; C-2
Ekwipunek: - Shurikeny [paczka]
- kunaie [paczka]
- 2x kastety
- 2x radio
- Maska ANBU = 15W
- Zbroja ANBU = 75W
- Ochraniacze na piszczele = 20W
- Kolczuga (nogi- w tym przypadku uda) = 35W
- Ochraniacze dłoni = 15W
- Kolczuga (ręce - od przedramion do barków) = 35W
- Kolczuga = 35W
- Wojskowe buty = 20W
- Płaszcz ANBU (czarny dla członka) = 10W
Wygląd: W tej chwili Kotachiego nie można rozpoznać od tak. Odziany jest w maskę oraz płaszcz Anbu z kapturem na głowie.
Gadu-Gadu: 1164928
Karta Postaci: Haj bjacz
No tak. Droga główna prowadząca przez wioskę jak i prowadząca do bram Konohagakure. Czas było żegnać się pomału z wioską, a niedawno dopiero co tu przybył. No cóż trochę przykre, ale czego to się nie robi dla wioski skoro władza woli, żeby ją opuścił hehe. Jakoś Kotachi musiał sobie humorek trochę poprawić, lecz pora na zadanie, które wyznaczone mu zostało. Powoli nabierał coraz większego skupienia. Musiał być czujny, ponieważ w swojej wiosce to on jest bezpieczny, ale po za nią ? Kto wie, może Kureno oraz Tokatsu będą chcieli go zaatakować i ukraść list ? Tego nie wie nikt, a na pewno nie Senju. Tak czy siak liczyło się zadanie do wykonania, więc myślał tylko o liście, który spoczywał w jego kaburze. Więcej się nie liczyło. Dochodząc do bram już o niczym innym nie myślał, by myśli nie przysłoniły mu umysłu oraz koncentracji. Wiedział, że za momencik opuści on wioskę, niestety. . . Ale nie na długo. Za kilka dni powinien wrócić. I liczył się jak najszybszy powrót do domu . . .

z/t
6/x

PostNapisane: 27 maja 2017, o 13:21 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175cm; 68kg
Punkty doświadczenia (PD): 476 (C-) 02.09.2017
Klan: Hozuki
Zawód: Tymczasowy Lider Klanu, ANBU na pół etatu.
Żywioł Czakry: Suiton
Specjalizacje: Kenjutsu, Jikukan /Soshijutsu /Fuinjutsu
Wioska: Kirigakure no sato
Styl Walki: Kyōdo-kō (poz 1);
Chakra: 2250
Siła: 30
Wytrzymałość: 15
Zręczność: 50
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 25
Pieniądze [Yen]: 705
Drużyna: ANBU: Kureno, Keion
Dodatkowe statystyki: Czakra: +225(W), +910(Isobu), -400(Suika),
Klanowe: Siła: +10, Kontrola Czakry: +10
Kenjutu na 1 miejscu
Jikkan na 1 miejscu
Soshijutsu na 2 miejscu
Trenowane Zdolności:
Isobu
   20%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-3F,1N .D-2N, E-...
Ekwipunek: - Ochraniacz, z symbolem Kiri ( W pasie)
- Shurikeny 25x (w sakwie)
- Kunaie 10x (w sakwie)
- Basutādosōdo (na plecach)
- Tanto (przy boku)
- Radio
- Lina
- Lusterko
- Luneta
- Prowiant (jedzenie) 6x
- Prowiant (picie ) 6x
Obrona:
- Ochraniacze na piszczele
- Ochraniacze dłoni
- Kolczuga (nogi- w tym przypadku uda)
- Kolczuga (ręce - od przedramion do barków)
- Wojskowe buty
Ukryte:
- Maska ANBU. (w sakwie)
- Zbroja ANBU (zakryte ubraniem)
- Płaszcz ANBU czarny (w sakwie)
Wygląd: Średnio umięśniony, brązowooki chłopak, o krótkich czarnych włosach, białej skórze bez widoku jakiejkolwiek opalenizny, ubrany w luźne i schludne cywilne ciuchy wyglądające na kiryjskie. Pas do którego przymocowany jest ekwipunek.
Gadu-Gadu: 37827204
Multikonta/Fabularne: Utsuro
Kureno dalej szedł niemal że znikając z pola widzenia pozostałym uczestnikom wyprawy. Zwyczajnie ich gubiąc. Czuł że tak będzie lepiej. Jeśli to coś co w nim jest zacznie robić się niebezpieczne to zdecydowanie powinni oni być zadowoleni że nie ma go przy nich. Tak obecnie uważał genin. Widział przypadkowych ludzi chodzących główną drogą. Mężczyzn, kobiety, dzieci nastolatków w podobnym wieku. Wszystko odbywało się tutaj jak zawsze. Nikt nie był świadomy tego że coś w nim jest. Sprawiało to że czuł się coraz gorzej. Jak to powiadają czuł się samotny pośród tłumu. Droga jednak była dość długa a sprawiało to że Kureno postanowił na razie o tym nie myśleć czuł że już naprawdę mu odbija. Dlatego zwyczajnie zaczął skupiać się na wesołym Konoszańskim otoczeniu. Było tu o wiele weselej niż w Kirigakure. Tam posępność łączyła się z szarością. Mimo tego jednak miało to swój urok. Teraz Kureno to widział. Jednak i tak musiał ruszyć w drogę. Dlatego kupił trochę prowiantu na straganie i ruszył dalej w drogę.

/ 25 / x \

Piesek nie wybacza gdy masz granata.

PostNapisane: 30 maja 2017, o 00:43 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175cm, 70kg
Punkty doświadczenia (PD): 449 (C-) 20.09.17
Klan: Bezklan
Żywioł Czakry: Brak
Specjalizacje: Hiru, Jikk, fuuin, nin
Wioska: Kiri
Styl Walki: ---
Chakra: 2230
Percepcja: 37
Kontrola Chakry: 68
Punkty Nauki: 59
Sława H: 10
Sława R: 2
Pieniądze [Yen]: 3470
Drużyna: Lider: Rai; Członkowie: Tokatsu
Dodatkowe statystyki: + 2 progi pieczęci (hiru na 1)
+ 300pch (W)
+ 100pch (konkurs)
Ninjutsu na 1 miejscu
Hirujutsu na 1 miejscu
Jikkukan na 1 miejscu
Fuuin na 2 miejscu
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2, .D-3, E-...
Ekwipunek: - Shurikeny [paczka],
- Kunaie [paczka],
- Ochraniacz, z symbolem wioski - 20W
- Maska ANBU. - 25W
- Zbroja ANBU. - 75W
- Ochraniacze na piszczele - 20W
- Kolczuga (nogi)- 35W
- Ochraniacze dłoni - 15W
- Kolczuga (ręce) - 35W
- Wojskowe buty - 20W
- Płaszcz ANBU czarny - 10W
- Lina,
- Lusterko,
- Radio,
- Bandaże (ręce, nogi, tułów) - 20W,
- Bandaż (do opatrunków)
- Okulary przeciwsłoneczne
Gadu-Gadu: 11017083
Multikonta/Fabularne: Afker MG
Czerwonooki szedł dalej, a ludzi coraz bardziej przybywało. Nie chcąc zgubić reszty swoich towarzyszy krzyknął do Kureno jak i Kotachiego – Poczekajcie, muszę kupić prowiant. – kiedy byli jeszcze niedaleko niego, upewniając się, że będą go słyszeć. Wtedy też wstąpił do jednego z przydrożnych sklepów, aby kupić butelkę wody oraz coś do jedzenia. Niestety kolejka nie pozwoliła mu na szybkie opuszczenie lokalu, przez co zaczął się obawiać, że pozostałej dwójce znudzi się czekanie na niego. Niestety nie miał innego wyjścia, w końcu musiał się jakoś posilić, a droga nie była krótka. Po zakupie wyszedł ze sklepu i zaczął rozglądać się za pozostałą dwójką geninów, którzy gdzieś zniknęli. Tego właśnie chłopak się obawiał. Mieli się nie rozdzielać, a teraz Tokatsu został sam. – Ciekawe co na to powie Mizukage. – przeleciało mu przez głowę.
22, /nmm

PostNapisane: 3 lip 2017, o 23:38 
Martwy/Nieaktywny

Drużyna:
- Hiru na drugim miejscu podnosi próg wykonywanych czynności o 1, jeśli w czasie tych czynności są wykonane techniki medyczne
Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   29%

- kunaie [paczka]
- 2x kastety
- 2x radio
- Maska ANBU = 15W
- Zbroja ANBU = 75W
- Kolczuga = 35W
- Wojskowe buty = 20W
Wygląd: W tej chwili Kotachiego nie można rozpoznać od tak. Odziany jest w maskę oraz płaszcz Anbu z kapturem na głowie.
No i udało się. Z tego ponurego miejsca, którym jest cmentarz udało się mu wrócić na drogę główną prowadzącą przez wioskę. Było tu strasznie dużo ludzi to właśnie tutaj spotykało się najwięcej ludzi, a nie w centrum wioski. Co nie oznacza, że tam jest ich mało. Każdy na siebie zarabia uczciwie. Konoha jest bardzo spokojnym miejscem. W każdym razie na pewno jest przepełniona bardzo uczciwymi ludźmi. Każdy w tej wiosce się kocha i każdy shinnobi powinien jak Kotachi chcieć ją chronić i tylko ją. Nie ulegać przed żadną inną siłą wyższą, a nawet, gdy wie, iż przegra to zatrzymać wroga choćby nie wiem co. Straty w ludziach to rzecz normalna, a Senju nie potrafi sobie wyobrazić, by uciec z potyczki. Co innego strategiczne wycofanie się z bitwy, by przygotować zasadzkę, albo wprowadzić wrogów przez wcześniej przygotowaną pułapkę. No, ale co tu dużo gdybać. Dzięki temu po prostu czas szybciej leci, a przez to nasz użytkownik drewna widzi już bramy Konohy.

7/x

z/t

PostNapisane: 6 lip 2017, o 01:46 
Martwy/Nieaktywny

Drużyna:
Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   29%

- kunaie [paczka]
- 2x kastety
- 2x radio
- Maska ANBU = 15W
- Zbroja ANBU = 75W
- Kolczuga = 35W
- Wojskowe buty = 20W
Nie wiedział jak dobrać słów, gdy już wszedł do wioski. Na pewno lekko mówiąc bardzo się ucieszył. Chciał już jak najprędzej znaleźć się w domu pod gorącym prysznicem, albo nawet w wannie co dawało lepszą regenerację dla mięśni. Chciał czym prędzej dostać się do domu. Nie mógł tego jeszcze niestety uczynić, ponieważ czekał go raport, który musiał niezwłocznie zdać. Władza już na pewno wie, że pojawił się w wiosce jedyny członek ANBU, o którym nikt nic nie wie. Słysząc pogłoski innych ludzi na temat słynnego ANBU dosłyszał jak plotkują o jego otwarciu. Każdy te okolice omija, ponieważ wiadomo kto tam piastuje. Ucieszył się szyderczo, ale wiedział, że nigdy nie może zdradzić kim jest. Teraz preferował spacer mimo, że poznał technikę, która natychmiastowo, by go przeniosła do Hokage.

35/x

PostNapisane: 7 lip 2017, o 15:51 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 191cm 81kg
Ranga: ObrazekTokubetsu Jōnin
Punkty doświadczenia (PD): 1128 (A-) 12-05-2018
Klan: Yotsuki
Żywioł Czakry:
  • ObrazekRaiton
  • ObrazekSuiton
  • ObrazekDoton

Specjalizacje:
  • TaiJutsu
  • SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • GenJutsu
  • SoJutsu

Wioska: ObrazekSunagakure no Sato
Organizacja: ObrazekANBU
Styl Walki: Raisujiton, poziom Trzeci
Chakra: 4030
Zręczność: 56
Percepcja: 56
Siła Woli: 72
Punkty Nauki: 72
Wydane PN: 411
Sława H: 32
Sława R: 11
Gen Specjalny: Gen #17 Stalowe Ciał
Pieniądze [Yen]: 3210
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ...., .... .
Dodatkowe statystyki:
  • Czakra: 1500(W)
  • Szybkość: +10 (klan)
  • Nie mdlejemy z powodu ran, walczymy do końca.
  • Wszystkie przeliczniki odnoszące się do obrażeń są zwiększone o 1.
  • Wszystkie progi odnośnie neutralizacji trucizn są obniżone o 30 pkt.
  • Każdą wydolność organizmu zwiększamy o 1, 10 itp.
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu skaczą 2 wartości więcej/dalej.
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu rzucają z szybkością równą 2,5x Siła wyrzutu.
  • Specjalizacja z grupy jujutsu na pierwszym miejscu pozwala nam na uzyskanie wyniku z tabeli o dwa poziomy wyższego (Szybkość poruszania się)
  • Jedna specka z zakresu Ju, na 1 lub 2 miejscu podnosi ilość obrotów o 1 na każdym progu.
  • Tai na pierwszym podwyższa o 2 wartości szybkość ciosów dla ciosów pięściami i nogami, z kastetami bądź bez nich.
  • Soshi na drugim miejscu podwyższa próg szybkości jutsu o 1.
  • Dla osób, które mają jakąkolwiek speckę z Jujutsu na 1 bądź 2 miejscu wyciągając przedmiot o 1 próg szybciej.
  • Posiadając jedną ze specek Jujutsu na pierwszym lub drugim miejscu mamy jeden próg wyżej, jeśli chodzi o ilość wyrzucanych broni.
  • Jedna ze specek jujutsu na miejscu pierwszym podnosi ograniczenia o 0,2, a na miejscu drugim o 0,1. (Zwrotność)
  • Ze specką Soshi/nin na 2 miejscu 2 użycia na 24h. Pierwsze -25% stat, drugie -50%. (Reset czakry)

Wykonane Misje:
    Fabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-1
  • C-3
  • D-0
    Niefabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-3
  • C-1
  • D-1

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz z symbolem wioski, Apteczka, Wojskowe buty, Płaszcz ANBU(Czarny), Zbroja ANBU (Pod płaszczem ukryta), drut, lina, lina z kunaiami na obydwu końcach, dwa kunaie z przywiązanymi dzwoneczkami, pigułki żołnierzy(cała paczka), Maska ANBU
Wygląd:

Ukryta treść:

Gadu-Gadu: 36232980
Karta Postaci: Karta postaci
Rai po załatwieniu wszelkich formalności wkroczył pewnym krokiem na teren wioski liścia. Wcześniej wypatrzył budynek, do którego musi się udać. Tak też zrobił, od razu ruszając przed siebie, w stronę miejsca, które jak mniemał, było siedzibą kage wioski liścia. Po drodze przyglądał się ukradkiem na rozkład budynków. Nawet tu ładnie. Później muszę się przespacerować, jeżeli oczywiście okoliczności i kage pozwoli Pomyślał. To był jego cel estetyczny, nie było to co prawda celem jego misji, ale urzekło go to miasto. Całkiem inne niż rodzima wioska. Chłopak nie oceniał, czy lepsza czy gorsza, ale na pewno inna. A wiadomo, że jak coś jest nowe, inne, to ciekawość rozpalająca go od środka podpowiadała mu, aby trochę się tutaj rozerwać.

z/t

13,

W dzień parzy ziemia, nocą ciepła brak
Zabierz mnie do nieba tam gdzie nie ma
» ZŁA «

PostNapisane: 13 lip 2017, o 12:52 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 191cm 81kg
Ranga: ObrazekTokubetsu Jōnin
Punkty doświadczenia (PD): 1128 (A-) 12-05-2018
Klan: Yotsuki
Żywioł Czakry:
  • ObrazekRaiton
  • ObrazekSuiton
  • ObrazekDoton

Specjalizacje:
  • TaiJutsu
  • SoshiJutsu
  • FuuinJutsu
  • GenJutsu
  • SoJutsu

Wioska: ObrazekSunagakure no Sato
Organizacja: ObrazekANBU
Styl Walki: Raisujiton, poziom Trzeci
Chakra: 4030
Zręczność: 56
Percepcja: 56
Siła Woli: 72
Punkty Nauki: 72
Wydane PN: 411
Sława R: 11
Gen Specjalny: Gen #17 Stalowe Ciał
Pieniądze [Yen]: 3210
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ...., .... .
Dodatkowe statystyki:
  • Czakra: 1500(W)
  • Szybkość: +10 (klan)
  • Nie mdlejemy z powodu ran, walczymy do końca.
  • Wszystkie przeliczniki odnoszące się do obrażeń są zwiększone o 1.
  • Wszystkie progi odnośnie neutralizacji trucizn są obniżone o 30 pkt.
  • Każdą wydolność organizmu zwiększamy o 1, 10 itp.
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu skaczą 2 wartości więcej/dalej.
  • Ludzie z jedną ze specjalizacji ju na pierwszym miejscu rzucają z szybkością równą 2,5x Siła wyrzutu.
  • Specjalizacja z grupy jujutsu na pierwszym miejscu pozwala nam na uzyskanie wyniku z tabeli o dwa poziomy wyższego (Szybkość poruszania się)
  • Jedna specka z zakresu Ju, na 1 lub 2 miejscu podnosi ilość obrotów o 1 na każdym progu.
  • Tai na pierwszym podwyższa o 2 wartości szybkość ciosów dla ciosów pięściami i nogami, z kastetami bądź bez nich.
  • Soshi na drugim miejscu podwyższa próg szybkości jutsu o 1.
  • Dla osób, które mają jakąkolwiek speckę z Jujutsu na 1 bądź 2 miejscu wyciągając przedmiot o 1 próg szybciej.
  • Posiadając jedną ze specek Jujutsu na pierwszym lub drugim miejscu mamy jeden próg wyżej, jeśli chodzi o ilość wyrzucanych broni.
  • Jedna ze specek jujutsu na miejscu pierwszym podnosi ograniczenia o 0,2, a na miejscu drugim o 0,1. (Zwrotność)
  • Ze specką Soshi/nin na 2 miejscu 2 użycia na 24h. Pierwsze -25% stat, drugie -50%. (Reset czakry)

Wykonane Misje:
    Fabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-1
  • C-3
  • D-0
    Niefabularne:
  • S-0
  • A-0
  • B-3
  • C-1
  • D-1

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz z symbolem wioski, Apteczka, Wojskowe buty, Płaszcz ANBU(Czarny), Zbroja ANBU (Pod płaszczem ukryta), drut, lina, lina z kunaiami na obydwu końcach, dwa kunaie z przywiązanymi dzwoneczkami, pigułki żołnierzy(cała paczka), Maska ANBU
Wygląd:

Ukryta treść:

Gadu-Gadu: 36232980
Karta Postaci: Karta postaci
Po opuszczeniu dzielnicy mieszkalnej, Rai skierował swoje kroki w stronę wyjścia z wioski. Odpoczął, zjadł, zrobił wszystko, czego potrzebował. Dalsza jego obecność w tej wiosce była zbyteczna. Tak myśląc wkroczył na główną drogę i pokonywał kolejne metry zbliżając się do głównej bramy wioski. Wciąż uważał, że Konoha jest lepsza od Suny, ale czuł się tutaj nieswojo, spędzając tu więcej czasu. Może chodzi o przyzwyczajenie? Zapytał siebie samego, ale wiedział, że odpowiedzi nie otrzyma. Główkując tak zbliżył się na wystarczającą odległość, aby zauważyć bramę wioski. Wrota, za którymi podróż powrotna rozpocznie się na dobre. Jak znowu myślę o tej drodze powrotnej, to zaczyna mi się podobać w liściu ale cóż, wioska wzywa.

z/t

30,

W dzień parzy ziemia, nocą ciepła brak
Zabierz mnie do nieba tam gdzie nie ma
» ZŁA «

PostNapisane: 1 sie 2017, o 18:21 
Konoha Hokage

Wzrost i Waga: 169cm, 58kg
Ranga: Obrazek T.Jounin
Punkty doświadczenia (PD): 1002 (B+) 12.05.2018
Klan: Ahashima (brak)
Zawód: Nidaime Hokage
Żywioł Czakry: Obrazek Katon | Obrazek Suiton | Obrazek Doton
Specjalizacje: Soshijutsu/Hirujutsu/Fuuinjutsu/Senjutsu/Shurikenjutsu/Ninjutsu
Wioska: Obrazek Konoha
Organizacja: Obrazek ANBU
Chakra: 3470
Zręczność: 80
Siła Woli: 69
Punkty Nauki: 19
Wydane PN: 382
Sława R: 6
Gen Specjalny: #024 Geniusz
Pieniądze [Yen]: 2060
Dodatkowe statystyki: Czakra: +300 (wytrzymałość);
Chakra: +1330 (Demon)
Chakra: + 20% (senjutsu - obliczane z bazowej chakry bez W i demona)
Chakra: + 500 pch (80% senjutsu)
Chakra: -500 (Sōzō Saisei - pieczęć nałożona na prawym policzku)
Precepcja +10 (Fuuin na drugim miejscu)
Zręczność (składanie pieczęci) +20 (Hiru na pierwszym miejscu)
Zręczność +10 (bonus bezklanowca)
Punkty Medyczne: 85
Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-7, D-2, E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka]
Kunaie [paczka]
Ochraniacz z symbolem wioski 20W (w miejscu blaszki)
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Wojskowe buty (wersja powyżej kolan) 20W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5
Kunai z pieczęcią od Yoshihiro

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Płaszcz ANBU (czarny) 10W
Ochraniacze na piszczele 25W
Kolczuga (nogi - uda) 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce - od przedramion do barków) 35W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Wygląd: Czerwone oczy; po za tym tak jak na avatarze
Gadu-Gadu: 8701335
Multikonta/Fabularne: Menma MG
Szybkim krokiem przemierzałam drogę prowadząca przez wioskę. Obiad w Ichiraku zregenerował mi trochę sił, a perspektywa małej wycieczki także poprawiała mi humor. W Konosze nie miałam nic do zrobienia, a trochę rozrywki przyda się każdemu. Zatrzymałam się na chwilę, gdy zobaczyłam kilku Inuzuka, którzy szli razem ze swoimi zwierzakami i stłumiłam chęć podejścia i spróbowana pogłaskania psiaków. Ruszyłam dalej i przy okazji przyglądałam się witrynom co niektórych sklepów. Bardziej zainteresowała mnie księgarnia, ale fundusze genina takiego jak ja były zbyt ograniczone, by pozwolić sobie na takie wydatki. Po za tym kto to widział, by tak eksponować jakieś tanie romansidła. Książki historyczne by się bardziej tutaj przydały. Tak sobie rozmyślając mijałam kolejne budynki i skierowałam się w stronę bramy wioski.

NMM

PostNapisane: 11 sie 2017, o 22:30 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Po raz kolejny szłam drogą która prowadziła do bram wioski. Obok mnie poruszał się ogromy wilk, który nie robił sobie nic z tego, że gapiło się na niego wilku młodych chłopaków, którzy wyglądali na studentów akademii. Takeru tylko łypną na nich spode łba i od razu pierzchli jak stado ptaków. -Nie musisz być tak groźny.- Mruknęłam do wilka i rzuciłam okiem na kilka witryn na których wystawione były książki. Wilk tylko wykonał gest, który zinterpretowałam jako wzruszenie ramionami. -Za bardzo się w nas wpatrywali.- wyjaśnił lakonicznie. Skierowaliśmy się w stronę bramy, która pozwalała na opuszczenie liścia. No cóż jakiś czas temu przez nią przechodziłam.

4/x NMM

Weszłam na drogę prowadząca przez cała wioskę i obrałam kurs na rezydencje Hokage i Hohosy. Przyśpieszyłam chcąc mieć już to wszystko za sobą. Nawet już witryny sklepów oraz księgarni mnie nie zainteresowało ani nie wzbudziło mojej ciekawości. Chciałam jak najszybciej zdać raport zanim zapomnę połowę tego co usłyszałam i się dowiedziałam. W końcu szybki krok zmienił się w bieg i manewrując pomiędzy przemierzającymi ulice ludźmi skierowałam się w stronę Rezydencji Hokage. Byłam już coraz bliżej wspomnianego miejsca oraz tego, że będę miała chociaż chwilę dla siebie. Kto wie, może nawet spróbuje poszukac Goro albo natknę się gdzieś na Kanashiego. W końcu zatrzymałam się przed rezydencją Hokage.

33/x NMM

PostNapisane: 29 sie 2017, o 20:32 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Kolejny raz przebywałam drogę z rezydencji Hokage do bramy wioski. Chyba już jakiś trzeci raz czy coś w tym stylu. No cóż, już taka praca jak mi się za chciało zostać członkiem ANBU i shinobi. Z resztą na pewno nie będzie aż tak źle. To nie jest taka misja jak poprzednio, gdzie miałam do czynienia z nielegalnym handlem żywym towarem i próbami dostania się do burdelu będąc czternastoletnią kunoichi pod postacią gorącej osiemnastki. To będzie o wiele prostsze. Tylko dokumenty, daty i sprawdzenie pewnej lokacji. Tylko tyle. Może następna misja będzie do Suny? Nigdy tam nie byłam. Zerknęłam z przyzwyczajenia na oferty księgarni i dalej wyliczałam, ze raczej mnie jeszcze na nic nie stać. Może po tej misji. Szybkim krokiem skierowałam się w stronę bramy wioski.

4/x NMM

PostNapisane: 4 lis 2017, o 18:15 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 170/70
Punkty doświadczenia (PD): 370 (D+) 20,11,2017
Zawód: leśny przewodnik
Żywioł Czakry: moukoton, Suiton
Specjalizacje: Sen; Soshi; Hiru; Hijutsu
Organizacja: brak
Styl Walki: brak
Chakra: 2225
Zręczność: 40
Percepcja: 29
Siła Woli: 31
Punkty Nauki: 8
Wydane PN: 114
Sława H: 9
Pieniądze [Yen]: 965
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: pch+ 375 z W
+5 Kc z dna
+5 W z dna
Sennin Mōdo +20% naturalnej PCH
Trenowane Zdolności:
senjutsu
   9%

+0,6% (tabelka nie liczy ułamków)
Wykonane Misje:
Ekwipunek: Shurikeny [paczka],
kunaie [paczka]
Bandaże
Maść lecznicza
Igła + nić
Notatnik
Skalpel
Kabura
plecak
5 tabletek wiagry
ciężarki, schowane w domu
Opakowanie do konserwowania (1 paczka)
sai
Kieszonkowy śnieg
Pigułki żołnierzy (2 paczki)
Kolczuga (nogi)
Katana
Płaszcz
Wygląd: jak na awku
Gadu-Gadu: 10556640
dokąd ci wszyscy ludzie tak się spieszą? wioska tętni życiem, ale co to za życie? przyglądałem się idąc powoli jak życie toczy się w szybkim tempie. Wszędzie panował chaos, jednak był tutaj pewien schemat który ciągle mi umykał. Nie zastanawiałem się jednak nad nim za długo. No bo i po co? to nie moje życie tylko ich, lepiej skupić się na sobie.
Skierowałem się ku alei przemysłowej wioski. Sklep z bronią i kowal, tak tam musze teraz iść. Potem parę pakunków do domu i uciekamy z tej wioski. Wolę otoczenie lasu i zwierząt. Tutaj nie czuje się swojsko pomimo że Konoha est wioską ukrytą w liściach. Powinno byc tutaj kolorowo i pełno zieleni jednak jak dla mnie było to smutne miejsce

NMM

PostNapisane: 4 gru 2017, o 22:34 
Konoha Hokage

Trenowane Zdolności:
Senjutsu (84,5%)
   85%

Kyuubi
   28%

Kunaie [paczka]
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 5

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Ochraniacze dłoni 15W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Wyszłam z rezydencji Hokage i spokojnym krokiem szłam w stronę Ichiraku. Wokół przechodzili ludzie, a ja czasami zerkałam w witryny sklepów. Cóż za poważne zadanie powierzył ci Hokage? Przynieś, zanieś i pozmywaj rzygi? Doprawdy nisko się cenisz. Usłyszałam w głowie znajomy głos demona. Jakieś powierzył. Odpowiedziałam głosowi nie chcąc się za bardzo wdawać w polemikę. Poczułam jakby coś grzebało mi w pamięci. Przestań! Warknęłam próbując wypchnąć intruza z głowy. Co było problemem, bo intruz już w niej siedział. Ach, tylko do tego się nadajesz. Do robienia zakupów i włóczenia się po wiosce jak baba. Co za głupi pojemnik musieli mi sprezentować. Dobrze wiedziałam, że demon chciał tylko jednego. Sprowokować mnie do utraty kontroli, ale nie zmieniało to faktu, że cały czas mnie irytował. Mała i bezużyteczna kupa gówna. Może po prostu przestaniesz się w końcu starać? I tak to ci nic nie pomoże. odpuść. I co z tego, że jesteś chuuninem skoro i tak dostajesz zadania jak genin. Wypuść mnie, oddaj mi kontrolę, a zostaniesz sama Hokage. Demon zaczął kusić. Ostatnio skończyło się to na tym, ze o mało nie oberwałam mentalną łapą czy coś. Nie jestem zainteresowana. Usiłowałam go spławić. Nawet nie chcieli ci dać pozycji kapitana ANBU. Jak to o tobie świadczy. Jak to o nich świadczy, głupi szczeniaku? A nowy Mizukage? Zdawał egzamin razem z tobą i co? On wspiął się na szczyt, a ty? Jak byłaś tak zostałaś śmieciem. Niczego nie osiągniesz. Demon dalej wysmarkiwał swoje podszepty. Nie jestem zainteresowana tym wszystkim. Powtórzyłam już mniejszym przekonaniem. Popatrzyłam na siebie w odbiciu szyby jednej z witryn. Pokręciłam lekko głową. -Nie.- Powiedziałam głośno do siebie i ruszyłam w stronę Ichiraku.

2/x NMM

PostNapisane: 10 gru 2017, o 22:47 
Martwy/Nieaktywny

Wzrost i Waga: 175 cm
Punkty doświadczenia (PD): 524 (C) [10.01.18]
Klan: Yamanaka
Zawód: Kwiaciarka?
Specjalizacje: Genjutsu, Hirujutsu, Ninjutsu.
Wioska: Konohagakure
Organizacja:
Chakra: 2607
Wytrzymałość: 24
Zręczność: 14
Percepcja: 45
Siła Woli: 78
Kontrola Chakry: 52
Punkty Nauki: 45
Wydane PN: 156
Punkty Nauki Medyczne: 1
Sława H: 16
Pieniądze [Yen]: 1085
Dodatkowe statystyki: + 360 pch (W); +10 SW (Yamanaka); +1050pch (Gobi)
Trenowane Zdolności: Opanowanie Gobi=3%
   3%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C - 2N+1F, .D-..., PZ - 1
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski, katana, sieć, luneta, paczka strzykawek, prowiant
Gadu-Gadu: 32843782
Multikonta/Fabularne: Cthulhu MG/MOD, Hayate, Izuno Hokage
Meiko nie miała nic więcej do powiedzenia jeśli chodziło o to co w niej siedziało. Haruhi opowiedziała jej historię którą znała od dawna. Dla Yamanaki to była całkowita nowość i pierwszy raz i tym słyszała. Być może pora było wziąć się za czytanie innych książek niż tylko tych, które mówiły o kwiatach, warzywach, owocach i ogólnie o roślinach. Co prawda Meiko rozważała to ale zapewne i tak zostanie przy roślinach i tym co się z nich wytwarza i jak się je wykorzystuje. – Jak wrócę do domu poczytam trochę o tych roślinach, które przyniosłyśmy z Suny. Ciekawe czy będę takie egzotyczne kwiaty będą się dobrze sprzedawać w kwiaciarni. Jak sądzisz? – spytała spokojnie idąc już prostą drogą do gabinetu Hokage.

NMM + Haruhi

I wish I understood
What happened to our love?
It used to be so good

So when you're near me
Darling, can't you hear me? » SOS «
The love you gave me
Nothing else can save me, » SOS «

PostNapisane: 14 gru 2017, o 12:16 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
Następnego dnia po powrocie z Suny, Meiko cała w skowronkach wyciągnęła swoja siostrę z domu z jakże cudownym dla jej osoby oznajmieniem "idziemy na shopping", co Uchiha przyjęła raczej ze znikomym entuzjazmem o ile w ogóle owy entuzjazm miał w jej postawie jakąkolwiek racje bytu. Złotooka nie widziała w tym potrzeby, żadnej. Po co w ogóle cała ta szopka z balem i czemu, do licha, musiała koniecznie kupować nową kieckę i nowe buty, jakby jedne takie ciuchy jej nie starczyły.
- Możesz mnie raz jeszcze oświecić po co to wszystko? - zapytała czarnowłosa jeszcze w domu zapinając płaszcz. Miała nadzieję, że Yamanace sie nagle odwidzi, chociaż w głębi duszy doskonale wiedziała, że to niemożliwe. Gdy siostry opuściły dom, udały sie do centrum wioski, a raczej Haruhi ciągnęła się za Meiko jak skazaniec.
- Od czego chcesz w ogóle zacząć? - zapytała czarnowłosa koniec końców równając krok z siostrą. Cóż, wyboru specjalnie nie miała, to też postanowiła wyjść z założenia "im szybciej tym lepiej". I oby tylko Yamanaka nie miała typowo babskich dylematów, gdyż wtedy przyrównanie, którego użył Furiza, odnosnie Haruhi jako "chłopaka Meiko" może być całkiem trafne. No bo ile razy mieliście przyjemność widzieć kobietę wyrzucająca z przebieralni miliony ciuchów prosto na swojego biednego partnera? No właśnie... Tak to będzie wyglądać.

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 14 gru 2017, o 12:43 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
   3%

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski, katana, sieć, luneta, paczka strzykawek, prowiant
Kolejny dzień nastał i od rana Meiko była gotowa na to by ruszyć na zakupy z siostrą. - Po to że stare sukienki już wyblakły, są powyciągane i już nie modne. A jako głowa Klanu musisz wyglądać przepięknie. A ja też mam chęć zabłysnąć na tym balu. - stwierdziła z uśmiechem i zapinając płaszcz, który też kupiła niedawno.
Dotarły do centum wioski i mogły zaczynać. - Jak to od czego? Od sukienki. Potem buty pasujące do sukienki, torebka pasująca do butów. Może też nowa bielizna by nie odznaczała się i nie było jej widać przez sukienkę. Jeszcze nowa szminka. Dla Ciebie to pewnie ostro czerwona nie? - stwierdziła wchodząc do pierwszego sklepu z sukniami i zaczęła przeglądać suknie. Pokazywała co jakieś coś siostrze i przymierzając też suknie. W czasie gdy Haruhi musiała zapinać suknię jej suknię mogła dostrzec poszukiwaną pieczęć na lewej łopatce siostry.

I wish I understood
It used to be so good

So when you're near me
The love you gave me

PostNapisane: 14 gru 2017, o 13:13 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
Wiecie, jest taki moment, że człowiek zaczyna żałować zadanego pytania, znacie to, prawda? Otóż Haruhi właśnie zaczęła. Meiko błyskawicznie jej odpowiedziała i to w dość wyczerpujący sposób. Kunoichi nie pozostało nic innego jak westchnąć ciężko i zgodzić sie na wszystko co siostra planuje. Wszak ona tu była od mody, urody i takich tam. Dziś zarówno Meiko jak i Haruhi nie były konoszańskimi kunoichi, gotowymi na każdy atak z zaskoczenia, z bronią przy pasie i wszędzie gdzie się da. Dzis były niemalże cywilami, spędzającymi razem (miło?) czas.
- Dobra, dobra, niech będzie i sukienka - odpowiedziała Uchiha wchodząc za siostra do jakiegoś sklepu o którego istnieniu nie miała nawet pojęcia. Nie wiedziała czemu torebka ma pasować do butów, ale tez nie zamierzała nawet o to pytać wiedząc jakie to może wywołać konsekwencje. Wzruszyła ramionami na pytanie Meiko o kolor szminki, ta będzie wiedziała najlepiej. Ogniste barwy pasują do Haruhi najbardziej, to fakt, aczkolwiek ta nie przykładała do tego nigdy specjalnie wagi. Wpier siostry zajęły się czymś dla Meiko, która to przymierzała kieckę za kiecką.
- Oto i twoja pieczęć - mruknęła Haruhi zasuwając sukienkę siostrze - zasłoń ja jakimś szalem, niech się za bardzo nie rzuca w oczy - dodała martwiąc się o konsekwencje rozpoznania pieczęci przez osoby niepożądane. Wszak na bal zjada ludzie ze wszystkich wiosek, czyż nie? Na pewno nie brak tam jednostek obeznanych w fuuinjutsu.

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 14 gru 2017, o 13:49 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
   3%

Bardzo miło będzie i kropka! Nie ma marudzenia są zakupy! Haruhi zgodziła się na wszystko i zaczęło się przymierzanie. - Może założę bolerko albo sukienkę z zabudowymi plecami. Co Ty na to? - po przymierzeniu dwudziestu sukienek Meiko wybrała jedną która jej się najbardziej podobała oraz ukrywała pieczęć na łopatce. Była do suknia w kształcie syreny, w odcieniach granatu i fioletu i zdobiona małymi kryształkami. - To teraz szukamy czegoś dla Ciebie - stwierdziła z uśmiechem i zaczęła szukać czegoś dla siostry pokazując różne suknie. Haruhi mogła być szczęśliwa bo sukienka została znaleziona w pierwszym sklepie, oby i inne rzeczy poszły tak samo łatwo lub jeszcze szybciej i łatwiej.

I wish I understood
It used to be so good

So when you're near me
The love you gave me

PostNapisane: 14 gru 2017, o 14:04 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
Dopiero jak Uchiha przetworzyła znaczenie słowa "bolerko" mogła odpowiedzieć siostrze. I zrobiła to jedynie skinieniem głowy. Nie interesowało ja jak Yamanaka to zrobi, byleby było jej wygodnie, a pieczęć nie przyciągała wzroku. Niech nawet założy kieckę z dekoltem do pępka, cokolwiek, przynajmniej uwagę odciągnie. Nikt nie może wiedzieć o jej lokatorze, to ściągnęłoby na Meiko kłopoty, a to ostatnie co Haruhi by chciała.
Stera sukienek jakie przymierzyła młoda kwiaciareczka rosła z każda chwila wprost proporcjonalnie do znużenia Uchihy. A to dopiero pierwszy sklep! Po dłuższym czasie, panie i panowie, udało się! Meiko znalazła dla siebie dobry ciuch i chociaż to miały z głowy.
- Geeez, zaczyna się - mruknęła pod nosem Haruhi w odpowiedzi na stwierdzenie siostry. W gruncie rzeczy złotookiej było wszystko jedno, byle tylko kolor był czarny lub czerwony. Jakby to od niej zależało zapewne wzięłaby cokolwiek co na nia pasuje i nie wygląda idiotycznie, ale jako, że Meiko miała większa władze w sklepie, teraz Haruhi będzie zmuszona do przymierzania wszystkiego jak leci, co jej tylko siostra podrzuci - byle szybko... - dodała niemalże z błaganiem w głosie.

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 14 gru 2017, o 16:03 
Konoha Chuunin

Wzrost i Waga: 186, 82
Ranga: Chuunin
Punkty doświadczenia (PD): 771 (B-) 01/06/18
Klan: Uchiha
Żywioł Czakry: Katon, Fuuton
Specjalizacje: GenJutsu, SoshiJutsu, TaiJutsu, HiruJutsu, DouJutsu
Organizacja: x
Styl Walki: Gouken lvl 1
Chakra: 3026
Wytrzymałość: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 10
Punkty Nauki: 33
Wydane PN: 352
Sława H: 12
Gen Specjalny: DO UZUPEŁNIENIA
Pieniądze [Yen]: 1965
Drużyna: Lider: Sho Uchiha Członkowie: Saeko Gashi, Shuji Inuzuka
Dodatkowe statystyki: + 840 (czakra Bijuu)
+ 600 (czakra W)
+ 20p, w czasie aktywowanego sharka
+ 2 progi percepcji za DouJutsu
+ 2 progi do koncentracji
+ 2 próg szybkości jutsu

więcej nie pamiętam, ale gdy potrzebne będzie, wypisać wypiszę :d
Trenowane Zdolności: Opanowanie Niibi:
   20%

Wykonane Misje: S - 0, A - 0 ,B - 1 ,C - 6 ,D - 3
Ekwipunek: wybuchowa przypinka x10, wybuchowe notki x10, strzykawki x5, morfina x1, granaty dymne x4, prowiant po 5 wody i jedzenia
Wygląd: w Kp
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: Shikado
Multikonta/Fabularne: Haisei, Tokoyami Kazekage (NPC), Natsu, Hei
Znudzony Nara przechadzał się przez wioskę. Nie miał towarzystwa, chociaż siedziała w nim Niibi. W pewnym momencie zauważył na słupie, że w Konoha zbliża się bal świąteczny. Wzruszył ramionami, jednak postanowił na niego pójść. Nie tracąc czasu chciał kupić sobie odpowiednie ubranie. Więc znalazł pierwszy lepszy sklep, w którym były zarówno garnitury jak i sukienki. Kątem oka dostrzegł Meiko i Haruhi. Serce zaczęło mu bić szybciej, warga drżeć. Nie z jakiejś nieśmiałości, ale ze strachu, co się stanie, gdy się spotkają. Jednak przeczesał dłonią włosy i powolnym krokiem podszedł do dziewczyn. Nie zamierzał jeszcze wyskakiwać z tematami poważnymi, nie chciał wystraszyć Meiko. - Cześć dziewczyny. - rzucił zza ich pleców. Jego wygląd był mocno zmieniony do tego, który pamiętały, miał kolczyk, był ubrany inaczej, do tego miał tatuaż. - Pomożecie mi wybrać marynarkę na bal ? - zapytał, po cichu jednak liczył na to, że Meiko sama zacznie temat na którym On zawalił. Ponownie przeczesał włosy i się uśmiechnął.

PostNapisane: 15 gru 2017, o 13:16 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
   3%

Zabrały się więc za szukanie sukienki dla Haruhi oczywiście w odpowiednim kolorze. Meiko upierała się że siostra ma przymierzyć parę sukienek, a nie wybrać pierwszą lepszą. Czasami pierwsza wcale nie jest najlepsza. Tak więc Yamanaka kierowała siostrą tak by wybrała dobrą sukienkę, a nie pierwszą. W czasie gdy wybierały stroje podszedł do nich Shikado i się przywitał – Cześć – stwierdziła spokojnie Meiko i spojrzała na chłopka po czym wróciła wzrokiem do siostry w kolejnej sukience – Ta chyba będzie dobra. Co Ty na to Haruhi? – po czym spojrzała na Shikado, który pytał o pomoc w wyborze marynarki. – Sama marynarka? A nie cały garnitur? – marynarka nie pasująca do spodni też nie była zbyt fajna…

I wish I understood
It used to be so good

So when you're near me
The love you gave me

PostNapisane: 15 gru 2017, o 13:37 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:

Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch [W]
  • + 10 P [Fuuin na II]
  • - 400 pch [za TW]

Wykonane Misje:
  • S -
  • A -
  • B - 1
  • C - 4
  • D - 1

Ekwipunek:
  • +5000y [Klanowe]
  • Zwoje [5 szt.]
  • Sakwa
  • Flet
  • Bomba dymna [1 szt.]
  • Luneta
  • Maść lecznicza
  • Płaszcz [10W]
  • Muchi [40W]
  • Kolczuga [35W]
  • Zwój summonów

Multikonta/Fabularne:
Im dłużej Meiko kopała w poszukiwaniu odpowiedniego ubrania dla Uchihy, tym bardziej ta druga miała już dość. A to dopiero sklep z kieckami! Haruhi nawet przymierzyła parę i była gotowa wziąć niemalże każda z nich, wiecie, w końcu takiej jak ona we wszystkim ładni, prawda? Więc co to za różnica... Ale nie, Meiko się uparła i nic tylko "nie, nie, ta też nie" przez co złotooka przymierzyła w efekcie już z pięć sukienek i co gorsza, żadna nie odpowiadała jej siostrze, geeez.
Wybawienie jednak przybyło z najmniej oczekiwanej strony - był to Shikado, który właśnie wszedł do sklepu, zdaje się w podobnym celu - po garnitur. Chociaż z tego co mówi to po sama marynarkę. Zaraz Yamanaka go za to pogryzie, znając jej modowe spaczenie.
- Yo - powiedziała krótko Haruhi na powitanie trzymając rzeczy jak osobisty tragarz swojej siostry. Posłała m spojrzenie "spoko, zaraz ty tak będziesz robił" po czym przeskoczyła wzrokiem na Meiko, która pokazała jej kolejna sukienkę. Co więcej - zaaprobowała ją. I to był moment w którym Uchiha wyczuła swoją szansę, zważywszy na to, że Meiko zaraz zajmie się swoim "chłoptasiem" i jego niewiedzą w zakresie ubioru. Shikado wyglądał nieco inaczej niż wcześniej, ale to wciąż ten sam "odnowiony" Nara, który nie wiedział co robić ze swoim życiem.
- Oh, świetna. Jak zwykle niezawodna - powiedziała szybko Uchiha, której w gruncie rzeczy było wszystko jedno. Ale skoro Meiko już dała okejkę to nie ma co wybrzydzać, szybko, zanim zmieni zdanie! - to skoro już mam sukienkę i ty masz sukienkę, to ja was zostawię. Pomożesz Shikado wybrać co on chce tam wybrać, znasz się lepiej - dodała zaraz i uśmiechnęła się lekko po czym machnęła Meiko na pożegnanie jako "widzimy się w domu", zapłaciła i wyszła. Koniec tych zakupów!

nmm

Are driving you wild

If you think its funny

Flirt a little maybe

PostNapisane: 16 gru 2017, o 22:28 
Konoha Chuunin

+ 600 (czakra W)
+ 2 próg szybkości jutsu

20%

Ekwipunek: wybuchowa przypinka x10, wybuchowe notki x10, strzykawki x5, morfina x1, granaty dymne x4, prowiant po 5 wody i jedzenia
Shikado był nieco zakłopotany, nie bardzo wiedział jak ma się zachować, jednak Meiko podeszła do rozmowy naturalnie, nie było czuć od niej jakiejkolwiek niechęci. Taka była w tych wspomnieniach które odzyskał dzięki Niibi. - Do zobaczenia, bullterierze. - rzucił spokojnie do Haruhi, jako, że z nią trenował wiedział jaki ma temperament. Jej również będzie musiał udzielić jakiś informacji. Wrócili więc do tematu marynarki. - Mówisz, że lepszą opcją będzie cały garnitur ? - rzekł spoglądając na półki. Nie bardzo się na tym znał. - Który Ci się podoba ? - zapytał zaciekawiony. Spojrzał też na to co trzyma Meiko. - Widzę, że wybrałaś sukienkę, hmm... To chyba faktycznie trzeba się ubrać elegancko. - stwierdził fakt. Gdy już wybrali garnitur przełknął ślinę i westchnął głęboko, by dodać sobie otuchy. - Zrób to gamoniu. - powiedziała znudzona Niibi. - Niech będzie... - odparł Jej Shikado po czym spojrzał w oczy Meiko i uśmiechnął się. - Wiem, że wiele się wydarzyło. Ale mam pytanie. Czy zechcesz mi towarzyszyć na balu ? - mówił wszystko jednym tchem, był zdenerwowany i nie wiedział skąd to się wzięło.

PostNapisane: 17 gru 2017, o 01:03 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
   3%

Haruhi od razu potwierdziła że podoba jej się sukienka, którą zaaprobowała Meiko i od razu po tym wykorzystała okazję i uciekła – Do zobaczenia w domu Haruhi – rzuciła za nią Meiko i spojrzała znów na Shikado. Nie miała zamiaru zachowywać się jakby chłopak był kimś obcym. – Według mnie należy na taki bal, skoro będą wszystkie wioski. Powinieneś wybrać który Tobie się podoba. Jednak czarny powinien być najlepszy. Prosty będzie dobry – stwierdził spokojnie i pomogła wybrać odpowiedni garnitur Shikado – Mogę Ci towarzyszyć – stwierdziła spokojnie i pokazała mu swoją sukienkę – Znajdź sobie pasującą koszule lub krawat w takim razie – zakupów ciąg dalszy nastał.

I wish I understood
It used to be so good

So when you're near me
The love you gave me

PostNapisane: 17 gru 2017, o 20:45 
Konoha Chuunin

Wzrost i Waga: 183cm,82kg
Ranga: ObrazekChuunin
Punkty doświadczenia (PD): 947pkt (B) 02.06.2018
Klan: Obrazek Uchiha [Lider] Obrazek [Sharingan 3T]
Żywioł Czakry: Obrazek [Katon] Obrazek [Suiton]
Specjalizacje: SoshiJutsu,TaiJutsu,GenJutsu,FuuinJutsu,DouJutsu
Wioska: Konoha Obrazek
Organizacja: -
Styl Walki:
    Muon no Ken, Poziom Drugi
  • Szybkość ciosów: 140% Sz
  • Siła ciosów: 130% Si
  • Zręczność: (Tylko ciosy i uniki) 120%

Chakra: 3295
Szybkość: 30
Wytrzymałość: 33
Siła Woli: 60
Punkty Nauki: 2
Wydane PN: 380
Sława H: 34
Sława R: 15
Gen Specjalny: Człowiek Czynu
Pieniądze [Yen]: 775
Dodatkowe statystyki:
  • +600pch od W
  • +35P podczas aktywnego 3T

Wykonane Misje: Misje:
  • S:F-,NF-,
  • A:F-,NF-,
  • B:F-,NF-1,
  • C:F-,NF-7
  • D:F-2,NF-3
Przygody:
  • Z:1,
  • H:0
Eventy:
  • Ilość:2

Kunaie [paczka]
Ochraniacz z symbolem wioski Konohagakure 20W (w miejscu blaszki)
Zwój z summonami [Lisy]
Zbroja Samurajska 100W
Pigułki żołnierzy [Paczka | 5szt]
Wygląd:

Ukryta treść:

Gadu-Gadu: 10870668
Uchiha wyszedł z sali treningowej za gościem który chciał dać im zarobić..-Wpierdole mu..-Warknął czarnowłosy w myśli mając za złe otwarcie drzwi przez tego skończonego idiotę..Tak czy siak ciekaw był co to była za sensacja bo grubas był zsapany jakby biegł za kawałkiem szynki..-Ciekawe..-Powiedział sobie pod nosem nawet nie zwracajac uwagi na to czy ten senjuu również poszedł za gościem..Miał nadzieję, że zapłata będzie warta jego czasu bo zamiast tego równie dobrze mógł udać się do rezydencji Hokage..Swoją drogą ciekawiło go czy Haruhi już wróciła do wioski nigdzie jej nie widział ale po prostu może dobrze się kamuflowała.Uchiha dalej biegł za grubasem zastanawiając się co to za płatna sprawa w ulicach tej wioski tutaj to nie może być nic innego niż przynieś,zanieś,pozamiataj...

1/5

Obrazek

PostNapisane: 17 gru 2017, o 20:57 
Konoha Genin

Ilość Żyć: 5
Wzrost i Waga: 180cm; 70kg
Punkty doświadczenia (PD): 534 (C)
Żywioł Czakry: Suiton, Mokuton
Specjalizacje: SenJutsu, GenJutsu, SoshiJutsu, HiJutsu
Wioska: Konohagakure no Sato
Organizacja:
Styl Walki: -
Chakra: 2535
Zręczność: 25
Siła Woli: 45
Punkty Nauki: 14
Wydane PN: 132
Sława H: 15
Pieniądze [Yen]: 470
Drużyna: -
Dodatkowe statystyki:
  • +5 KC / +5 W / +5 Zr (Hashirama DNA)
  • + 450 pch (W)

Trenowane Zdolności: Senjutsu (2,4%)
   2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Konohagakure
Wygląd: Klik!
Gadu-Gadu: 54529339
Stali tak chwilę, Kenzo zwlekał z odpowiedzią na pytanie, które zadał mu Haru. Kiedy wydawało się, że chłopak zaraz odpowie nagle otworzyły się drzwi od sali. Czarnowłosy nie był na to przygotowany i w efekcie odleciał parę metrów dalej. Senjuu parsknął delikatnie śmiechem. Do sali wpadł jakiś starszy człowiek, który wspomniał coś o zarobku a następnie wyleciał z sali tak szybko jak do niej wpadł. W sumie Haru po skończonym treningu nie miał co robić dlatego, oferta tajemniczego gościa mu się spodobała, jednak bardziej chciał zobaczyć co się z nim stanie po tym jak Kenzo wściekły opuścił salę. Senjuu śmiejąc się za całej sytuacji przeszedł do drzwi, następnie wychodząc z sali ubrał swój niebieski płaszczyk i ruszył za Uchihą.

1/5

PostNapisane: 17 gru 2017, o 21:24 
Moderator

Wzrost i Waga: Over 9000
Ranga: Bogu
Klan: Bogu
Zawód: Bogu
Żywioł Czakry: Wszystkie
Specjalizacje: Po co mi to
Wioska: Świat
Organizacja:
Styl Walki: Bogu nie potrzebuje walczyć
Chakra: 8
Siła: 8
Szybkość: 8
Wytrzymałość: 8
Zręczność: 8
Percepcja: 8
Siła Woli: 8
Kontrola Chakry: 8
Wygląd:
Gadu-Gadu: 64150168
Multikonta/Fabularne: Keshu

Facet nie należał do demonów prędkości, dlatego obydwu geninów bez problemu wyszło tuż za nim i mogło obserwować czegóż ten jegomość może chcieć. Ten "biegł" szybkim krokiem Konoszan i tylko zerkał przez ramię czy za nim idą. Widocznie zakładał, że jego oferta będzie nie do odrzucenia, a zauważywszy, że dwie postacie idą za nim machnął ręką na znak, żeby szli dalej za nim i prowadząc przez ulicę dreptał swoim szybkim tempem. W końcu zawinął gdzieś na jedną z uliczek i stanął pod jednymi z drzwi. Dalej dalej.. - poganiał widząc, że z braku informacji jego obecnym "pracownikom" coś się nie śpieszyło. Zanim zaczął coś dalej mówić, gdy obydwoje stanęli naprzeciwko niego ten wychylił się jeszcze trochę patrząc w górę. Jakby szukając czegoś w jednym z okien nad głowami tu obecnych, po czym wrócił do swojej pozycji. Dobra. Widzicie pierwsze otwarte okno od prawej, na trzecim piętrze ? Właśnie wynoszą z tego mieszkania meble frontem. Nie wiem czy złodzieje, czy jakiś mało śmieszny błąd w urzędzie, ale twierdzą, że są komornikami i mnie eksmitują. - zaczął tłumaczyć widocznie się denerwując. Na górze nawet mam wszystkie rachunki, że jest popłacone. Nie wiem o co chodzi, ale wywali mnie i nie wpuszczali niczego nie słuchając, a policja "nie ma czasu na moje wymysły". Sprawa jest prosta. Wywalcie ich, a ja wam wynagrodzę związane z tym niedogodności.. - oznajmił czekając na waszą reakcję i co chwila nerwowo zerkając na okno, patrząc, czy jeszcze ktoś jest w środku..

Obrazek

Ocenki

PostNapisane: 17 gru 2017, o 21:36 
Konoha Chuunin

Styl Walki:

Dodatkowe statystyki:
  • +600pch od W

Przygody:
Eventy:

Kunaie [paczka]
Zwój z summonami [Lisy]
Zbroja Samurajska 100W
Wygląd:

Ukryta treść:

Uchiha wysłuchał starszego pierdziela którego najwidoczniej okradali..-Jeszcze raz Cię zobaczę albo poczuję, że otwierasz tak drzwi to ja Cie eksmituje..-Warknąl czarnowłosy do starego pierdziela.-Odsuń się..-Burknął i bez zastanowienia wyjął kunai udając się do tego calego "frontu" którędy wynosil mu meble. Uchiha odpalił sharingana lekko poddenerwowany tym, że facet przywalił w nirgo drzwiami no cóż natępnym razem to on przywali mu ale w zęby..Uchiha wchodzi na górę trzecie piętro tak jak mówił i udaje się do wskazanego celu chyba, że widzi jakiegoś "komornika" który wynosi meble to go zatrzymuje żądając wyjaśnień i papieru na którym czarno na białym będzie napisane, że tego człowieka trzeba eskmitować może Kenzo był arogancki i miewał zazwyczaj zimne serce to jednak potrafił pomóc.Tak czy siak Ci co to robili i nie byli komornikami raczej bić się nie umią więc raczej krew szybko się poleje a czarnowłosy nie lubił się ograniczać..Jednak jeśli to komornicy to na pewno mają papier..

2/5

Obrazek

PostNapisane: 17 gru 2017, o 21:57 
Konoha Genin

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch (W)

2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Konohagakure
W końcu "dogonili" starszego faceta, co prawda on nie uciekał jakoś szybko, dwójce geninów również się nie śpieszyło. Idąc główną drogą w pewnym momencie tajemniczy jegomość skręcił w jedną z pomniejszych uliczek. Nareszcie ten człowiek wytłumaczył o co się rozchodzi. Haru słuchał jego wyrzutów stojąc za plecami Kenzo, który przed chwilą dał gościowi słowne ostrzeżenie. Długo nie trzeba było czekać na reakcję czarnowłosego, dobył kunaia i wbiegł na górę, do mieszkania "zleceniodawcy". Haru nie zostawił Kenzo sam na sam z "komornikami" ale zamiast wbiegając po schodach, skupił chakrę w stopach i truchtem wbiegł na trzecie piętro, powoli wchodzi przez okno i orientuje się w całej sytuacji, jakby sytuacja przybrała niedobry obrót to Senjuu na plecach byłby bardzo dobrym elementem zaskoczenia.

2/5

PostNapisane: 18 gru 2017, o 00:11 
Konoha Chuunin

+ 600 (czakra W)
+ 2 próg szybkości jutsu

20%

- Hmmm... - przyjrzał się jeszcze raz sukience. - No tak, granat i fiolet, do tego te małe kryształki. Z kryształkami raczej nie będę przesadzał, ale coś w tym guście mogę znaleźć. - powiedział i zaczął się rozglądać. Poszedł parę regałów dalej ciągnąc za sobą Meiko. Wybrał prostą granatową koszulę oraz fioletowy krawat, następnie przywołał pana od sprzedaży. Wziął od niego miarę krawiecką i podał ją Meiko. - Jeśli możesz sprawdź kołnierzyk - poprosił z uśmiechem. Fakt, że teraz miał na sobie koszule, wcale nie świadczył o tym, że ma pojęcie jaki jest rozmiar tego kołnierzyka. Krawat dodatkowo miał cienkie paski w kolorze czerni. - Uważasz, że ten zestaw będzie dobry ? - uniósł do góry i gdy dostał potwierdzenie zapłacił za zakupy. - To jak ? O której po Ciebie wpaść ? - zapytał cały czas uśmiechnięty, jednak gdzieś z tyłu głowy wiedział, że bez tej trudnej rozmowy raczej się nie obędzie, do tego chciał też powiedzieć Meiko o Niibi. Dlaczego ? Powiedział Jej że słyszy głosy, więc nie chciał by myślała, że jest nienormalny.

PostNapisane: 18 gru 2017, o 02:36 
Moderator

Wzrost i Waga: Over 9000
Ranga: Bogu
Klan: Bogu
Zawód: Bogu
Żywioł Czakry: Wszystkie
Specjalizacje: Po co mi to
Wioska: Świat
Organizacja:
Styl Walki: Bogu nie potrzebuje walczyć
Chakra: 8
Siła: 8
Szybkość: 8
Wytrzymałość: 8
Zręczność: 8
Percepcja: 8
Siła Woli: 8
Kontrola Chakry: 8
Wygląd:
Gadu-Gadu: 64150168
Multikonta/Fabularne: Keshu

Mężczyzna objaśnił problematykę zadania i czekając, aż każą mu spieprzać na drzewo bądź przyjmą wezwanie o pomoc stał wgapiając się w pozostałą dwójkę. Kenzo burknął wpierw odnośnie jego przegranej z drzwiami, trzymając urazę od samego opuszczenia sali treningowej. Okej ? - odpowiedział facet lekko zdezorientowany słowami Uchihy, po czym odsunął się na bok ponieważ dwójka shinobich zaczęła działać. Skoro prawo nie może wygrać, to trzeba wygrać bez niego. Najpierw Kenzo, który bez krzty zastanowienia poszedł pewnikiem od wejścia i już widział paru tęższych facetów wynoszących mebelki i inne takie. Wszystko rzucali na wóz, do którego podpięty był koń, a przy wozie stał jegomość grubszy od zleceniodawcy, z długim, cienkim wąsem, czapką z daszkiem i przepoconym białym podkoszulka aka żonobijka. Bawiąc się wąsem stał oparty o wóz i obserwował jak co jakiś czas wrzucane są do niego kolejne rzeczy. Uchiha podlatuje momentalnie do facecika trzymając kunai w ręce i uruchamiając swe cudne oczy, a biedna ofiara Kenzo momentalnie spięła się widząc jak mało zadowolony Konoszani zbliża się do niego. Jakie papiery ?! - odpowiedział przerażony kompletnie nie wiedząc co ma odpowiedzieć. Aa.. komornicze. - doszło do niego po chwili i jakby rozluźnił się nieco. A kim Ty jesteś, że muszę Ci pokazywać papiery urzędowe ? - rzucił lekko się uśmiechając. Czuł, że wybrnął..

Haru za to zgrabnym truchtem wbiegł po ścianie i po chwili znajdywał się już przy oknie. Szybkie rozeznanie i w pomieszczeniu, do którego ono prowadziło było pusto. Dosłownie. Nie było tam żywej duszy i ani kawałka umeblowania. Nawet drzwi brakło. Senjuu mógł spokojnie zatem wejść niezauważenie do środka i przejść przez mały pokój (3mx3m) do drzwi. Słyszał wyraźnie, że ktoś jest w środku i chyba faktycznie wynosi meble sądząc po hałasie. Najłatwiejsza robota na świecie.. - dobiegło gdzieś z wnętrza, a genin stał już przy framudze i obserwował co się dzieje. Póki co nikogo nie zdołał zauważyć, lecz wiedział, że poza pokojem, w którym jest były jeszcze przynajmniej dwa kolejne, a przez sam środek mieszkania przechodził długi korytarz, od którego można było odbijać do poszczególnych pomieszczeń. Ergo Haru widzi otwarte na oścież drzwi wejściowe i każde inne wejście do pokoju z korytarza. Razem jest ich pięć, wliczając to w którym obecnie znajdywał się Senjuu, a jest on na drugim końcu korytarza (najdalej od drzwi wejściowych). Głosy i dźwięki dobiegają z pokoju, który jest za to najbliżej wejścia..

Obrazek

Ocenki

PostNapisane: 18 gru 2017, o 08:00 
Konoha Chuunin

Styl Walki:

Dodatkowe statystyki:
  • +600pch od W

Przygody:
Eventy:

Kunaie [paczka]
Zwój z summonami [Lisy]
Zbroja Samurajska 100W
Wygląd:

Ukryta treść:

Uchiha zdenerwowany będąc przekonany, że to klamstwo uderza go pięścią w twarz..Oczywiście ma nadzieję, że to się powiedzie w końcu to powinni być jakieś amatorskie złodziejaszki które próbują wziąć na kłamstwo starego grubego pierdziela który jak widać nie umiał sobie z nimi poradzić bez krzty zastanowienia po zadźganiu tego idioty Uchiha wykonuje parę susów aby znaleźć się w domku..-Dźieńdobry komornik.. Teoretycznie przeszedł bym koło tego obojętnie ale widzicie.. strasznie nie lubię jak ktoś mi się wpierdala w robotę..Warknął po raz kolejny i jeśli jakiegoś zauwazył to robi to samo co z tamtym po prostu chce ich uśpić nie robiąc im krzywdy no może poza wybijaniem zębów od tego przecież nie umrą.. no chyba, że się któryś udławi...

3/5

(Aktywacja shara 5/15)

Obrazek

Ostatnio edytowano 19 gru 2017, o 01:52 przez Kenzo, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 18 gru 2017, o 10:58 
Konoha Genin

Organizacja:
Dodatkowe statystyki:
  • + 450 pch (W)

2%

Wykonane Misje:
  • E - 0
  • D - 3
  • C - 1
  • B - 0
  • A - 0
  • S - 0

Haru działał jak prawdziwy shinobi, po cichu. Skutecznie przedostał się za plecami wroga i teraz mógł działać. Na początku był pokój, który wyglądał naprawdę ubogo, nie było w nim mebli, pewnie "komornicy" byli już bliscy skończenia robótki. Na szczęście był pusty dlatego białowłosy mógł spokojnie przejść do drzwi. Zatrzymał się na chwilę przy framudze, stamtąd mógł usłyszeć dźwięk obijanych mebli. Dalej to robią - pomyślał genin. Następnie usłyszał słowa o najłatwiejszej robocie na świecie... To na pewno nie komornicy - dopowiedział sobie w głowie. Trzeba działać, namyślił się chwilę i nie widząc nikogo na korytarzu, ruszył ku ostatniemu pokojowi, gdzie byli bandyci. W międzyczasie już zaczęła się akcja, tak przynajmniej się wydawało po krzykach agonii. Senjuu nie pozostał obojętny, przemieścił się do pokoju i kiedy natrafi na jakiegoś złodziejaszka, wykona pieczęć, wypuszczając drewniany pal z ręki będzie chciał przycisnąć łapserdaka do pierwszej lepszej ściany celując w głowę aby impet drewna i ściany ogłuszył huncwota.

3/5

Jeśli napotka przeciwnika:
1845 Pch - 100 Pch za 1 pal średni 50x50 = 1745

Techniki użyte:
Ukryta treść:

PostNapisane: 18 gru 2017, o 21:25 
Martwy/Nieaktywny

Organizacja:
   3%

Zabrali się za wybieranie koszuli i krawata. Meiko nie przeszkadzały zakupy, więc dodatkowe chodzenie za męskim strojem jej nie przeszkadzało. Jednak gdy dostała miarę w ręce oddała ją sprzedawcy i poprosiła by to jednak on sprawdził kołnierzyk co zrobił i dał Shikado odpowiedni rozmiar. - Dając mi tą miarkę chciałeś chyba bym Cię udusiła? - stwierdziła spokojnie - Ten zestaw będzie odpowiedni – stwierdziła z lekkim uśmiechem i podeszła do półki na której stały kopertówki i wybrała sobie odpowiednią, bo przypomniała sobie że pasujące buty ma w domu, więc tym razem daruje sobie kolejną parę butów. - Wpadnij o 20. Będzie idealnie. - podeszła do kasy, zapłaciła za swoje zakupy – To do zobaczenia przed balem – stwierdziła zabierając swoje zakupy i wyszła ruszając jednak już do domu.

NMM

I wish I understood
It used to be so good

So when you're near me
The love you gave me

PostNapisane: 18 gru 2017, o 21:38 
Konoha Chuunin

+ 600 (czakra W)
+ 2 próg szybkości jutsu

20%

Shikado dalej się uśmiechał, mimo, że Meiko nie chciała zmierzyć kołnierzyka, jakoś go to nie zrażało. Oczywiście zapłacił za swoje zakupy. Wyszli z Meiko przed sklep, by ustalić jak się spotykają. - Cóż, o 20.00. Pasuje, będę na pewno. Do zobaczenia, piękna. - rzekł na pożegnanie i ruszył w kierunku swojego domu. Gdy odszedł dał upust emocjom. Był nieco speszony, nie wiedział jak ma reagować. Ale uznał za duży plus to, że Yamanaka w ogóle zgodziła się pójść z nim na ten bal. To mogło znaczyć, że wcale nie jest bez szans, tak jak mu się zdawało wcześniej. Chłopak nie krył radości, co mogli zauważyć przechodnie. - Nie było tak źle. - rzuciła tylko Niibi...

<nmm>

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]