Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 19 sty 2019, o 20:39

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← FAQ - Czyli najczęściej zadawane pytania.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Aktualne trwa konkurs na klan Juugo, konkurs bedzie trwal do 31.12.18 r. Niedlugo na forum pojawi sie kolejny patch ze zmianami.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu FAQ, gdzie możecie zerknąć o co najczęściej pytają inni.
    Najnowsze aktualizacje z działu Mechaniki jak i Fabuły!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Torashiro: Gadu-Gadu25528270; Anshia: Gadu-Gadu9953570;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Autor Wiadomość
 Tytuł: Szlak przez pustynię
PostNapisane: 9 lut 2015, o 12:23 
Administrator

Ilość Żyć: 2
Wzrost i Waga: x
Ranga: x
Punkty doświadczenia (PD): x
Klan: x
Zawód: x
Żywioł Czakry: x
Specjalizacje: x
Wioska: x
Organizacja: x
Styl Walki: x
Chakra: 5000
Siła: 100
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 100
Zręczność: 100
Percepcja: 100
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 100
Punkty Rozwoju: 0
Punkty Atrybutów: 0
Zdobyte PA/PR:
Punkty Nauki Medyczne: 0
Sława H: 0
Sława R: 0
Gen Specjalny: xxxxxx
Pieniądze [Yen]: 10000
Drużyna: x
Dodatkowe statystyki: Brak
Wykonane Misje: x
Ekwipunek: x
Wygląd:
Gadu-Gadu: 0
Karta Postaci: Brak
Multikonta/Fabularne: x
Obrazek

=SZLAK PRZEZ PUSTYNIĘ=

Mijały kolejne godziny podróży i piękno pustyni stało się już nudne. Diamentowy pył był wszędzie: we włosach, w gardle, nawet pod ubraniem; a ponieważ bezcenna woda, przeznaczona była wyłącznie do picia, nie wolno oczyścić zmęczonych oczu i twarzy. Czuliście się straszliwie brudni i wszystko Was piekło od brudu i gorąca. Niewielkie racje żywnościowe nie wystarczały dla ninja, bądź co bądź przywykłych do systematycznego stołowania się w barach i restauracjach, chodziliście więc stale głodni. Intensywny marsz pozbawił Was snu. Wędrówka była niezwykle męcząca, oczy kłuły od oślepiającego piasku. Zdecydowanie nie mieliście nastroju do żartów i rozmów. Przewodniczka zatrzymała się i podniosła zasłonę z twarzy, mrużąc oczy zaczęła wpatrywać się w horyzont. Na tle oświetlonego księżycem nieba samotna góra wznosiła się niesamowicie wysoko. Jej szczyt był dziwnie płaski, jakby został odcięty przez jakiś olbrzymi miecz, a strome boki świeciły jasnością polerowanych luster. Całość sprawiała wrażenie nie tkniętej przez żadne działanie zjawisk atmosferycznych, co w miejscu tak często nawiedzanym przez
burze piaskowe było niemożliwe.

~PRZEJŚCIE~

Tytuł: Re: Szlak przez pustynię
PostNapisane: 28 lis 2018, o 11:23 
Kiri Genin

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 168cm; 59kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): [-C 440pkt] 18.01.2019
Klan: Hozuki
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Suiton
Specjalizacje: Jikūkan,SoshiJutsu,Kinsetsujutsu,FuuinJutsu
Wioska: Kirigakure no Sato
Organizacja:
Styl Walki: -
Chakra: 2110
Siła: 20
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 39
Percepcja: 20
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 60
Punkty Rozwoju: 13
Zdobyte PA/PR: PA 69 / PR 87
Gen Specjalny: Utalentowany
Pieniądze [Yen]: 304
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: +300pch od W
+10KC (klan)
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-5
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], Kunaie [paczka], Eliksir miłości [Loteria], Ochraniacz, z symbolem wioski [Kirigakure no Sato]; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 10870668
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
Chłopak przez wydmy dotarł do głównego szlaku jaki prowadził przez pustynie..To była tak zwana droga dla nowicjuszy który nie znali serca pustyni i nie wiedzieli co ich czeka..Burza, zamieć czy inne tego typu zjawiska..Nie ważne czy dobre czy złe orochi uwielbiał je wszystkie twierdził, że to wtedy pustynia pokazuje swoje prawdziwe oblicze..Tak czy siak chłopak zamierzał skorzystać ze szlaku po prostu bo tędy było bliżej do oazy..Jak wyjdzie z oazy to uda się normalną czystą piękną pustynią jaką kochał..Mimo wszystko słońce cały czas grzało a mimo wszystko to mu nawet nie przeszkadzało..Tak czy siak chłopak zamierzał nie zwlekać i nawet przyśpieszył lekko kroku co nie było w jego stylu bo zawsze się ślimaczył..Młody orochi ruszył szlakiem lekko przyśpieszając tak aby dotrzeć do oazy w końcu na szlaku był do niej skrót..Pustynią by było trochę dłużej a, że Kenzo nie lubił marnować czasu to zamierzał to po prostu wykorzystać..

NMM

Nie ważne ilu ma się wrogów, ale na ilu ma się odwagę.

PostNapisane: 28 gru 2018, o 20:25 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 173cm | 63kg
Punkty doświadczenia (PD): 439 (C-) [18.01]
Klan: Kanji
Zawód:
Żywioł Czakry: Meiton
Specjalizacje: Kenjutsu, Fuuinjutsu, Senjutsu
Wioska: Kusa Suna
Organizacja:
Styl Walki: Brak
Chakra: 1965
Siła: 10
Wytrzymałość: 36
Zręczność: 20
Siła Woli: 40
Kontrola Chakry: 40
Punkty Rozwoju: 32
Zdobyte PA/PR: PA 46 / PR 67
Gen Specjalny: Przywoływacz
Pieniądze [Yen]: 1244
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: PCH + 600 (W)
PCH + 10% (bonus klanowy)
Trenowane Zdolności: Senjutsu - 4,8%
Wykonane Misje: D - 3(+1) C - 1
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka] granaty dymne [paczka], granaty hukowe [paczka], bomba dymna x4, bandaże, ochraniacz na czoło, wakizashi;
Wygląd: Blond włosy, czerwone oczy;
Gadu-Gadu: 46560069
Karta Postaci: KLIK
Multikonta/Fabularne: Kazuma MG/MOD
Jako że pustynne tereny mogą być ciężkie dla powozu, Kanji postanowił z niego zejść i przejść przez nią pieszo. Może za gruby nie był, ale każdy dodatkowy kilogram może być problemem. Lepiej nie ryzykować, prawda?
Podczas tego kawałka drogi, Kazuma za bardzo się nie rozglądał. Na pustyni nie ma za bardzo gdzie się schować, chyba że pod ziemią. Poza tym, wciąż byli w pobliżu wioski, zaatakowanie gromadki byłoby ryzykowne. Można więc wnioskować, że będą mieli przez dłuższy czas spokój. I dobrze. Wolałby nie walczyć na takim terenie i przy takiej temperaturze. Prędzej wszyscy by padli ze zmęczenia, aniżeli z powodu walki. Korzystając z wolnej chwili, blondyn postanowił trochę porozmyślać nad lisami. Niedługo będzie musiał ponownie odwiedzić ich krainę i spotkać całą tamtą gromadę. Oby to nie kolidowało z dołączeniem i byciem w anbu, inaczej trzeba będzie wziąć urlop, o ile coś takiego można wziąć. Miał jeszcze drobne plany co do Kaidena i Jiyu, ale wpierw trzeba będzie to uzgodnić ze zwierzakami, które mimo wszystko nie przepadają za ludźmi.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

PostNapisane: 29 gru 2018, o 00:08 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 176/69
Punkty doświadczenia (PD): 429 (-C) 18.01.
Klan: Bezklan
Żywioł Czakry: Fuuton
Specjalizacje: Tai/Ninjutsu/Soshijutsu/Senjutsu
Wioska: Suna
Organizacja:
Chakra: 2065
Szybkość: 30
Wytrzymałość: 33
Zręczność: 30
Percepcja: 25
Siła Woli: 30
Punkty Rozwoju: 18
Zdobyte PA/PR: PA 63 / PR 86
Gen Specjalny: Wirująca Sfera
Pieniądze [Yen]: 1504
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: 1.Każda specka jest na miejscu o jeden wyżej z racji na bezklan.
33W- 495pch.
+10 Kc (bonus bezklanuklanu)
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [4], kunaie [4], Ochraniacz, bez symbolu wioski. - Granat Dymny jedną paczkę (3 sztuki granatu)
Świetlista Bomba jedna paczka (3 bomb świetlistych)
Okulary Pani Mikołajowej
- Granat Hukowy jedną paczkę(4 sztuki granatu)
- Wybuchowa Notka x2paczka(20 wybuchowych notek))
- Lodowa Bomba jedna
- Pas na drobne przedmioty
- Sakwa x2
(notki, bomby i granaty umieszczone w pasie oraz sakwach tak samo jak shurikeny i kunaie.)
Wygląd: Patrz avatar.
Gadu-Gadu: 13084476
Karta Postaci: viewtopic.php?p=60391#p60391
Byliśmy już na szlaku prowadzącym przez pustynie, względnie jeszcze bezpiecznie z racji na to, że było bardzo blisko wioski, więc posiłki byłyby kwestią czasu szczególnie, że z tego miejsca mogę się jeszcze komunikować z Kazekage i Kazehosą bez żadnego problemu. Analizowałem cały czas Naszą sytuację rozglądając się po pustyni i podążając na równi z karawaną która przez pustynie przedzierała się dosyć szybko, pod ręką miałem kilka bomb, które w każdej chwili mogłem wykorzystać. Nie chciałem, żeby własne przeczucia mnie zmyliły dlatego cały czas byłem czujny. Nie stresowałem się całą sytuacją, ponieważ cały świat shinnobi opierał się na ryzyku, każda misja miała jakiś cel i ryzyko z którym zgadzaliśmy się wiedząc co może się stać i jakie są konsekwencje, jednakże z jednego byłem zadowolony, a mianowicie z tego, że był tu ze mną Kazuma i Kaiden, osoby którym mogłem ufać bez żadnych granic i wiedziałem co potrafią. Kiomoto też był dobrym znajomym, ale nie znałem go tak jak tamtej dwójki, nie było w Nas tej więzi krwi, która sprawiała że dam z siebie wszystko, żeby go ratować. Chociaż wiem, że przy kontakcie z osobami z innych wiosek może mi trochę odbijać z racji na świeżo starte braciszka. Podejrzewam, że będę się musiał ugryźć w język, ponieważ żadnych pewności nie mam, ale nikt inny by go nie zabił Junan był dosyć silny. Kazekage chciała mnie zapewne chronić, żebym nie zrobił niczego głupiego, dlatego też nie powiedziała mi kto go zabił, tylko że prowadzone jest śledztwo.

ZT po poście karawany.

PostNapisane: 29 gru 2018, o 01:05 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 180/70
Punkty doświadczenia (PD): 430 (-C) 18.01.2019
Klan: Douhito
Żywioł Czakry: Doton
Specjalizacje: Soshi, Hiru, Fuuin
Organizacja: Brak
Styl Walki: Wybuch: [Bakuton]
Chakra: 2030
Siła: 15
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 40
Zdobyte PA/PR: PA 55 / PR 82
Gen Specjalny: Sprawne Dłonie
Pieniądze [Yen]: 704
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki: + 10 KC (Douhito)
+ 540 pch (za W)
Trenowane Zdolności:
Wybuch: [Bakuton]
   100%

[Bakuton]: Kibaku Nendo
   100%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2 D-4
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka],
Kabura
Ochraniacz bez symbolu wioski
Pas na drobne przedmioty
Luneta
Pigułki żołnierzy 5 szt.
2 notki wybuchające
5 bomb dymnych
2x Pojemnik na glinę:
Pojemnik na glinę lewy - 50szt.
Pojemnik na glinę prawy - 50szt.
Urządzenie namiarowe na lewym oku
Wygląd: KP
Gadu-Gadu: 1164928
Multikonta/Fabularne: Brak
Dalsza część podróży odbywała się bezszelestnie. W sumie co ma szeleścić na pustyni co nie ? W każdym razie upał był jak nigdy, ale Kaidenowi nigdy nie przeszkadzało to za bardzo, ponieważ się tu urodził i on oraz jego ciało są do takiego skwaru przyzwyczajeni. Nie wiedział jak reszta ekipy, ale Kazuma, który pochodził z wilgotnego Kraju jakoś sobie dawał radę. Pewnie raczej o tym nie myślał za bardzo i to mu pomagało. Powoli zbliżają się do końca pustyni, więc i musieli się przygotować na jakieś ewentualne ataki z zaskoczenia, lecz nie przewiduje tutaj czegoś takiego. W każdym razie po tym zadaniu będzie trzeba odnaleźć skurczybyka, który ograbił skarbiec Wioski Ukrytej w Piasku. Nie wiedział jak to się stało w ogóle. Czy to ktoś z naszych ? Czy ktoś z zewnątrz ? Wiedział jedno. Na pewno ktoś zdradził, ponieważ nie wierzy w przypadkowość. Że niby ktoś z innej wioski tak sobie przyszedł i wziął pieniądze ? Nie ma takiej możliwości. No nic trzeba było powoli brać się za obserwowanie terenu, ponieważ to on jest zwiadowcą i nie mógł zawieźć tutaj swoich towarzyszy, karawany oraz Kazekage. To on teraz stanowi pieczę nad wszystkimi, ponieważ to on jest tym, który musi wykryć zagrożenie i ostrzec przed tym swoją drużynę. Po wszystkim będzie trzeba pogadać z ekipą w sprawie tego skarbca. Przez tą kradzież Suna nie może w spokoju się rozwijać, a stoi w miejscu. Wielka szkoda.

zt

3/x

PostNapisane: 30 gru 2018, o 03:15 
Administrator

Wzrost i Waga: 185cm | 75 Kg
Ranga: Chunnin
Punkty doświadczenia (PD): 881 (B) 08.06.
Zawód: Medyk / Hunter Nin
Specjalizacje: Jikk/Hiru/Fuin/Sen/Soshi
Organizacja: --
Styl Walki: --
Chakra: 3089
Szybkość: 10
Percepcja: 26
Punkty Rozwoju: 84
Punkty Atrybutów: 242
Zdobyte PA/PR:
Sława H: 17
Sława R: 8
Pieniądze [Yen]: 1670
Drużyna: Lider: Torashiro Uczeń: Judal
Dodatkowe statystyki:
  • Senjutsu: 652 pch
  • 300 pch (wytrzymałość)
  • Lider klanu - 10pkt Sławy
  • Chunnin - 2 Pkt Sławy

Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   46%

Wykonane Misje:
Ekwipunek:
Wygląd: Zgodny z Avatarem oraz KP
Cytuj:
Wasza grupa była bardzo zdeterminowana i starała się utrzymać skupienie na jak najwyższym poziomie aby nie stracić zmysłów na pustyni. W Wiosce Ukrytej w Piasku temperatura była wysoka lecz największe jej wahania sięgały właśnie na Pustyni, gdzie dni były bardzo gorące zaś noce chłodne. Postanowiliście spokojnie przemierzać karawanę. Karawana zatrzymała się w pobliskiej oazie aby napoić konie a także uzupełnić wodę w nielicznym miejsc w których mogliście się zatrzymać. Nie była to fatamorgana która gubi przechodni lecz oaza w której mogliście się zatrzymać. - Zrobimy sobie chwilę przerwy. Konie są zmęczone. A także wam przyda się chwila odpoczynku. Powiedział mężczyzna który kierował karawaną. Mieliście około 30 minut aby odpocząć. Uzupełnić wodę a także przygotować się do dalszej podróży. Gdy wszystko zostało skończone zaś zapasy wody zostały uzupełnione ponownie mogliście wyruszyć. Wkroczyliście na pustynie. Było to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc pod względem drogi, lecz mogliście się swobodnie poruszać, ponieważ pustynia była dość blisko Wioski Ukrytej we Piasku, więc posiłki przybędą dość prędko jeśli można tak to nazwać.

Zmiana tematu: Pustynia

Kiomoto - Pominąłem Cię w tej kolejce, ale drugiego razu nie będzie.

"Chaos to nie otchłań, to Drabina. Wielu doznało porażki, próbując się na nią wspiąć i na zawsze pozbawiając się kolejnej szansy. Upadek ich łamie. Niektórzy jednak mogą się wspiąć, lecz z tego rezygnują. Trzymają się swego królestwa... bogów i miłości. Iluzji. Prawdziwa jest jedynie drabina"

Obrazek

• Nie odpowiadam na pytania związane z Mechaniką / Technikami. Technicznymi są Alucard i Takahari.
  • Od dnia 28.11.18 - Nie prowadzę żadnych misji czy też sędziuje walk, ponieważ jestem prowadzącym Event Świąteczny.
  • Wraz z Anshia oceniamy opanowanie demona, wystarczy że wyślesz nam prywatną wiadomość.

PostNapisane: 7 sty 2019, o 00:06 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 176/69
Punkty doświadczenia (PD): 429 (-C) 18.01.
Klan: Bezklan
Żywioł Czakry: Fuuton
Specjalizacje: Tai/Ninjutsu/Soshijutsu/Senjutsu
Wioska: Suna
Organizacja:
Chakra: 2065
Szybkość: 30
Wytrzymałość: 33
Zręczność: 30
Percepcja: 25
Zdobyte PA/PR: PA 63 / PR 86
Gen Specjalny: Wirująca Sfera
Pieniądze [Yen]: 1504
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: 1.Każda specka jest na miejscu o jeden wyżej z racji na bezklan.
33W- 495pch.
+10 Kc (bonus bezklanuklanu)
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [4], kunaie [4], Ochraniacz, bez symbolu wioski. - Granat Dymny jedną paczkę (3 sztuki granatu)
Świetlista Bomba jedna paczka (3 bomb świetlistych)
Okulary Pani Mikołajowej
- Granat Hukowy jedną paczkę(4 sztuki granatu)
- Wybuchowa Notka x2paczka(20 wybuchowych notek))
- Lodowa Bomba jedna
- Pas na drobne przedmioty
- Sakwa x2
(notki, bomby i granaty umieszczone w pasie oraz sakwach tak samo jak shurikeny i kunaie.)
Wygląd: Patrz avatar.
Gadu-Gadu: 13084476
Karta Postaci: viewtopic.php?p=60391#p60391
- Miło trafić na tak doświadczoną osobę zapewne Kazekage Ci ufa jeśli przeżyłeś dwa takie napady, my to robimy pierwszy raz, zapewne kiedyś będzie to codzienność lub my sami będziemy napadać na takie karawany od innych wiosek, ale jak widzisz tutaj mieliśmy wyjątkowo dużo szczęścia nic się nam nie stało.[b] Dodałem, po czym podrapałem się po głowie i ponownie się odezwałem. [b]-Chłopaki mam już łączność z Kazekage, jednakże jak zbliżymy się do wioski jeszcze bardziej to zakomunikuje Czcigodnej, że misja zakończyła się sukcesem, zapewne się ucieszy, chyba dobrze sobie poradziliśmy jak na bandę geninów z takim zadaniem. Chociaż niedociągnięć i błędów pewnie było dużo w wielu sytuacjach które przeżyliśmy podczas karawany to byłem z Nas dumny, żyjemy wszyscy i nikt Nas nie zaatakował, doprowadziliśmy praktycznie do końca misji przez co wioska wzbogaciła się bardzo na naszym poświęceniu, no cóż czasami trzeba działać na dobro wioski mam nadzieję, że ta się odwdzięczy, ponieważ jak na razie dzieją się same dziwne rzeczy i smutne, a mieliśmy nadzieję, że to wioska wstępnie będzie Nas wspierała, a nie my ją, ale cóż życie bywa przewrotne jak to ostatnio samo mi pokazało.

ZT

PostNapisane: 7 sty 2019, o 02:24 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 180/70
Punkty doświadczenia (PD): 430 (-C) 18.01.2019
Klan: Douhito
Specjalizacje: Soshi, Hiru, Fuuin
Organizacja: Brak
Styl Walki: Wybuch: [Bakuton]
Chakra: 2030
Siła: 15
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 40
Zdobyte PA/PR: PA 55 / PR 82
Gen Specjalny: Sprawne Dłonie
Pieniądze [Yen]: 704
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki: + 10 KC (Douhito)
+ 540 pch (za W)
Trenowane Zdolności:
Wybuch: [Bakuton]
   100%

[Bakuton]: Kibaku Nendo
   100%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-2 D-4
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka],
Kabura
Ochraniacz bez symbolu wioski
Pas na drobne przedmioty
Luneta
Pigułki żołnierzy 5 szt.
2 notki wybuchające
5 bomb dymnych
2x Pojemnik na glinę:
Pojemnik na glinę lewy - 50szt.
Pojemnik na glinę prawy - 50szt.
Urządzenie namiarowe na lewym oku
Wygląd: KP
Gadu-Gadu: 1164928
Multikonta/Fabularne: Brak
Właśnie tak się zapowiada koniec ich podróży. Z daleka i z powietrza chyba jako pierwszy zauważył Wioskę Ukrytą w Piasku. Na dole widać też już dali na wstrzymanie, ponieważ rozmawiają sobie w najlepsze. Kaiden do końca chciał zachować czujność, bo przecież wszystko się może jeszcze zdarzyć. Co jak co, ale obawiał się o karawanę i nie chciał na samym końcu zawieźć swoich kompanów, ani kazekage. Ciekawe, czy to uświadomi czcigodnej Kazekage jakimi jesteśmy kozakami ? Czy sobie stwierdzi, że udajemy kozaków, bo nawet nikt nie odważył się nas zaatakować ? W sumie jedno i drugie napawa naszą wyprawę dumą. Przecież skoro o karawanie wiedzą wszystkie wioski to czemu nas nikt nie zrabował ? Ha ! Wszyscy się nas boją. Mamy powód do dumy i to mocno, ponieważ to o czymś świadczy. W każdym razie podróż zbliżała się ku końcowi, większość już myśli o wiosce. W sumie racja. Przejście bramy wioski teraz będzie najlepszą rzeczą jaką poczuje od wyruszenia. Skończy się mętlik w głowie i ciągłe obserwowanie terenu. W każdym razie czeka ich jeszcze rozmowa z Kazekage. Ciekawe czy sowicie nas wynagrodzi, a przecież nie wieziemy jej tak mało złota, bo to co tu mamy to już jest kwota, z którą można dużo zdziałać.

z/t

PostNapisane: 7 sty 2019, o 07:53 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 173cm | 63kg
Punkty doświadczenia (PD): 439 (C-) [18.01]
Zawód:
Żywioł Czakry: Meiton
Specjalizacje: Kenjutsu, Fuuinjutsu, Senjutsu
Organizacja:
Chakra: 1965
Wytrzymałość: 36
Siła Woli: 40
Punkty Rozwoju: 32
Zdobyte PA/PR: PA 46 / PR 67
Gen Specjalny: Przywoływacz
Pieniądze [Yen]: 1244
Drużyna:
Dodatkowe statystyki: PCH + 600 (W)
PCH + 10% (bonus klanowy)
Trenowane Zdolności: Senjutsu - 4,8%
Wykonane Misje: D - 3(+1) C - 1
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka] granaty dymne [paczka], granaty hukowe [paczka], bomba dymna x4, bandaże, ochraniacz na czoło, wakizashi;
Wygląd: Blond włosy, czerwone oczy;
Gadu-Gadu: 46560069
Karta Postaci: KLIK
Multikonta/Fabularne: Kazuma MG/MOD
Z oddali można już było zobaczyć różne budynki. To dobrze. Wręcz bardzo dobrze. Można już powoli zacząć przypuszczać, że karawana ostatecznie nie zostanie zaatakowana, a więc będą mieli mniej problemów. Jeszcze tylko zlecić sprawozdanie Kage i zostają częścią Anbu, a potem tylko chodzenie kolczastą ścieżką, która nie będzie łatwa i przyjemna, ale trzeba będzie to znosić i się poświęcić, by osiągnąć cel.
W międzyczasie staruszek ich postraszył. Ale z drugiej strony, dziadzio miał już trochę lat i “tylko” dwa razy to nie taki zły wynik. Zapewne pakt o nieagresji pomaga, ale to nie znaczy, że zagrożenia nie ma. Wręcz Takie coś pomaga uśpić czujność, a wtedy jest to najlepszy moment na atak. Tak czy siak, Kanji doszedł do prostej konkluzji, czyli Kage znowu wysłała go na niebezpieczeństwo. W tym przypadku jednak było to zrozumiałe, w końcu chcieli dołączyć do Anbu, które ma dość wysoką barierę wejścia. Poprzedni raz budził jednak podejrzenia, ale nie miał za bardzo na to wpływu. Przynajmniej jeszcze nie, może w przyszłości coś się zmieni.

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

PostNapisane: 7 sty 2019, o 17:47 
Kiri Genin

Wzrost i Waga: 168cm; 59kg
Punkty doświadczenia (PD): [-C 440pkt] 18.01.2019
Klan: Hozuki
Specjalizacje: Jikūkan,SoshiJutsu,Kinsetsujutsu,FuuinJutsu
Organizacja:
Styl Walki: -
Chakra: 2110
Siła: 20
Zręczność: 39
Punkty Rozwoju: 13
Zdobyte PA/PR: PA 69 / PR 87
Pieniądze [Yen]: 304
Dodatkowe statystyki: +300pch od W
+10KC (klan)
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-5
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], Kunaie [paczka], Eliksir miłości [Loteria], Ochraniacz, z symbolem wioski [Kirigakure no Sato]; ...
Wygląd:
Gadu-Gadu: 10870668
No cóż chłopaki byli można powiedzieć, że tuż tuż od swojego celu. Jiyu przekazał im co miał przekazać ach więc teraz nic tylko nogi za pas i biegiem do sunagakure. Co prawda tym szlakiem nie szło się tak przyjemnie jak drogą między drzewami w kraju ognia ale nie można było narzekać. A przynajmniej chłopak nie wiedział jak reszta wesołej brygady. -Chwila moment i jesteśmy.. Macie jakieś plany jak już wrócicie do Suny?- Zadał pytanie chłopak z ciekawości sam nie wiedząc co dokładnie będzie robił jednak bardzo możliwe, że pewnie uda się na arenę w poszukiwaniu kogoś z kim będzie mógł potrenować jeśli oni będą zajęci albo po prostu pójdzie sobie z kimś na sparing.. Ano cóż taka już była natura chłopaka, ale jak to mówią praktyka czyni mistrza więc im więcej praktyki w walce, tym jego ruchy będą efektywniejsze.. Młody przedstawiciel klanu kazan poruszał się dalej z brygadą mając nadzieję, że nie wyskoczy im już nic po drodze i ich nie zatrzyma bo by się bardzo pogniewał..

z.t

Nie ważne ilu ma się wrogów, ale na ilu ma się odwagę.

PostNapisane: 7 sty 2019, o 18:06 
Administrator

Wzrost i Waga: 185cm | 75 Kg
Ranga: Chunnin
Punkty doświadczenia (PD): 881 (B) 08.06.
Zawód: Medyk / Hunter Nin
Specjalizacje: Jikk/Hiru/Fuin/Sen/Soshi
Organizacja: --
Styl Walki: --
Chakra: 3089
Percepcja: 26
Punkty Rozwoju: 84
Punkty Atrybutów: 242
Zdobyte PA/PR:
Sława H: 17
Sława R: 8
Pieniądze [Yen]: 1670
Drużyna: Lider: Torashiro Uczeń: Judal
Dodatkowe statystyki:
  • Senjutsu: 652 pch
  • 300 pch (wytrzymałość)
  • Lider klanu - 10pkt Sławy
  • Chunnin - 2 Pkt Sławy

Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   46%

Wykonane Misje:
Ekwipunek:
Wygląd: Zgodny z Avatarem oraz KP
Cytuj:
Jiyu wdał się w dialog z mężczyzną. Lepiej rozmawiać niż podróżować w milczeniu. Zawsze było to czymś co umilało podróż. - Kazekage wie że dobrze znam trasę. Wysłała mnie abym was przypilnował. A to wy mieliście przypilnować karawanę. Szlak znam dość dobrze, ponieważ podróżuje jedną i tą samą trasą od lat. Już nie pamiętam ile lat jestem na szlaku, lecz już za dzieciaka ojciec brał mnie abym podróżował, zaś mojego ojca jego dziad. Zachowało się to u nas rodzinie. Odpowiedział a następnie przez moment skupił się na karawanie. - Zatrzymamy się na moment. Powiedział a następnie gdy karawana się zatrzymała, zszedł z powozu i podszedł do jednego ze swoich koni. Widział on że ten nie poruszał się naturalnie, coś przeszkadzało mu w poruszaniu się. Podniósł jedno kopyto, następnie kolejne. Zauważył że pewien kamień na piaszczystej Sunie wdarł się między podkowę. Przytrzymując nogę konia a także niewielką gałązką z zaostrzonym końcem którą nosił przy pasie, wyjął kamień a następnie wrócił do karawany. - Możemy ruszać. Rzekł a następnie karawana ruszyła ponownie w stronę Wioski Ukrytej w Piasku.

z/t - viewtopic.php?f=100&t=321 - Następny temat.

"Chaos to nie otchłań, to Drabina. Wielu doznało porażki, próbując się na nią wspiąć i na zawsze pozbawiając się kolejnej szansy. Upadek ich łamie. Niektórzy jednak mogą się wspiąć, lecz z tego rezygnują. Trzymają się swego królestwa... bogów i miłości. Iluzji. Prawdziwa jest jedynie drabina"

Obrazek

• Nie odpowiadam na pytania związane z Mechaniką / Technikami. Technicznymi są Alucard i Takahari.
  • Od dnia 28.11.18 - Nie prowadzę żadnych misji czy też sędziuje walk, ponieważ jestem prowadzącym Event Świąteczny.
  • Wraz z Anshia oceniamy opanowanie demona, wystarczy że wyślesz nam prywatną wiadomość.

PostNapisane: 8 sty 2019, o 12:21 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 175cm 65kg
Punkty doświadczenia (PD): 274 D-
Klan: Seichuu
Zawód: Ninja
Specjalizacje: Jikk/Soshi/Fuuin
Wioska: Suna-Gakure
Organizacja:
Chakra: 1972
Wytrzymałość: 25
Percepcja: 30
Punkty Rozwoju: 12
Punkty Atrybutów: 6
Zdobyte PA/PR: PA 51 / PR 56
Gen Specjalny: Pojemnik na Chakre
Pieniądze [Yen]: 700
Dodatkowe statystyki: -Czakra: +375[W]
-Chakra: +50%[Gen]
-Szybkość Technik: +1 próg wyżej[Soshi]
-Szybkość Technik: +20%[Jikkukan]
-Regeneracja chakry: 2x Szybciej
-Techniki Tańsze o 10%
-15% więcej chakry za wszelkie akcje
-NIGDY nie mdlejemy z braku Chakry!

-KC +10 [ klan]

-765pch [Klanowki].
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-2
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski zawieszony na szyi. 2x kunai, 2x notka wybuchowa, 2x Środek przeczyszczający, Pigułka żywnościowa reg chakre, leczniczy 30m bandaż, tanto
Wygląd: Patrz avatar
Gadu-Gadu: 516121
Karta Postaci: Nie Patrz
Po niespełna godzinie Darius w końcu opuścił tereny okoliczne Suna Gakure i w końcu wkroczył na bezkresna, a przynajmniej dla obcokrajowców bezkresna pustynię w Kraju Wiatru. Dzięki swojej obszernej wiedzy i doświadczeniu młody władca piasku wiedział doskonale jakim szlakiem iść i w która stronę podążać by dotrzeć do upragnionego celu czyli Ame Gakure. Piasek skwierczał z gorącą pod stopami Dariusa zaś słoneczko całkiem nieźle dawało o sobie znać. W końcu była godzina popołudniowa co na pustyni skutkowało praktycznie największą temperatura. Można było jedynie współczuć tym którzy nie mają naturalnej wrodzonej odporności na wysokie temperatury. Szczególnie ci z Kraju Wody którzy jak można podejrzewać wyparowali by na tej pustyni przez to przeklęte słońce. Po jakiejś godzinie lub dwóch a nawet i trzech młody Seichuu zbliżał się w końcu  do granicy złotej pustyni z deszczowym i ponurym klimatem tak zwanej wioski deszczu. Z każdym krokiem temperatura sie zmniejszała a klimat stawał się coraz chłodniejszy. W końcu jego oczom ukazał się można powiedzieć Kraj deszczu. Teren Ni to należący do kraju wiatru Ni to do kraju ognia. Można powiedzieć że było to pośrednie terytorium, nie należące do nikogo, oddzielające te dwie nacje, mimo że każda z nich od lat rościła sobie do niej prawa.
Młody Darius przekraczając granice skierował się prosto do miejsca w którym miał nadzieję spotkać swojego kuzyna

NMM

PostNapisane: 17 sty 2019, o 18:21 
Suna Genin

Wzrost i Waga: 175cm 65kg
Punkty doświadczenia (PD): 274 D-
Klan: Seichuu
Zawód: Ninja
Specjalizacje: Jikk/Soshi/Fuuin
Wioska: Suna-Gakure
Organizacja:
Chakra: 1972
Wytrzymałość: 25
Percepcja: 30
Punkty Rozwoju: 12
Punkty Atrybutów: 6
Zdobyte PA/PR: PA 51 / PR 56
Gen Specjalny: Pojemnik na Chakre
Pieniądze [Yen]: 700
Dodatkowe statystyki: -Czakra: +375[W]
-Chakra: +50%[Gen]
-Szybkość Technik: +1 próg wyżej[Soshi]
-Szybkość Technik: +20%[Jikkukan]
-Regeneracja chakry: 2x Szybciej
-Techniki Tańsze o 10%
-15% więcej chakry za wszelkie akcje
-NIGDY nie mdlejemy z braku Chakry!

-KC +10 [ klan]

-765pch [Klanowki].
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-2
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski zawieszony na szyi. 2x kunai, 2x notka wybuchowa, 2x Środek przeczyszczający, Pigułka żywnościowa reg chakre, leczniczy 30m bandaż, tanto
Wygląd: Patrz avatar
Gadu-Gadu: 516121
Karta Postaci: Nie Patrz
Młody użytkownik złotego piasku kroczył dzielnie z powrotem w stronę Suna Gakure. Zmotywowany do działania młodzieniec musiał jak najszybciej rozwiązać cała ta sprawę a przede wszystkim dowiedzieć się dlaczego wladczyni wioski zrobiła coś tak niegodziwego jak zdrada własnego obywatela. To jednak wymagało cierpliwości, ostrożności oraz przede wszystkim dyskrecji i dyplomatycznego podejścia. Nie można było. Się więc spieszyć. Młodzieniec idąc planował sobie wszystko po kolei w głowie. Wiedział że pierwszym co zrobi po powrocie do wioski to uda się właśnie do gabinetu kazekage by z nią porozmawiać. Po niespełna godzinie podróży na horyzoncie widać już było początki pustynnego świata kraju wiatru. Darius postanowił zrobić sobie krótka przerwę dlatego też udał w stronę małej oazy z kilkoma drzewami niedaleko szlaku po którym kroczył. Całe szczęście że doskonale znał ta pustynię, bowiem gorąco całkiem mocno dawało o sobie znać dlatego też zupełnie szara osoba mogłaby łatwo zgubić się w złotych piaskach pustynii. Po krótkim odpoczynku, popijając napój z kaktusa młodzieniec orzezwiony podniósł się że swojego piasku, po czym skierował się bezpośrednio w stroje wspomnianej wcześniej wioski piasku.

Nmm

Strefa czasowa: UTC + 1