Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 18 sty 2018, o 02:26

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejny Chūnin Shiken! Tym razem gospodarzem egzaminu bedzie Kirigakure no Sato. Zapisy trwaja do 10.01.2018, natomiast w samej Kiri nalezey stawic sie do 13.01.2018 - spieszcze sie, kochani!

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz funpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczyty gór
PostNapisane: 15 paź 2017, o 21:56 
Suna Genin

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 159cm; 55kg
Ranga: ObrazekGenin
Punkty doświadczenia (PD): 356 (D+) 18.01.18
Klan: Douhito
Zawód: Uczeń Akademii
Żywioł Czakry: ObrazekDoton
Specjalizacje:
    Shurikenjutsu Doton [Soshijutsu] Fuuinjutsu

Wioska: ObrazekSunagakure no sato 砂隠れの里
Organizacja: BRAK
Styl Walki: BRAK
Chakra: 1875
Siła: 15
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 37
Siła Woli: 20
Kontrola Chakry: 51
Punkty Nauki: 34
Wydane PN: 51
Punkty Nauki Medyczne: 0
Gen Specjalny: #021 Sprawne dłonie
Sława H: 13
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 110
Drużyna: BRAK
Dodatkowe statystyki:
    +10 KCh (Klan)
    - Celność wyrzuconego przedmiotu liczymy o 2 poziom wyżej
    - Ilość wyrzuconych na raz broni liczymy o 2 poziomy wyżej
    - Szybkość składania pieczęci liczymy o 2 poziomy wyżej
    - Techniki wymagające zręczności do Wycastowania liczymy jakbyśmy mieli 10zr więcej
    - Koordynacje liczymy jako o 1 poziom wyżej
    - Możemy składać pieczęci jedną ręką

Trenowane Zdolności:
Gekitō Taisen
   100%

Wykonane Misje: S- 0, A- 0, B- 0, C- 2, D- 2
Ekwipunek:
    Shurikeny 75szy
    Kunaie 125szt
    Torba z gliną 50/50
    Ochraniacz, z symbolem wioski
    Prowiant (jedzenie) 4szt.
    Prowiant (picie) 4szt.
    Zwoje 5szt.

Wygląd:
    Białe włosy
    Jasna Cera
    Czarny płaszcz z szerokimi rękawami i herbem klanu

Gadu-Gadu: 12308787
Karta Postaci: viewtopic.php?f=18&p=43232#p43232
Multikonta/Fabularne: BRAK
Ucieczka się udałą i razem z Czarnowłosym uciekliśmy na moich sowich tworach z miejsca walki. To było z jednej strony przykre bo chciałam wysadzić jak najwięcej tego ścierwa no a, z drugiej jednak byłam za słaba żeby dalej bawić się w bezpośrednie potyczki z przeważającym wrogiem tak też my odlecieliśmy na sowach z Ke a, Hakira jak zwykle znikł używając jakichś swoich zmyślnych taktyk.
Sam lot na szczyt góry gdzie był nasz kompan nie zajął jakoś wybitnie długo jednak bez rozmowy z chłopakiem czas trochę się nam dłużył. Na szczęście nei byłam całkowicie bierna podczas podróży i dostrzegłam coś w oczach czarnowłosego. Otóż jego oczy teraz były dziwnie czerwone. Wcześniej rzuciło by mi się to w oczy no bo, jednak nie każdy ma taki ekstrawagancki kolor tęczówki. Zapamiętam to i zapytam przy nadarzającej się okazji. Ewentualnie poszukam dokumentów na temat takich umiejętności jeśli znajdę czas i miejsce do tego. Teraz widząc zmęczenie malujące się na jego twarzy no i to że jest raczej małomówny nie chciałam go denerwować. W sumie sama zaczynałam odczuwać trudy niedawnego starcia.
W końcu dolecieliśmy do celu. Widziałam z oddali rudowłosego i naszych biednych skazańców. Lądując zauwayłam że Hakira śpi, co oznaczało że walka z tym czymś wewnątrz siebie musiała go bardzo zmęczyć. Chyba trzeba go unikać do momentu poznania jego tajemnicy. Nie chciałam żeby przez przypadek coś mi się stało z ręki sojusznika. Powędrowałam wzrokiem na drugiego z kompanów. ten z kolei znów zmienił kolor oczu na "normalny". Jego tęczówki przybrały bardziej ludzki wyraz i teraz nie wyróżniał się aż tak z całego naszego zebranego tłumu. Słysząc że to on przejął inicjatywę i zaczął zadawać pytania nie chciałam się wpieprzać. Przybrałam profesjonalny charakter i siadając na ziemi z boku żeby chwilę odsapnąć słuchałam uważnie całej rozmowy by, zapamiętać jak najwięcej. To wszystko było niesamowicie ciekawe. Moje sowy dalej istniały. Jedna przysiadła nieopodal mnie a, druga patrolowała okolicę w poszukiwaniu ewentualnego pościgu. Ciekawe jak to wszystko się dalej potoczy. Wyjęłam z torby butelkę wody i zaczęłam powoli pić dalej uważnie zapamiętując każdy szczegół "rozpoznania" tego całego Ke.

-1 prowiant (picie)

PostNapisane: 15 paź 2017, o 23:03 
Administrator

Wzrost i Waga: 2m, 130 kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): milion
Klan: Admin
Zawód: Rozstrzygam spory
Żywioł Czakry: Banon
Specjalizacje: Co się da
Wioska: Adminowo
Organizacja: Stowarzyszenie Adminów
Styl Walki: Ban
Chakra: 5000
Siła: 1000
Szybkość: 1
Wytrzymałość: 1000
Zręczność: 2
Percepcja: 900
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 1
Punkty Nauki: 8
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 1
Gen Specjalny: #024 Negocjator
Sława H: 2
Sława R: 200
Pieniądze [Yen]: 2
Drużyna: Foks, Kagari, Alucard, Silnoręki, Cthulhu, Rai MOD, Dante SMG, cała świta MG !
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: Super-uber kozacki
Gadu-Gadu: 55537898
Karta Postaci: aaa
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
// Nie będę przedłużał, gdyż Ce is coming, dlatego potraktujemy jako misję rangi C z bonusem //

Pojawiliście się na szczycie góry i wszystko było dobrze. Kobieta cała, zaś Wy nieco zmęczeni. Wyglądało na to, że kobieta i tak nie udzieli odpowiedzi i nie dało się Jej przekonać w żaden sposób. Akira wiedział, że trzeba ją dostarczyć do Kusy. Jako, że posiadaliście w swoim arsenale sowy z gliny, które jakoś tam latać potrafiły chętnie udaliście się w podróż. Kobieta leciała z Akirą a Kenzo z Haną, ciekawe czy nasz Uchiha lovelas zostawi po sobie pamiątkę na całe życie... Cóż, za 9 miesięcy się okaże a w sumie nawet szybciej, jak już zacznie być ciąża widoczna... W każdym razie, na miejscu czekał na Was gość, który nie wiadomo skąd wiedział, że akurat tam wylądujecie. No i rzekł następującą kwestię - Dziękuję Wam, za uratowanie mojej córki i wnuka, na szczęście nic im się nie stało, to w pewnym sensie wasza zasługa. - no i dał Wam hajs...

Misja rangi C deluxe zakończona a oto nagrody ! I nie kłócić się, bo każdy dostanie inaczej, wyjaśnię za co !
Cytuj:
Hana:

5 pkt statystyk, 5 Pn, 50 pch, 250 yen, 7 sławy herosa
- Najdłuższe posty, chociaż traciły na jakości wraz z trwaniem. Najwięcej sławy, bo to Ją najczęściej widzieli z tymi ptaszorami

Kenzo:

3 pkt statystyk, 3 Pn, 50 Pch, 250 yen, 3 sławy herosa, 2 sławy renegata
- Mniejsze posty, wszystko ok, tylko dodatkowo aktywował sharka, więc taka nagroda jest ok.

Akira:

4 pkt statystyk, 4PN, 50 pch, 250 yen, 5 sławy herosa, + 2% do opanowania demona
- Tutaj prosta sprawa, ciesz się, że nie umarłeś xDDD

Oczywiście robale, macie też bonus od rangi do tego...

Dzięki, nie polecam się, chyba, że ktoś lubi czekać na odpisy !

PostNapisane: 17 paź 2017, o 20:00 
Konoha Genin

Wzrost i Waga: 183cm,82kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): 767pkt (-B) 11.01.2018
Klan: Obrazek Uchiha Obrazek [Sharingan 2T]
Zawód: Shinobi
Żywioł Czakry: Obrazek [Katon]
Specjalizacje: GenJutsu,TaiJutsu,SoshiJutsu,DouJutsu
Wioska: Konoha Obrazek
Organizacja: -
Styl Walki:
    Muon no Ken, Poziom Drugi
  • Szybkość ciosów: 140% Sz
  • Siła ciosów: 130% Si
  • Zręczność: (Tylko ciosy i uniki) 120%

Chakra: 2685
Siła: 30
Szybkość: 60
Wytrzymałość: 40
Zręczność: 50
Percepcja: 41
Siła Woli: 50
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 51
Wydane PN: 231
Punkty Nauki Medyczne: 0
Gen Specjalny: #025 Pracowity
Sława H: 18
Sława R: 10
Pieniądze [Yen]: 4825
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki:
  • +600pch od W
  • +20P podczas aktywnego 2T

Wykonane Misje:
  • S:F-,NF-,
  • A:F-,NF-,
  • B:F-,NF-,
  • C:F-,NF-6
  • D:F-2,NF-3
Przygody:
  • Z:1,
  • H:0

Ekwipunek: Shurikeny [paczka], Kunaie [paczka], Ochraniacz z symbolem wioski Konohagakure, Zwój z summonami [Lisy]; ...
Wygląd:

Ukryta treść:

Gadu-Gadu: 10870668
Karta Postaci: KP
W sumie może nie za dużo się dowiedzieli o co chodzi ale tak czy siak to już był koniec tej całej posranej sytuacji więc z deka ulżyło geninowi bo chciał już zająć się treningiem jaki go czekał i to w sumie nie lekki w dodatku jeszcze musi odwiedzić rezydencję Hokage by zaczerpnąć nieco informacji w końcu ciekawy kiedy egzamin na chuunina ich przywita, nie fajnie byłoby go przegapić..
-Dzięki..
Podziękował za otrzymane yeny za pomoc jego córce i wnukowi w sumie spoko gość. Uchiha schował pieniążki po czym spojrzał na Akirę i Hanę dezaktywując sharingana jeśli wcześniej go nie dezaktywował.
-Akira czy Hana ja uciekam.. Jak coś wiecie gdzie mnie szukać.. Konohagakure.. Trzymajcie się.
Odwrócił się na pięcie i zaczął przemowę za chwilę ją kończąc i oddalając się od nowo poznanych towarzyszy broni z którymi miał okazję współpracować w tym wydarzeniu w sumie można było to uznać za taką jakby misję, zapłata była więc nie można się było do niczego przyczepić.Mimo wszystko Uchiha ruszył prosto w stronę Konohagakure no sato zamierzając ukazać się na sali treningowej gdzie zacznie trening..

NMM

Obrazek Nie mam przyjaciół. Mam rodzinę. Obrazek

PostNapisane: 19 paź 2017, o 21:24 
Suna ANBU

Wzrost i Waga: 175 cm, 60 kg
Ranga: Chunin Obrazek
Punkty doświadczenia (PD): 473 (C-) (04.12.2017)
Klan: Orochi
Zawód: Perturbator
Żywioł Czakry: Doton Obrazek Raiton Obrazek
Specjalizacje: Ken | Soshi | Hiru | Sen
Wioska: Sunagakure no Sato
Organizacja: ANBU
Styl Walki: Kyōdo-kō, Krok pierwszy
Si ataku: 120% Si
Sz ataku: 130% Sz
Chakra: 2600
Siła: 15
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 20
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Siła Woli: 40
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 41
Wydane PN: 117
Punkty Nauki Medyczne: 46
Gen Specjalny: #026 Prymus
Sława H: 15
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 551
Drużyna: L: Tomiso, C: Akira, ...
Dodatkowe statystyki: ...

• +5 Zręczności
  • +2 progi szybkość
  • +2 progi siła wyrzutu
  • +2 progi siła wyskoku
  • +2 progi szybkość ataku
  • +1 próg szybkość technik
  • -10% koszt technik Hiru
  • +10% powodzenie przeszczepu
  • +300 chakra z wytrzymki
  • +980 chakra Son Gokū

Trenowane Zdolności:
Jinchūriki 8%
   8%

Wykonane Misje: D-5, C-1
Ekwipunek: ...

PANCERZ

• Maska ANBU szakal [+25W twarz]
  • Zbroja ANBU [+75W tułów]
  • Ochraniacze dłoni [+15W dłonie]
  • Kolczuga ręce [+35W ręce]
  • Ochraniacze na piszczele [+20W nogi]
  • Kolczuga nogi [+35W nogi]
  • Wojskowe buty [+20W stopy]
  • Ochraniacz Sunagakure [+20W głowa]

BROŃ

• Hiraishin Kunai z wybuchową notką [x5 w Kaburze prawej i lewej]
    .
  • Hiraishin Kunai z Lodową Bombą [w Sakwie prawej]
  • Zestaw medic-nin [w Sakwie prawej]
  • Fiolki [w Sakwie prawej]
  • Skalpel [w Sakwie prawej]
  • Paczka strzykawek [w Sakwie prawej]
    .
  • Wybuchowe notki [paczka w Sakwie lewej]
  • Granat Dymny [paczka w Sakwie lewej]
  • Bomba Dymna [x2 Sakwa lewa]
  • Radio [w Sakwie lewej]

Wygląd: ...

Skrócony czyli co widać na pierwszy rzut oka: kościsty, niewysoki, czarne włosy, czarne oczy, łagodne rysy twarzy, założona maska ANBU szakala, ochraniacz na głowie lub szyi gdy ma maskę, czarny szal, czarna koszulka, czarna zbroja ANBU, czarne rękawiczki, czarne spodnie, czarne ochraniacze na piszczele, czarny sznurowy pasek, czarne buty wojskowe, na prawej i lewej nodze kabura, sakwa z prawej i lewej strony na biodrze.

KAMIZELKA I MASKA ANBU SCHOWANA POD KOSZULKĄ
...
Gadu-Gadu: 5278525
Karta Postaci: KLIK
Multikonta/Fabularne: brak
Mieli dużo szczęścia podczas tej akcji, ale głupiemu to zawsze dopisuje. Chłopak mimo, iż nie poznał najaważniejszego to jest powodu dla którego poświęcali życie czuł się zadowolony z tego, że wreszcie mógł coś przeżyć. Takie to życie Shinobi czasem jest niewdzięcznie, że niewiele się dzieje nawet jak człowiek czasem się staram napsuć ludziom krwi.
Bogatszy o nowe doświadczenie spotkania z nieznanymi mu ludźmi, ale i tego co w nim siedzi został ponownie sam i znowu zrobiło mu się smutno. Zatrzymał ich chociaż na chwilę, ale i takie chwile ulatują. Musi teraz sam kroczyć nową ścieżką. Egzamin na chuuna tuż tuż.

NMM

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]