Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]

Teraz jest 18 lip 2018, o 11:34

Ogłoszenia

• ← Administracja - Kto za co odpowiada na forum?
    ← Aktualizacje - Informacje na temat zmian zasad.
    ← Poradnik Nowicjusza - Od czego zacząć?
    ← Wzór Kart Postaci - wyjaśnienie i przykłady.
    ← Spis miejs w klanach - Sprawdź zanim napiszesz KP.
    ← Nie będzie Cię jakiś czas? - poinformuj nas i zachowaj postać.
    ← Twoja postać trafiła do nieaktywnych? - dowiedz się co zrobić by wrócić do gry.
  • Szykuje sie kolejnny konkurs, w ktorym do zdobycia sa demony! Tym razem bedzie on tyczyl sie Kirigakure, gdzie domu poszukuje Saiken i Choemi, jak i Sunagakure, gdzie do "adopcji" przygotowuje sie Gyuuki! Konkurs ogloszony bedzie w przeciagu najblizszych dni, totez badzcie czujni i nie przegapcie okazji.

Przez lata gry na forach typu PBF, serce się krajało, gdy obserwowaliśmy jak bohaterowie naszego ulubionego anime stają się coraz lepsi, a nas hamowała tabelka bonusów. Czy powiodło nam się w walce z ograniczeniami? Czy w końcu nasza postać ma dwolność w drodze na szczyt? SPRAWDŹCIE SAMI!

Chcesz wiedzieć wiecej? Na jakim etapie są prace nad forum? Odwiedź nasz fanpage na Facebookˈu i bądź na bieżąco, to tam w pierwszej kolejności będą pojawiały się informacje związane z forum. Zapraszamy również do działu Q&A, gdzie możecie zapytać o wszystko, a my postaramy się udzielić rzeczowej odpowiedzi.
    Najnowsze aktualizacje!

Alucard: Gadu-Gadu10554468; Foks: Gadu-Gadu6436713; Natsu: Gadu-Gadu55537898; Kagari: Gadu-Gadu59405754;

Oficjalny start forum: 03.07.2015r. 20:00

Pierwszy reset forum: 05.05.2017r. 18:00
NinshuPBFNinshuPBF

Autor Wiadomość
 Tytuł: Reset ?
PostNapisane: 13 lip 2018, o 02:25 
Martwy/Nieaktywny

Ilość Żyć: 3
Wzrost i Waga: 175cm; 68kg
Ranga: Genin
Punkty doświadczenia (PD): 476 (C-) 02.09.2017
Klan: Hozuki
Zawód: Tymczasowy Lider Klanu, ANBU na pół etatu.
Żywioł Czakry: Suiton
Specjalizacje: Kenjutsu, Jikukan /Soshijutsu /Fuinjutsu
Wioska: Kirigakure no sato
Organizacja: ANBU
Styl Walki: Kyōdo-kō (poz 1);
Chakra: 2250
Siła: 30
Szybkość: 20
Wytrzymałość: 15
Zręczność: 50
Percepcja: 20
Siła Woli: 30
Kontrola Chakry: 50
Punkty Nauki: 25
Wydane PN: 0
Punkty Nauki Medyczne: 0
Sława H: 8
Sława R: 3
Pieniądze [Yen]: 705
Drużyna: ANBU: Kureno, Keion
Dodatkowe statystyki: Czakra: +225(W), +910(Isobu), -400(Suika),
Klanowe: Siła: +10, Kontrola Czakry: +10
Kenjutu na 1 miejscu
Jikkan na 1 miejscu
Soshijutsu na 2 miejscu
Trenowane Zdolności:
Isobu
   20%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-3F,1N .D-2N, E-...
Ekwipunek: - Ochraniacz, z symbolem Kiri ( W pasie)
- Shurikeny 25x (w sakwie)
- Kunaie 10x (w sakwie)
- Basutādosōdo (na plecach)
- Tanto (przy boku)
- Radio
- Lina
- Lusterko
- Luneta
- Prowiant (jedzenie) 6x
- Prowiant (picie ) 6x
Obrona:
- Ochraniacze na piszczele
- Ochraniacze dłoni
- Kolczuga (nogi- w tym przypadku uda)
- Kolczuga (ręce - od przedramion do barków)
- Wojskowe buty
Ukryte:
- Maska ANBU. (w sakwie)
- Zbroja ANBU (zakryte ubraniem)
- Płaszcz ANBU czarny (w sakwie)
Wygląd: Średnio umięśniony, brązowooki chłopak, o krótkich czarnych włosach, białej skórze bez widoku jakiejkolwiek opalenizny, ubrany w luźne i schludne cywilne ciuchy wyglądające na kiryjskie. Pas do którego przymocowany jest ekwipunek.
Gadu-Gadu: 37827204
Karta Postaci: KP
Multikonta/Fabularne: Utsuro
Założyłem temat bo Sb jest słabym miejscem do dyskusji na temat czegoś dość istotnego dla tego forum. Wiadomo że Administracja pewnie zrobi to co uzna za słuszne, co nie zmienia faktu że da się do nich dotrzeć argumentami lub też nakierować dla swojego dobra.

Zacznijmy od tego że praktycznie wszystkie odsłony z tej serii żyły życiem cyklicznym, nie mówię tylko o Ninshu ale też o prekursorze Shinnobi. Niestety prawdopodobnie cześć graczy mogła nie być tego świadoma że dochodzi do czegoś w rodzaju cyklu życia, trwa on z max 2 lata następnie powstaje reset na skutek czego wraca nagle sporo starych graczy i pula graczy przetasowuje się na chwilę jest spory zastrzyk graczy, po czym znów powoi się wykruszają. Można to wręcz uznać do takich lig w różnych mmorpg gdzie co jakiś czas rusza event w którym gra się wbija pozycję a potem rusza kolejny. Sprawiając iż od nowa wszystko się wbija. Ma to zarówno wady jak i zalety.

Z tego co wyłapałem i tak ten reset ma być wyjątkowy w porwaniu do innych zazwyczaj kończyło się to startem wszystkich z poziomu 0, tym razem jednak część chyba ruszy z poziomu chunina. Pewnie bez jakiejś sporej przewagi farmy.(mam taką nadzieją) w końcu ranga na tym forum nigdy nie definiowała siły była tylko rangą nieco ułatwiającą dalszy rozwój jednak nie świadczyła wcale o ostatecznej sile postaci. Według mnie dobry pomysł zadziało pozytywnie na fabułę w przypadku SR aż nie zaczęły się problemy. Tam też zrobiono iż 1 postać w każdej frakcji była tz liderem, był to gracz który najbardziej się przysłużył wówczas na NL. Co dodatkowo pobudzało fabułę.

Pomysł z demonami na wolności według mnie jest ciekawy, choć cholernie trudno będzie je złapać na obecnych mega bonach.(Shimei by dał radę ale wtedy już szły resety więc trochę za późno) Chyba że 1 łapanie jakoś ułatwić sam nie wiem. Rozumiem że Demon to nie powinna być zabawka dawana tak nieco z loterii, a coś co naprawdę jest trudne do zdobycia. Choć wydaje mi się że demony na wolności unikną jak co edycję młynu o te demony. Loterii pytań o to kiedy wejdzie ten demon do loterii czy też choćby tej dziwnej nagrody pocieszenia xD w pch.

Z drugiej strony jednak muszę napisać że rozumiem graczy których boli utrata postaci z powodu resetu. Ba sam pewnie nadal mam ból tyłka po powszednim resecie, bo pamiętam stare dobre czasy gdy posiadało się przewagę nad innymi i to ogromną. Własny prywatny zakon jashina z budynkami lepszymi od niektórych wiosek. Ci którzy grali przed wcześniejszym resetem zrozumieją. I fakt że będzie boleć nadal mimo wszystko. Dlatego to tym aktywnym graczom z obecnej edycji jakoś machnął bym te chuniny i może liderów.

Zapraszam do spokojniej dyskusji, wiecie przed resetem jest wręcz idealny moment aby coś wprowadzić lub też zaproponować. Bo potem jak już coś się stanie to będzie naprawdę dziwnie.

Piesek nie wybacza gdy masz granata.

Tytuł: Re: Reset ?
PostNapisane: 13 lip 2018, o 03:00 
Kiri Mizukage

Wzrost i Waga: 170/70 kg
Ranga: T.Jounin
Punkty doświadczenia (PD): 1140(A-) 27.05
Klan: Sabataya
Zawód: Nejemnik
Żywioł Czakry: Suiton Raiton Katon
Specjalizacje: Genjutsu, Taijutsu, Soshijutsu Kenjutsu, Hirujutsu, Doujutsu
Wioska: kiri
Organizacja: brak
Styl Walki: Moun no ken lvl 2
Kyodoko lvl2
Chakra: 4194
Siła: 40
Szybkość: 69
Wytrzymałość: 50
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 80
Punkty Nauki: 8
Wydane PN: 536
Sława H: 57
Sława R: 14
Gen Specjalny: Do wpisania
Pieniądze [Yen]: 2015
Drużyna: Lider:Aiden Członkowie: brak
Dodatkowe statystyki: Chakra z w: 360pch
Dou: +20 perpy ( do dostrzegania obiektów)
Tsujitegan 1lvl: +20(aktywny zawsze)
Sława dodatkowa : 90 (razem 161)
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-4 C-2 .D-5 E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczkax2],
kunaie [paczkax2],
Ochraniacz, z symbolem wioski;
Wybuchowe Notki[paczka+ 2 notki]
Sakwa x2
Torba x1
Fuuma shuriken x 2
Drut x 2 [40 metrów]
Prowiant Picie/jedzenie x 4
Zbroja Samurajskax1
Katana x1 (oznaczona pieczęcią do Hiraishina)
Wygląd: Włosy średniej długości ciemne,
Gadu-Gadu: 12368048
Multikonta/Fabularne: Aiden, Dante SMG
Obiecywane było że ten ostatni reset co był bedzie ostatnim, wiadomym jest że co 2 lata dysproporcja w statystykach i rangach graczy jest duża. Teraz po 2 latach zostali wybrani Kage fabularni i tak naprwdę dopiero teraz zaczyna się gra na forum, a tu jeb znowu reset, powoli się odechciewa gry bo w 2020 znowu reset będzie, bo się ten admin na kogoś zdenerwuje.

Generalnie forum nadal żyje i co jakiś czas ktoś nowy wpada, więc poza tym że nie ma Admina, nie widzę powodu do resetu forum, ponieważ gracze są.

Najemnik

PostNapisane: 13 lip 2018, o 11:33 
Akatsuki

Wzrost i Waga: 151cm; 50kg
Ranga: Chuunin
Punkty doświadczenia (PD): 730 (C+) 10-06-2018
Klan: Kanji
Zawód: Ninja
Żywioł Czakry: Meiton
Specjalizacje: HiruJutsu, FuuinJutsu, NinjJutsu, TaiJutsu
Wioska: Kirigakure no sato
Organizacja: -
Styl Walki: -
Chakra: 3000
Siła: 15
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 62
Percepcja: 40
Siła Woli: 50
Kontrola Chakry: 75
Punkty Nauki: 20
Wydane PN: 318
Sława H: 25
Sława R: 7
Gen Specjalny: Utalentowany
Pieniądze [Yen]: 1020
Drużyna: Uczniowska; sensei: Hei, członkowie: Leny, Kazuma
Dodatkowe statystyki: +390 pch (W)
+5 KC(klan)
-100 pch ( Makimono Kuchiyose no Jutsu)
+300pch(Akatsuki)
+10Zr (Akatsuki)

-1500pch (tymczasowo za klona)
Trenowane Zdolności: PM: 5
Wykonane Misje: (Ranga- samodzielne, grupowe) S-0,0 A-0,1 B-0,1 C-0,3 .D-0,1 E-0,0
Ekwipunek:
Wygląd: Niska, drobna i szczuplutka, czyli jednym słowem: mała. Brązowe włosy prawie zawsze zebrane w warkocz, stalowo-szare oczy z małym niebieskim "słoneczkiem" wokół źrenic.
Strój prosty, czarny i elegancki: kimono, spodnie, pas, wygodne buty.
Gadu-Gadu: 57789019
Multikonta/Fabularne: Shuji
Dla tych, co nie lubią czytać:
Podsumowanie, czyli ostatni akapit wystarczy, by ogarnąć wizję całości.

Jestem zdecydowanie przeciwna temu resetowi. Nigdy nie byłam zmuszona do opuszczenia postaci nagle w połowie fabuły, chyba że gra wypaliła się całkowicie i żadne już w zasadzie nie chce grać, ale tutaj tak nie jest. Nie ma zbytniego problemu ze znalezieniem kogoś do fabulenia (a przynajmniej ja nie mam) czy MG do misji, a nowi gracze, choć jest ich mniej i rzadziej, to jednak są.
W dodatku, jak wyżej Aiden napisał, gra się dopiero zaczyna. Weszli Kage fabularni, weszła ta seria eventów z dziwną organizacją przejmującą demony, której rozwinięcia jestem bardzo ciekawa i ogólnie też interesuje mnie jak teraz zmienią się stosunki między wioskami, skoro przy władzy npc zostały wyparte przez graczy, którzy zwykle są o wiele bardziej ambitni od postaci niezależnych.
I to mnie tak w gruncie rzeczy boli najbardziej, bo naprawdę nie chodzi mi o siłę. Może trochę też, ale najmniej. No kurczę, Miwa właśnie została Mizuhosą, a niedługo będą pogrzeby poprzedniego Mizukage i jej senseia. Podobnie Shuji, który w przeciwieństwie do Miwy jest raczej początkującą postacią (ledwo wbite D-). Po Festynie jego sensei został porwany (tak mu się wydaje). Nosz kurna. Tu jest jeszcze w wuj miejsca na fabułę.
Ale wracając do tematu: zjawisko wykruszania się i te wasze 2 lata to najzwyklejszy regres, który występuje praktycznie wszędzie, gdzie ma taką możliwość. Jest nagłe bum. Nowe forum, nowi(starzy) gracze, nowa fabuła i nowe możliwości. Potem z najróżniejszych powodów część graczy stopniowo się wykrusza i zostają ci raczej aktywni. Zwykle już w trakcie spadania do regresu sporadycznie zaczynają się pojawiać nowi gracze lub wracać ci, co musieli zrobić sobie przerwę na życie. W końcu liczba aktywnych osób się stabilizuje i raczej rośnie niż maleje, choć jej zmiany są nieznaczne. Wiem, bo widziałam to na innym forum, ale też na żywo w grupie hobbystycznej i słyszałam o tym zjawisku. Tak się po prostu dzieje i tyle. Trzeba przeboleć ten okres, a nie co dwa lata walić resetem, urywającym tylko fabułę i sprowadzającym niestabilnych graczy, którzy i tak odpadną zanim zaczną stanowić jakąś fabularną wartość, bo umówmy się, postać rangi E lub D ma dużo mniejsze pole manewru jeśli chodzi o fabułę świata gry niż taki Kage ranga A.
I tak, to jeszcze podkreśla nierówności w poziomie, ale kto byłby na tyle głupi, by zakładać, że przez te dwa lata się nie pojawią? To oczywiste, że są, nawet między postaciami, które równo zaczęły. Taka Miwa na przykład jest od początku tej edycji, ale wystarczyły dwa miesiące przerwy, by zostać w tyle i tak geninkiem rangi D+, czy tam C- stałam przed graczami, którzy choć zaczęli tak samo, mieli już chuuninów rangi B. No i spoko. Znalazłam sobie wśród nich senseia i super mi się grało w takim układzie. Z takiej dysproporcji powstają okazje do ciekawych własnych mini-fabuł, a to ożywia cały świat, bo postaci mają jakieś własne życia, wzloty i upadki, a nie tylko biegają po misjach.
I żeby nie było, rozumiem powody, dla których kogoś miałaby taka dysproporcja martwić, ale to już kwestia systemu ochrony początkujących i dojrzałości graczy z silniejszymi postaciami, by tych nowych nie atakować, a wręcz brać pod swoje skrzydła for sake of storytelling. Ja Miwą mam pod opieką Lena, już zgadałam się z innym graczem, który zamierza wrócić z nową postacią, że też mógłby zostać jej uczniem, a Kazuma nie wiem. Może skorzysta z tego, może nie, gramy na wolnym forum.

Podsumowując, jestem przeciwna, bo reset jest tylko doraźnym środkiem, który na dłuższą metę nic nie daje, co sami wiecie z własnego doświadczenia. Ja ze swojego wiem, że warto przeczekać taki regres. Tym bardziej, że na forum jest ruch, a fabuła wreszcie zaczęła się naprawdę rozwijać. Nie widzę też zbyt dużego problemu w dysproporcji poziomu, bo wg mnie bardziej ubarwia grę niż ją utrudnia, zwłaszcza jeśli wejdą odpowiednie systemy mechaniczne i konsekwencje fabularne za czynienie początków bardziej upierdliwymi. Zresztą przy dość ogarniętych graczach takich sytuacji zwyczajnie nie będzie, bo będą po prostu rozumieć, że tak się nie robi. I patrząc po tych osobach, które teraz są aktywne, jest raczej więcej spoko ludzi niż takich, co dla własnego rozwoju psuliby zabawę innym.

Ekwipunek
Ukryta treść:

PostNapisane: 13 lip 2018, o 11:51 
Mistrz Gry

Wzrost i Waga: tak
Punkty doświadczenia (PD): 213 (E)
Klan: H
Zawód: W
Żywioł Czakry: D
Specjalizacje: P
Wioska: 100
Organizacja: %
Styl Walki: Kyori-kō (poz ...); Kyōdo-kō (poz ...); Gouken (poz ...);

Wybrać znane - lub ustawić BRAK
Chakra: 1500
Siła: 100
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 100
Zręczność: 100
Percepcja: 100
Siła Woli: 100
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 0
Wydane PN: 0
Sława H: 0
Sława R: 0
Pieniądze [Yen]: 1000
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: Czakra: +/--ilość punktów; Siła: +/- ; Zręczność: +/- ; Szybkość: +/- ; Wytrzymałość: +/- ; Percepcja: +/- ; Siła Woli: +/- ; Kontrola Czakry: +/-
Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-..., .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; ...
Wygląd: tak
Gadu-Gadu: 12368048
Karta Postaci: brak
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
Zosia pozamiatała <3

OCENA DENTEŁA!!! proszę zawsze oceniać mnie po zakończonej akcji!
Stop Kolesiostwu!

PostNapisane: 13 lip 2018, o 13:22 
Suna Chuunin

Wzrost i Waga: 177,70
Ranga: Chuunin
Punkty doświadczenia (PD): 611 (C) ( 02.07.18 )
Klan: Kishi
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Shoton/Raiton/ Doton
Specjalizacje: SoshiJutsu, HiruJutsu, FuinnJutsu, HiJutsu, TaiJutsu
Wioska: Suna
Organizacja: x
Styl Walki: BRAK
Chakra: 2945
Siła: 33
Szybkość: 22
Wytrzymałość: 26
Zręczność: 43
Percepcja: 40
Siła Woli: 31
Kontrola Chakry: 55
Punkty Nauki: 29
Wydane PN: 170
Sława H: 30
Sława R: 1
Gen Specjalny: Pojemnik na Chakrę
Pieniądze [Yen]: 1865
Drużyna: x
Dodatkowe statystyki: + 10 KC (klan)
+390 Pch [W]
-10% tańsze techniki (Gen #16)
+50% Pch (Gen #16)
*Specjalizacja Hirujutsu na drugim miejscu zawsze podnosi tę wartość o 1 próg w górę.
*Specjalizacja Hirujutsu na drugim miejscu podnosi jeden próg koncentracji w przypadku samoleczenia
Wykonane Misje: C-3, D-1,
Ekwipunek: Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski;Shurikeny [paczka], kunaie [paczka], Ochraniacz, z symbolem wioski; Igła + nić:
3x Prowiant (jedzenie)
2x Prowiant (picie)
Rękawiczki (5W)
Wygląd: Nie wysoka dziewczyna z długimi czerwonymi włosami i kolorem oczu różowego. Najczęściej można ją rozpoznać po kolorze włosów oraz sporym biustem. Unosi się wokół niej zapach Bzu.
Gadu-Gadu: 4580145
Karta Postaci: viewtopic.php?f=18&t=2416
Multikonta/Fabularne: Shi MG :P
Podpinam się pod pełną wypowiedź Zosi <3

PostNapisane: 13 lip 2018, o 15:13 
Kiri Genin

Wzrost i Waga: 150cm/43kg
Punkty doświadczenia (PD): 250 (-D) (10.07)
Klan: Sabataya
Zawód: Shinnobi
Żywioł Czakry: Suiton
Specjalizacje: GenJutsu SoshiJutsu Senjutsu Doujutsu
Wioska: Kiri Gakure no Sato
Organizacja:
Chakra: 1700
Siła: 10
Szybkość: 15
Wytrzymałość: 15
Zręczność: 30
Siła Woli: 40
Kontrola Chakry: 30
Punkty Nauki: 9
Wydane PN: 20
Sława H: 0
Sława R: 0
Gen Specjalny: Iluzjonista
Pieniądze [Yen]: 155
Drużyna: Brak
Dodatkowe statystyki: -Chakra z wytrzymałości+225
-Specjalizacja genjutsu na 1szym miejscu zwiększa przelicznik szybkości i średnicy genjutsu o 2
-Dou: +20 perpy ( do dostrzegania obiektów)
Tsujitegan 1lvl: +20(aktywny zawsze)
Trenowane Zdolności:
Senjutsu
   0%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-1, .D-..., E-...
Ekwipunek: Shurikeny [4] Ochraniacz, z symbolem wioski na ramieniu. Radio założone na prawe ucho, bandaże x2, jeden założony na oczy, ubabrany krwią, drugi zawinięty na ręce. 4 x bomba dymna 4x bomba świetlna paczka wybuchowych notek schowane w sakwach x2 i kaburze na udo
Wygląd: Tak jak na avatarze
Gadu-Gadu: 13084476
Multikonta/Fabularne: [url=link]nazwa konta[/url]
Uważam, że reset to słaby pomysł, fabuła między wioskami zaczyna się rozwijać, początkowi gracze są wstanie nadrobić dużo, więc nie powinno być aż takiej przepaści. Szczególnie, że teraz można prowadzić fajne wątki między wioskami.

PostNapisane: 13 lip 2018, o 17:57 
Konoha Hokage

Wzrost i Waga: 169cm, 58kg
Ranga: Obrazek T.Jounin
Punkty doświadczenia (PD): 1046 (B+) 21.06.2018
Klan: Ahashima (brak)
Zawód: Nidaime Hokage
Żywioł Czakry: Obrazek Katon | Obrazek Suiton | Obrazek Doton
Specjalizacje: Soshijutsu/Hirujutsu/Fuuinjutsu/Senjutsu/Shurikenjutsu/Ninjutsu
Wioska: Obrazek Konoha
Organizacja: Obrazek ANBU
Chakra: 3500
Siła: 10
Szybkość: 10
Wytrzymałość: 30
Zręczność: 80
Siła Woli: 69
Kontrola Chakry: 100
Punkty Nauki: 22
Wydane PN: 401
Sława H: 32
Sława R: 6
Gen Specjalny: #024 Geniusz
Pieniądze [Yen]: 2060
Drużyna: Lider:...; Członkowie: ..., ...., .... .
Dodatkowe statystyki: Czakra: +450 (wytrzymałość);
Chakra: +1330 (Demon)
Chakra: + 20% (senjutsu - obliczane z bazowej chakry bez W i demona)
Chakra: + 500 pch (80% senjutsu)
Chakra: -500 (Sōzō Saisei - pieczęć nałożona na prawym policzku)
Precepcja +10 (Fuuin na drugim miejscu)
Zręczność (składanie pieczęci) +20 (Hiru na pierwszym miejscu)
Zręczność +10 (bonus bezklanowca)
Sława: +10 T.Jounin, +50 Kage
Punkty Medyczne: 85
Trenowane Zdolności:
Senjutsu (93,7%)
   94%

Kyuubi
   28%

Wykonane Misje: S-..., A-..., B-.., C-7, D-2, E-...
Ekwipunek: Shurikeny [paczka]
Kunaie [paczka]
Ochraniacz z symbolem wioski 20W (w miejscu blaszki)
Kolczuga (nogi) 35W
Kamizelka chuunina 45W
Kolczuga 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce) 35W
Wojskowe buty (wersja powyżej kolan) 20W
Zwój Summonów Wilków
Prowiant (jedzenie) x 5
Prowiant (Picie) x 7
Plecak (10 miejsc)
Zwoje (puste) x 4
Kunai z pieczęcią od Inaryu

Ekwipunek ANBU:
Maska ANBU 25W
Zbroja ANBU 75W
Płaszcz ANBU (czarny) 10W
Ochraniacze na piszczele 25W
Kolczuga (nogi - uda) 35W
Ochraniacze dłoni 15W
Kolczuga (ręce - od przedramion do barków) 35W
Wojskowe buty 20W
Lina
Lusterko
Radio
Wygląd: Czerwone oczy; po za tym tak jak na avatarze
Gadu-Gadu: 8701335
Multikonta/Fabularne: Menma MG
Jak dla mnie reset w takim momencie jest głupotą. Może jest średnio z graczami, ale właśnie zaczęło się cokolwiek dziać na forum. Są fabularni Kage, gracze, którzy mogą zostać senseiami i podciągnąć nowych graczy, a także już się rozwija jakoś fabuła. W moim odczuciu jest to dla mnie karanie graczy, za to że przyłożyli się do swoich postaci i rozwinęli je. Może kogoś bawi robienie co chwila nowej postaci, ale mnie nie.
Podsumowując, dla mnie reset to głupota, a jeśli on będzie to pomysły po nim mnie nie interesuje, bo zmywam się tego forum.

PostNapisane: 13 lip 2018, o 22:56 
Moderator Globalny

Wzrost i Waga:
Ranga:
Klan:
Zawód:
Żywioł Czakry:
Specjalizacje:
Wioska:
Organizacja: